Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.12.2][NP&P][S/RPG/QUESTY/BOSS/KLASY] MCKRÓLESTWARPG


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#1 wardziu

wardziu

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 10 August 2018 - 17:43

9s3wAK9.png

 

RPGKRÓLESTWAMC

IP SERWERA - mckrolestwarpg.hostmc.pl - s10.hostmc.pl:5052
ITEMSHOP -

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



OFERTA SPECJALNA - DO KOŃCA WRZEŚNIA 28.09.2018 - DOWOLNA KLASA Z ITEMSHOPU ZA DARMO!

OFERTA SPECJALNA - DO KOŃCA WRZEŚNIA 28.09/2018 - DWIE KLASY W CENIE JEDNEJ!
WYPRÓBUJ I SPRAWDŹ CZY ZOSTANIESZ Z NAMI =)

Pomysł na serwer narodził się w 2015 roku, kiedy powstał pierwszy projekt, pionierski na Polskie scenie Minecraft.
MCKrólestwa - Był to najlepszy i największy serwer RPG na Minecraft w tamtym czasie. Zainspirowani wieloma grami RPG postanowiliśmy rozwijać projekt. Oferowaliśmy nowatorską rozgrywkę oraz spójną unikalną historie.


Wracamy, rok 2018. Projekt MCKrólestwaRPG rusza z tą samą ideą. Stworzyć unikalny serwer RPG. Chcemy żebyś poczuł się jak w prawdziwym Świecie RPG, w którym spójność wydarzeń oraz mnogość opcji do wyboru spowoduje że zostaniesz u nas.
Kreujemy Krainę która ma własnych bohaterów, własną historie, legendy, przeżyła już wiele bitew oraz konfliktów, a Ty jesteś osobą która dołącza do bogatego świata. Każda frakcja ma coś do powiedzenia, każdy ma swoje cele, niektórzy wybrali podróżowanie po świecie, drudzy za cel postawili sobie dominacje nad innymi.
Ja, założyciel serwera chciałbym byś odnalazł się w tej pełnej zawiłości Krainie.
Dołączył lub stworzył własne Królestwo, wybrał swoją klasę, zbudował swoją osobowość, nie ograniczamy Cię w żaden sposób.
Chcemy byś zwiedzał, odkrywał, tworzył, walczył czy budował tak jak sobie to wymyślisz.


Co oferujemy?
Po pierwsze wiele ciekawych Questów! To one są mechaniką która napędza Świat gry. Spotkasz proste Questy typu przynieś-zabij-oddaj a także wiele bardziej skomplikowanych, w których będziesz przemierzał wiele lokalizacji!
Każdy NPC którego spotkasz posiada własny charakter, odgrywa swoją role. Oni powiedzą Ci wiele na temat Świata.
Setki nowych przedmiotów, nowe sposoby craftingów. Stworzone z myślą i pasujące do historii Świata.
Nowe mechaniki gry, Asasyn może się wspinać, Wojownik latać na smoku i wiele innych opcji klasowych.
Co najważniejsze! Ciągła rozbudowa serwera poprzez dodawanie nowych Questów, Przedmiotów, Lokalizacji, Bossów.
Na serwerze spotkasz wiele przeciwników, od prostych bandytów do bossów którzy wymagają grupy osób by ich pokonać!
Stwórz swoje Królestwo i zostań Księciem oraz tocz wojny z innymi.
I to co napewno jest dla Ciebie ważne, to chcemy żebyś się dobrze bawił. My tworzymy tajemnice, to ty ją odkrywasz.


OFERTA SPECJALNA - DO KOŃCA WRZEŚNIA 28.09.2018 - DOWOLNA KLASA Z ITEMSHOPU ZA DARMO!

OFERTA SPECJALNA - DO KOŃCA WRZEŚNIA 28.09/2018 - DWIE KLASY W CENIE JEDNEJ!



Informacje:
Serwer - RPG/Królestwa/Questy/Magia/Survival
Wersja - 1.12.2 - Online 24/7
Klasy Postaci na stałe - 5 do zakupienia w dniu premiery
Docelowo ponad 500 nowych przedmiotów i 500 Questów!
Rozmaite lokacje do zwiedzenia!
Ciągły rozwój serwera, codzienne aktualizacje o nowe rzeczy!
Administracja - Zostań Królem lub Huskarlem!




Zaproś 3 znajomych a otrzymasz dowolną klasę za darmo!
Starzy gracze którzy pamiętają magiczne chwile z Mistrzów Sześcianu, Państwa Miasta lub całej Ligi Mistrzów zapraszamy! Jesteśmy tutaj!

GpezLgE.jpg

Dv1LHjY.png

XB17LWy.jpg


Użytkownik wardziu edytował ten post 02 September 2018 - 14:25


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Aysel_

Aysel_

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 392 postów

Napisano 10 August 2018 - 17:48

Jak żem polecił tak żeś zrobił :D

Polecam zajrzeć na serwer, oryginalny, codziennie dopieszczany.


  • wardziu lubi to

Daj diamencika <3

4.png


#3 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 10 August 2018 - 21:08

Kupowanie klas postaci śmierdzi mi solidnym p2w.


#4 wardziu

wardziu

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 10 August 2018 - 21:39

Kupowanie klas postaci śmierdzi mi solidnym p2w.

Obawiałem się o to, lecz pamiętaj o kilku rzeczach. Zakup klasy to tylko DOSTĘP do Questów i możliwości craftowania przedmiotów. To ty sam musisz nadal zdobyć składniki do stworzenia i nadal przejść nieraz trudne QUESTY klasowe. Następna uwaga, świat jest otwarty dla każdego, jako gracz masz dostęp do każdego terenu.

Klasę możesz zdobyć zapraszając znajomych, grając, wygrywając w konkursach, kupując za 5!!! zł na stałe.  Ja jestem otwarty dla graczy, chciałbym dać za darmo, szukam konsensusu pomiędzy utrzymaniem serwera. I klasy można łączyć, możesz mieć Wojownika + Nekromante, albo wręcz Maga + Szamana + Łowcę. Zauważyłem też że jesteś pierwszą osobą z takim argumentem nie grając ani minuty na moim serwerze, nikt z graczy nie narzeka na jakieś p2w. Wszyscy się cieszą grą, mając 5-6 klas, wspierając rozwój serwera. Oni kupują te klasy bo podoba im się gra, pomysł, sposób płatności jest tylko jeden i tylko na serwer. Chcę dobrze się bawić, tworząc, budując, wymyślając i to że innym się to podoba i chcą zobaczyć tego więcej to jest ICH indywidualna sprawa i ICH portfele.
Dziękuje jednak za uwagi, będę miał oko na balans =)


Użytkownik wardziu edytował ten post 10 August 2018 - 22:11

  • Lukasul lubi to

#5 Mychax3

Mychax3

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 11 August 2018 - 09:55

Musze powiedziec ze serwer mimo iz w ciaglej rozbudowie robi juz spore wrazenie nie moge sie doczekac az tworcy dodadza txt do gry bedzie wygladac epicko. Ostatnimi czasy przynajmniej mi nie zdarza sie wejsc na serwer RPG i na nim zostac bo wiekszosc nadaje sie jedynie do kosza. Hmm... nie czesto to mowie ale serwer jest godny polecenia bo wchodzisz na 5 min i masz ochote zostac na dluzej ^^



#6 Lukasul

Lukasul

    Nowy

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • Lukasul

Napisano 11 August 2018 - 17:18

Wbiłem na serwer... i co mnie powitało? Od razu bardzo miłe wiadomości od super Właściciela. Zagrałem 5 min i będę teraz codziennie grał na tym serwerze oraz wykupię tyle klas ile się da! Gra nie jest P2W ponieważ kupno klas to tylko nowe możliwości rozwoju! Żadnych przedmiotów się nie dostaje, oprócz pieniędzy, które są jedynie dodatkiem. Itemshop jest bardzo tani i nie jest zbyt dużym ułatwieniem dla graczy, ponieważ wszystkie przedmioty zdobywa się na mapie. Bardzo ładne budowle na serwerze, dużo questów i z każdym dniem serwer się rozwija! Bardzo polecam i od strony Administracji oczekuję coraz więcej fajnych rzeczy. Pozdro. Nekromanta Lukasul ;)



#7 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 12 August 2018 - 03:41

Wy chyba nie rozumiecie czym jest P2W. Jeśli kupujesz cokolwiek co wpływa na rozgrywkę, nie ma znaczenia na co idą te pieniądze ani ile ich jest. P2W to P2W.
  • XeniQ i Phgo lubią to


#8 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 14 August 2018 - 22:31

Od czego tu zacząć, ojej. Poziom tego serwera nie jest niski, on nie istnieje. Przede wszystkim nie ma nic wspólnego z RPG. Chwalicie się questami i klasami. Klasy dostępne są tylko do kupienia, a co takiego dają? Może jakieś niesamowite spelle bądź unikalne statystyki? gó**o, dostęp do questów. Dlaczego można je łączyć? Bo nie są klasami, są paczkami questów. Zaczynasz z (X ku**a D) kamiennymi narzędziami z essentials i bez żadnej klasy. Core gameplayu czyli questy są z tego co widzę w większości płatne. To nawet nie p2w, to pay 2 play.

NPC odgrywają swoją role? More like wysyłają DO GRACZA PRZEZ ku**a /MSG DWIE WIADOMOŚCI NA KRZYŻ.
unknown.png

Super regulamin. Nie wolno prosić o pomoc z bossami kiedy post wyraźnie mówi o grupowych walkach.
unknown.png

Świetne lokacje, zakochałem się od pierwszego wejrzenia. Górnicza Dolina się chowa.
unknown.png

Co to ku**a jest. Czy to znowu 2014 i granie na ch******h freebuildach?
unknown.png

Królestwa to gildie. Zasrane gildie, a założenie takiej to ledwo 1000000. Milion. Co ciekawe właśnie tyle daje zakup klasy. Tymczasem zabicie potwora daje 3-6. JESZCZE KTOŚ COŚ ŻE NIE P2W?

Ten serwer to nie RPG, to dno. Widziałem lepsze w 2015. To tylko kolejny survival i gildie z questami, który udaje RPG. Bagno pełne niedoróbek, syfu i beznadziejnych pomysłów. Unikajcie tego jak się tylko da, najszerszym łukiem.

Poniżej kilka bonus screenów.

unknown.png
unknown.png
unknown.png
I tak, na /warp craf jest włączone PvP.

Użytkownik MrKisiel edytował ten post 14 August 2018 - 22:33

  • DarknessXIII i Katniss lubią to


#9 wardziu

wardziu

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 15 August 2018 - 07:28

Wypunktuję od teraz wszystkie twoje zwroty.

 

1. "Dwie wiadomości na krzyż". Dlaczego tylko wkleiłeś zdjęcie tych dwóch NPCów? Nie wyszedłeś poza spawna, jest 150 NPców, wybrałeś tylko dwa którzy są zwykłymi strażnikami, bez lore, nikt na nich i tak uwagi nie zwraca.

2. Pomoc w pokonaniu Bossa mówi o nie proszenie o to Admina, jest to żartobliwy punkt w regulaminie.

3. Wyszedłeś znowu ze spawna na polanę i tworzysz zdjęcie. Nie widzę byś zwiedzał i udał się do Katakumb, Caadi, Nekropolis, Lavagloom, Falak, Sanktuarium, Kultu, Piramidy, Wampirów, Bastionu i wiele wiele innych lokacji.

4. Serwer ciągle się buduje i pojawiają się nowe lokacje.

5. Próbujesz wmówić że to "kolejne udawane gildie" "Bagno pełne niedoróbek, syfu i beznadziejnych pomysłów." - Te całe udawane Królestwa jakoś podobają się graczom, a to pełne bagno syfu i pomysłów pokazuje jak na siłę szukasz błędów. Wiesz na czym polega krytyka albo recenzja serwerów? Czy tylko wchodzisz sobie na forum wylewając swój żal i ból jak to nie ma dla Ciebie idealnego serwera i wszystkie inne to zlepeć "jakiś niedoróbek, syfu i beznadziejnych pomysłów." A jeśli spróbujesz mi odpowiedzieć że masz swoje idealne serwery to każdy dorosły człowiek Wie jak uszanować lub docenić określone pomysły, pokazując silne i słabe strony oraz argumenty pewnych spraw. Czy Ciebie ktoś w życiu realnym docenił czy ciągle Ciebie krytykują?

6. Zdjęcie z Warp Craft to kolejne zdjęcie prowokacyjne - Wkroczyłeś na teren Warpu Królestw i przeniosłeś się na Warp Craft, ot cała filozofia.

 

Jestem zawiedziony że są osoby zdolne tak po prostu bez większego polotu pokazywać tylko jedną negatywną strone serwerów.


Użytkownik wardziu edytował ten post 15 August 2018 - 07:29

  • Mychax3 i Yxu. lubią to

#10 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 15 August 2018 - 08:49

Wypunktuję od teraz wszystkie twoje zwroty.

 

1. "Dwie wiadomości na krzyż". Dlaczego tylko wkleiłeś zdjęcie tych dwóch NPCów? Nie wyszedłeś poza spawna, jest 150 NPców, wybrałeś tylko dwa którzy są zwykłymi strażnikami, bez lore, nikt na nich i tak uwagi nie zwraca.

2. Pomoc w pokonaniu Bossa mówi o nie proszenie o to Admina, jest to żartobliwy punkt w regulaminie.

3. Wyszedłeś znowu ze spawna na polanę i tworzysz zdjęcie. Nie widzę byś zwiedzał i udał się do Katakumb, Caadi, Nekropolis, Lavagloom, Falak, Sanktuarium, Kultu, Piramidy, Wampirów, Bastionu i wiele wiele innych lokacji.

4. Serwer ciągle się buduje i pojawiają się nowe lokacje.

5. Próbujesz wmówić że to "kolejne udawane gildie" "Bagno pełne niedoróbek, syfu i beznadziejnych pomysłów." - Te całe udawane Królestwa jakoś podobają się graczom, a to pełne bagno syfu i pomysłów pokazuje jak na siłę szukasz błędów. Wiesz na czym polega krytyka albo recenzja serwerów? Czy tylko wchodzisz sobie na forum wylewając swój żal i ból jak to nie ma dla Ciebie idealnego serwera i wszystkie inne to zlepeć "jakiś niedoróbek, syfu i beznadziejnych pomysłów." A jeśli spróbujesz mi odpowiedzieć że masz swoje idealne serwery to każdy dorosły człowiek Wie jak uszanować lub docenić określone pomysły, pokazując silne i słabe strony oraz argumenty pewnych spraw. Czy Ciebie ktoś w życiu realnym docenił czy ciągle Ciebie krytykują?

6. Zdjęcie z Warp Craft to kolejne zdjęcie prowokacyjne - Wkroczyłeś na teren Warpu Królestw i przeniosłeś się na Warp Craft, ot cała filozofia.

 

Jestem zawiedziony że są osoby zdolne tak po prostu bez większego polotu pokazywać tylko jedną negatywną strone serwerów.

Ale regulamin to raczej powinien być poważny, jasny i napisany zrozumiałym językiem.
A screen z warp craft pokazuje, że przeniosło go (teleport commencing) i dopiero potem, po teleporcie na warp craft dostał info o warzone.

 

RPG mówisz... Są skille, rozbudowany system rozwoju postaci, klasy (nie, paczki questów się nie liczą), rozbudowany system dialogów z możliwością wyboru tego co się powie (narzucone dialogi to troche mało jak na RPG)?


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#11 Mychax3

Mychax3

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 15 August 2018 - 08:57

Ale regulamin to raczej powinien być poważny, jasny i napisany zrozumiałym językiem.
A screen z warp craft pokazuje, że przeniosło go (teleport commencing) i dopiero potem, po teleporcie na warp craft dostał info o warzone.

 

RPG mówisz... Są skille, rozbudowany system rozwoju postaci, klasy (nie, paczki questów się nie liczą), rozbudowany system dialogów z możliwością wyboru tego co się powie (narzucone dialogi to troche mało jak na RPG)?

 Powiem wam tak serwer jest fajny ludzie przyjemni lokacje fajne gra sie dobrze kto wszedl sprobowal w wiekszosci przypadkow zostal i gra z nami ale jesli ktos wchodzi na serwer z zamiarem krytyki i nawet nie sprobuje to juz jego sprawa. Moze i nie ma zawrotnych ilosci graczy ale serwer sie ciagle rozwija ciagle cos sie dodaje i ciagle przybywa graczy. Lubicie serwery sztywno okreslone z ludzmi ktorzy nawet nie probuja sie do siebie odzywac a moze wolicie "krolestwa" w postaci obsydianowych bunkrow? Nie wiem nie wnikam bo kazdy ma swoj gust i swoje preferencje co  do gry gdyby serwer byl takim "dnem" jak powiedzial kolega Kisiel to nie zostalby tam nikt.


  • Lukasul lubi to

#12 wardziu

wardziu

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 15 August 2018 - 09:01

Regulamin został napisany w języku polskim, zrozumiałym dla młodszych jak i starszych patrzących z przymrużeniem oka na regulaminy.

To że na screenie tak pokazuje i tak pisze, nie oznacza że tam jest PVP. Jest to nic nie znaczący mały błąd WorldGuarda, jeśli znajdując się na regionie SPAWNU Warp Krolestwa z niego wyjdziesz (teleport,spawn,inny warp) zostaje to zaliczone jak opuszczenie regionu. To zostało wpisane we fladze farewell. Jaki sens jest w PVP na świecie z Craftami gdzie każdy może na swobodnie przejrzeć itemy?


  • Lukasul lubi to

#13 Roqqu

Roqqu

    tak

  • Użytkownik+
  • 528 postów
  • Roqqu

Napisano 15 August 2018 - 09:07

Polecam, though.


  • Lukasul lubi to

#14 Lukasul

Lukasul

    Nowy

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • Lukasul

Napisano 15 August 2018 - 11:47

Od czego tu zacząć, ojej. Poziom tego serwera nie jest niski, on nie istnieje. Przede wszystkim nie ma nic wspólnego z RPG. Chwalicie się questami i klasami. Klasy dostępne są tylko do kupienia, a co takiego dają? Może jakieś niesamowite spelle bądź unikalne statystyki? gó**o, dostęp do questów. Dlaczego można je łączyć? Bo nie są klasami, są paczkami questów. Zaczynasz z (X ku**a D) kamiennymi narzędziami z essentials i bez żadnej klasy. Core gameplayu czyli questy są z tego co widzę w większości płatne. To nawet nie p2w, to pay 2 play.
NPC odgrywają swoją role? More like wysyłają DO GRACZA PRZEZ ku**a /MSG DWIE WIADOMOŚCI NA KRZYŻ.unknown.png
Super regulamin. Nie wolno prosić o pomoc z bossami kiedy post wyraźnie mówi o grupowych walkach.unknown.png
Świetne lokacje, zakochałem się od pierwszego wejrzenia. Górnicza Dolina się chowa.unknown.png
Co to ku**a jest. Czy to znowu 2014 i granie na ch******h freebuildach?unknown.png
Królestwa to gildie. Zasrane gildie, a założenie takiej to ledwo 1000000. Milion. Co ciekawe właśnie tyle daje zakup klasy. Tymczasem zabicie potwora daje 3-6. JESZCZE KTOŚ COŚ ŻE NIE P2W?
Ten serwer to nie RPG, to dno. Widziałem lepsze w 2015. To tylko kolejny survival i gildie z questami, który udaje RPG. Bagno pełne niedoróbek, syfu i beznadziejnych pomysłów. Unikajcie tego jak się tylko da, najszerszym łukiem.
Poniżej kilka bonus screenów.unknown.pngunknown.pngunknown.png
I tak, na /warp craf jest włączone PvP.


Z żadnym twoim słowem się nie zgodzę. Grałeś tylko na początkujących etapach... Na tym serwerze jest mnóstwo lokacji npców i możliwości rozgrywki. Nawet bez klasy można bardzo wiele zrobić. Ty prawie nic nie wiesz o tym serwerze i już się wypowiadasz. Ceny klas są bardzo niskie w porównaniu z itemshopami niektórych serwerów. A dają bardzo dużo. A pozatym,jak ci coś nie pasuje, to wyjdź z serwera, usuń z listy i daj sobie spokój. Serwerek bardzo polecam, zachęcam do grania :)

#15 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 15 August 2018 - 14:10

jak ci coś nie pasuje, to wyjdź z serwera, usuń z listy i daj sobie spokój.


Kocham takie argumenty <3

Co mi po tym, że niby inne lokacje są ,,lepsze" jeśli już sam początek jest tak brzydki i nudny że dalszej gry się odechciewa? Serwer reklamuje się jako RPG, ale nim nie jest. Okłamujecie potencjalnego gracza. Ten serwer to kłamstwo i niskiej jakości skok na kasę.


#16 Mychax3

Mychax3

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 15 August 2018 - 20:03

Kocham takie argumenty <3

Co mi po tym, że niby inne lokacje są ,,lepsze" jeśli już sam początek jest tak brzydki i nudny że dalszej gry się odechciewa? Serwer reklamuje się jako RPG, ale nim nie jest. Okłamujecie potencjalnego gracza. Ten serwer to kłamstwo i niskiej jakości skok na kasę.

Wnioskujac po tym ze siedzisz caly czas na forum i krytykujesz serwery w poszukiwaniu atencji lub dramy sam jestes "brzydki i nudny" mnie np poczatek zaciekawil i uwazam ze jest ladny a z txt Conquest jeszcze ladniejszy. Widac nie byles na obecnych polskich serwerach "RPG" ze wypowiadasz sie w taki sposob bo na ten moment moge smialo stwierdzic ze nie ma nawet 1 dobrego takiego serwera polskiego podkreslam. Ale jak mowilam pare postow wyzej kazdy ma swoj gust a jako "mapmaker" jak sie okreslasz nie powinienes krytykowac czyjejs pracy wiedzac ile czasu to pochlania i jak duzo pracy trzeba wlozyc w to zeby rozwijac siebie i swoj serwer kazdy z nas sie uczy mozna podpowiedziec cos w postaci tipow a nie czystego hejtu.


Użytkownik Mychax3 edytował ten post 15 August 2018 - 20:23


#17 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 15 August 2018 - 20:39

Bycie najlepszym z najgorszych nie czyni cię najlepszym obiektywnie. I nie liczy się ilość włożonej pracy a efekt.


  • Katniss lubi to

#18 wardziu

wardziu

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 15 August 2018 - 21:29

Ja chyba zgubiłem wątek, jeśli dobrze rozumiem. Odpowiem ci to profesjonalnie. Forma konstruktywnego krytykowania ma zwrócić uwagę na pewne problemy, i dążyć do ich rozwiązania, stosując dyplomatyczne podejście, nie urażając innej osoby. Narazie doszło do formy negatywnej opinii na temat produktu którym jest serwer, więc jeśli nie zadowala Cię jakość usług świadczona przez moją Firmę w rozumieniu mojej "mojej osoby, mojego serwera, moich pomysłów" masz prawo do wypowiedzenia się na ten temat lecz musisz zrozumieć postawę obronną przeciwnej strony gdyż stosując swój punkt widzenia dochodzi do zniekształcenia prawdy na temat gry na serwerze. Jakość najlepszych produktów czyt. serwerów wynika z wyciągania wniosków oraz budowania relacji z klientem czyli graczem. Zwracam też uwagę tylko na to jak wyglądał serwer wcześniej i tylko na tym się skupiam. Nie na tym co ma inny serwer, nie skupiam się na trendach.

 

"Ten serwer to kłamstwo i niskiej jakości skok na kasę." - Stosując taki argument nie masz bladego pojęcia jak przebiega system finansowania serwera i na czym polega. Nikt nie jest przymuszony do kupowania produktu, nikt nie zmusza Cię do kupienia w danym sklepie danego produktu. Wszystkie fundusze gromadzone są na koncie należącym do hostingu i ja jako właściciel nie mam żadnego dostępu do pieniędzy. Mam pracę i po godzinach realizuje projekt w którym stawiam sobie klocki.


Użytkownik wardziu edytował ten post 15 August 2018 - 21:30

  • Flojd lubi to

#19 ProjectElgaria

ProjectElgaria

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 55 postów

Napisano 15 August 2018 - 21:31

 a jako "mapmaker" jak sie okreslasz nie powinienes krytykowac czyjejs pracy wiedzac ile czasu to pochlania i jak duzo pracy trzeba wlozyc w to zeby rozwijac siebie i swoj serwer kazdy z nas sie uczy mozna podpowiedziec cos w postaci tipow a nie czystego hejtu.

 

Aktualnie nie zauwazylem z jego strony zadnego 'hejtu', jedynie niezadowolenie spodowodowane rzekomymi brakami w serwerze (Tu wnikac nie bede, poniewaz na serwerze nie bylem)

 

A co do itemshopu - nie jest to przypadkiem niezgodne z EULA minecraft? Wydaje mi sie ze rangi oraz pieniadze maja wplyw na rozrywke


Użytkownik ProjectElgaria edytował ten post 15 August 2018 - 21:31


#20 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 15 August 2018 - 21:52

Aktualnie nie zauwazylem z jego strony zadnego 'hejtu', jedynie niezadowolenie spodowodowane rzekomymi brakami w serwerze (Tu wnikac nie bede, poniewaz na serwerze nie bylem)

 

A co do itemshopu - nie jest to przypadkiem niezgodne z EULA minecraft? Wydaje mi sie ze rangi oraz pieniadze maja wplyw na rozrywke

Tak, jest niezgodne z EULA, ale Mahjong nic z tym nie robi (kiedyś próbowali, nie wyszło), więc "who cares", a trochę szkoda, bo takie rzeczy na prawdę potrafią zrujnować rozgrywkę.
Poza tym z serwerami no-premium i tak nic nie zrobią.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/