Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zostanę [Reklamodawca] [YouTuber]

YouTuber Reklamodawca Zostanę Minecraft server serwer Pezetex reklama serwera trailer

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pezetex

Pezetex

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów
  • Pezetex

Napisano 24 July 2018 - 22:20

Szukasz YouTubera, Reklamodawcy, dobrze trafiłeś ;)

Zostanę: Reklamodawcą, YouTuberem - zareklamuje twój serwer, nagram coś o twoim serwerze
Oferuję: Wyświetlenia w stosunku do subów
Oczekuję: Niewielkiego wynagrodzenia (negocjacja)
O mnie: Nagrywam na YouTube, mój nick na YT to Pezetex, na tą chwilę mam około 530 subów
Link do kanału :

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Kontakt: Facebook - Pezetex Pro - m.me/pezetex.pro.1

Użytkownik Pezetex edytował ten post 05 August 2018 - 08:49


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 25 July 2018 - 02:48

Ten temat powstał w celach humorystycznych czy to się dzieje naprawdę? Na kanale jest 6 randomowych rakowych filmików nie związanych z minecraftem i reklama przypadkowego serwera mająca 60 wyświetleń. Nie wiem czego ty oczekujesz w zamian bo chyba nie sumy wyższej niż 3 złote? (Co w sumie i tak byłoby hojną ofertą, bo na twoim mikrokanale i tak pewnie nie ma zbyt wielu fanów minecrafta). Bardzo proszę, szanujmy się.
  • Zioomkox lubi to

#3 Pezetex

Pezetex

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów
  • Pezetex

Napisano 25 July 2018 - 07:53

Ten temat powstał w celach humorystycznych czy to się dzieje naprawdę? Na kanale jest 6 randomowych rakowych filmików nie związanych z minecraftem i reklama przypadkowego serwera mająca 60 wyświetleń. Nie wiem czego ty oczekujesz w zamian bo chyba nie sumy wyższej niż 3 złote? (Co w sumie i tak byłoby hojną ofertą, bo na twoim mikrokanale i tak pewnie nie ma zbyt wielu fanów minecrafta). Bardzo proszę, szanujmy się.


A ty w jakim celu to piszesz, czy to się komuś przyda czy tylko tobie.

#4 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 25 July 2018 - 12:29

A ty w jakim celu to piszesz, czy to się komuś przyda czy tylko tobie.


A tak sobie bo mogę, to forum z tego co zauważyłem, oszczędzi to może komuś straty czasu na zapoznawanie się z tym wysokiej jakości kanałem. Rozumiem, że to pytanie ma zatuszować brak kontrargumentów?

Użytkownik benio1394 edytował ten post 25 July 2018 - 12:30

  • Zioomkox i wyslijp16 lubią to

#5 Pezetex

Pezetex

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów
  • Pezetex

Napisano 27 July 2018 - 21:35

Ref

#6 wyslijp16

wyslijp16

    Nowy

  • Użytkownik
  • 23 postów
  • wyslijp16#8144

Napisano 17 August 2018 - 10:27

O jaką kwote chodzi ? Bo ja ci moge dać grosze, masz kilka filmików ze świnką pepą, reklamami serverów i jeszcze promujesz inne większe kanały. Czemu nie iść na tamte kanały niż siedzieć z 8latnim dzieckiem ?







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: YouTuber, Reklamodawca, Zostanę, Minecraft, server, serwer, Pezetex, reklama serwera, trailer