Skocz do zawartości


Zdjęcie

Custom mob spawner config

config CSM mod Custom mob spawner

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 pegek1

pegek1

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • pegek
  • pegek

Napisano 18 July 2018 - 11:16

Cześć, jestem nowy na forum, ostatnio zacząłem interesować się konfigurowaniem modów, konfiguruję sobie za pomocą C++ w .minecraft/config pod siebie. Mam między innymi zainstalowanego moda Mutant Creatures oraz Custom mob spawner który był wymagany do instalacji Mo'creatures. Chciałem utrudnić sobie rozgrywkę i zwiększyć częstotliwość spawnu mobów z Mutant Creatures, tylko nie wiem jak, ponieważ 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

jak widać ustawiłem sobie "frequency" na wysoką liczbę oraz MaxSpawn i MinSpawn równierz jest wysoki, mimo to Nie mogę znaleść tych potworów na moim świecie :(. Co robię źle? Może muszę jeszcze zaznaczyć coś innego? A i w configu samego Mutant Creatures Ustawiłem spawn rate na 10000 https://zapodaj.net/7ce3a7ddb3494.png.html 

Z góry dzięki :). Wersja minecraft 1.6.4


Użytkownik pegek1 edytował ten post 18 July 2018 - 11:30


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Nycaff

Nycaff

    Nowy

  • Użytkownik
  • 60 postów
  • Nycaff

Napisano 18 July 2018 - 11:34

Włóż do ryżu

Masz oznaki życia tych modów?, jeżeli nie odpowiadają do nich osobne funkcje. Zainstaluj inna wersję moda, pamiętam że była podobna wersja moda Mutant Creatures.



#3 pegek1

pegek1

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • pegek
  • pegek

Napisano 18 July 2018 - 11:51

Mogę je normalnie spawnić za pomocą jajek, itemy z tego moda też działają, ale spróbuje zainstalować inną wersję.



#4 Nycaff

Nycaff

    Nowy

  • Użytkownik
  • 60 postów
  • Nycaff

Napisano 18 July 2018 - 11:59

Mogę je normalnie spawnić za pomocą jajek, itemy z tego moda też działają, ale spróbuje zainstalować inną wersję.

Jezeli itemy działaja to nie znam przyczyny, ale najlepiej spróbuj zainstalować inna wersję. 



#5 pegek1

pegek1

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • pegek
  • pegek

Napisano 18 July 2018 - 18:09

Teraz z kolei spawnują się tylko Mutant Zombie :((







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: config, CSM, mod, Custom mob spawner