Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Budowniczy] Szukamy

[Budowniczy]

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Czrczi

Czrczi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • milosz#5358
  • CzrcziX

Napisano 25 June 2018 - 22:56

Serwus!
 
Już od półtorej roku trwają prace nad niesamowitym projektem "Fantastic Beasts RP", którym chcemy się podzielić z jak najszerszym gronem graczy! Jest to serwer mocno opierający się na RolePlay'u, gdzie całość osadzona jest w uniwersum J.K. Rowling. Pragniemy udostępnić wszystkim miejsce, gdzie każdy będzie mógł miło spędzać czas, wchodzić w interakcje z innymi, tworzyć własną, niepowtarzalną historię, cieszyć się z naszej strony technicznej i wiele więcej! Około dwa miesiące temu pieczę nad FBRP przejęła nowa ekipa, a co za tym idzie, doszliśmy do wniosku, że potrzebujemy kogoś, kto przyśpieszyłby nam start! Dzień w dzień zespół, składający się z wielu osób, poświęca swój czas na tchnięcie życia w ten pomysł. Przede wszystkim poszukujemy doświadczonych budowniczych oraz dekoratorów wnętrz, którzy są zarówno kreatywni, jak i aktywni. Sporą część mapy mamy już zrobioną. Chętnym mamy do zaoferowania miłą atmosferę, możliwość rozwinięcia swoich umiejętności, zgraną ekipę, wsparcie i elastyczny czas pracy! Zaangażowanych profesjonalistów, rzetelnie wykonujących swoje zadanie, możemy wynagrodzić w postaci pieniężnej, która będzie do ustalenia na priv.
 
Screeny dotychczasowych budowli:
2018-06-25_23.21.51.png?width=1304&heigh
 
2018-06-25_23.22.54.png?width=1304&heigh
2018-06-25_23.23.33.png?width=1304&heigh2018-06-25_23.24.01.png?width=1304&heigh2018-06-25_23.31.57.png?width=1304&heigh
Kontakt:
Discord:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

milosz#5358
 
 
Szukamy właśnie Ciebie!

Użytkownik Czrczi edytował ten post 25 June 2018 - 22:58


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Virtuosso

Virtuosso

    Znawca

  • Użytkownik
  • 212 postów
  • Virtuoz#0457
  • KDV_Virtuosso

Napisano 26 June 2018 - 14:51

Temat jest dla mnie śmieszny po prostu, to co wy zrobiliście nawet nie powinniście się pokazać.Osoba, która robiła 6 miesięcy zamek na zasadzie krew pot i łzy nie powinna była tak być potraktowana.

 

Jesteście śmieszni obiecując pieniądze, a po pół roku wyrzucacie tak się zachowuje, nie pisz tu o interakcji między graczami bo rzygać mi się chce.

 

Mam nadzieję, że wam serwer nie wypali i życzę wam jak najgorzej.


  • Katniss i asloniu2 lubią to

#3 Roqqu

Roqqu

    tak

  • Użytkownik+
  • 528 postów
  • Roqqu

Napisano 27 June 2018 - 19:55

@up Czemu ich tak oceniasz? Co oni ci zrobili ;X?



#4 Virtuosso

Virtuosso

    Znawca

  • Użytkownik
  • 212 postów
  • Virtuoz#0457
  • KDV_Virtuosso

Napisano 27 June 2018 - 21:50

@up Czemu ich tak oceniasz? Co oni ci zrobili ;X?

Znam osobę, która tam była i co zrobili?Kiedyś w sumie też tam byłem, ale za tamto chamstwo co zrobili nawet na oczy nie powinni byli się pokazywać na forach i mówić, że wszystko jest okej.


  • asloniu2 lubi to

#5 asloniu2

asloniu2

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 28 June 2018 - 08:41

Znam osobę, która tam była i co zrobili?Kiedyś w sumie też tam byłem, ale za tamto chamstwo co zrobili nawet na oczy nie powinni byli się pokazywać na forach i mówić, że wszystko jest okej.

Myślałem że stara ekipa była porzadna a nie że okłamywali i oszukiwali ludzi, wiem za to ze nowa ekipa to najgorsze co mogło spotkać ten serwer, oni prowadzili już wiele serwerów rp w hp i każdy upadł bardzo szybko bo był bardzo kiepski jakościowo nie polecam współpracy z nimi!!!! jeszcze dodaje ze ta administracja gnebila zawsze graczy i nie dało się normalnie grać z nimi bo nic nie potrafią oprócz znęcania się nad tymi którzy nie podlizują się do nich!! nie polecam


Znam osobę, która tam była i co zrobili?Kiedyś w sumie też tam byłem, ale za tamto chamstwo co zrobili nawet na oczy nie powinni byli się pokazywać na forach i mówić, że wszystko jest okej.

 

A kogo to wgl oszukali dokładniej?? bo nie podałeś dowodów 


Użytkownik asloniu2 edytował ten post 28 June 2018 - 08:43


#6 Virtuosso

Virtuosso

    Znawca

  • Użytkownik
  • 212 postów
  • Virtuoz#0457
  • KDV_Virtuosso

Napisano 28 June 2018 - 19:00

Myślałem że stara ekipa była porzadna a nie że okłamywali i oszukiwali ludzi, wiem za to ze nowa ekipa to najgorsze co mogło spotkać ten serwer, oni prowadzili już wiele serwerów rp w hp i każdy upadł bardzo szybko bo był bardzo kiepski jakościowo nie polecam współpracy z nimi!!!! jeszcze dodaje ze ta administracja gnebila zawsze graczy i nie dało się normalnie grać z nimi bo nic nie potrafią oprócz znęcania się nad tymi którzy nie podlizują się do nich!! nie polecam


 

A kogo to wgl oszukali dokładniej?? bo nie podałeś dowodów 

Mowa tu o Majcio, osobie która budowała caluteńki Hogwart 







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: [Budowniczy]