Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam niewielkiego serwera

szukam survival

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 sherkan89

sherkan89

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Horrorowy

Napisano 30 July 2018 - 17:46

Witam.
Poszukuję małego serwera do pogrania w nielicznym gronie. Chciałbym pograć survival, bez żadnych modów skupiając się na przetrwaniu, kopaniu i budowaniu, bez żadnych czitów. Najlepiej by moby nie mogły niszczyć otoczenia. Szukam normalnych graczy, a nie jakiś dzieci.

 

O sobie: Mam grubo ponad 18lat, wracam do gry po paroletniej przerwie, nie mam jakiegoś wielkiego doświadczenia. Niegdyś dużo grałem z kolegą tylko we 2, budując fajne rzeczy i bawiąc się 'przetrwaniem' jak i samym kopaniem, chciałbym znaleźć podobne do mnie jednostki. Poza tym jakieś gadanie przez mikrofon mnie nie interesuje,

Proszę pisać priv


  • przemoles lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Diaxmenn

Diaxmenn

    Nowy

  • Użytkownik
  • 74 postów
  • Diaxmenn

Napisano 30 July 2018 - 18:06

Polecam serwer vanillaclassic.csrv.pl na wersję 1.12.2. Czysty survival bez modów, tylko pluginy na działkę itp. Administracja ogarnięta i gracze, którzy pomagają sobie nawzajem. Myślę, że ci się spodoba.


Użytkownik Diaxmenn edytował ten post 30 July 2018 - 18:08


#3 KaiserrPL

KaiserrPL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 145 postów
  • ThePolishKaiserr#1867
  • KaiserrPL

Napisano 21 August 2018 - 22:57

Opencraft.pl może i jest trochę "urozmaiceń" ale polecam, 

w dodatku polecam ci serwer przedstawiony przez osobę powyżej :)



#4 przemoles

przemoles

    Nowy

  • Użytkownik
  • 25 postów
  • przemoles

Napisano 07 September 2018 - 12:11

Witam.
Poszukuję małego serwera do pogrania w nielicznym gronie. Chciałbym pograć survival, bez żadnych modów skupiając się na przetrwaniu, kopaniu i budowaniu, bez żadnych czitów. Najlepiej by moby nie mogły niszczyć otoczenia. Szukam normalnych graczy, a nie jakiś dzieci.

 

O sobie: Mam grubo ponad 18lat, wracam do gry po paroletniej przerwie, nie mam jakiegoś wielkiego doświadczenia. Niegdyś dużo grałem z kolegą tylko we 2, budując fajne rzeczy i bawiąc się 'przetrwaniem' jak i samym kopaniem, chciałbym znaleźć podobne do mnie jednostki. Poza tym jakieś gadanie przez mikrofon mnie nie interesuje,

Proszę pisać priv

Sapraszam na serwer:

Minecraft Server Normal Survival + Gildie v.1.12
Address: survivia.serv.gs







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szukam, survival