Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Przygody z Minecraft?

[SERIA]

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#1 Vallanner

Vallanner

    Nowy

  • Użytkownik
  • 30 postów
  • Vallanner

Napisano 15 July 2018 - 11:39

Witam.

 

Chciałem wam przedstawić pierwszy odcinek z seri Przygody z Minecraft.

Od razu chciałbym przeprosić że w tym filmie wystąpiły przerywanie w mówieniu postaram się że by w następnym odcinku już tego nie było.

 

Zapraszam do oglądania i komentowania ;)

 




craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Matrizen

Matrizen

    Niektóre błędy są zbyt śmieszne, żeby popełnić je tylko raz

  • Weteran
  • 1777 postów
  • Matrizen

Napisano 15 July 2018 - 11:49

Co do jakości wideo jest dobrze, fajnie że jest 1080p. Pomyśl przy następnych filmach o 60 klatkach jeśli to możliwe.
Jeśli chodzi o audio, to grę też powinno trochę słychać. Twój głos też okej, chociaż czuć w niej lekką tremę i stres ;) Spróbuj też się pobawić przy montażu żeby Twój głos brzmiał bardziej bassowo. Lepiej dla uszu, ale to moja osobista opinia.

Też nie jestem przekonany czy jest sens nagrywać tych "Przygód", bo jak pewnie sie domyślasz filmików na YouTube w tej tematyce jest mnóstwo, więc możesz nie mieć dużej oglądalności.

Pozdrawiam ;)


  • Vallanner lubi to

tumblr_nq27hwHzg11qcy62fo2_500.gif


#3 Vallanner

Vallanner

    Nowy

  • Użytkownik
  • 30 postów
  • Vallanner

Napisano 15 July 2018 - 11:51

Co do jakości wideo jest dobrze, fajnie że jest 1080p. Pomyśl przy następnych filmach o 60 klatkach jeśli to możliwe.
Jeśli chodzi o audio, to grę też powinno trochę słychać. Twój głos też okej, chociaż czuć w niej lekką tremę i stres ;) Spróbuj też się pobawić przy montażu żeby Twój głos brzmiał bardziej bassowo. Lepiej dla uszu, ale to moja osobista opinia.

Też nie jestem przekonany czy jest sens nagrywać tych "Przygód", bo jak pewnie sie domyślasz filmików na YouTube w tej tematyce jest mnóstwo, więc możesz nie mieć dużej oglądalności.

Pozdrawiam ;)

 

Wiesz jak to się mówi od czegoś trzeba zacząć mogę też nagrać jakąś serwer z multi bo to nie ma z tym problemu zwłaszcza jak ma się premium.A Przygody mogę robić tak o na czilku,Ale dzięki za wszystkie rady

 

Również Pozdrawiam ;)



#4 Matrizen

Matrizen

    Niektóre błędy są zbyt śmieszne, żeby popełnić je tylko raz

  • Weteran
  • 1777 postów
  • Matrizen

Napisano 15 July 2018 - 11:53

Na multi już lepiej, zwłaszcza jeśli dobierzesz sobie jakąś zgraną ekipę ;)


  • Vallanner lubi to

tumblr_nq27hwHzg11qcy62fo2_500.gif


#5 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 15 July 2018 - 11:54

Sam film jest nawet spoko, trochę przerywa, ale nie będę na to patrzył, ze względu na to, iż sam napisałeś, że już sobie z tym poradzisz.

1080p też na plus, sporo początkujących daje tylko 720p i wtedy widać mocno artefakty.

 

Widać też, że się lekko denerwujesz, ale to chyba normalne, przejdzie z czasem.

 

Co do contentu to polecam nagrać poza serią jakieś mapy, tylko jeśli się na to zdecydujesz, wybieraj z górnej półki, nie jakieś wybryki dzieci. Np DiD, Mroczną Klątwę (zwłaszcza jak wydam 2.0), zagraniczne mapki też często trzymają poziom.

 

Plz, nie nagrywaj minigier, to jest mega nudne.


  • Vallanner lubi to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#6 Vallanner

Vallanner

    Nowy

  • Użytkownik
  • 30 postów
  • Vallanner

Napisano 15 July 2018 - 11:55

Na multi już lepiej, zwłaszcza jeśli dobierzesz sobie jakąś zgraną ekipę ;)

 

Wiesz ja tam jestem starym graczem a wręcz bardzo jak się grało na wersji 1.6? Już nie pamiętam wtedy nie było sprintów,expa itd.Wiec muszę się nauczyć wszystkiego ale to spokojnie. ;)



#7 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 15 July 2018 - 11:59

Zwykły survival już nie sprzedaje się tak dobrze jak kiedyś. Głównie dlatego, że w pewnym okresie był tego ogromny wysyp. Może nie jest to zły kontent, ale nie opierałbym na tym całej swojej aktywności. Bardziej traktowałbym to jako zapychacz, by tylko zachować regularność publikacji nowych materiałów.


  • Matrizen i Vallanner lubią to

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#8 Vallanner

Vallanner

    Nowy

  • Użytkownik
  • 30 postów
  • Vallanner

Napisano 15 July 2018 - 11:59

Sam film jest nawet spoko, trochę przerywa, ale nie będę na to patrzył, ze względu na to, iż sam napisałeś, że już sobie z tym poradzisz.

1080p też na plus, sporo początkujących daje tylko 720p i wtedy widać mocno artefakty.

 

Widać też, że się lekko denerwujesz, ale to chyba normalne, przejdzie z czasem.

 

Co do contentu to polecam nagrać poza serią jakieś mapy, tylko jeśli się na to zdecydujesz, wybieraj z górnej półki, nie jakieś wybryki dzieci. Np DiD, Mroczną Klątwę (zwłaszcza jak wydam 2.0), zagraniczne mapki też często trzymają poziom.

 

Plz, nie nagrywaj minigier, to jest mega nudne.

 

Dziękuje naprawdę za te miłe słowa bo zachęcają mnie do dalszej pracy,Co do mapek też o tym myślałem i zrobię taka serie gdzie będę sam lub z kimś ale to wiadomo wszystko z czasem,

 

Jeszcze raz dziękuje za miłe słowa ;)



#9 Phgo

Phgo

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 76 postów

Napisano 15 July 2018 - 15:13

Film nawet nawet OK.
Mógłbyś załatwić sobie jakieś intro, nie musi być od razu jakoś wystrzałowe, ale żeby było. Zawsze możesz też pobrać gotowe na dobry początek. ;)

#10 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 15 July 2018 - 15:17

Film nawet nawet OK.
Mógłbyś załatwić sobie jakieś intro, nie musi być od razu jakoś wystrzałowe, ale żeby było. Zawsze możesz też pobrać gotowe na dobry początek. ;)

Liczne przykłady dowodzą, że nie jest to zawsze dobry pomysł, zwłaszcza gdy bierzesz gotowce z internetu. Często jest to zbędny dodatek.


  • Katniss lubi to

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#11 Vallanner

Vallanner

    Nowy

  • Użytkownik
  • 30 postów
  • Vallanner

Napisano 15 July 2018 - 15:50

Liczne przykłady dowodzą, że nie jest to zawsze dobry pomysł, zwłaszcza gdy bierzesz gotowce z internetu. Często jest to zbędny dodatek.

 

Na pewno nie będę brał jakiś gotowych intr ;)



#12 Phgo

Phgo

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 76 postów

Napisano 15 July 2018 - 17:32

Liczne przykłady dowodzą, że nie jest to zawsze dobry pomysł, zwłaszcza gdy bierzesz gotowce z internetu. Często jest to zbędny dodatek.

No jak intro zajmuje 81312741283123 minut w filmie to oczywiście, że zbędny dodatek, ale spostrzeż, że każdy sławny youtuber ma taką wizytówkę.

Intro dodane do filmu = wizytówka własna.

 

Na pewno nie będę brał jakiś gotowych intr ;)

Zaproponowałem przykład brania gotowego intra bo nie miałem pewności czy umiesz je zrobić, poza tym jeśli wygrzebie się z czeluści Internetu intro i lekko się przerobi, to nikt nawet nie skapnie się, że kiedyś było ono gotowcem.

Jak dla mnie intro to podstawa i tylko lenie jego nie mają, ale to moje zdanie.

Wybacz, ale pisząc "Na pewno nie będę brał jakiś gotowych intr ;)" brzmisz dla mnie jak "Nie umiem zrobić intra i dodać je do filmu, ale się nie przyznam i napiszę, że nie będę brał gotowców ;)" - takie odnoszę wrażenie, jeśli jest one błędne z góry Cię przepraszam, jeśli prawdziwe przemyśl, czy zastosujesz się do tej wskazówki, to jest twój kanał i tak zrobisz co będziesz chciał, ale bez wizytówki nici z parą profesjonalizmu, pierwsze czym ja bym się zajął to właśnie przygotowanie intra. ;)


Użytkownik Phgo edytował ten post 15 July 2018 - 17:34


#13 Vallanner

Vallanner

    Nowy

  • Użytkownik
  • 30 postów
  • Vallanner

Napisano 15 July 2018 - 17:55

No jak intro zajmuje 81312741283123 minut w filmie to oczywiście, że zbędny dodatek, ale spostrzeż, że każdy sławny youtuber ma taką wizytówkę.

Intro dodane do filmu = wizytówka własna.

 

Zaproponowałem przykład brania gotowego intra bo nie miałem pewności czy umiesz je zrobić, poza tym jeśli wygrzebie się z czeluści Internetu intro i lekko się przerobi, to nikt nawet nie skapnie się, że kiedyś było ono gotowcem.

Jak dla mnie intro to podstawa i tylko lenie jego nie mają, ale to moje zdanie.

Wybacz, ale pisząc "Na pewno nie będę brał jakiś gotowych intr ;)" brzmisz dla mnie jak "Nie umiem zrobić intra i dodać je do filmu, ale się nie przyznam i napiszę, że nie będę brał gotowców ;)" - takie odnoszę wrażenie, jeśli jest one błędne z góry Cię przepraszam, jeśli prawdziwe przemyśl, czy zastosujesz się do tej wskazówki, to jest twój kanał i tak zrobisz co będziesz chciał, ale bez wizytówki nici z parą profesjonalizmu, pierwsze czym ja bym się zajął to właśnie przygotowanie intra. ;)

 

Masz racje nie umiem robić intra i raczej się nie naucze bo próbowałem i mi to nie wychodziło.Wiesz dlaczego nie dam gotowego intra z neta?

Może dlatego że gotowe intra daje każdy dzieciak co usłyszał o frapsie i chce nagrywać na yt.


  • Hevbis, Katniss i Grzesiek11 lubią to

#14 Phgo

Phgo

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 76 postów

Napisano 15 July 2018 - 20:36

Masz racje nie umiem robić intra i raczej się nie naucze bo próbowałem i mi to nie wychodziło.Wiesz dlaczego nie dam gotowego intra z neta?
Może dlatego że gotowe intra daje każdy dzieciak co usłyszał o frapsie i chce nagrywać na yt.


Proszę cię piszesz jakby fraps był jednym dobrym programem do nagrywania lub całkowicie jedynym.
Dwa - ja ci nie każę dawać gotowego intra, a podejrzewałem że sobie nie radzisz, więc opisałem ci sposób co można zrobić jak intra się zrobić nie umie. Ale i tak słabo, że nawet sam twierdzisz iż dzieci umieją takie intro zapodać a ty masz z tym trudności, myślę że bardziej wynikają one z lenistwa (intro to nie projektowanie silników McCormicka czy wieży Eiffla, wystarczy kropla determinacji, wystarczy poczytać czy pooglądać poradniki jak się takie rzeczy robi przecież to nie rysowanie na kartce, na monitorze każdy może z pomocą narzędzi programowych napisać równą literę czy narysować równą kreskę). :P

#15 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 15 July 2018 - 20:45

Proszę cię piszesz jakby fraps był jednym dobrym programem do nagrywania lub całkowicie jedynym.
Dwa - ja ci nie każę dawać gotowego intra, a podejrzewałem że sobie nie radzisz, więc opisałem ci sposób co można zrobić jak intra się zrobić nie umie. Ale i tak słabo, że nawet sam twierdzisz iż dzieci umieją takie intro zapodać a ty masz z tym trudności, myślę że bardziej wynikają one z lenistwa (intro to nie projektowanie silników McCormicka czy wieży Eiffla, wystarczy kropla determinacji, wystarczy poczytać czy pooglądać poradniki jak się takie rzeczy robi przecież to nie rysowanie na kartce, na monitorze każdy może z pomocą narzędzi programowych napisać równą literę czy narysować równą kreskę). :P

Tak trąbisz o tym intrze, jakby to był główny element filmu.

A tak naprawdę to nie intro się liczy, tylko content i sposób jego przedstawienia. A z tym tutaj jest ok.

I nie sądzę, żeby intro było "wizytówką kanału", raczej czymś co się przeklikuje strzałką, żeby nie marnować tych kilku sek. życia (chyba, że jest naprawdę oryginalne).


  • Hevbis i Phgo lubią to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#16 Phgo

Phgo

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 76 postów

Napisano 15 July 2018 - 20:56

@Katniss ;)

Tak trąbisz o tym intrze, jakby to był główny element filmu.

A tak naprawdę to nie intro się liczy, tylko content i sposób jego przedstawienia. A z tym tutaj jest ok.

I nie sądzę, żeby intro było "wizytówką kanału", raczej czymś co się przeklikuje strzałką, żeby nie marnować tych kilku sek. życia (chyba, że jest naprawdę oryginalne).

Po prostu nie lubię, kiedy ktoś mi ściemnia w oczy, że:

i raczej się nie naucze bo próbowałem i mi to nie wychodziło.

wszystkiego się można nauczyć i każdy musi mieć tego świadomość, ja np. nienawidzę chemii i mam 3, ale nie pierdo*e bzdur, że chemia jest huj*wa  i nie do ogarnięcia jak kilku moich kolegów w podobnej sytuacji, bo mam świadomość, że nie wychodzi mi bo zwyczajnie nie chce mi się siedzieć nad książkami. :P

 

Tak samo autor wyżej nie chce mieć intra i nie chce się nauczyć jego robić, ale nie napisze nam tego wprost, tylko ciągle się wykręca. 

Co do jego filmów to również pisałem wyżej, że nawet mi się podobają. :)



#17 Vallanner

Vallanner

    Nowy

  • Użytkownik
  • 30 postów
  • Vallanner

Napisano 15 July 2018 - 21:20

@Katniss ;)

Po prostu nie lubię, kiedy ktoś mi ściemnia w oczy, że:

wszystkiego się można nauczyć i każdy musi mieć tego świadomość, ja np. nienawidzę chemii i mam 3, ale nie pierdo*e bzdur, że chemia jest huj*wa  i nie do ogarnięcia jak kilku moich kolegów w podobnej sytuacji, bo mam świadomość, że nie wychodzi mi bo zwyczajnie nie chce mi się siedzieć nad książkami. :P

 

Tak samo autor wyżej nie chce mieć intra i nie chce się nauczyć jego robić, ale nie napisze nam tego wprost, tylko ciągle się wykręca. 

Co do jego filmów to również pisałem wyżej, że nawet mi się podobają. :)

 

Zaczynając od początku.

 

Fraps na początku był JEDYNYM dobrym programem do nagrywania bo wtedy na rynku nie było innych programów do nagrywania tak dobrych jak fraps.Teraz masz np: OBS czy Actiona z czego Obsa sam używam i jak narazie jest najlepszy do nagrywania i stremowania.

Co do tego intra bo tutaj jest o to największa gó**o burza teraz.Chwalisz dzieci które dają te "darmowe" intra do filmów a mnie nazywasz leniem bo nie chce nauczyć się tego robić?.

Jak dla mnie to te dzieci które dają te intra na początek są leniami bo idą na łatwiznę i daja te darmowe nie robiąc nic.Ja powiedziałem w prost nie umiem tego robić i nie będę no chyba że zacznę się jakoś bawić tymi programami to może wtedy.A tak na obecną chwilę wole zapłacić osobie która się na tym znam i mieć gotowe into.I nie pisz mi że ja się wykręcam bo ja akurat tego nie robię chce ci tylko wytłumaczyć dlaczego nie daje intra a ty dalej komentujesz.

Odpowiadam ci ostatni raz nie będę sobie zasmiecał tematu tymi postami.Na napisanie tego posta poświęciłem około 10 min a przez ten czas mogłem spędzić czas z dziewczyną no nic mówi się trudno

 

Niedługo dalsze odcinki ;)


  • Katniss lubi to

#18 Phgo

Phgo

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 76 postów

Napisano 15 July 2018 - 21:30

Zaczynając od początku.

 

Fraps na początku był JEDYNYM dobrym programem do nagrywania bo wtedy na rynku nie było innych programów do nagrywania tak dobrych jak fraps.Teraz masz np: OBS czy Actiona z czego Obsa sam używam i jak narazie jest najlepszy do nagrywania i stremowania.

Co do tego intra bo tutaj jest o to największa gó**o burza teraz.Chwalisz dzieci które dają te "darmowe" intra do filmów a mnie nazywasz leniem bo nie chce nauczyć się tego robić?.

Jak dla mnie to te dzieci które dają te intra na początek są leniami bo idą na łatwiznę i daja te darmowe nie robiąc nic.Ja powiedziałem w prost nie umiem tego robić i nie będę no chyba że zacznę się jakoś bawić tymi programami to może wtedy.A tak na obecną chwilę wole zapłacić osobie która się na tym znam i mieć gotowe into.I nie pisz mi że ja się wykręcam bo ja akurat tego nie robię chce ci tylko wytłumaczyć dlaczego nie daje intra a ty dalej komentujesz.

Odpowiadam ci ostatni raz nie będę sobie zasmiecał tematu tymi postami.Na napisanie tego posta poświęciłem około 10 min a przez ten czas mogłem spędzić czas z dziewczyną no nic mówi się trudno

 

Niedługo dalsze odcinki ;)

Nie ma tu żadnej gównoburzy, jeśli nie widzisz to każdy (a bardziej większość  :kappa: bo zdarzają się wyjątki) argumentuje na tym forum swoje posty. ;)

Przykro mi, że odebrałeś mój komentarz negatywnie, gdyż nie nazwałem ciebie leniem, nie wiem jaki jesteś w innych dziedzinach życia, a tylko przytoczyłem, że lenistwo góruje u ciebie w powyższych kwestiach. Radzę czytać ze zrozumiem i nie wywracać kota ogonem.

 

Jak widać mamy dwa różne poglądy na ten temat, w życiu tak jest ludzie mogą mieć na różne tematy wspólne i inne poglądy.  8]  8]

Myślę, że na TYM forum jeszcze nie raz nadarzy się okazja w której będziemy mieli wspólne i podzielne zdanie.

 

Szkoda, że nie dostosujesz się to mojej wskazówki, również nie będę tutaj już "zaśmiecał tematu", życzę powodzenia w dalszym nagrywaniu filmów. ;)


Użytkownik Phgo edytował ten post 15 July 2018 - 21:32


#19 Vallanner

Vallanner

    Nowy

  • Użytkownik
  • 30 postów
  • Vallanner

Napisano 16 July 2018 - 14:55


 

Zapraszam na nowy odcinek!



#20 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 16 July 2018 - 15:52


 

Zapraszam na nowy odcinek!

Playlisty nie zaktualizowałeś.

 

Szkoda, że przeskipowałeś cały progress zdobywania narzędzi, chodzenia po jaskiniach itp. Bez jakiegokolwiek wyjaśnienia co się stało między filmami.

Na starcie filmu już widać diamentowe narzędzia, gdzie w poprzednim miałeś ledwie kamienne.

 

Also, 5:40, wygląda sztucznie, jakbyś podłożył tam te diamenty.

Tarczę sobie zrób.


  • Phgo i Vallanner lubią to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: [SERIA]