Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.12.2][100S][NP][Mody][Gildie] EndiMc Techniczno-Magicznie

NoPremium Frakcje MiniGames SkyBlock PvP Modyfikacje

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1 PrzemoVi

PrzemoVi

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 131 postów
  • PrzemoVi

Napisano 30 June 2018 - 12:14

.

 

logo.png.e1cfc17df0339ce676342dcda02e0d7

 

Serwer

 

 Witam wszystkich!

 

Chciałbym wam dzisiaj przedstawić nasz nowy projekt: Serwer minecraft EndiMc z modami technicznymi i magicznymi.

Poświęciliśmy na ten projekt olbrzymią ilość czasu mając bardzo ograniczoną ilość zasobów, więc proszę o wyrozumiałość.

 

 

Jest to kolejny projekt, kolejna edycja EndiMc. Próbujemy swoich sił już od 5 lat, więc mamy trochę doświadczenia.

 

Na serwerze można znaleźć wiele modyfikacji technicznych takich jak AE2, BC, IC2, IE, EnderIO i podobne, ale również

wiele modyfikacji magicznych takich jak thaumcraft, magicialcrops, Mo' Creatures czy RD. Łącznie modyfikacji jest 57, wszystkie są

dobrane i skonfigurowane tak, aby nie było żadnych problemów i konfliktów. Można zagrać nawet na słabym sprzęcie, o tym niżej.

Jeżeli coś ci nie pasuje, chciałbyś coś dodać, zmienić to jesteśmy otwarci na propozycje i zapraszamy do form kontaktu na stronie.

 

Serwer posiada w pełni autorską stronę i launcher, dodatkowo posiadamy serwery discord i teamspeak, aby ułatwić komunikację.

Nasz launcher posiada wiele przydatnych funkcji, w tym wykresy statystyk, automatyczną aktualizację paczki, zmianę skina i inne.

 

Oczywiście spełniamy wszelkie zapisy licencyjne modyfikacji, gdyż mody ściągane są przez launcher bezpośrednio z curseforge.

Więc nie ma tu mowy o "paczce" modyfikacji, ponieważ jest kompletowana na komputerze klienta.

 

Pograć mogą również osoby ze słabszymi komputerami, dzięki kilku modyfikacjom potoku renderującego moda FoamFix wykluczając

zaledwie kilka efektów graficznych takich jak animacje ognia, wody czy lawy obchodzimy błąd Mojangu zwiększając liczbę klatek nawet o 500%.

Na laptopie T420 z 4gb ramu, procesorem i5-2520M i zintegrowaną grafiką intel udało się zwiększyć liczbę fps z 5 do aż 50. (W7)

Opcję tą można znaleźć w ustawieniach launchera pod nazwą "Wyłącz animacje tekstur".

 

Aby nie było zbyt brzydko dodaliśmy własną bardzo ładną i funkcjonalną konsolę, zastępującą domyślne, windowsowe CMD.

Jeżeli twój sprzęt jest naprawdę bardzo słaby, masz bardzo mało ramu i walczysz o zasoby jak lew, to opcja "klasyczna konsola" jest dla ciebie.

 

Masz też do dyspozycji w launcherze lub na stronie (jeszcze ogarniczone) całą gamę opcji dotyczących zmiany skina.

Możesz ustawić skin innego gracza Premium, własny z pliku, ustawić losowy skin lub przywrócić domyślny.

 

Zbiór autorskich modyfikacji umożliwia też automatyczne logowanie po wejściu na serwer.

Wystarczy że zalogujesz się raz w launcherze, a na serwer będziesz logowany automatycznie.

 

W launcherze znajdziesz też zakładkę z wykresami statystyk twoich lub najlepszych graczy z serwera.

W tym: czasu online, zabitych graczy, mobów i śmierci.

 

Aby nie zawracać ci głowy aktualizacjami launcher robi to za ciebie.

Jest w stania zaktualizować paczkę, polecenia startowe, listę modów lub samego siebie

 

Liczba graczy na razie ograniczona do 20, bo nie wiemy jak nasza ograniczona z powodów materialnych maszyna poradzi sobie z większą ilością graczy.

 

Dobra, koniec gadania, teraz trochę faktów.

 

Informacje

 

Adres ip: endimc.pl

Adres strony internetowej: https://endimc.pl

Adres serwera teamspeak: endimc.pl

Adres serwer discord: https://discord.gg/23UcbqX

 

Link do launchera razem z pełną instrukcję instalacji znajduje się na naszej stronie: https://endimc.pl/

Znajduje się tam też skan antywirusowy abyś miał pewność, że plik nie zawiera niczego nieprzyjemnego.

Nie podamy go tutaj, bo często się zmienia.

 

Lista modów znajduje się również na naszej stronie.

Jeżeli jesteś leniwy to tu jest bezpośredni link:

https://endimc.pl/?p=mody

 

Zdjęcia

 

 

 

1.PNG.e5e3e6e8e9d2fec35435f8532a603aeb.P

 

2.PNG.a06b9c4e11d58fa37366f6c8e9058867.P

 

3.PNG.45c780bed9246f1b8b29bfbf84991fe0.P

 

dgrsfdgsf.PNG.977c58ad99385233623059ab8f

 

5.PNG.7e72cadb63d52b60352f66a8aff8c2ca.P

 

6.PNG.d5819c597301b3fd437963474c1d3491.P

 

 Spawn serwera nie jest gotowy. Nie jest nawet zaczęty, ale jest strefa.

Chcemy najpierw dopracować stronę techniczną serwera, zanim zabierzemy się za fajerwerki.

 

2020-02-18_02_01_27.png.1be623bbdcd4ce5a

 

 

 

VCsIPYY.png

 

cBiOG2Y.png

 

DfznMYx.png

 

 Przyciągnęliśmy twoją uwagę choć trochę?

Może nigdy nie grałeś na serwerze z modami?

Nie nie szkodzi na przeszkodzie, aby spróbować!

 

 

Dołącz do nas!

 

 

 

 

.


Użytkownik PrzemoVi edytował ten post 18 February 2020 - 20:29

baner.gif


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 PrzemoVi

PrzemoVi

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 131 postów
  • PrzemoVi

Napisano 03 July 2018 - 11:59

Można kilka topek zrobić, żeby każdy znalazł coś dla siebie.

Proponuje: zabicia, k/d, całkowity czas gry, $$$

I git, dzisiaj się tym zajmę :)


baner.gif


#3 PrzemoVi

PrzemoVi

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 131 postów
  • PrzemoVi

Napisano 05 July 2018 - 05:01

Dzisiaj skończyłem pisać plugin na chat i komunikaty pomiędzy serwerami, wszystko już powinno działać.

Dodałem ranking na skyblocku - na razie /is rank a niedługo będzie pod TAB.


baner.gif


#4 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 05 July 2018 - 09:57

Dzisiaj skończyłem pisać plugin na chat i komunikaty pomiędzy serwerami, wszystko już powinno działać.

Dodałem ranking na skyblocku - na razie /is rank a niedługo będzie pod TAB.

Tylko jak będziesz robił na TAB'ie to zostaw miejsca na listę graczy online, nie zmieniaj całego, jak na izihace. ;)


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#5 PrzemoVi

PrzemoVi

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 131 postów
  • PrzemoVi

Napisano 05 July 2018 - 22:21

Tylko jak będziesz robił na TAB'ie to zostaw miejsca na listę graczy online, nie zmieniaj całego, jak na izihace. ;)

spoczko


baner.gif


#6 Tawiq

Tawiq

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 15 July 2018 - 13:20

Bardzo serdecznie polecam ten serwer! + Fajna prezentacja :D



#7 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 19 July 2018 - 20:14

Dodałbym nieco tekstu, sama grafika wszystkiego nie wyjaśnia.

 

Natomiast informacje na temat trybów są szczątkowe, rozwinąłbym je nieco.

Sam serwer jest trochę w niewyraźnej pozycji. Zwykle bywa tak, że jest jeden serwer albo wiele serwerów (więcej niż dwa). W przyszłości jeden serwer będzie bardziej rozwinięty, drugi bardziej zaniedbany, w ostateczności gracze wybiorą jedne z nich a drugi będzie niepotrzebny.

Sugerowałbym już na starcie eliminację jednego i skupienie się na drugim, gdyż będzie to łatwiejsze lub utworzenie serwera lobby.

 

To chyba tyle, powodzenia.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#8 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 21 July 2018 - 09:55

Jaki poziom trudności?

#9 PrzemoVi

PrzemoVi

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 131 postów
  • PrzemoVi

Napisano 21 July 2018 - 14:52

Jaki poziom trudności?

Hard

 

Dodałbym nieco tekstu, sama grafika wszystkiego nie wyjaśnia.

 

Natomiast informacje na temat trybów są szczątkowe, rozwinąłbym je nieco.

Sam serwer jest trochę w niewyraźnej pozycji. Zwykle bywa tak, że jest jeden serwer albo wiele serwerów (więcej niż dwa). W przyszłości jeden serwer będzie bardziej rozwinięty, drugi bardziej zaniedbany, w ostateczności gracze wybiorą jedne z nich a drugi będzie niepotrzebny.

Sugerowałbym już na starcie eliminację jednego i skupienie się na drugim, gdyż będzie to łatwiejsze lub utworzenie serwera lobby.

 

To chyba tyle, powodzenia.

Dzięki! Podzieliliśmy się ze znajomym, obaj jesteśmy właścicielami, tylko że on jest na skyblocku a ja na survivalu :)

W ten sposób staramy się, aby nie zaniedbać żadnego z serwerów :)


baner.gif


#10 PrzemoVi

PrzemoVi

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 131 postów
  • PrzemoVi

Napisano 24 July 2018 - 06:08

Zmieniliśmy wersję na 1.13.

Slimefun wymagał sporych zmian w kodzie w związku z nowym api 1.13, mogą wystąpić bugi, prosimy je zgłaszać do administracji!

Skyblock nie będzie działał do 2018-07-25 18:00


baner.gif


#11 Flojd

Flojd

    Znawca

  • Użytkownik
  • 321 postów
  • Flojd

Napisano 24 July 2018 - 07:20

Ja bym odradzal update na 1.13 jakichkolwiek serwerow co mapa swiata zostala wygenerowana na 1.12.2 i wczesniejszych wersjach, są to jeszcze nie stabilne wersje i zawierac mogą błedy, poza tym moga zniszczyc swiaty wygenerowane na wczesniejszych wersjach.

 

Jak juz to stawiać serwer od zera na 1.13 i testowac po kolei wszystko lub poczekać na stabilne wersje i wtedy updatowac.

 

  1. Extreme Caution (1.13 - Current): This version is stable for those looking to run a public server based on Minecraft 1.13, but only if an entire reset of all worlds and data is performed, and all plugins in use have a Native Minecraft Version of 1.13. It is not safe to use on existing worlds. There are known Vanilla bugs that will irreparably delete data from your old world, or otherwise render it unusable. You may use this version to test conversion of your world, but you will NEED to restore your world from a 1.12.2 backup before moving onto the second wave.
  2. Caution (1.13.x - future): There are no known world conversion bugs, and you should be able to safely update your world. Native 1.13 plugins should be used, but older plugins will function as well as they are ever likely to....

  • Katniss i Aysel_ lubią to

4.png


#12 Aysel_

Aysel_

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 392 postów

Napisano 24 July 2018 - 10:09

Stawianie serwera od 0 jest i tak trudne z braku pluginów. A wersje beta pluginów są bardzo niestabilne ew. wywalają masę błędów ;)


Daj diamencika <3

4.png


#13 PrzemoVi

PrzemoVi

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 131 postów
  • PrzemoVi

Napisano 24 July 2018 - 13:54

Serwer był postawiony od zera tzn - świat został zresetowany bo i tak już był mocno rozwalony.

A co do pluginów - jest masa bugów, nie działa nawet worldedit. Większość musiałem zastąpić własnymi.

Można powiedzieć, że pluginów z neta jest coś koło pięciu.

Jakbym miał zrobić listę usuniętych to było by tego sporo  :)


Użytkownik PrzemoVi edytował ten post 24 July 2018 - 14:00

baner.gif


#14 Aysel_

Aysel_

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 392 postów

Napisano 26 July 2018 - 16:55

Serwer był postawiony od zera tzn - świat został zresetowany bo i tak już był mocno rozwalony.

A co do pluginów - jest masa bugów, nie działa nawet worldedit. Większość musiałem zastąpić własnymi.

Można powiedzieć, że pluginów z neta jest coś koło pięciu.

Jakbym miał zrobić listę usuniętych to było by tego sporo  :)

Noo trochę więcej z tego internetu masz ale dobra :D

 

Pytanko, na kaj robisz lobby multiverse skoro masz jeden tryb? Ani to wydajne ani przydatne.


Daj diamencika <3

4.png


#15 PrzemoVi

PrzemoVi

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 131 postów
  • PrzemoVi

Napisano 26 July 2018 - 20:26

Noo trochę więcej z tego internetu masz ale dobra :D

 

Pytanko, na kaj robisz lobby multiverse skoro masz jeden tryb? Ani to wydajne ani przydatne.

Bo jak ktoś robi np. atak botów to ludzie na survival nawet tego nie widzą.

Lobby ma założony limit graczy, limit ram i użycia procesora, więc takie boty nie sprawią, że wywali sewer.

A jak wywali lobby to się automatycznie odpali ponownie - i jak już mówiłem na survival nikt nawet tego nie zauważy :)

Zresztą w ciągu tygodnia otwieramy ponownie skyblock, jak skończe z pluginem :)


  • Katniss lubi to

baner.gif


#16 KartonXD

KartonXD

    Nowy

  • Użytkownik
  • 38 postów
  • https://discord.gg/ry2rjhJ
  • KartonXD

Napisano 08 August 2018 - 23:08

Generalnie bardzo fajnie się gra i nareszcie ktoś tam gra! :D Oby tak dalej!



#17 ZdzisiuMaszWulkanik

ZdzisiuMaszWulkanik

    Znawca

  • Zbanowany
  • 224 postów
  • cipkawokresie

Napisano 24 September 2018 - 13:05

On wbił na 3 minuty w godzinie kiedy wszystcy są w pracy/szkole i wyszedł. Zdecydowana większość pluginów jest autorska a prezentacja jest lepsza, niż większość. Nie upadnie bo się zwraca z zyskiem.

Nie miałem zamiaru zostać dłużej na serwerze na którym nic nie ma. Zauważ, że na niektórych serwerach grają ludzie, gdy większość jest w szkole lub pracy. Pogódź się z tym, serwer nie jest dobry. Nie ma nic w sobie czym mógłby się wyróżniać od innych. Budowa spawnu zajęła Wam chyba kilkanaście minut.



#18 PrzemoVi

PrzemoVi

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 131 postów
  • PrzemoVi

Napisano 03 October 2018 - 08:14

Długie to motto  :P

Ps nie ma serwerów  "dopracowanych" w 100%. Tym bardziej, że w poście wyżej ktoś pisał o wywalaniu serwera po wpisaniu komendy /is xD

Wiesz, problem rozwiązałem w 5 minut po tym, jak się o nim dowiedziałem  :P


baner.gif


#19 Aysel_

Aysel_

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 392 postów

Napisano 04 October 2018 - 20:53

Wiesz, problem rozwiązałem w 5 minut po tym, jak się o nim dowiedziałem  :P

Wiesz, napisałeś ze serwer jest w 100% dopracowany :P A ja jestem pewny w 101%, że ma na pewno jakieś błędy :* (Jak i mój)


Daj diamencika <3

4.png


#20 PrzemoVi

PrzemoVi

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 131 postów
  • PrzemoVi

Napisano 04 October 2018 - 23:17

Wiesz, napisałeś ze serwer jest w 100% dopracowany :P A ja jestem pewny w 101%, że ma na pewno jakieś błędy :* (Jak i mój)

Wiadomo, nic nie jest idealne. Mówiąc, że jest w 100% dopracowany mam na myśli, że jest ogarnięte wszystko co JA mogę ogarnąć i to o czym wiem  :D .

Tzn, nic nie jest odłożone do zrobienia, tylko gotowe do pogrania  ;)


Użytkownik PrzemoVi edytował ten post 04 October 2018 - 23:17

baner.gif






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: NoPremium, Frakcje, MiniGames, SkyBlock, PvP, Modyfikacje