Skocz do zawartości

Zdjęcie

[1.13.2][100S][NP][SV][SB] EndiMc - Survival - Frakcje - Slimefun - Skyblock - Teraz na 1.13.2!

NoPremium Frakcje MiniGames SkyBlock PvP Modyfikacje

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

#21 PrzemoVi

PrzemoVi

Bywalec

• Użytkownik
  • 127 postów
  • PrzemoVi

Napisano 24 lipiec 2018 - 13:54

Serwer był postawiony od zera tzn - świat został zresetowany bo i tak już był mocno rozwalony.

A co do pluginów - jest masa bugów, nie działa nawet worldedit. Większość musiałem zastąpić własnymi.

Można powiedzieć, że pluginów z neta jest coś koło pięciu.

Jakbym miał zrobić listę usuniętych to było by tego sporo  :)

Użytkownik PrzemoVi edytował ten post 24 lipiec 2018 - 14:00

baner.gif

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Ask3r

Ask3r

Znawca

• Użytkownik
  • 361 postów

Napisano 26 lipiec 2018 - 16:55

Serwer był postawiony od zera tzn - świat został zresetowany bo i tak już był mocno rozwalony.

A co do pluginów - jest masa bugów, nie działa nawet worldedit. Większość musiałem zastąpić własnymi.

Można powiedzieć, że pluginów z neta jest coś koło pięciu.

Jakbym miał zrobić listę usuniętych to było by tego sporo  :)

Noo trochę więcej z tego internetu masz ale dobra :D

Pytanko, na kaj robisz lobby multiverse skoro masz jeden tryb? Ani to wydajne ani przydatne.

Daj diamencika <3

4.png

A tu 5 gwiazdeczek ^^

6778.jpg

#23 PrzemoVi

PrzemoVi

Bywalec

• Użytkownik
  • 127 postów
  • PrzemoVi

Napisano 26 lipiec 2018 - 20:26

Noo trochę więcej z tego internetu masz ale dobra :D

Pytanko, na kaj robisz lobby multiverse skoro masz jeden tryb? Ani to wydajne ani przydatne.

Bo jak ktoś robi np. atak botów to ludzie na survival nawet tego nie widzą.

Lobby ma założony limit graczy, limit ram i użycia procesora, więc takie boty nie sprawią, że wywali sewer.

A jak wywali lobby to się automatycznie odpali ponownie - i jak już mówiłem na survival nikt nawet tego nie zauważy :)

Zresztą w ciągu tygodnia otwieramy ponownie skyblock, jak skończe z pluginem :)

baner.gif

#24 Ask3r

Ask3r

Znawca

• Użytkownik
  • 361 postów

Napisano 06 sierpień 2018 - 20:22

Chamska reklama, pozazdrościłeś?  :angry:

[21:18:31] [Async Chat Thread - #136/INFO]: [m[0;37;22m[0;30;1m[[0;32;1mWiesniak[0;30;1m] [0;37;22mMyszka312[m [0;31;1m[21m?[0;37;1m Zapraszam na serwer EndiMC pl!! Jeden z lepszych serwer?w minecraft 1.13!!! SlimeFun + survival oraz slimefun + skyblock![m
[21:18:32] [Async Chat Thread - #136/INFO]: [m[0;37;22mKOXYPVPPL [0;30;1m[[0;32;1mWiesniak[0;30;1m] [0;37;22mTwexus[m [0;31;1m[21m?[0;37;1m to dawaj ze mna[m
[21:18:33] [Async Chat Thread - #136/INFO]: [m[0;37;22m[0;30;1m[[0;32;1mWiesniak[0;30;1m] [0;37;22mMyszka312[m [0;31;1m[21m?[0;37;1m Zapraszam na serwer EndiMC pl!! Jeden z lepszych serwer?w minecraft 1.13!!! SlimeFun + survival oraz slimefun + skyblock![m
[21:18:33] [Server thread/INFO]: jo123498 has made the advancement [Getting an Upgrade]
[21:18:35] [Async Chat Thread - #136/INFO]: [m[0;37;22m[0;30;1m[[0;32;1mWiesniak[0;30;1m] [0;37;22mMyszka312[m [0;31;1m[21m?[0;37;1m Zapraszam na serwer EndiMC pl!! Jeden z lepszych serwer?w minecraft 1.13!!! SlimeFun + survival oraz slimefun + skyblock![m
[21:18:37] [Async Chat Thread - #136/INFO]: [m[0;37;22m[0;30;1m[[0;32;1mWiesniak[0;30;1m] [0;37;22mMyszka312[m [0;31;1m[21m?[0;37;1m Zapraszam na serwer EndiMC pl!! Jeden z lepszych serwer?w minecraft 1.13!!! SlimeFun + survival oraz slimefun + skyblock![m

Daj diamencika <3

4.png

A tu 5 gwiazdeczek ^^

6778.jpg

#25 PrzemoVi

PrzemoVi

Bywalec

• Użytkownik
  • 127 postów
  • PrzemoVi

Napisano 06 sierpień 2018 - 20:24

Chamska reklama, pozazdrościłeś?  :angry:

[21:18:31] [Async Chat Thread - #136/INFO]: [m[0;37;22m[0;30;1m[[0;32;1mWiesniak[0;30;1m] [0;37;22mMyszka312[m [0;31;1m[21m?[0;37;1m Zapraszam na serwer EndiMC pl!! Jeden z lepszych serwer?w minecraft 1.13!!! SlimeFun + survival oraz slimefun + skyblock![m
[21:18:32] [Async Chat Thread - #136/INFO]: [m[0;37;22mKOXYPVPPL [0;30;1m[[0;32;1mWiesniak[0;30;1m] [0;37;22mTwexus[m [0;31;1m[21m?[0;37;1m to dawaj ze mna[m
[21:18:33] [Async Chat Thread - #136/INFO]: [m[0;37;22m[0;30;1m[[0;32;1mWiesniak[0;30;1m] [0;37;22mMyszka312[m [0;31;1m[21m?[0;37;1m Zapraszam na serwer EndiMC pl!! Jeden z lepszych serwer?w minecraft 1.13!!! SlimeFun + survival oraz slimefun + skyblock![m
[21:18:33] [Server thread/INFO]: jo123498 has made the advancement [Getting an Upgrade]
[21:18:35] [Async Chat Thread - #136/INFO]: [m[0;37;22m[0;30;1m[[0;32;1mWiesniak[0;30;1m] [0;37;22mMyszka312[m [0;31;1m[21m?[0;37;1m Zapraszam na serwer EndiMC pl!! Jeden z lepszych serwer?w minecraft 1.13!!! SlimeFun + survival oraz slimefun + skyblock![m
[21:18:37] [Async Chat Thread - #136/INFO]: [m[0;37;22m[0;30;1m[[0;32;1mWiesniak[0;30;1m] [0;37;22mMyszka312[m [0;31;1m[21m?[0;37;1m Zapraszam na serwer EndiMC pl!! Jeden z lepszych serwer?w minecraft 1.13!!! SlimeFun + survival oraz slimefun + skyblock![m

To musiał być jeden z graczy. ja im zakazałem reklamować endi na innych serwerach, więc to nie jest moja wina.

baner.gif

#26 KartonXD

KartonXD

Nowy

• Użytkownik
  • 38 postów
  • https://discord.gg/ry2rjhJ
  • KartonXD

Napisano 08 sierpień 2018 - 23:08

Generalnie bardzo fajnie się gra i nareszcie ktoś tam gra! :D Oby tak dalej!

#27 CallOfDuty

CallOfDuty

Znawca

• Użytkownik
  • 208 postów
  • CallOfDuty

Napisano 20 wrzesień 2018 - 20:16

Brak graczy, przeciętna prezentacja. Spawn brzydki, brak autorskich pluginów. Dziwię się, że to jeszcze nie upadło.

#28 PrzemoVi

PrzemoVi

Bywalec

• Użytkownik
  • 127 postów
  • PrzemoVi

Napisano 24 wrzesień 2018 - 11:03

On wbił na 3 minuty w godzinie kiedy wszystcy są w pracy/szkole i wyszedł. Zdecydowana większość pluginów jest autorska a prezentacja jest lepsza, niż większość. Nie upadnie bo się zwraca z zyskiem.

baner.gif

#29 CallOfDuty

CallOfDuty

Znawca

• Użytkownik
  • 208 postów
  • CallOfDuty

Napisano 24 wrzesień 2018 - 13:05

On wbił na 3 minuty w godzinie kiedy wszystcy są w pracy/szkole i wyszedł. Zdecydowana większość pluginów jest autorska a prezentacja jest lepsza, niż większość. Nie upadnie bo się zwraca z zyskiem.

Nie miałem zamiaru zostać dłużej na serwerze na którym nic nie ma. Zauważ, że na niektórych serwerach grają ludzie, gdy większość jest w szkole lub pracy. Pogódź się z tym, serwer nie jest dobry. Nie ma nic w sobie czym mógłby się wyróżniać od innych. Budowa spawnu zajęła Wam chyba kilkanaście minut.

#30 PrzemoVi

PrzemoVi

Bywalec

• Użytkownik
  • 127 postów
  • PrzemoVi

Napisano 24 wrzesień 2018 - 22:16

Nie miałem zamiaru zostać dłużej na serwerze na którym nic nie ma. Zauważ, że na niektórych serwerach grają ludzie, gdy większość jest w szkole lub pracy. Pogódź się z tym, serwer nie jest dobry. Nie ma nic w sobie czym mógłby się wyróżniać od innych. Budowa spawnu zajęła Wam chyba kilkanaście minut.

Ale wiesz o tym, że to nie na spawnie się gra, tak?

Serwer wyróżnia się działającym na 1.13.1 Slimefunem, tym, że jest zawsze na najnowszej wersji i tym, że nigdy nie ma resetów świata.

W dodatku zdecydowana większość pluginów na serwerze jest autorska, pisana przeze mnie, więc jak ktoś zauważy błąd to jestem go w stanie w kilkanaście minut naprawić.

Serwer działa na dedyku i codziennie aktualizowany jest silnik ( najnowsze buildtools )

W dodatku przez ostatnie 2 tygodnie byłem w szpitalu i drugi właściciel miał się zająć serwerem, ale mu się nie chciało, więc wyszło tak, że teraz gra tam mniej osób niż wcześniej. Znacznie mniej.

Zajrzyj do nas za tydzień  :lol:

baner.gif

#31 N0rbit4

N0rbit4

Rak

• Użytkownik+
  • 287 postów

Napisano 28 wrzesień 2018 - 14:56

A ja na przykład wbiłem gdy wszyscy są w domu, a przynajmniej potencjalni gracze. I Co?  I .. nic!?

Na serwerze nie ma nikogo bo już upadł  ;)  :lol:  :D

Co do samego serwera:

- Strona jest tak brzydka, dawno tak słabej strony nie widziałem. (pewnie robiona na jakiś brzydkim darmowym schemacie).

- Pluginy są nie spolszczone i są brzydkie defaultowe kolory  ^_^

- Prezentacja nieczytelna (moim zdaniem).

- Na serwerze nie ma nic oryginalnego

PS. hejty lecąąą za 3...2...1  :P  :3

• Iku lubi to

Never lose hope.

#32 CallOfDuty

CallOfDuty

Znawca

• Użytkownik
  • 208 postów
  • CallOfDuty

Napisano 28 wrzesień 2018 - 17:24

A ja na przykład wbiłem gdy wszyscy są w domu, a przynajmniej potencjalni gracze. I Co?  I .. nic!?

Na serwerze nie ma nikogo bo już upadł  ;)  :lol:  :D

Co do samego serwera:

- Strona jest tak brzydka, dawno tak słabej strony nie widziałem. (pewnie robiona na jakiś brzydkim darmowym schemacie).

- Pluginy są nie spolszczone i są brzydkie defaultowe kolory  ^_^

- Prezentacja nieczytelna (moim zdaniem).

- Na serwerze nie ma nic oryginalnego

PS. hejty lecąąą za 3...2...1  :P  :3

jakoś mnie to nie dziwi, bo serwer to dno

#33 PrzemoVi

PrzemoVi

Bywalec

• Użytkownik
  • 127 postów
  • PrzemoVi

Napisano 28 wrzesień 2018 - 23:19

Nie rozumiem w czym problem

To co się da jest spolszczone.

I pokaż mi, te brzydkie, defaultowe kolory  :lol:

Stronę sam robiłem, raczej siedzi się na serwerze nie na stronie, więc wiesz  :D

Oryginalne jest to, że serwer posiada SF, frakcje i działa zawsze na najnowszej wersji, nie ma resetów świata ani worldbordera.

Serwer działa od 4 lat i zawsze tam ktoś grał, ale ostatnio mały kryzys. Mały, bo i tak serwer będzie dalej działał.

A jak komuś nie pasuje, to nie zmuszam

Po co piszesz posty, które nic nie wnoszą do tematu?  :skeleton:

Ale dzięki, za odświeżenie prezentacji  :D

Użytkownik PrzemoVi edytował ten post 28 wrzesień 2018 - 23:20

baner.gif

#34 N0rbit4

N0rbit4

Rak

• Użytkownik+
  • 287 postów

Napisano 29 wrzesień 2018 - 08:35

Strona ma bardzo duże znaczenie bo gracz wchodząc na taką stronę od razu widzi nieprofesjonalizm  ;)

Oryginalne jest to, że serwer posiada SF, frakcje i działa zawsze na najnowszej wersji, nie ma resetów świata ani worldbordera.

W tym co napisałeś nie ma nic oryginalnego, najnowsza wersja to moim zdaniem nie jest "oryginalność" tylko standard który jest wymagany.

PS. Jak próbowałem stworzyć wyspę na SkyBlocku to wywaliło serwer SkyBlock. Już chyba wiem czemu nie ma tam graczy  :D  :lol:

Załączniki:

Nie spolszczone

l7x2w5O.png?1

Brzydkie kolory

N4Tyqwi.png?1

• Iku lubi to

Never lose hope.

#35 PrzemoVi

PrzemoVi

Bywalec

• Użytkownik
  • 127 postów
  • PrzemoVi

Napisano 29 wrzesień 2018 - 10:15

Strona ma bardzo duże znaczenie bo gracz wchodząc na taką stronę od razu widzi nieprofesjonalizm  ;)

W tym co napisałeś nie ma nic oryginalnego, najnowsza wersja to moim zdaniem nie jest "oryginalność" tylko standard który jest wymagany.

PS. Jak próbowałem stworzyć wyspę na SkyBlocku to wywaliło serwer SkyBlock. Już chyba wiem czemu nie ma tam graczy  :D  :lol:

Załączniki:

Nie spolszczone

l7x2w5O.png?1

Brzydkie kolory

N4Tyqwi.png?1

SF nie da się spolszczyć, bez ingerencji w kod.

A potem nikt by się nie połapał w tych poradnikach, bo wszystkie są po angielsku   :D

A plugin na skyblock jest pisany przeze mnie tak, dla info i trudno jest naprawić błąd, o którym się nie wie   :P

Użytkownik PrzemoVi edytował ten post 02 październik 2018 - 01:04

• Iku lubi to

baner.gif

#36 N0rbit4

N0rbit4

Rak

• Użytkownik+
  • 287 postów

Napisano 29 wrzesień 2018 - 10:59

A plugin na skyblock jest pisany przeze mnie tak, dla info i trudno jest naprawić błąd, o którym się nie wie  :P

Skoro nie wiesz o tym błędzie, to ja byłem pierwszym graczem który stworzył wyspę?  :huh:

Użytkownik N0rbit4 edytował ten post 29 wrzesień 2018 - 13:39

• Iku lubi to

Never lose hope.

#37 PrzemoVi

PrzemoVi

Bywalec

• Użytkownik
  • 127 postów
  • PrzemoVi

Napisano 29 wrzesień 2018 - 12:13

Skoro nie wiesz o tym błędzie, to ja byłem pierwszym graczem który stworzył wyspę?  :huh:

Nie, po prostu wysp było tak dużo, że przestały się mieścić w buforze. ( >255 )

Z wieczora zmienię metodę przechowywania danych wysp tak, aby sytuacja się nie powtórzyła.

Nie zamierzam ich usuwać, bo to niezgodne z motto servera  :D

Użytkownik PrzemoVi edytował ten post 29 wrzesień 2018 - 12:17

baner.gif

#38 Ask3r

Ask3r

Znawca

• Użytkownik
  • 361 postów

Napisano 29 wrzesień 2018 - 15:20

Nie, po prostu wysp było tak dużo, że przestały się mieścić w buforze. ( >255 )

Z wieczora zmienię metodę przechowywania danych wysp tak, aby sytuacja się nie powtórzyła.

Nie zamierzam ich usuwać, bo to niezgodne z motto servera  :D

A jak brzmi to motto? :D

Daj diamencika <3

4.png

A tu 5 gwiazdeczek ^^

6778.jpg

#39 CallOfDuty

CallOfDuty

Znawca

• Użytkownik
  • 208 postów
  • CallOfDuty

Napisano 29 wrzesień 2018 - 15:30

Nie rozumiem w czym problem

To co się da jest spolszczone.

I pokaż mi, te brzydkie, defaultowe kolory  :lol:

Stronę sam robiłem, raczej siedzi się na serwerze nie na stronie, więc wiesz  :D

Serwer działa od 4 lat i zawsze tam ktoś grał, ale ostatnio mały kryzys. Mały, bo i tak serwer będzie dalej działał.

A jak komuś nie pasuje, to nie zmuszam

Po co piszesz posty, które nic nie wnoszą do tematu?  :skeleton:

Ale dzięki, za odświeżenie prezentacji  :D

Nie wnoszę nic do tematu? chyba masz krótką pamięć, wcześniej skomentowałem serwer po tym jak wszedłem i zobaczyłem jakie to dno. Odpuść sobie, nie przyciągniesz już graczy, dodam jeszcze to co pisali moi przedmówcy, na Twoim serwerze nie ma nic oryginalnego co by mogło przyciągnąć graczy. Serwer niedopracowany, podejrzewam, że założyciel to zwykły przeciętny gracz, bulwersujący się, że ktoś obraża jego piękny serwer.

#40 PrzemoVi

PrzemoVi

Bywalec

• Użytkownik
  • 127 postów
  • PrzemoVi

Napisano 02 październik 2018 - 01:01

Nie wnoszę nic do tematu? chyba masz krótką pamięć, wcześniej skomentowałem serwer po tym jak wszedłem i zobaczyłem jakie to dno. Odpuść sobie, nie przyciągniesz już graczy, dodam jeszcze to co pisali moi przedmówcy, na Twoim serwerze nie ma nic oryginalnego co by mogło przyciągnąć graczy. Serwer niedopracowany, podejrzewam, że założyciel to zwykły przeciętny gracz, bulwersujący się, że ktoś obraża jego piękny serwer.

Nie wiem, czy masz tak słabą pamięć, ale mój komentarz dotyczył tego komentarzu:

A to już napisałeś wcześniej, więc ten komentarz nie wnosi nic do tematu :)

A swoje opinie zostaw dla siebie.

Serwer prowadzę od 4 lat,  i to, że mamy ostatnio kryzys nie jest dla mnie taką katastrofą.

Z tego co widzę, to przeżywasz to bardziej ode mnie, do tego stopnia, że śledzisz ten wątek  :lol:

Ty za to jesteś świetnym testerem, wbiłeś na serwer, na 5 minut, popatrzyłeś na spawn i stwierdziłeś, że serwer to dno.

A osoba, która chociaż trochę się zna i chodzi o serwerach wie, że nie należy oceniać książki po okładce.

Od strony technicznej serwer sv jest dopracowany w 100%, posiada wiele unikalnych i ciekawych rzeczy.

I może byś o tym wiedział, jakbyś przeczytał książkę, która trafiła do twojego eq po wejściu, lub po prostu przeczytał temat, ale nie  :D

I nie bulwersuje się, tylko cisnę z ciebie bekę  :)

A jak brzmi to motto? :D

Nie robić nowych edycji. Od startu serwera do upadku ten sam świat bez limitu.

Trzymać serwer zawsze na najnowszej dostępnej wersji.

O tym, co jest i czego nie ma na serwerze decydują gracze. Gracze czegoś chcą - dodaje. Graczom coś się nie podoba - usuwam.

Właściwie o tym co jest na serwerze nie mam prawa głosu, bo to gracze decydują.

Takie złote zasady, którymi się kieruje od 4 lat i było dobrze. Nawet bardzo dobrze.

baner.gif

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: NoPremium, Frakcje, MiniGames, SkyBlock, PvP, Modyfikacje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych