Skocz do zawartości


Zdjęcie

Supcio Serwery

serwery realms znajomi mody

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Paćka18

Paćka18

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • HeyitsPatrycja

Napisano 25 July 2018 - 22:04

Hejka,

 

Od jakiegoś czasu gram w Minecraft pocket edition, kiedyś miałam wersje na laptopa ale jakoś nie używałam i usunełam... Teraz znów się wkręciłam i szukam fajnych serwerów z mini grami albo survival czy coś w stylu, możecie jakieś podać jak znacie?

 

Także szukam znajomych do gry bo nikt w sumie z moich znajomych nie gra.. Jak coś to podaje swój nick na Xbox Live to możecie dodać/zaprosić, ;)

 

Oto on: HeyitsPatrycja 

 

Jakby co to mam 18 lat, żeby nie było haha  ^_^

 

Dzięki Wam wszystkim! :3



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 25 July 2018 - 22:32

Niestety w mc pe nie ma fajnych serwerów, są tylko easyhc i to gorsze niż na java edition.
A tak wgl. pozwolę coś sobie zacytować...

Ech, nie masz racji.
Zależy jeszcze jakie serwery zaliczasz, ale i tak wychodzi że się mylisz.
Bedrock edition ma mnóstwo Polskich serwerów, więcej niż java edition jednak wygląda to trochę inaczej:
Serwery można podzielić na kilka kategorii
1. Serwery darmowe tworzone za pomocą aplikacji, wystarczy ją pobrać i można od razu stworzyć serwer którego hostuje telefon właściciela. Takie serwery żyją kilka godzin dopóki właściciel nie wyłączy gry, prawie nigdy nie zostają ponownie uruchomione, wszyscy gracze to dzieci a właściciel lata na creative, ma diax seta i jak coś mu się nie spodoba to zabija graczy. Dziennie takich serwerów powstaje około 6000, jednak takich patologii nie zaliczam do serwerów.
2. Serwery które też tworzy się za pomocą aplikacji tyle że hostują go normalne maszyny, takich aplikacji jest mnóstwo co ciekawe każda domyślnie tworzy mapę nadająca się pod easyhc. Właściciel może opłacać serwer, jednak najczęściej ogląda reklamy i instaluje różne aplikacje, również inni gracze mogą wesprzeć w ten sposób serwer. Nw dokładnie ile obecnie działa takich serwerów, na poczatku 2017 roku na liście widziałem 158 serwerów, zapewne jest ich o wiele więcej, gdyż jest wiele stron na których są umieszczane.
3. Serwery tworzone tak jak na java edition, właściciel nie bawi się tylko od razu opłaca serwer, jakością przypominają te z wersji na komputery, nw ile ich jest ale myślę że coś koło 40.

Użytkownik Somka edytował ten post 25 July 2018 - 22:41


#3 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 25 July 2018 - 23:06

Po prostu pobierz java edition, jest lepsza od każdej innej w każdej możliwej kategorii. A co do serwerów na te inne to nawet nie wiem czy w ogóle są.


Użytkownik MrKisiel edytował ten post 25 July 2018 - 23:50

  • Zeus1970 i HelloDoggo lubią to


#4 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 26 July 2018 - 06:33

Ciekawych serwerów na bedrocku raczej nie znajdziesz, bo po prostu ich nie ma. (brak spigota i pluginów)

Co najwyżej jakiś survival prosty się znajdzie, ale jakością będzie mu daleko do czegokolwiek dostępnego na Java Edition, ze względu na ograniczenia tej wersji.


  • Zeus1970 i HelloDoggo lubią to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#5 Gość_zeber_*

Gość_zeber_*
  • Gość

Napisano 26 July 2018 - 09:58

Niestety w mc pe nie ma fajnych serwerów, są tylko easyhc i to gorsze niż na java edition.
A tak wgl. pozwolę coś sobie zacytować...

Od kiedy na bedrock edition istnieją serwery easy hc? xD


  • Zeus1970 lubi to

#6 soból_master

soból_master

    Brat Stali / Lego Majster

  • Użytkownik+
  • 75 postów

Napisano 01 August 2018 - 07:00

Somka, dnia 25 Lip 2018 - 23:32, napisał:snapback.png

Ech, nie masz racji.
Zależy jeszcze jakie serwery zaliczasz, ale i tak wychodzi że się mylisz.
Bedrock edition ma mnóstwo Polskich serwerów, więcej niż java edition jednak wygląda to trochę inaczej:
Serwery można podzielić na kilka kategorii
1. Serwery darmowe tworzone za pomocą aplikacji, wystarczy ją pobrać i można od razu stworzyć serwer którego hostuje telefon właściciela. Takie serwery żyją kilka godzin dopóki właściciel nie wyłączy gry, prawie nigdy nie zostają ponownie uruchomione, wszyscy gracze to dzieci a właściciel lata na creative, ma diax seta i jak coś mu się nie spodoba to zabija graczy. Dziennie takich serwerów powstaje około 6000, jednak takich patologii nie zaliczam do serwerów.
2. Serwery które też tworzy się za pomocą aplikacji tyle że hostują go normalne maszyny, takich aplikacji jest mnóstwo co ciekawe każda domyślnie tworzy mapę nadająca się pod easyhc. Właściciel może opłacać serwer, jednak najczęściej ogląda reklamy i instaluje różne aplikacje, również inni gracze mogą wesprzeć w ten sposób serwer. Nw dokładnie ile obecnie działa takich serwerów, na poczatku 2017 roku na liście widziałem 158 serwerów, zapewne jest ich o wiele więcej, gdyż jest wiele stron na których są umieszczane.
3. Serwery tworzone tak jak na java edition, właściciel nie bawi się tylko od razu opłaca serwer, jakością przypominają te z wersji na komputery, nw ile ich jest ale myślę że coś koło 40.
            Nie mg inaczej napisac więc pisze tak: Polać mu ! Na ilu takich patologiach grałem . o-o Najlepiej zaszyć się gdzieś niedaleko od miejsca gdzie wszystko "się rozgrywa" i rozwijać się. Wioski na takich serwerach wyglądają zazwyczaj tak: wielkie klocki z drewna które akurat jest pod ręką, drzwi, ścieżka zrobiona łopatą. Moim zdaniem takie gónwo serwerki miały klimat.. Bez żadnych plug-in'ów. Najlepiej jeszcze jeśli jest sie starszym od reszty i ugada się z "adminkiem".Takie serwery zakłada się poprzez aplikacje multiplayer master (najlepsza z tego typu apek), aczkolwiek mnóstwo ruskich dzieci robi serwery ze swoją twarzą a miniaturce i nazwane "sex", które i tak nie mają nic związanego z tytułem a są tylko wybrykiem ich umysłów które odziwo istnieją. To się rozpisałem D: 

Użytkownik soból_master edytował ten post 01 August 2018 - 07:05

  • Somka lubi to

opencraft.pl 


#7 Grzesiek11

Grzesiek11

    Wieczny newfag

  • Użytkownik+
  • 459 postów
  • Grzesiek11#8712
  • Grzesiek11

Napisano 01 August 2018 - 19:29

No wiesz, bedrock to takie g****, że nie opłaca się nikomu tworzyć na to serwerów. Jak powiedział Katniss, w sumie technicznie też brakuje możliwości. Polecam przesiadkę na Jedyną Słuszną Wersję Minecrafta (czyli Javę tak jakby co).

 

@ Somka W każdym z tych "typów" tak naprawdę jest to gra udostępniona przez LAN, a potem przekierowana za pomocą otwartych portów.

 

EDIT:

 

Zrobiłem research i dowiedziałem się kilku rzeczy:

 

1.Istnieją silniki takie jak Spigot czy Bukkit na Bedrocku.

2.Nie jest to ani Spigot, ani Bukkit.

3.Są to twory takie jak:

- PocketMine - popularny, mnóstwo pluginów, aktualna wersja.

- BlueLight - przestarzały, z Chin czy innej Japonii.

- Tesseract - w zasadzie brak info.

- ClearSky - stary PocketMine.

- Genisys - to coś jak Spigot dla Bukkita, tylko że dla PocketMine.

4.Podsumowując, można na tym g****e zrobić serwer.


Użytkownik Grzesiek11 edytował ten post 01 August 2018 - 19:42

  • Somka lubi to

#8 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 01 August 2018 - 20:11

Osobiście podczas tworzenia własnych serwerów na mc pe znalazłem jedną zalete której nie ma na minecrafcie java.
Otóż można stworzyć własny serwer, łatwo, z własną mapą a gracze znajdą się od razu. Można patrzeć jak giną pod stertami mobów, jak walczą o itemy między sobą no i co najważniejsze mieć nad nimi władze hehe i to jest jak dla mnie najciekawsze w serwerach mc pe czego nie spotkam w java edition. Budowanie map przez kilkadziesiąt godzin opłaciło mi się i byłem z siebie dumny.





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: serwery, realms, znajomi, mody