Skocz do zawartości


Zdjęcie

Waszym zdaniem jaki powinien być ten tryb?

classic freebuild klasyczny beta alpha nowy projekt blak rrminecraft

  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Jaki tryb serwera (6 użytkowników oddało głos)

Chcielibyście tryb Classic FreeBuild

  1. Tak, oczywiście (3 głosów [50.00%])

    Procent z głosów: 50.00%

  2. Nie, wolę inny tryb (3 głosów [50.00%])

    Procent z głosów: 50.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 blyak

blyak

    Syn Diabła | Server Maker

  • Użytkownik+
  • 386 postów
  • blyak#8582
  • blakczu

Napisano 08 August 2018 - 18:54

Witam, mam takie pytanie gdyż jestem z osób które kochają stary freebuild ten klasyczny ale grałem tak na wielu freebuild kiedyś jak i teraz i po prostu grałem po kilka dni na jednym usuwałem zapomniałem i na drugim przez co właśnie nie udało mi się zapamiętać jakie były przynajmniej w 2013 bądź 2014, w temacie freebuild jestem bardziej konserwatystą przez co wolę te stare freebuild niż te co są teraz, nie podobne do reallife tylko takie proste z warp tartak i warp kopalnia z umiarkowanym dropem jak to bywało, chodzi mi tutaj o mniej więcej jak to kiedyś było, bo wiem że PlotMe to klasyk ale pytanie bardziej skierowane jest jakie były budowle, czy wersje 1.7 były by do tego dobre? Skripty z drobnymi dodatkami też są całkiem spoko?

 

Proszę tutaj napisać zainteresowanych jak wy pamiętacie te freebuild i napiszcie czy chcielibyście zagrać na takim klasycznym, ogarniętym w miarę freebuild.


blak.png

 


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 08 August 2018 - 18:58

Klasyczny freebuild to była bezpieczna mapa z działkami + surowcowa. Bez dropów i innych bezsensów i udziwniaczy.

Żadnych tartaków i kopalni nie było kiedyś.

 

Może bym zagrał, gdyby mi się chciało.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klÄ…twa" v2.1 (Na wersjÄ™ MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coÅ› lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#3 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 08 August 2018 - 19:14

Jak dla mnie najważniejsze zeby nie było P2W, a co do reszty mam te same zdanie co @up





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: classic, freebuild, klasyczny, beta, alpha, nowy projekt, blak, rrminecraft