Skocz do zawartości


Zdjęcie

NOX - Roleplay w uniwersum Harry'ego Pottera [OFERTA WSPÓŁPRACY]

nox harry potter minecraft roleplay serwer hp serwer rp fantastic beasts hogwart wspolpraca

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 noxteam

noxteam

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • https://discord.gg/mE9YNf7

Napisano 24 June 2018 - 23:23


Witajcie!



ucacjHQ.png

 

 

Piszę do was reprezentując grupę NOXteam.

 

Po dłuższych przemyśleniach oraz prowadzonych rozmowach w ostatnich dniach, doszliśmy do porozumienia i zdecydowaliśmy że czas najwyższy rozpocząć poszukiwania osób, które będą uczestniczyły przy tworzeniu przyszłych projektów dla NOX.

 

Poszukujemy głównie grafików 2D, grafików 3D oraz doświadczonych budowniczych.

Poniżej znajdują się szczegóły dot. naszej oferty, kilka zdjęć oraz opis projektu, którego niezmierną częścią możesz stać się już teraz!

 

FavFwsE.png

 

OPIS PROJEKTU

 

NOX będzie jednym z najbardziej rozbudowanych serwerów RolePlay wszechczasów, którego akcja rozgrywać będzie się w uniwersum wykreowanym przez J.K Rowling z serii popularnych książek pod tytułem  “Harry Potter” na początku XX wieku.

Prace nad projektem trwają już ponad 23 miesiące i będą kontynuowane nawet po jego premierze, by zawsze urozmaicać graczom rozgrywkę.

Projekt jest tworzony przez nas od samych podstaw, wszystkie mapy, pluginy, modele 3d oraz znaczna większość tekstur to nasze własne niepowtarzalne dzieło.
Staramy się by nasz projekt był bardzo zaawansowany pod każdym względem, o czym sami niebawem będziecie mieli okazję się przekonać. 

Do rozgrywki nie będzie potrzeby instalacji żadnych dodatkowych rzeczy!

 

FavFwsE.png

 

 

KOGO POSZUKUJEMY?

 

Wykonawca map (budowniczy) - Umiejętność pracy w zespole, tworzenia budowli i lokacji na podstawie zdjęć, szkiców, referencji z wykorzystaniem dostępnych materiałów. Podstawowa znajomość komend z pluginów takich jak: VoxelSniper, WorldEdit.

 

Grafik 2D - Podstawowa znajomość programów do obróbki grafiki 2D takich jak:
Adobe Photoshop, Illustrator, Corel, Gimp. Umiejętność tworzenia prostych tekstur postaci, obiektów.

 

Grafik 3D - Podstawowa znajomość programów do tworzenia modeli 3D w formacie json. Umiejętność tworzenia prostych modeli, ich optymalizacji oraz mapowania tekstur.

 

 

DOŁĄCZENIE PORTFOLIO/SHOWREEL DO ZGŁOSZENIA ZWIĘKSZA PRAWDOPODOBIEŃSTWO JEGO AKCEPTACJI

 

 

FavFwsE.png

 

OFERUJEMY

 

Wynagrodzenie - Ustalane indywidualnie z każdym kandydatem

 

Przyjazną atmosferę

 

Świetną komunikację oraz organizację pracy

 

Dobrą zabawę - nie jesteśmy teamem sztywniaków, każdy z nas uwielbia dobrze się bawić, pożartować, porozmawiać jednocześnie nie wpływając tym samym na jakość pracy.

 

Udział w ambitnym projekcie - NOX w przyszłości będzie rozwijany, dodawane będą całkiem nowe serwery o innej tematyce niż Harry Potter, wszystkie pomysły będą równie oryginalne, wyjątkowe i niesamowite jednocześnie.

 

Wsparcie ze strony reszty ekipy oraz zarządu

 

Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą to zapraszamy do kontaktu poprzez wysłanie wiadomości na naszym fanpage na facebooku

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 lub napisz do nas na discord! (NOXteam#0865)

 

FavFwsE.png

 

ZAPRASZAMY TAKŻE NA NASZ PUBLICZNY SERWER DISCORD:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

FavFwsE.png

 

 

KILKA ZDJĘĆ PRZEDSTAWIAJĄCYCH RÓŻNE LOKACJE Z NASZYCH MAP:

 

 

ui9AnlU.png

mHitSeJ.png

7xcvsY4.png

5n53l8S.pngrO5Vzh5.png

 

Więcej zdjęć znajdziecie na naszym fanpage na facebooku!

 

FavFwsE.png

 

3NcNdfq.png   

  

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

FavFwsE.png

 

Dziękujemy i liczymy na was!

NOXteam


Użytkownik noxteam edytował ten post 02 September 2018 - 17:44

  • Virtuosso i asloniu2 lubią to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 24 June 2018 - 23:25

 


Witajcie drodzy użytkownicy Skript.pl!

 

Coś mi tu nie gra.

@EDIT: Swoją drogą, projekt zapowiada sie obiecująco.


Użytkownik fullfun edytował ten post 24 June 2018 - 23:27

  • Katniss lubi to

#3 noxteam

noxteam

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • https://discord.gg/mE9YNf7

Napisano 24 June 2018 - 23:36

Coś mi tu nie gra.

@EDIT: Swoją drogą, projekt zapowiada sie obiecująco.

Już poprawione, dziękujemy za zainteresowanie.



#4 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 24 June 2018 - 23:46

Mam pytanie. Czy projekt posiada jakąkolwiek stronę internetową lub publiczny serwer Discord?


  • Evoken lubi to

#5 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 24 June 2018 - 23:51

Na jaką wersję tworzycie wasz projekt? I macie coś jeszcze do zaprezentowania oprócz samych ssów lokacji? Wygląda całkiem klimatycznie :)


"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#6 noxteam

noxteam

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • https://discord.gg/mE9YNf7

Napisano 24 June 2018 - 23:59

Na jaką wersję tworzycie wasz projekt? I macie coś jeszcze do zaprezentowania oprócz samych ssów lokacji? Wygląda całkiem klimatycznie :)

Najprawdopodobniej NOX będzie działał na wersji 1.10 jednak wszystko może się zmienić. Do zaprezentowania mamy jeszcze sporo, niebawem na naszym fanpage pojawią sie prezentacje pluginów, polecam śledzić!
Pozdrawiam  :?



#7 Virtuosso

Virtuosso

    Znawca

  • Użytkownik
  • 212 postów
  • Virtuoz#0457
  • KDV_Virtuosso

Napisano 26 June 2018 - 09:23

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 lub napisz do nas na discord! (NOXteam #0865)

 

Może mały błąd, ale NOXteam#0865 powinieneś dać razem, gdyż znajdą się i tacy co tego nie ogarnął, tylko po prostu copy paste.

Temat ciekawy, także życzę powodzenia  ;) 



#8 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 26 June 2018 - 09:36

Wygląda porządnie i profesjonalnie, czy użycie starej wersji jest spowodowane modami?


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#9 noxteam

noxteam

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • https://discord.gg/mE9YNf7

Napisano 26 June 2018 - 22:17

Może mały błąd, ale NOXteam#0865 powinieneś dać razem, gdyż znajdą się i tacy co tego nie ogarnął, tylko po prostu copy paste.

Temat ciekawy, także życzę powodzenia  ;) 

Dziękujemy za poprawę. Pozdrawiamy!
 

 

Wygląda porządnie i profesjonalnie, czy użycie starej wersji jest spowodowane modami?

Użycie starszej wersji gry nie jest spowodowane modyfikacjami, NOX tworzony był na wersji 1.10 gdyż była ona najlepszą dostępną opcją gdy projekt miał swoje początki, co prawda istniała już wtedy wczesna wersja 1.11 jednak nie oferowała ona niczego co mogło by nas do niej przekonać. NOX będzie działał na autorskich pluginach, które pozwalają na dużo więcej niż typowe modyfikacje, nie utrudniając jednocześnie dołączenia do gry. Pozdrawiamy!

 

Mam pytanie. Czy projekt posiada jakąkolwiek stronę internetową lub publiczny serwer Discord?

Strona jest nadal w trakcie tworzenia ale właśnie możemy zacząć udostępniać wam publicznego discorda, zapraszamy serdecznie -> 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



#10 Jaca097

Jaca097

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • Jaca097

Napisano 26 June 2018 - 22:31

Ciekawy i oryginalny projekt, napewno jeszcze tu zajrzę :)
Tak na marginesie, gdybyście potrzebowali tłumaczenia/tłumacza, jestem do waszej dyspozycji pod wiadomością prywatną.

#11 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 27 June 2018 - 07:30

Użycie starszej wersji gry nie jest spowodowane modyfikacjami, NOX tworzony był na wersji 1.10 gdyż była ona najlepszą dostępną opcją gdy projekt miał swoje początki, co prawda istniała już wtedy wczesna wersja 1.11 jednak nie oferowała ona niczego co mogło by nas do niej przekonać. NOX będzie działał na autorskich pluginach, które pozwalają na dużo więcej niż typowe modyfikacje, nie utrudniając jednocześnie dołączenia do gry. Pozdrawiamy!

Sugerowałbym jednak aktualizację do 1.12.2, lub 1.13 (gdy już wyjdzie).

Tracicie dużo możliwości od strony budownictwa (na najnowszej wersji jest znacznie więcej różnych bloków, niektóre nieużywane, np. terakotę, która jest typowo blokiem "placeholder", totalnie nieużytecznym (ze względu na paskudną teksturę, niepasującą do MC), poza możliwością przerobienia na custom model czegoś tam, który można zreteksturować i oskryptować, jeśli będzie potrzeba niestandardowych bloków.

 

No i nie każdy chciałby się ciągle przełączać między dwoma wersjami, co prawda nie jest to trudne, ale bywa dość irytujące, gdy musisz to robić kilka(naście) razy dziennie.

 

A sama aktualizacja do 1.12.2 z 1.10 nie powinna być zbyt trudna, ze strony technicznej raczej nie zmienili dużo.

Zważywszy na to, że większość pluginów, które działają na 1.10, działa też na 1.12.2. Z przejściem na 1.13 może być ciężej (zmiany w sposobie zapisu map świata i ID bloków).


Użytkownik Katniss edytował ten post 27 June 2018 - 07:34

  • Savorski lubi to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#12 noxteam

noxteam

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • https://discord.gg/mE9YNf7

Napisano 27 June 2018 - 17:15

Sugerowałbym jednak aktualizację do 1.12.2, lub 1.13 (gdy już wyjdzie).

Tracicie dużo możliwości od strony budownictwa (na najnowszej wersji jest znacznie więcej różnych bloków, niektóre nieużywane, np. terakotę, która jest typowo blokiem "placeholder", totalnie nieużytecznym (ze względu na paskudną teksturę, niepasującą do MC), poza możliwością przerobienia na custom model czegoś tam, który można zreteksturować i oskryptować, jeśli będzie potrzeba niestandardowych bloków.

 

No i nie każdy chciałby się ciągle przełączać między dwoma wersjami, co prawda nie jest to trudne, ale bywa dość irytujące, gdy musisz to robić kilka(naście) razy dziennie.

 

A sama aktualizacja do 1.12.2 z 1.10 nie powinna być zbyt trudna, ze strony technicznej raczej nie zmienili dużo.

Zważywszy na to, że większość pluginów, które działają na 1.10, działa też na 1.12.2. Z przejściem na 1.13 może być ciężej (zmiany w sposobie zapisu map świata i ID bloków).

Dziękujemy za propozycje, jednak jesteśmy zmuszeni odmówić.
Dzięki autorskim pluginom i odpowiedniemu zarządzaniu ResourcePackiem nie jesteśmy ograniczeni do standardowej ilości bloków, przedmiotów i modeli 3D występujących domyślnie w grze. Dlatego też powyższe argumenty nie przemawiają do nas wystarczająco by aktualnie coś w tym kierunku działać.
Z pewnością w przyszłości platforma, na której stoi projekt zostanie zaktualizowana, ale dopóki nie pojawią się zmiany dodające/zmieniające kluczowe mechaniki pozwalające na rozbudowę rozgrywki w naszej grze, jest to mało prawdopodobne.

Użytkownik noxteam edytował ten post 27 June 2018 - 17:16


#13 GFCarter

GFCarter

    Nowy

  • Użytkownik
  • 42 postów
  • 'Lil Gongol#9121
  • Piorun906

Napisano 20 August 2018 - 13:46

No ciekawy projekt ;) ale widziałem wiele serwerów które umierały po miesiącu i to o tej samej tematyce, bo wydaje się, że na uniwersum Harry'ego Pottera ma monopol Hapel (nie jest to reklama) ale widzę jakiś jest kolejny kandydat na odebraniu przewagi Hapla nad konkuręcją :P


Mam nadzieję, że pomogłem, a jak tak to, j**ie mnie to czy zostawisz diaxa czy nie :P


#14 _Demek_

_Demek_

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • _Demek_#6079
  • _Demek_

Napisano 21 October 2018 - 20:30

Chętnie pomogę :) macie discord?

~Demek



#15 FootballMC

FootballMC

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • https://discord.gg/yaNgdtg

Napisano 02 November 2018 - 16:50

Chętnie pomogę :) macie discord?

~Demek

już bym podziekował, bo widocznie nie umie czytać, ja przed składaniem "CV" to bym zaznajomił się z ogłoszeniem







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nox, harry potter, minecraft, roleplay, serwer hp, serwer rp, fantastic beasts, hogwart, wspolpraca