Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.8-1.12][NP][WF] Wrotagier - innowacyjny serwer! IP: mc.wrotagier.eu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wujek Blacha

Wujek Blacha

    Nowy

  • Użytkownik
  • 68 postów
  • Blacha988

Napisano 16 August 2018 - 18:20

12658044_logo-wrotagier.png

  • Zbieranie surowców to nuda? Nie u Nas! Przygotowaliśmy specjalne warunki zbierania surowców, od teraz kopanie to będzie Twój najmniejszy problem. 
  • Doświadczeni gracze psują całą rozgrywkę, bo jesteś nowy? Wcale nie! Teraz każdy jest sobie równy, wystarczy się przyłożyć, a nawet po starcie serwera dogonisz z pierwszych miejsc w rankingu.
  • Administracja czuwająca nad porządkiem serwera dopilnuje, aby rozgrywka była jak najbardziej uczciwa i ciekawa.
  • Zautomatyzowana strona pozwoli Ci śledzić swój postęp statystyk, automatycznie kupisz rzeczy w sklepie i nie tylko.
  • Specjalna waluta serwerowa za którą kupisz nie tylko przedmioty w grze, ale również inne rzeczy.
  • Sklepy w których kupisz odpowiednie przedmioty do swojego ekwipunku.

Wrotagier to projekt, który ma na celu stworzenie serwerów gier z myślą o graczach. Dostosowujemy nowe serwery specjalnie pod oczekiwania graczy, jeżeli chciałbyś ujrzeć jakiś nowy serwer lub chciałbyś dołączyć do Naszego projektu to droga jest otwarta dla każdego, nie wymagamy dużo, a oferujemy wiele. 
 

IP: mc.wrotagier.eu
Wersja serwera: 1.12
Wersja klienta: 1.8 - 1.12
Teamspeak: TS3Gameplay.eu
Email: [email protected]


Użytkownik Wujek Blacha edytował ten post 18 August 2018 - 17:36


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 ProjectElgaria

ProjectElgaria

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 55 postów

Napisano 16 August 2018 - 18:33

Poprosilbym o wiecej szczegolow, bo takie cos jak "specjalne warunki zbierania surowców" duzo mi nie mowi.

 

"automatycznie kupisz rzeczy w sklepie" <-- Prawdziwe pieniadze czy waluta serwerowa?



#3 Wujek Blacha

Wujek Blacha

    Nowy

  • Użytkownik
  • 68 postów
  • Blacha988

Napisano 16 August 2018 - 18:55

Poprosilbym o wiecej szczegolow, bo takie cos jak "specjalne warunki zbierania surowców" duzo mi nie mowi.

 

 Na mapie frakcyjnej został ukryty jeden z villagerów, u którego kupić można przedmiot, który jest wymagany do stworzenia gildii. Mozna go kupić za monety serwerowe, a kolejny to jest boss, który pojawia się co godzinę, z którego również dropi kolejny przedmiot, który jest niezbędny do tworzenia. Oba nazywają się "Twórcy jeden oraz dwa"

 

 

 

"automatycznie kupisz rzeczy w sklepie" <-- Prawdziwe pieniadze czy waluta serwerowa?

 

Będzie można wymieniać monety serwerowe na rangi VIP lub SuperVIP, oczywiście normalne płatności również będą. 


Użytkownik Wujek Blacha edytował ten post 16 August 2018 - 18:56


#4 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 16 August 2018 - 20:59

Starasz się przedstawić wręcz utopijną wizję, coś innowacyjnego i niemożliwego dotychczas w świecie gier, a tym bardziej serwerów Minecraft. Podaj konkrety, bo obecnie operujesz jedynie wyolbrzymieniami i ogólnikami.


Użytkownik Hevbis edytował ten post 16 August 2018 - 21:00

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#5 Wujek Blacha

Wujek Blacha

    Nowy

  • Użytkownik
  • 68 postów
  • Blacha988

Napisano 16 August 2018 - 21:11

Starasz się przedstawić wręcz utopijną wizję, coś innowacyjnego i niemożliwego dotychczas w świecie gier, a tym bardziej serwerów Minecraft. Podaj konkrety, bo obecnie operujesz jedynie wyolbrzymieniami i ogólnikami.

 

Czego dokładnie nie rozumiesz, postaram się wytłumaczyć najprościej jak się da.

 

Nasz projekt po prostu nie patrzy przez pryzmat "postawienia kolejnego serwera", a stworzyć coś, co po prostu jest innowacyjne, że wcale Itemshop nie musi być dostępny tylko za gotówkę, ale również walutę w grze. 
Po co robić kolejny żmudną walkę gildii, żeby spędzać całe dnie na serwerze kopiąc? Nuda... wychodzimy na przeciw i wprowadzamy coś odmiennie innego, gdzie kopanie to tylko element, aby stworzyć gildię. Dla Nas liczy się "obowiązek" z przyjemnością w jednym :)



#6 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 17 August 2018 - 21:25

Serwer stoi na 1.12.2, czy tylko da się wejść z tejże wersji, ale content jest zaledwie z 1.8?


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#7 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 17 August 2018 - 21:49

Czego dokładnie nie rozumiesz, postaram się wytłumaczyć najprościej jak się da.

 

Nasz projekt po prostu nie patrzy przez pryzmat "postawienia kolejnego serwera", a stworzyć coś, co po prostu jest innowacyjne, że wcale Itemshop nie musi być dostępny tylko za gotówkę, ale również walutę w grze. 
Po co robić kolejny żmudną walkę gildii, żeby spędzać całe dnie na serwerze kopiąc? Nuda... wychodzimy na przeciw i wprowadzamy coś odmiennie innego, gdzie kopanie to tylko element, aby stworzyć gildię. Dla Nas liczy się "obowiązek" z przyjemnością w jednym :)

Ok, więc czym jest ta innowacja, "coś odmiennie innego"? Nie zrozum mnie źle, to nie jest żaden atak. Obecnie są to jednak wyłącznie puste słowa, więc wypadałoby przedstawić cokolwiek na ich poparcie.


  • Iku lubi to

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#8 Wujek Blacha

Wujek Blacha

    Nowy

  • Użytkownik
  • 68 postów
  • Blacha988

Napisano 17 August 2018 - 22:45

Serwer stoi na 1.12.2, czy tylko da się wejść z tejże wersji, ale content jest zaledwie z 1.8?

Serwer stoi na wersji 1.12.2, ale sam użytkownik może wejść z od wersji 1.7 do 1.12.2 :)

 

 

Ok, więc czym jest ta innowacja, "coś odmiennie innego"? Nie zrozum mnie źle, to nie jest żaden atak. Obecnie są to jednak wyłącznie puste słowa, więc wypadałoby przedstawić cokolwiek na ich poparcie.

 

Jutro jest otwarcie, wejdź sam, zobacz. Zapewniam Cię, że na pewno nie spotkasz się z nudą i łatwością. 

Specjalne itemy, czyli Twórca pierwszy oraz drugi to itemy, które potrzebujesz na stworzenie gildii.

Pierwszego stwórcę dostaniesz za pokonanie bossa, który respi się co godzinę w specjalnej jaskini. 

Drugi stwórcę możesz kupić u sprzedawcy, który został ukryty na mapie frakcyjnej. 

 

Kolejnymi rzeczami są daily eventy, które będą rozszerzane z dnia na dzień, wprowadzamy parkury, labirytny oraz inne rzeczy, które nie będą wymagały integracji admina w rozdawanie nagrody.
 

Eventy organizowane przez administrację, gdzie do wygrania oprócz monet będą vouchery do sklepu i nie tylko.

 

Ogólnie mamy mnóstwo koncepcji, które będą stopniowo wprowadzone w ten serwer, jeżeli zainteresowanie będzie wielkie otworzymy kolejny serwer, z równie innowacyjnym modem, który nie będzie opierał się na tym co istnieje, a coś co sprawi, że rozgrywka stanie się jeszcze ciekawsza.

 

Osobiście mogę powiedzieć, że wcieliłem się w rolę gracza i potestowałem przez blisko 3 godzinki serwer beż żadnego GM'a i innych pierdół i naprawdę sam się wciągnąłem :)



#9 N0rbit4

N0rbit4

    Rak

  • Użytkownik+
  • 312 postów
  • BORBI#2685
  • Norbit4

Napisano 17 August 2018 - 23:46

Hej, już w tą sobotę (18.08) o godzinie 18:00 będziecie mogli się przekonać, że wojny gildii nie muszą być nudne jak dotychczas! /Oj niestety mnie nie przekonałeś  :huh: 

  • Zbieranie surowców to nuda? Nie u Nas! Przygotowaliśmy specjalne warunki zbierania surowców, od teraz kopanie to będzie Twój najmniejszy problem. / Zapewne drop ze stone  ;) 
  • Doświadczeni gracze psują całą rozgrywkę, bo jesteś nowy? Wcale nie! Teraz każdy jest sobie równy, wystarczy się przyłożyć, a nawet po starcie serwera dogonisz z pierwszych miejsc w rankingu /Niestety nie rozumiem celu tego zdania
  • Administracja czuwająca nad porządkiem serwera dopilnuje, aby rozgrywka była jak najbardziej uczciwa i ciekawa. Hmm, patrząc na wygląd tej prezentacji domyślam się wieku administracji  ^_^ 
  • Zautomatyzowana strona pozwoli Ci śledzić swój postęp statystyk, automatycznie kupisz rzeczy w sklepie i nie tylko.
  • Specjalna waluta serwerowa za którą kupisz nie tylko przedmioty w grze, ale również inne rzeczy.

       

Wrotagier to projekt, który ma na celu stworzenie serwerów gier z myślą o graczach.*upadnięciu w ciągu tygodnia  Dostosowujemy nowe serwery specjalnie pod oczekiwania / (widać że nie znasz oczekiwań graczy) graczy, jeżeli chciałbyś ujrzeć jakiś nowy serwer lub chciałbyś dołączyć do Naszego projektu to droga jest otwarta dla każdego, nie wymagamy dużo, a oferujemy wiele. *Niewiele

Już serwery IZIHC mają więcej do wymienienia, oile to nie kolejny IZIHC

IP: mc.wrotagier.eu wrotagier.ench.pl
Start serwera: 18.08 godzina 18:00
Wersja serwera: 1.12 / Tym to mnie dobiłeś serio, tworzenie serwera na 1.12 ale wsparcie  1.8  :(  :angry:  :huh:  <_< 
Wersja klienta: 1.8 - 1.12
Teamspeak: TS3Gameplay.eu
Email: [email protected]  [email protected]

 

 

Ocena 1/10

 

Dziękuję za uwagę  :3 


  • Iku lubi to

Never lose hope.


#10 Wujek Blacha

Wujek Blacha

    Nowy

  • Użytkownik
  • 68 postów
  • Blacha988

Napisano 18 August 2018 - 10:10

Oj kolego, muszę Cię zmartwić, bo chyba nie potrafisz całego postu przeczytać :(
1. "Drop ze stone", oczywiście, że będzie drop ze stone, ale tworzenie gildii nie opiera się tylko na kopaniu, wyżej w poście wytłumaczyłem, że potrzebne są inne elementy do tworzenia gildii, zapraszam do lekturki.
2. "Domyślam się wieku administracji", mogę zagwarantować, że jestem od Ciebie starszy o kilka lat. Po samym pisaniu nie stwierdzisz tego czy mam 12, 15, 18 lat, jeżeli nie wierzysz, zapraszam do pogadania ze mną na serwerze głosowym czy też sprawdzenia mnie w internecie. Ba! Nawet jakbyś był lepszym detektywem to znalazłbyś moje imię i nazwisko na fanpage moich projektów :)
3. "wrotagier.ench.pl", mamy w świecie komputerów coś takiego jak komenda "ping" w CMD, śmiało możesz przecież samemu sprawdzić jakie jest IP poprawne mojego serwera i czy odwołuje się ono do strony enderchest.pl, niestety muszę Cię zmartwić, nie posiadam u nich żadnego serwera. Nigdy nie polegam na hostingach, wolę wszystko sam robić. 
4. "[email protected]", tutaj to samo możesz sprawdzić, że domena stoi w całkiem innym miejscu, a mianowicie na hostingu mydevil.net :)
5. "upadnięcie w ciągu tygodnia", ahh.. ja rozumiem, że większość serwerów minecraftowych nie posiada finansów swoich i pada po tygodniu czy dwóch tygodniach. Niestety Nasz projekt jest finansowany i będzie ciągle rozszerzany o nowe serwery. 
 
Dziękuję za krytykę, ale następnym razem wolałbym, żebyś najpierw zweryfikował, a potem napisał opinię opartą o konkretne dowody. :)
 
A korzystając z sytuacji już dzisiaj chciałbym Was zaprosić na oficjalne otwarcie serwera!

 


  • Hevbis lubi to

#11 ProjectElgaria

ProjectElgaria

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 55 postów

Napisano 18 August 2018 - 12:58

1. "Drop ze stone", oczywiście, że będzie drop ze stone,
 

 

W takim razie nie jestem zbytnio zainteresowany "specjalnymi warunkami zdobywania surowcow"


  • Hevbis lubi to

#12 Wujek Blacha

Wujek Blacha

    Nowy

  • Użytkownik
  • 68 postów
  • Blacha988

Napisano 18 August 2018 - 13:28

W takim razie nie jestem zbytnio zainteresowany "specjalnymi warunkami zdobywania surowcow"

 

"specjalne warunki zdobywania surowców", jeżeli patrzysz tylko i wyłącznie przez pryzmat tego, a nie odniesiesz się do całości kontekstu to przyjmuję Twoją krótkowzroczność :)



#13 ProjectElgaria

ProjectElgaria

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 55 postów

Napisano 18 August 2018 - 13:56

całości kontekstu :)

Calosc kontekstu? Jedyne co tu jest dodane to 2 nowe itemki za pomoca ktorych tworzysz gildie



#14 Wujek Blacha

Wujek Blacha

    Nowy

  • Użytkownik
  • 68 postów
  • Blacha988

Napisano 18 August 2018 - 14:00

Calosc kontekstu? Jedyne co tu jest dodane to 2 nowe itemki za pomoca ktorych tworzysz gildie

 

No to niestety mam rację w tym aspekcie. Wiesz.. taka krytyka średnio za mną idzie ze względu na to, że nie opierasz jej na niczym konkretnym, oceniasz jedynie treść, a zapewne nawet Twój nick się nie pojawi na serwerze. 

Ja chętnie słucham opinii, krytyk, jest to super, wiem co mogę poprawić, co mogę dodać, co usunąć, co zmienić. Pierwsze "edycja" zawsze jest tą testową, a każda kolejna będzie tą, którą chcą użytkownicy. Nie ograniczam swojego myślenia tylko do tego co ja chcę zrobić na serwerze, ale czekam po pierwszej edycji, aby podsumować opinię i krytykę i udoskonalać to według Was.

 

Ten projekt tworzą użytkownicy, a ja tylko odpowiadam na odzew i tworzę to, czego szukają :)



#15 ProjectElgaria

ProjectElgaria

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 55 postów

Napisano 18 August 2018 - 14:05


Well, jesli piszesz takie cos :

 

"Zbieranie surowców to nuda? Nie u Nas! Przygotowaliśmy specjalne warunki zbierania surowców, od teraz kopanie to będzie Twój najmniejszy problem. "

 

I te "specjalne warunki" to 2 itemki, a pozniej zarzucasz mi krotkowzrocznosc, to imo cos jest nie tak.

 

"ze względu na to, że nie opierasz jej na niczym konkretnym, oceniasz jedynie treść"

 

A co mam oceniac? Ocenilem jedyna rzecz ktora moglem ocenic, oparlem ja na tym co sam napisales :

 

" Na mapie frakcyjnej został ukryty jeden z villagerów, u którego kupić można przedmiot, który jest wymagany do stworzenia gildii. Mozna go kupić za monety serwerowe, a kolejny to jest boss, który pojawia się co godzinę, z którego również

dropi kolejny przedmiot, który jest niezbędny do tworzenia. Oba nazywają się "Twórcy jeden oraz dwa""


  • Hevbis lubi to

#16 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 18 August 2018 - 14:12

Well, jesli piszesz takie cos :

 

"Zbieranie surowców to nuda? Nie u Nas! Przygotowaliśmy specjalne warunki zbierania surowców, od teraz kopanie to będzie Twój najmniejszy problem. "

 

I te "specjalne warunki" to 2 itemki, a pozniej zarzucasz mi krotkowzrocznosc, to imo cos jest nie tak.

 

"ze względu na to, że nie opierasz jej na niczym konkretnym, oceniasz jedynie treść"

 

A co mam oceniac? Ocenilem jedyna rzecz ktora moglem ocenic, oparlem ja na tym co sam napisales :

 

" Na mapie frakcyjnej został ukryty jeden z villagerów, u którego kupić można przedmiot, który jest wymagany do stworzenia gildii. Mozna go kupić za monety serwerowe, a kolejny to jest boss, który pojawia się co godzinę, z którego również

dropi kolejny przedmiot, który jest niezbędny do tworzenia. Oba nazywają się "Twórcy jeden oraz dwa""

Właśnie o tym pisałem i ja. Brakuje w prezentacji konkretów, są jedynie obietnice. Ten serwer i jego innowacje to wielka zagadka.


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#17 Wujek Blacha

Wujek Blacha

    Nowy

  • Użytkownik
  • 68 postów
  • Blacha988

Napisano 18 August 2018 - 17:36

Właśnie o tym pisałem i ja. Brakuje w prezentacji konkretów, są jedynie obietnice. Ten serwer i jego innowacje to wielka zagadka.

 

Dlatego teraz możesz wejść i ocenić serwer, napisać opinię i chętnie się do niej dostosuję :)



#18 Ersan

Ersan

    Zbanowany

  • Użytkownik+
  • 1222 postów
  • Ersan#2845
  • Ersanek
  •  

Napisano 19 August 2018 - 19:58

Doświadczeni gracze psują całą rozgrywkę, bo jesteś nowy? Wcale nie! Teraz każdy jest sobie równy, wystarczy się przyłożyć, a nawet po starcie serwera dogonisz z pierwszych miejsc w rankingu.

Brzmi jak dostosowywanie serwera pod mniej rozgarniętych graczy (dzieci). Trochę jak wada.

Choć możliwe, że zostało to dobrze wykonane.

 

Z samej prezentacji niewiele dowiedziałem się o serwerze.


Użytkownik Ersan edytował ten post 19 August 2018 - 19:59


#19 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 19 August 2018 - 20:35

Jaki jest poziom trudności?



#20 Wujek Blacha

Wujek Blacha

    Nowy

  • Użytkownik
  • 68 postów
  • Blacha988

Napisano 21 August 2018 - 17:54

Jaki jest poziom trudności?

 

Pierwsza gildia została utworzona po 1.5 dnia gry, więc myślę, że super trudno w zgranym zespole nie ma :)