Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wypalenie minecraftowe

minecraft wypalenie nuda ciastka

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Runfis

Runfis

    Uczony

  • Weteran
  • 461 postów
  • Runfiss

Napisano 03 August 2018 - 10:54

Cześć koledzy,

przez te ostatnie 7 lat grania Minecraft zdążył mi się znudzić już pewnie z 20 razy, myślę że u innych osób z podobnym "stażem" jest podobnie. Ostatnio wyszła aktualizacja 1.13 i pomyślałem, że może sobie pogram, ale skończyło się jak zawsze - utworzyłem nowy świat, nakopałem żelaza i diamentów i już do tej gry nie wróciłem. Ciężko to opisać; pograłbym sobie, ale jak już zacznę to mi się odechciewa.

 

W związku z powyższym pytam was o wasze sposoby co można robić, żeby zwykły survival po kilku latach dalej był ciekawy. Może lepiej całkiem sobie odpuścić?

 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 03 August 2018 - 11:08

Dłuższa przerwa może być pomocna, po paru miesiącach nie grania masz więcej pomysłów, a gra wydaje się ciekawsza. Ewentualnie jakaś dobra paczka modów
  • Zeus1970 lubi to

#3 Pawełek

Pawełek

    Ekspert

  • Weteran
  • 1474 postów
  • Evolveye#7100
  • Evolveye

Napisano 03 August 2018 - 11:16

Zwykły survival jest napchany niedopracowaną treścią, która nudzi się w ciągu 24h. Nie lubię nawet lodów waniliowych ;/

 

@up
Wracanie do klocków po kilku miesiącach kończy się dla mnie graniem przez max 2 tygodnie na następcy jCrafta. Do vanilli nawet nie ma podejścia

 

Dobre lekarstwo na nudę i odkrywanie mc na nowo:


  • NoobLenny lubi to

#4 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 03 August 2018 - 11:40

Gram w minecrafta od 3 lat i zwykły survival często mi się nudził (bo ile można robić to samo), ale zawsze znalazłem coś ciekawego przez co minecraft trzymał mnie przy sobie.
Wersja 1.13 dodała do gry wiele urozmaiceń które niestety szybko się nudzą.
Ogólnie jest sporo rzeczy które zmotywują do gry ale jednym się to podoba innym nie, zależy od upodobań. Wymienię kilka ciekawych rzeczy które zmotywowały mnie do gry.

1. To generator świata, jak dla mnie jest tu czego szukać. Można tworzyć dostosowane światy, stworzyć survivale na super płaskim które mile pamiętam czy kombinować z szalonymi ustawieniami mam tu na myśli tworzenie prostych deathrun itp.

2. "Zabawy" z mobami, czyli tworzenie wiosek i ich konfigurowanie, szukanie najlepszych koni, lam itd, wyprowadzanie shelkerow z endu do normalnego swiata, w tym przypadku jest naprawde sporo tego.

3. Poszukiwania mobów z diax setem lub innymi cennymi itemami.

4. Zabawy z local difficulty i ich różnymi zmiennymi czyli coś co nie znudziło mi się od 1,5 roku.

Oczywiście tego typu rzeczy jest setki, polecam odwiedzać angielskie strony typu minecraft reddit czy minecraft forum gdzie użytkownicy jaraja się całym mc i potrafią każdą rzacz wyjaśnić oraz zachęcić nią do gry.

#5 CichyCreeper

CichyCreeper

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 301 postów
  • (Zmieniany)

Napisano 03 August 2018 - 11:44

można wyprowadzić shulkery? o.o


choinka-sterowana-z-minecrafta-1.8-2014.


#6 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 03 August 2018 - 11:49

można wyprowadzić shulkery? o.o

I właśnie w tym problem że nikt nie wie czym może zachęcić się do gry (wiem że to dziwnie brzmi).
Co do shulkera to w łódeczke go i kilka godzin dobrej zabawy gwarantowane.
  • Zeus1970 i CichyCreeper lubią to

#7 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 03 August 2018 - 13:21


 

Dotyczy innej gry, ale większość rzeczy się aplikuje.

 

Ogólnie najlepiej zrobić sobie dłuższą przerwę i zagrać w coś zupełnie innego, lub też po prostu zmienić to, jak się w MC gra.



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#8 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 03 August 2018 - 13:35

Multiplayer.


#9 soból_master

soból_master

    Brat Stali / Lego Majster

  • Użytkownik+
  • 75 postów

Napisano 03 August 2018 - 14:13

Graj w OTTD.

Albo najlepiej wyjedź gdzieś na tydzień i totalnie odetnij się od możliwości grania (ewentualnie forum aby  chęci zwiększać hehe).

Wrócisz  to ci się zachce.


opencraft.pl 


#10 Gość_ElektroMajster_*

Gość_ElektroMajster_*
  • Gość

Napisano 03 August 2018 - 20:58

Pamiętam jak ja miałem tak że Minecraft mi się znudził i nie grałem w niego od chyba ponad roku. Po tym czasie wróciłem do gry.



#11 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 03 August 2018 - 21:54

Może lepiej poczekać na kolejne wersje? Niby nowych elementów nie jest tak mało, ale nie wpływają znacząco na rozgrywkę. To nadal jest ta sama gra co 5 lat temu. Survival na singleplayer przejadł mi się zanim jeszcze dowiedziałem się o istnieniu ułamków w matematyce i nie mam zamiaru do niego wracać.


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#12 Theo

Theo

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1131 postów
  • TheoMarque

Napisano 05 August 2018 - 09:46

Pól bidy gdy to zwykły singiel, tutaj zawsze robię mniej więcej to samo, porostu ładny domek w głuszy i tyle, i to mnie nie nudzi  kilka, kilkanaście godzin przyjemności. Jednak jak sie jest po drugiej stronie, czyli tworzy sie serwer, to gra robi sie straszliwie nudna, znasz wszystkie mechaniki dosłownie na pamięc, nie sposób zapomnieć o tym co znane. Stad na opencrafie czesto starałem sie zmieniać zasady gry aby ktoś mógł poczuć cos nowego. 

 

Mamy plugin ocMagic, choć go przygotowywałem (w zasadzie to jego wsad) od zera i teoretycznie powinienem wiedzieć co jak robić, to jestem kompletnie zielony i wiem że będę miał ubaw z własnym pluginem :)


exRYBP0.png





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: minecraft, wypalenie, nuda, ciastka