Skocz do zawartości

Zdjęcie

[1.13.2][100S][NP][SV][SB] EndiMc - Survival - Frakcje - Slimefun. Własne skiny dla graczy non-premium!

NoPremium Frakcje MiniGames SkyBlock PvP Modyfikacje

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

#61 PrzemoVi

PrzemoVi

Bywalec

• Użytkownik
  • 131 postów
  • PrzemoVi

Napisano 12 styczeń 2019 - 16:32

Dodaj tryb megadrop 1.13.2 xd

Jestem normalny ;)

Nikt na serwerze by nie chciał.

baner.gif

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#62 Duty

Duty

Nowy

• Użytkownik
  • 17 postów
  • Duty

Napisano 05 maj 2019 - 09:12

Najgorszy serwer na jakim byłem. Gracze i administracja to niepełno sprytne dzieci. PrzemoVi płacze za każdym razem gdy ktoś obrazi jego nędzny i słaby projekt. Niby tyle wyświetleń odnośnie tematu, a na serwerze nie gra więcej jak 10 osób.

#63 PrzemoVi

PrzemoVi

Bywalec

• Użytkownik
  • 131 postów
  • PrzemoVi

Napisano 05 maj 2019 - 21:08

Najgorszy serwer na jakim byłem. Gracze i administracja to niepełno sprytne dzieci. PrzemoVi płacze za każdym razem gdy ktoś obrazi jego nędzny i słaby projekt. Niby tyle wyświetleń odnośnie tematu, a na serwerze nie gra więcej jak 10 osób.

Może nie gra u mnie za dużo osób, ale przynajmniej trzymają poziom. (NTCT)

Widziałeś kiedyś dzieci piszące w javie i php? Bo ja nie.

Serwer jest tylko projektem hobbystycznym. Zysku z tego i tak prawie nie ma.

Btw jak już tak sobie piszesz to podaj jakieś argumenty, a nie płaczesz na forum.

baner.gif

#64 Duty

Duty

Nowy

• Użytkownik
  • 17 postów
  • Duty

Napisano 12 maj 2019 - 09:50

Może nie gra u mnie za dużo osób, ale przynajmniej trzymają poziom. (NTCT)

Widziałeś kiedyś dzieci piszące w javie i php? Bo ja nie.

Serwer jest tylko projektem hobbystycznym. Zysku z tego i tak prawie nie ma.

Btw jak już tak sobie piszesz to podaj jakieś argumenty, a nie płaczesz na forum.

Pisanie w javie i php nie jest żadnym usprawiedliwieniem, a mimo tego Wasz poziom jest toksyczny. Zysku nie ma i nie będzie, bo takich serwerów jest mnóstwo, a i tak każdy z nich w swoim czasie się wyebie. Przykładem może być Wasz moderator, który za każdym razem płacze gdy ktoś jest od niego lepszy, od razu pojawiają się wyzwiska, a wszystko to dotyczy jego gry na CubeGame. Hmm, ja płaczę? Ja przestrzegam innych graczy, żeby nie wchodzili na ten syf i nie marnowali swojego czasu bo ten Twój nędzny projekt dla upośledzonych małolatów nie dorasta do pięt. Z resztą.. szanujący się gracz nie wejdzie i nie będzie kontynuował dalszej gry z prostej przyczyny-ten serwer to gniot jak większość innych. Przynajmniej na innych serwerach nie ma takich płaczków jak u Was, nie dacie ani jednego złego słowa powiedzieć na ten serwer. Nawet nie muszę argumentów podawać. Wystarczy spojrzeć na reklamę lub zajrzeć na sam serwer. Spawn wygląda gorzej jak moje wymiociny gdy miałem jelitówke.

#65 PrzemoVi

PrzemoVi

Bywalec

• Użytkownik
  • 131 postów
  • PrzemoVi

Napisano 13 maj 2019 - 12:48

Spawn się nie podoba? Twoja sprawa. Przynajmniej zaplecze techniczne jest dosyć dobre. Zresztą - raczej się nie gra na spawnie i nie odgląda pod tym kątem serwera.

Co do moderatora - dlaczego nie napisałeś do mnie w celu wyjaśnienia sytuacji?

Osoba toksyczna to osoba, która wyzywa drugą osobę bądź rzecz bez argumentów :)
Jak na razie pokazałeś, że nie wiesz, co to znaczy.

Serwer stoi na dedyku już od 5 lat, więc ty mi nie mów, że padnie :P

baner.gif

#66 Duty

Duty

Nowy

• Użytkownik
  • 17 postów
  • Duty

Napisano 14 maj 2019 - 17:13

Spawn się nie podoba? Twoja sprawa. Przynajmniej zaplecze techniczne jest dosyć dobre. Zresztą - raczej się nie gra na spawnie i nie odgląda pod tym kątem serwera.

Co do moderatora - dlaczego nie napisałeś do mnie w celu wyjaśnienia sytuacji?

Osoba toksyczna to osoba, która wyzywa drugą osobę bądź rzecz bez argumentów :)
Jak na razie pokazałeś, że nie wiesz, co to znaczy.

Serwer stoi na dedyku już od 5 lat, więc ty mi nie mów, że padnie :P

Strata czasu na zgłaszanie owej osoby, bo sam fakt utwierdza mnie, że zgłaszam amebę do kolejnej ameby. Tak, jest to osoba toksyczna. Gram nie od dziś na CubeGame, wiele razy zdarzyło się, gdy ten upierdliwy dzieciak obrażał zwykłych graczy, którzy po prostu byli lepsi od niego gdy go zabili, a on nawet nie potrafi sobie poradzić z świeżakami mając vipa i diamentowe eq, czyli typowe dziecko minecrafta. No, no.. przez 5 lat ładujesz pieniądze w błoto, bo serwer nie miał i nie będzie miał jakiejkolwiek przyszłości, zrozum to. Ten serwer to gó**o jak wiele innych na którym gra może z 7 graczy o bardzo niskim iq, z czego 2/4 to administracja. Serwer się nie wykolei bo Ty jesteś amebą umysłową i walisz w to pieniądze, o pasji nie można tu mówić. Jak można mieć pasję tworzenia gówna? bo takim ten serwer jest. Zrozum to jełopie.

#67 PrzemoVi

PrzemoVi

Bywalec

• Użytkownik
  • 131 postów
  • PrzemoVi

Napisano 15 maj 2019 - 07:58

Strata czasu na zgłaszanie owej osoby, bo sam fakt utwierdza mnie, że zgłaszam amebę do kolejnej ameby. Tak, jest to osoba toksyczna. Gram nie od dziś na CubeGame, wiele razy zdarzyło się, gdy ten upierdliwy dzieciak obrażał zwykłych graczy, którzy po prostu byli lepsi od niego gdy go zabili, a on nawet nie potrafi sobie poradzić z świeżakami mając vipa i diamentowe eq, czyli typowe dziecko minecrafta. No, no.. przez 5 lat ładujesz pieniądze w błoto, bo serwer nie miał i nie będzie miał jakiejkolwiek przyszłości, zrozum to. Ten serwer to gó**o jak wiele innych na którym gra może z 7 graczy o bardzo niskim iq, z czego 2/4 to administracja. Serwer się nie wykolei bo Ty jesteś amebą umysłową i walisz w to pieniądze, o pasji nie można tu mówić. Jak można mieć pasję tworzenia gówna? bo takim ten serwer jest. Zrozum to jełopie.

Nie wiesz nawet co to jest dedyk... :)
Dedyk to serwer, który fizycznie stoi u mnie w domu na biurku i nic mnie nie kosztuje.
Jest na procku energooszczędnym i dobija mi do rachunku za prąd 10-15zł.

Moją pasją jest pisanie pluginów i oprogramowania w javie na ten serwer, stronki w php, js, tworzenie baz danych itd. , a nie użeranie się z ludźmi takimi jak ty.

Generalnie to zdobywam w ten sposób doświadczenie, przy okazji robię to co chcą gracze. Chcieli SF, to mają SF, które musiałem najpierw przepisać z 1.7...

Co do administracji to właśnie mi się jeden z graczy poskarżył i zaraz ilość adminów zmniejszy się o połowę ;)

Z serwera są co miesiąc jakieś niewielkie zyski, a jako, że prawie nic mnie to nie kosztuje to nie narzekam.

Ah, zapomniałem podziękować, że mi regularnie odświeżasz prezentacje swoimi komentarzami ;)

baner.gif

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: NoPremium, Frakcje, MiniGames, SkyBlock, PvP, Modyfikacje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych