Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skarga: aktualny poziom forum


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

#61 Gość_zeber_*

Gość_zeber_*
  • Gość

Napisano 28 July 2018 - 16:45

Halo wskrzeszacie martwy temat. To forum zdechnie mimo wszystko, wasze burze mózgów nic tu nie zmienią, a wy zamiast ich pisania i marnowania swojego czasu możecie go rozdysponować w jakiś bardziej pożyteczny sposób.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#62 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 28 July 2018 - 18:55

Ale wy wiecie, że brak aktywności to sprawa użytkowników a nie administracji cnie? Administracja nie będzie pisać tematów i postów za was. Jakich konkretnie zmian chcecie? Konkrety. Chcecie większej aktywności? To bądźcie do ch**a aktywni.


  • Zeus1970 i Katniss lubią to


#63 Gość_zeber_*

Gość_zeber_*
  • Gość

Napisano 28 July 2018 - 21:11

Ale wy wiecie, że brak aktywności to sprawa użytkowników a nie administracji cnie? Administracja nie będzie pisać tematów i postów za was. Jakich konkretnie zmian chcecie? Konkrety. Chcecie większej aktywności? To bądźcie do ch**a aktywni.

Forum umiera. Głupia administracja.



#64 Pawełek

Pawełek

    Ekspert

  • Weteran
  • 1474 postów
  • Evolveye#7100
  • Evolveye

Napisano 29 July 2018 - 16:01

#cozadzbany



#65 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 29 July 2018 - 17:27

#itojeszczejak

Użytkownik Somka edytował ten post 29 July 2018 - 17:27


#66 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 29 July 2018 - 19:20

Jest jedno dobre rozwiązanie, musi znaleźć się ktoś odpowiedzialny, komu chlitto oddałby stanowisko, jednak takiego kogoś trzeba znaleźć, a po drugie nie wiadomo, czy chlitto jest zainteresowany oddaniem portalu.


  • HelloDoggo lubi to

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#67 Tosteł

Tosteł

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 215 postów

Napisano 29 July 2018 - 20:01

.


Użytkownik Tosteł edytował ten post 30 June 2021 - 23:55


#68 PanCake

PanCake

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 1980 postów
  • PanCake#1071

Napisano 29 July 2018 - 20:50

Ale wy wiecie, że brak aktywności to sprawa użytkowników a nie administracji cnie? Administracja nie będzie pisać tematów i postów za was. Jakich konkretnie zmian chcecie? Konkrety. Chcecie większej aktywności? To bądźcie do ch**a aktywni.


>bądź jednym z prowodyrów powstania tego typu tematow
>zechciej dostać moda i zacznij wyśmiewać swój pomysł
>profit

2AyfJ3g.png


#69 Furas Berneńczyk

Furas Berneńczyk

    Muminek

  • Weteran
  • 752 postów
  • Bartor#1111

Napisano 29 July 2018 - 23:35

xD

Nie próbuj powtórzyć mojego "dostań moda za temat na forum", do tego trzeba bardziej przemyślanej strategii.

Pozdrawiam, Najlepszy Furas Bartor


Użytkownik Furas Berneńczyk edytował ten post 29 July 2018 - 23:36

  • MrKisiel i HelloDoggo lubią to

"A wy, coście szarzyzny uprawiali brzydź

I zbiorową w pyskach złudę srożyli dumnie

Czy zdołacie tym życiem, co was wydrwi, żyć

I w zawrotny przepych słońca wejść bezrozumnie?"
~Bolesław Leśmian, "Marsjanie"


#70 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 29 July 2018 - 23:37

>bądź jednym z prowodyrów powstania tego typu tematow
>zechciej dostać moda i zacznij wyśmiewać swój pomysł




#71 Matrizen

Matrizen

    Niektóre błędy są zbyt śmieszne, żeby popełnić je tylko raz

  • Weteran
  • 1777 postów
  • Matrizen

Napisano 13 June 2021 - 17:15

Pozwolę sobie odkopać ten wątek z racji tego, że również mam ogromny sentyment do tego forum. Od małego smarkacza siedzę tutaj, z początku to forum przyciągnęło mnie, bo miałem problem z MC - założyłem konto, zrobiłem temat i o dziwo dostałem pomoc tego samego dnia. 

Przejrzałem na szybko forum. Było mnóstwo tematów z reklamami serwerów do grania, jak się później okazało tym głównie żyło to forum, każdy mógł wystawić tutaj swój serwer przy okazji łatwo spełniając wymogi regulaminu w tym dziale. Jednak najlepszym miejscem dla mnie był dział grafika oraz zapomniany już craftchat, na samej górze forum. To właśnie tam poznałem tutaj wspaniałe osoby, z którymi można było pogadać o wszystkim o i niczym.  Już nie wspomnę o tym jak później administratorzy docenili mój wkład i dostałem moderatora itd. 

Więc tak rozkminiając te moje wypociny wyżej, jest mi smutno (chyba nie tylko mi patrząc po postach tutaj), że takie fajne miejsce starych czasów upada. Fakt, czasem jeszcze ktoś tu wchodzi zmienić swój status o swoim corocznym powrocie, przy okazji dziwiąc się, że to miejsce jeszcze w ogóle istnieje...
 

Moim zdaniem, żeby to miejsce ożyło na nowo jak kiedyś, potrzeba dużego wysiłku i zaangażowania nie jednej osoby, a conajmniej sporej grupy. Chcąc bądź nie - chillto na pewno nie zrobi tutaj nic, by ożywić to miejsce, co mnie bardzo dziwi, bo ktoś tutaj ponosi koszta z utrzymaniem serwera, chyba, że serwer jest podpięty pod domenę "craftserve" i z zysków od tej strony jest ten serwer utrzymywany.

Ale pamiętajmy, że sa tutaj też inni admini, w tym ostatnio aktywny @Aziz i nieznany mi @artur9010, którzy chyba mają jakieś uprawnienia do zmian na stronie dawanie uprawnień itd, jednak mogę się mylić. Oraz jeszcze niedawno aktywny moderator @Kacprus
Potrzeba tutaj nowych użytkowników, jak i starych wyjadaczy tego forum, więc wymagana jest reklama jak ktoś wspomniał tutaj już. Jakiegoś rodzaju promocja, czy to na YouTube czy grupach na FB, niekoniecznie tylko za darmo. Oczywiście wiem, że to inwestycja w ciemno i dość ryzykowna. Nie ma żadnej gwarancji o tym, by tutaj w ogóle było jak kiedyś. Jednak widziałem tutaj wiele osób, które chcą by to miejsce stało się pełne ludzi jak kiedyś.

 

Myślę, że zatrudnienie tutaj nowej ekipy, powrót craftchatu (Nie każdy chce rejestrować sie na discordzie. Ludzie są leniwi i lubią mieć wszystko w jednym miejscu), odświeżenie wyglądu, znalezienie osób, które zajmą się działem z problemami, kogoś kto ogarnia techniczne sprawy, żeby nowi użytkownicy dostali jakąś pomoc, redaktor na stronę główną i przede wszystkim promocja forum. 

Co mógłbym dać od siebie? Mógłbym zrobić reklamę z formie krótkiego wideo, która na nowej facebookej stronie można byłoby prowadzić promocję. Facebook oferuję naprawdę skuteczne reklamy za niewielką opłatą (Kiedyś korzystałem wiele razy). Poszukać małych ogarniętych twórców na YouTube, którzy posiadają własną społeczność i zwyczajnie na świecie pytać o promocje b2b. 
Oraz oczywiście wspomóc tutaj graficznie na tyle ile potrafię ;)

 

Jeśli chcemy i myślimy o powrocie tego forum do swojej świetności, musimy działać razem. Myślę, że każdy ma stare kontakty z wieloma ludźmi, którzy tutaj przebywali i zwyczajnie w świecie dać znać o akcji reanimacyjnej tego miejsca ;)

Mam tylko nadzieje, że bez właściciela tego forum da sie tutaj wprowadzić zmiany jakich oczekujemy. 


Użytkownik Matrizen edytował ten post 13 June 2021 - 17:24

tumblr_nq27hwHzg11qcy62fo2_500.gif


#72 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 13 June 2021 - 17:54

Właściciel forum nie jest zainteresowany rozwijaniem witryny, a tym bardziej inwestowaniem w nią pieniędzy. Według Cubixa, strona istnieje tylko dlatego, że ułamek użytkowników trafiających tutaj decyduje się na jego hosting. Podobnych wątków była masa i nie doprowadziła do żadnej realnej zmiany, mimo wielu zaangażowanych osób. Szansa na przywrócenie forum jest teraz mniejsza, niż była kiedykolwiek. Dla większości jest to wyłącznie nostalgicznie miejsce, na które sporadycznie wraca, żeby sobie teatralnie westchnąć. Więcej sensu ma stworzenie nowej strony. Takie próby również były i szybko kończyły się porażką, bo nikt nie chciał sypać na to pieniędzy. Na pewno nie będę wspierał akcji ożywienia tego miejsca. Jestem mściwy i nie będę promował marnego hostingu Cubixa za darmo.

 

(edit)

Ten temat był żartem. Naprawdę jestem zaskoczony, że ktoś przez cały czas istnienia tego wątku brał go na poważnie. Jakby, tam jest kiepsko zanimowany tańczący Shrek.


Użytkownik Hevbis edytował ten post 13 June 2021 - 18:02

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#73 Matrizen

Matrizen

    Niektóre błędy są zbyt śmieszne, żeby popełnić je tylko raz

  • Weteran
  • 1777 postów
  • Matrizen

Napisano 13 June 2021 - 18:00

Co jeśli znalazłaby się osoba, która chciała by jak piszesz "sypnąć na to pieniądze" ? 

Wtedy potrzeba jeszcze większego zaangażowania, ponieważ trzeba zrobić wszystko od podstaw - regulamin, podstawowe funkcje, znalezienie ekipy, a na końcu stworzenie jakichś tematów żeby nie było pusto.


tumblr_nq27hwHzg11qcy62fo2_500.gif


#74 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 13 June 2021 - 18:08

Co jeśli znalazłaby się osoba, która chciała by jak piszesz "sypnąć na to pieniądze" ? 

Wtedy potrzeba jeszcze większego zaangażowania, ponieważ trzeba zrobić wszystko od podstaw - regulamin, podstawowe funkcje, znalezienie ekipy, a na końcu stworzenie jakichś tematów żeby nie było pusto.

To forum posiada tylko treść, często nawet nieaktualną. Ruskie boty reklamują tutaj viagrę i dniami nikt tego nie czyści, tu nie ma ekipy. Napisanie regulaminu nie jest żadną przeszkodą. Wątki piszą się same, wystarczy wpuścić kilka osób "przedpremierowo", ponieważ wśród weteranów wciąż są ludzie skorzy do dyskusji w takich miejscach.

 

Jak wspominałem, były próby zrekonstruowania forum przez ludzi niezwiązanych z ekipą, w tym przez ProgrammerPetera i można to ogarnąć. Przeszkodą jest brak ludzi spoza środowiska (czyt. pieniędzy na rozpromowanie projektu).


Użytkownik Hevbis edytował ten post 13 June 2021 - 18:15

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#75 Matrizen

Matrizen

    Niektóre błędy są zbyt śmieszne, żeby popełnić je tylko raz

  • Weteran
  • 1777 postów
  • Matrizen

Napisano 13 June 2021 - 18:18

Więc reasumując potrzeba założyciela, jakiegoś programisty i gromadkę ludzi do pisania wątków i artykułów. Nie brzmi to łatwo, ale do zrobienia.


tumblr_nq27hwHzg11qcy62fo2_500.gif


#76 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 13 June 2021 - 18:24

Więc reasumując potrzeba założyciela, jakiegoś programisty i gromadkę ludzi do pisania wątków i artykułów.

Nie wiem czy programista jest potrzebny. W silniku forum raczej nie ma dużo do modyfikowania.

 

Nie brzmi to łatwo, ale do zrobienia.

No to powodzenia. Chętnie zatopię w tym swój paluszek, a może nawet dwa.


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#77 Matrizen

Matrizen

    Niektóre błędy są zbyt śmieszne, żeby popełnić je tylko raz

  • Weteran
  • 1777 postów
  • Matrizen

Napisano 13 June 2021 - 18:38

Super, jednak to jest tylko pomysł a do realizacji jedna osoba nie wystarczy.


tumblr_nq27hwHzg11qcy62fo2_500.gif


#78 Aziz

Aziz

    Legenda

  • Administrator
  • 4182 postów
  • Aziz

Napisano 13 June 2021 - 23:10

Chcąc bądź nie - chillto na pewno nie zrobi tutaj nic, by ożywić to miejsce,

(...)

sa tutaj też inni admini, w tym ostatnio aktywny @Aziz i nieznany mi @artur9010, którzy chyba mają jakieś uprawnienia do zmian na stronie dawanie uprawnień itd, jednak mogę się mylić. Oraz jeszcze niedawno aktywny moderator @Kacprus

(...)
 

Myślę, że zatrudnienie tutaj nowej ekipy, powrót craftchatu (Nie każdy chce rejestrować sie na discordzie. Ludzie są leniwi i lubią mieć wszystko w jednym miejscu), odświeżenie wyglądu, znalezienie osób, które zajmą się działem z problemami, kogoś kto ogarnia techniczne sprawy, żeby nowi użytkownicy dostali jakąś pomoc, redaktor na stronę główną i przede wszystkim promocja forum. 
 

 

Nie zrobi, bo oficjalnie już nie robi. Tylko nie ma nikogo, kto by wywalił z listy ekipy forum :v

No jestem, prawie codziennie, czyszczę co mogę, ale prawda jest taka, że nie wiem jak reszta, ale ja mam uprawnienia na poziomie zwykłego moda xD Chyba że jest jakiś tajemniczy panel admina o którym mi nikt nie powiedział nadając rangę lol.

Problem tkwi w tym, że takie znalezienie ludzi wcale nie jest łatwe. Nabór do redakcji, gdy jeszcze był ktoś kto się tym zajmował, sobie istniał, ale mało kto się zgłaszał, a jeśli już, to odpadali po kilku artykułach.
 

Nie wiem czy programista jest potrzebny. W silniku forum raczej nie ma dużo do modyfikowania.

 

No to powodzenia. Chętnie zatopię w tym swój paluszek, a może nawet dwa.

Silnik jest stary i dziurawy, to co by się przydało to aktualizacja do jakiejś nowszej wersji. No z tym że to ma sens dopiero w momencie gdy to wszystko odżyje.


  • Kacprus lubi to
Dołączona grafika
Ja tu tylko sprzątam
Na co mi pad gdy mam WSAD
"era kucyków na CraftPortal minęła" - Danio, 11 grudnia 2011; 22:52 "David z Getta" ~ Vermello
"Aziz to Aziz" - Mawi "Wielka księga epickich cycatów" ~ Soneillon
"Adikso rano kobiety w dniu ich siekiery." - Ransey

#79 Matrizen

Matrizen

    Niektóre błędy są zbyt śmieszne, żeby popełnić je tylko raz

  • Weteran
  • 1777 postów
  • Matrizen

Napisano 14 June 2021 - 16:52

Jeśli admin ma uprawnienia jak moderator to bardzo kiepsko...


tumblr_nq27hwHzg11qcy62fo2_500.gif


#80 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 22 June 2021 - 12:44

Wymieńmy kondensatory