Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Programista] Zostanę programistą


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mszosnal

Mszosnal

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów
  • Msczosnal

Napisano 31 July 2018 - 18:07

Oferuję: Pisanie prostych, jak i bardziej skomplikowanych pluginów. Nie jestem "zawodowcem" ale potrafię znaleźć rozwiązania problemów z którymi spotykam się podczas pisania. To co piszę działa, jednak chciałbym pracować z kimś bardziej doświadczonym. Jestem dostępny przez cały czas, nie tylko w wakacje. Mam napisany plugin jako portfolio.

 

Screeny portfolio:  

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Git do pluginu na spawn mobów: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Plugin jest napisany jakoś 3-4 miesiące temu, z licznymi modyfikacjami - zabawa, nauka itd. Nie jestem pewien czy działa w 100%, ale kod jest jak najbardziej mój. Tutaj chciałbym zaznaczyć, że mistrzem i profesjonalistą programowania nie jestem, posiłkuję się czasami zasobami z poradników bukkita. Kod nie jest super-czytelny, ale uczę się tej sztuki.

 

Oczekuję: Zawsze chciałem stworzyć serwer RPG, za pracę na takim serwerze, o ile nie będzie przynosił on zysków, nie chcę opłat. Za pracę na innych serwerach będę zadowolony jeśli ktoś postawi mi kebaba.
O mnie: Jestem Filip, uczę się na w technikum na mechatronice, mam 19 lat. Śpiewam, tańczę i recytuje, daje w mordę i gotuje.
Kontakt: Discord Garlik#4262 Odbieram też wiadomości na craftportal, jednak nie od razu.


Użytkownik Mszosnal edytował ten post 08 August 2018 - 17:39

  • Alchoni_ lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 tytanik2011

tytanik2011

    Góra Lodowa

  • Użytkownik
  • 157 postów
  • tytanik2011

Napisano 31 July 2018 - 18:16

Można zobaczyć to portfolio?



#3 Mszosnal

Mszosnal

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów
  • Msczosnal

Napisano 31 July 2018 - 19:15

dodałem screeny


Użytkownik Mszosnal edytował ten post 31 July 2018 - 19:15


#4 TBytePro

TBytePro

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • nope
  • TBytePro
  • nope

Napisano 01 August 2018 - 08:25

poważnie? screeny? dam ci rade: zrób githuba, bo po takim "portfolio" nikt nie potraktuje Cie poważnie. Poza tym gdzie jest kod? jak już dajesz screeny do daj z kodem i ewentualnie z wynikiem. No chyba że liczysz na jakieś "dzieci isiHC" czy coś. One na to polecą ;)


Użytkownik TBytePro edytował ten post 01 August 2018 - 08:26

  • Zioomkox i N0rbit4 lubią to

#5 Mszosnal

Mszosnal

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów
  • Msczosnal

Napisano 06 August 2018 - 23:24

@Bump @Edit

 

Oto i jest git


Użytkownik Mszosnal edytował ten post 06 August 2018 - 23:25


#6 Senrix

Senrix

    Nowy

  • Użytkownik
  • 25 postów
  • https://discord.gg/AqzEgU5
  • Senrix

Napisano 18 September 2018 - 23:13

Odezwę się na discord.

Senrix
#4792