Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.12.2][NP][1000S][RP] Beneril - jedyny taki RolePlay!

RolePlay Whitelist NoPremium

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 nikeas

nikeas

    Nowy

  • Użytkownik
  • 63 postów
  • nikeas

Napisano 16 July 2018 - 19:28

Logo1.png
 
Logo2.png
Adres IP serwera: beneril.msvr.pl
Wersja gry: 1.12.2
Rodzaj rozgrywki: Roleplay Fantasy
Liczba slotów: 1000
White-lista: Tak
Forum serwera:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


 
Logo3.png
Wioska Elstead położona na Pograniczu, bo tak nazwano krainę oddzielającą granice królestwa Altenhain na zachodzie i wielkiego księstwa Aglauth od wschodu, jest, a raczej było aż do teraz miejscem spokojnym, można by nawet rzec - idyllicznym.
Miejscowość jak miejscowość, nie wyróżnia się na pierwszy rzut oka absolutnie niczym i niczym nie odstaje od wszystkich innych wiosek położonych na terytorium obu sąsiadujących państw - są mieszkańcy, różni pod względem rasy, charakterów, wyznań i poglądów, są i wędrowcy, którzy od czasu do czasu zatrzymują się w miejscowej karczmie, która gości ich jak tylko może, zanim wyruszą w dalszą drogę, bo - zdawałoby się - kto by chciał zostać na dłużej w tej wiosce, nudnej, bo - zdawałoby się - takiej samej jak wszystkie inne?
Tak, tak jest na pierwszy rzut oka. Ale to jedynie pozór. Niezwykle krzywdzący, odrażający pozór, który rzuca zupełnie nieprawdziwy cień na sytuację panującą w wiosce. Owszem, wszystko, co zostało napisane wyżej jest prawdą. Zalążkiem prawdy, dokładniej by rzec. Bo oto w tej wiosce niebawem zaczną się dziać rzeczy, jakich jej mieszkańcy nie widzieli nigdy dotąd - zakładając, że nie należą do tak długowiecznych ras jak elfy - a wszystko to z Twoim udziałem, Wędrowcze.

 
Logo6.png
Nasz serwer jest chyba jedynym serwerem RP w Minecraft, który jest grą roleplay z krwi i kości. NIE uświadczysz u nas, tak jak na innych serwerach, mechanicznie wgranych NPCów, questów czy różnych płatnych funkcji. Wszystko to jest rozegrane poprzez narracje i odgrywanie postaci niezależnych przez uprawnionych do tego członków ekipy serwera oraz za ich pomocą tworzenia wątków w celu zapewnienie rozrywki dla graczy. Samo RP skupia się więc tylko i wyłącznie wokół konwersacji między graczami (i NPCów granych przez “Mistrzów Gry”), na podobieństwo zasad z tzw. tabletop/papierowych RPGów.
Oczywiście gwarantujemy również miłą, przyjacielską atmosferę, wyrozumiałą i pomocną ekipę oraz kupę dobrej zabawy!
 
Logo4.png
Na naszym serwerze obowiązuje gra roleplay. Jest to, najprościej rzecz ujmując, odgrywanie ról. Można to porównać do bycia aktorem i odgrywania scenek, tyle że to ty sam, spontanicznie, piszesz scenariusz swojej przygody!
 
Logo5.png
Gracz, by dostać się na white-listę, musi wpierw stworzyć postać, którą będzie odgrywać. By stworzyć postać, konieczne jest posiadanie konta na forum (

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

), przeczytanie Regulaminu oraz tematów znajdujących się w dziale Klimat, by poznać lepiej świat przedstawiony i dostosować swoją postać do panujących realiów. Następnym krokiem jest przeczytanie tematu Wzór KP w dziale Karty Postaci i stworzenie na jego podstawie własnej postaci. W razie trudności przejrzyj Karty Postaci innych graczy lub skonsultuj się z administracją za pomocą Shoutboxa, prywatnej wiadomości lub Discorda. Gdy twoja postać zostanie już zaakceptowana przez admina, zostaniesz dopisany do WL oraz będziesz mógł rozpocząć grę na serwerze.

 

Logo7.png?width=768&height=135

x2mvKev.jpg
 
Logo7.png



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 N3ls0n

N3ls0n

    Nowy

  • Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 16 July 2018 - 19:32

Czy mozna wiedziec ile srednio gra osob na serwerze, nie swieci pustkami? 



#3 nikeas

nikeas

    Nowy

  • Użytkownik
  • 63 postów
  • nikeas

Napisano 16 July 2018 - 19:49

Serwerowa szara eminencja trzyma pistolet przy mojej skroni i każe napisać że "Ciężko powiedzieć, bo serwer dopiero rozpoczął działalność i aktualnie gra głównie ekipa i weterani serwera".

Kręci się zwykle ludu w okolicach 4-5(?) na ten moment z tego co zauważałem, ale wciąż zbieramy ludzi, parę starych wilków dołączy w najbliższym czasie, ja sam jeszcze nie skończyłem swojej postaci. W każdym razie liczba powinna wzrosnąć - dlatego też jest ta reklama, żeby ściągnąć więcej ludu.



#4 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 16 July 2018 - 19:57

Ten dział nie służy do reklamowania serwerów z whitelistą.

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat przeniesiony z forum
MinecraftSerwery Minecraft
do
MinecraftZagrajmy wspólnie


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#5 nikeas

nikeas

    Nowy

  • Użytkownik
  • 63 postów
  • nikeas

Napisano 16 July 2018 - 20:06


 

Ten dział nie służy do reklamowania serwerów z whitelistą.

 

 

Jestem gotów na ostrą polemikę względem tego, że nigdzie w regulaminie nie ma o tym mowy, ale nie jestem pewien czy jest sens.
W każdym razie samo istnienie tagu "Whitelist" raczej nie napawa mnie myślą "o nie, ten dział raczej nie służy do reklamowania serwerów z WL!"

 

Albo oddajcie mi moje prawowite miejsce w reklamowni serwerów albo poprawcie regulamin żeby nie było więcej takich pomyłek (chyba że mi udowodnicie że faktycznie jest tam gdzieś uwzględnione, że WL odpada :| )


Użytkownik nikeas edytował ten post 16 July 2018 - 20:07


#6 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 16 July 2018 - 20:20

 

Jestem gotów na ostrą polemikę względem tego, że nigdzie w regulaminie nie ma o tym mowy, ale nie jestem pewien czy jest sens.
W każdym razie samo istnienie tagu "Whitelist" raczej nie napawa mnie myślą "o nie, ten dział raczej nie służy do reklamowania serwerów z WL!"

 

Albo oddajcie mi moje prawowite miejsce w reklamowni serwerów albo poprawcie regulamin żeby nie było więcej takich pomyłek (chyba że mi udowodnicie że faktycznie jest tam gdzieś uwzględnione, że WL odpada :| )

"1. Do reklamowania niepublicznych serwerów (np. Hamachi) służy dział zagrajmy wspólnie."

 

Serwery z whitelistą, z definicji nie są publicznie dostępne, bowiem whitelista ogranicza ten dostęp do wybranych (sposób dołączenia do "wybranych" się już nie liczy) osób.

 

@Edit

 

A sama lista tagów, o której piszesz, jest w dużej mierze nieaktualna i niekompletna. Nie powinno się jej sztywno trzymać podczas dobierania tagów do prezentacji.

Zamiast tego tagi powinny odzwierciedlać tryb/tryby dostępne na serwerze.

Pragnę także zauważyć, że nigdzie, na liście tagów nie ma nic o whiteliście.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: RolePlay, Whitelist, NoPremium