Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Budowniczy][Detaling][Technik] Serwer MedievalCraft!

medieval minecraft budowniczy technik detaling wnetrza sredniowiecze minecraft sredniowecze mc medievalcraft

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 _Demek_

_Demek_

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • _Demek_#6079
  • _Demek_

Napisano 10 August 2018 - 21:23

nnpapt.png


2mfyl53.jpg


Witaj!

1simc7.png

 


Nazwa i opis projektu/serwera:
 

Serwer MedievalCraft to serwer RPG, którego akcja toczy się w wymyślonym uniwersum fantasy podczas późnego średniowiecza (mam w tym doświadczenie, piszę scenariusze i opowiadania oraz rozwijam swą powieść). Co ważne, serwer stawia dużą wagę na relację między graczami. Chcesz stoczyć walkę na śmierć i życie z niedźwiedziem? A może stanąć oko w oko z legendarnym smokiem? Zapraszamy na nasz serwer! Uważaj także na watahę wilków przechadzając się po lasach w nocy, zapewne będą miały ochotę na Ciebie! Projekt posiada autorskie rozwiązania, skrypty, funkcje, własny resourcepack, customowe moby itp. Mapą jest ogromna wyspa stworzona w programie, na której znajdziecie między innymi...

 

2lieb6g.png
 

 

...budynki w customowo wygenerowanych lasach, z drzewami takimi, jakich sobie nie wyobrażaliście!
A także...

 

 

2lu848.png

 

...rozbudowane dungeony, struktury, budowle tematyczne dodające klimatu!

2la4w.png

 

2mfyl53.jpg

 

jj3arr.png

Nie zabraknie dobrej, średniowiecznej wsi...

Jednakże...
 

 

2he8sw8.png
 

2mfyl53.jpg

 

ztb1j9.png

 

 

Główna akcja toczy się w mieście podzielonym na kilka części - pierwsza z nich, portowa jest kompletna w 90%
To właśnie ją widać powyżej. Na pierwszym zdjęciu znajduje się panorama miasta z końca dzielnicy rzemieślniczej, którą także zaczynamy kończyć!

Niestety, kilku osobowa ekipa to za mało. Dlatego właśnie...

Poszukujemy Budowniczych!

 

Oczekujemy:

 

Zdeterminowanych osób, które aktywnie włączą się w budowę mapy a następnie prowadzenie serwera, z którymi możliwy będzie kontakt poprzez serwerowy discord (wymagane posiadanie mikrofonu), wieku 14-18 lat, zaangażowania oraz sumiennego wykonywania czynności, podstaw obsługi WorldEdita, wprawy w budowaniu w stylu średniowiecznym (zbliżonym do powyższych screenów).
W przypadku osób zainteresowanych skryptami, pluginami bądź też pomocą w inny sposób, zapraszmy na discord (podany na samym dole artykułu).

DO BUDOWY WYMAGANY JEST RESOURCEPACK ORAZ POSIADANIE OPTIFINE, ABY DZIAŁAŁ ON POPRAWNIE!

2mfyl53.jpg

 

Oferujemy:

Miłą i przyjazną atmosferę, uznania, dużo zabawy, w przyszłości możliwego drobnego zarobku (zależnie od ilości osób w administracji oraz dochodów serwera po wystartowaniu) oraz rangę.

2mfyl53.jpg

 

O nas:

Nasza ekipa składa się z kilku osób, każde z nas angażuje się w innej kwestii.
Ja, piszący to ogłoszenie, jestem
_Demek_, główny przewodzący projektu.
Jestem osobą miłą i z poczuciem humoru, ale trzymającą się zasad.
Tego też oczekuję od reszty :)
Mam 17 lat, buduję od czterech lat.

2mfyl53.jpg

 

Kontakt:
 

Serwerowy Discord: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Użytkownik _Demek_ edytował ten post 21 October 2018 - 21:01


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Zioomkox

Zioomkox

    Uczony

  • Użytkownik
  • 609 postów
  • Zioomkox#6688
  • Zioomkox

Napisano 11 August 2018 - 08:34

Trochę razi na poczatku dwukrotne użycie słowa ,,autorski"
Fajnie jakbyś wspomniał kilka słów o realiach świata przedstawionego na samym serwerze bo fantasy samo w sobie niewiele mówi.
Prezentacja estetyczna, a budowle są bardzo ładne w swojej prostocie :)
  • _Demek_ lubi to

#3 _Demek_

_Demek_

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • _Demek_#6079
  • _Demek_

Napisano 12 August 2018 - 12:24

Trochę razi na poczatku dwukrotne użycie słowa ,,autorski"
Fajnie jakbyś wspomniał kilka słów o realiach świata przedstawionego na samym serwerze bo fantasy samo w sobie niewiele mówi.
Prezentacja estetyczna, a budowle są bardzo ładne w swojej prostocie :)

już poprawione :D



#4 ILOVEMAKAPAKA

ILOVEMAKAPAKA

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • ILOVEMAKAPAKA

Napisano 12 August 2018 - 15:27

ja chce na budowniczego

 



#5 _Demek_

_Demek_

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • _Demek_#6079
  • _Demek_

Napisano 07 September 2018 - 16:58

ja chce na budowniczego

Zapraszamy na discorda :)


WCIĄŻ AKTUALNE, SZUKAMY BUDOWNICZYCH I EKIPY!







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: medieval, minecraft, budowniczy, technik, detaling, wnetrza, sredniowiecze, minecraft sredniowecze, mc, medievalcraft