Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Programista][Technik][Admin][Budowniczy][Moderator][Youtuber]

programista technik admin budowniczy moderator youtuber skyblock

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kalioskyy

Kalioskyy

    Nowy

  • Użytkownik
  • 18 postów
  • Nick Burkhardt#0382

Napisano 09 August 2018 - 23:07

Witajcie,

Poszukuję chętnych osób na wymienione wyżej stanowiska, wraz z kolegą robimy serwer Skyblock i potrzebujemy rąk chętnych do pracy, które nam pomogą. Sporą część mamy zrobioną, ale nie chcemy żeby nasz serwer był jak pierwszy lepszy serwerek, tylko się czymś wyróżniał. Jeśli chcesz wziąć udział i wesprzeć nas w tym projekcie , skontaktuj się ze mną - Kontakt na dole.

 

[Programista] [Technik]

 

Oczekuję: Dobry kontakt, terminowość, umiejętności pozwalające zrobienie dość zaawansowanych pluginów, posiadanie sporo czasu

 

Oferuję: Zapłatę pieniężna, szybki kontakt w razie niepewności, rangę na serwerze, miłą atmosferę, kulturalną kadrę serwera 

 

[Admin] [Moderator]

 

Oczekuję: Dobry kontakt, posiadanie czasu na służbę na serwerze, zaangażowanie sprawny mikrofon, komputer, kulturę słowa, cierpliwość (chodzi o przyszłych graczy :D)

 

Oferuję: Kontakt, zapłatę, rangę na serwerze, dostęp do przywilejów rang premium (VIP,SVIP) miłą atmosferę, kulturalną kadrę serwera

 

[Budowniczy]

 

Oczekuję: Dobry kontakt, terminowość, posiadanie pewnych umiejętności, posiadanie czasu, zaangażowanie.

 

Oferuję: Kontakt, zapłatęrange na serwerze, dostęp do przywilejów rang premium (VIP,SVIP), miłą atmosferę, kulturalną kadrę serwera

 

[Youtuber]

 

Oczekuję: Dobry kontakt, terminowość, przynajmniej 5k subów (istnieją wyjątki, więcej info Priv), zaangażowanie

 

Oferuję: Kontakt, zapłatę pieniężną, range na serwerze, dostęp do przywilejów rang premium (VIP,SVIP), miłą atmosferę  

 

O mnie: Mam 15 lat i jestem nakręcony, żeby zrobić serwer na którym gracze będą mogli miło spędzać czas, więcej informacji priv

 

Kontakt: Wiadomość priv, Discord:Kalioskyy#0382


Użytkownik Kalioskyy edytował ten post 09 August 2018 - 23:08


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Virtuosso

Virtuosso

    Znawca

  • Użytkownik
  • 212 postów
  • Virtuoz#0457
  • KDV_Virtuosso

Napisano 10 August 2018 - 13:57

Nie polecam w żadnym stopniu, osoba toksyczna.



#3 Kalioskyy

Kalioskyy

    Nowy

  • Użytkownik
  • 18 postów
  • Nick Burkhardt#0382

Napisano 10 August 2018 - 15:09

Nie polecam w żadnym stopniu, osoba toksyczna.

Skąd takie wnioski?



#4 ILOVEMAKAPAKA

ILOVEMAKAPAKA

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • ILOVEMAKAPAKA

Napisano 12 August 2018 - 08:20

Ja jestem zainteresowany ale kiedy ja wchodze na serwer zostaje zbanowany/wyrzucony i nie moge napisac do cb na DISCORDZIE to pisze ze nie jestesmy znajomymi chociaz wczesniej pisalismy. Czyli to juz nie aktualne?
 



#5 Virtuosso

Virtuosso

    Znawca

  • Użytkownik
  • 212 postów
  • Virtuoz#0457
  • KDV_Virtuosso

Napisano 14 August 2018 - 11:29

Skąd takie wnioski?

Niech pomyślę hmmm....Kiedy do ciebie napisałem w celu zapytania się czego potrzebujesz, zacząłeś my wysyłać ekipę i zacząłeś jakieś cuda nie wida mi wmawiać, a później po prostu zacząłeś mnie wyzywać?







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: programista, technik, admin, budowniczy, moderator, youtuber, skyblock