Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skarga: aktualny poziom forum


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

#41 PanCake

PanCake

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 1980 postów
  • PanCake#1071

Napisano 09 July 2018 - 13:29

Na ten moment najlepszym kandydatem na jModa jest @ElektroMajster.


  • Tosteł i creepek_ lubią to

2AyfJ3g.png


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 Gość_ElektroMajster_*

Gość_ElektroMajster_*
  • Gość

Napisano 09 July 2018 - 13:48

Na ten moment najlepszym kandydatem na jModa jest @ElektroMajster.

:)


  • Phgo lubi to

#43 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 09 July 2018 - 13:50

:)

Ale Ty wiesz, że to był bait, cnie?


  • HelloDoggo lubi to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#44 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 09 July 2018 - 13:58

Ale Ty wiesz, że to był bait, cnie?

Wcale nie, ja również jestem za.


  • Katniss lubi to

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#45 HelloDoggo

HelloDoggo

    Użytkownik TempleOSa

  • Użytkownik+
  • 287 postów
  • Selcior#0028

Napisano 09 July 2018 - 14:19

Na ten moment najlepszym kandydatem na jModa jest @ElektroMajster.

No niezbyt... xD

#46 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 09 July 2018 - 15:40

Na ten moment najlepszym kandydatem na jModa jest @ElektroMajster.

Nadawałby się, ma własny serwer o który potrafi zadbać.
Jestem za, koniec z permami.

#47 HelloDoggo

HelloDoggo

    Użytkownik TempleOSa

  • Użytkownik+
  • 287 postów
  • Selcior#0028

Napisano 09 July 2018 - 16:31

Nadawałby się, ma własny serwer o który potrafi zadbać.
Jestem za, koniec z permami.

Koniec z permami, to nie zawsze dobry pomysł, na serwerze Discord - może, ale na forum - raczej nie!
(A tak w ogóle mało kto teraz dostaje permbany)

#48 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 09 July 2018 - 16:49

(A tak w ogóle mało kto teraz dostaje permbany)

Dostają, ruscy reklamujący scam i multikonta. Oni też zasługują na drugą szansę.


  • PanCake, Zeus1970 i MrKisiel lubią to

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#49 HelloDoggo

HelloDoggo

    Użytkownik TempleOSa

  • Użytkownik+
  • 287 postów
  • Selcior#0028

Napisano 09 July 2018 - 20:43

Dostają, ruscy reklamujący scam i multikonta. Oni też zasługują na drugą szansę.

xDDDD



#50 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 09 July 2018 - 22:33

Elektromajster na admina, zróbmy forum elektryczne


  • Phgo lubi to


#51 Vebros

Vebros

    Gracz Retro

  • Użytkownik+
  • 119 postów
  • Vebros#8474
  • _Vebros_

Napisano 10 July 2018 - 19:56

Elektroportal, jestem za! Już się iskrzę z podniecenia.


Użytkownik Vebros edytował ten post 10 July 2018 - 19:57

  • PanCake lubi to

#52 Gość_ElektroMajster_*

Gość_ElektroMajster_*
  • Gość

Napisano 10 July 2018 - 21:34

Elektroportal, jestem za! Już się iskrzę z podniecenia.

@Vebros Elektroportal masz w mojej sygnaturze.


  • Somka lubi to

#53 Gość_zeber_*

Gość_zeber_*
  • Gość

Napisano 28 July 2018 - 14:04

Nadawałby się, ma własny serwer o który potrafi zadbać.
Jestem za, koniec z permami.

Ty baitujesz, czy serio jesteś tak bardzo upośledzony?


  • HelloDoggo lubi to

#54 Virtuosso

Virtuosso

    Znawca

  • Użytkownik
  • 212 postów
  • Virtuoz#0457
  • KDV_Virtuosso

Napisano 28 July 2018 - 15:30

Jak czytam to wszystko to nie wiem co tu jest grane xd Jedyne co widzę to społeczność craftportalu, która ma o wiele większe chęci od administracji tego forum.To administracja powinna zrobić ten 1 krok, a nie po prawie 2 miesiącach tego tematu nic nie robić sobie z tego xd Na forum jest syf to prawda, w najbliższym czasie nie zaobserwowałem żadnych zmian, to chyba jest trochę chore, że użytkownicy bardziej biorą do siebie to forum niż jego członkowie.I jedynym aktywnym moderatorem jest Katniss, a reszty nie widać, nie słychać i co z tego wszystkiego, próby pomocy, wsparcia i chęci.Wielu z Was jest przywiązanych do craftportalu, bo spędzili tu na prawdę masę czasu i nie wiedzą jak zrobić żeby temu pomóc, no ale cóż...Tak samo jak alkoholikowi nie pomożesz wyciągnąć się z nałogu, jeżeli on sam tego nie chce.Na siłę niczego się nie wskóra, ani żaden moderator, ani użytkownik, dopóty administracja nie uświadomi sobie tego, że to forum zaczyna się kruszyć no taka jest prawda.Ogrom tematów dalej jest, na wiekszości podkategorii nic się nie dzieje(nie które nawet już miesiąc nie są aktywne) i co dalej? Możemy wypisywać to i wypisywać, ale co to da? Dopóki nie zacznie się nic na tym forum nie dziać to za dużo się nie zmieni, fakt faktem użytkownicy tworzą całą społeczność i jednak mogą coś zdziałać, no ale najlepszym sposobem  chyba było by aby to działało to w 2 strony...Nie sądzicie ?


  • HelloDoggo lubi to

#55 Flojd

Flojd

    Znawca

  • Użytkownik
  • 321 postów
  • Flojd

Napisano 28 July 2018 - 15:34

Faktycznie na stronie i forum przydałyby się jakieś zmiany, pamiętam to forum kiedyś bardziej tętniło życiem. Już od jakiegoś czasu mamy mc 1.13 a na stronie głównej żadnej wzmianki o tym :(

 

Myślę że serwerownia podpięta pod forum sprawdziła by się tylko ktoś musiał by się tego podjąć i musiało by to mieć ręce i nogi.

Tak samo reklamowanie forum w internetach by się przydało

 

A dlaczego ratować a dlatego że jest tu dość spora kopalnia wiedzy o MC która nie jednemu się przyda !


  • Katniss lubi to

4.png


#56 PanCake

PanCake

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 1980 postów
  • PanCake#1071

Napisano 28 July 2018 - 15:52

@Up strona główna jest martwa, bo nikt nie chce już bezinteresownie poswiecac masę czasu na tworzenie treści a później nie dostać nawet dziękuje xD
  • Somka lubi to

2AyfJ3g.png


#57 Virtuosso

Virtuosso

    Znawca

  • Użytkownik
  • 212 postów
  • Virtuoz#0457
  • KDV_Virtuosso

Napisano 28 July 2018 - 15:58

A dlaczego ratować a dlatego że jest tu dość spora kopalnia wiedzy o MC która nie jednemu się przyda !

Tylko, że jak my tutaj piszemy to wszystko, to ktoś z góry musi to wszystko w drożyć, a jak na ten czas to są tylko puste słowa, które zrobią nadzieję użytkownikom.Jeżeli administracji aż tak ciężko mogliby przeprowadzić globalne zmiany.Np:

-Skoro większość kategorii zostaje bez opieki można byłoby zebrać osoby, które znają się np na pluginach i będą pomagały użytkownikom z takimi problemami(z innymi działami też w podobnym znaczeniu)

-Zwiększenie liczby redaktorów, oraz osób odpowiedzialnych za poszczególne działy(całość), gdyby się skupić na poszczególnych działach, a nie patrząc na całość, to uwaga była by skupiona na tym co się dzieje w konkretnym dziale.

-Zmienienie designu strony, jest ona stara, nic się nie zmienia i po paru miesiącach jest to nudne i monotonne.

-Zmiany w systemie, jakieś eventy cotygodniowe, jakiegoś rodzaju urozmaicenia, dodatków i akcesorii.

-Rozreklamowanie sieci w całym internecie(współpraca z kimś, bądź reklama na youtube, informacji jest nadto więc z tym problemu by nie było).

-Zaczęcie budowania community, które będzie zgrane i w przyjaznym towarzystwie(tzn. pisanie pod tematami takich rzeczy jak "EasyHC, to nie wypali", albo zaczęcie wyzywania się i robienia "dymów", oczywiście to się tyczy community całego no bo...co administracja ma do tego, jakie podejście mają użytkownicy, może nie każdy taki jest i będzie ale bardziej surowy regulamin przydałby się).

 

Jest dużo sposobów na naprawienie forum, ale trzeba chęci i zabawy.Można dla przykładu stworzyć oddzielny temat, gdzie można by pomóc administracji w taki sposób, że pisalibyśmy swoje przemyślenia, zmiany(dla przykładu kogo według z Was nie powinno być w administracji, kto powinien zostać), jakiś temat z rekrutacją, takie rzeczy.

 

No i rzecz jasna, administracja musi pokazać jakieś zainteresowanie ze swojej strony, niech sobie wezmą do siebie to co jest pisane tutaj i niech się w końcu ogarną, albo w końcu dojdzie do sytuacji do której dążą tzn. upadku forum.I nie ma co się kryć pod pretekstem, że nie ma nowości na stronie bo "nie ma redaktorów", gdybyście chcieli to nie zajęło by Wam to mnóstwo czasu, osób do takich rzeczy jest dużo, nic do Was nie przyjdzie do póki nie ruszycie du*y z krzesła i poczekacie na gotowca, bo tak świat nie działa (dziewczyny też się nie znajdzie siedząć w domu, nie schudnie się jeżeli nie zacznie się coś robić w tym kierunku, nie wyjdzie się z domu dopóki nie będzie się chciało, ani państwo nie będzie samo funkcjonowało bez dobrych ludzi u władzy).


  • Katniss lubi to

#58 Aorion

Aorion

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 28 July 2018 - 16:02

Zaczęło mnie ciekawić skąd się wzięło przekonanie że to administracja musi reklamować forum, mogą to też robić użytkownicy chyba, tak?


  • Katniss lubi to

Pożeracz się zbliża.


#59 Virtuosso

Virtuosso

    Znawca

  • Użytkownik
  • 212 postów
  • Virtuoz#0457
  • KDV_Virtuosso

Napisano 28 July 2018 - 16:37

Zaczęło mnie ciekawić skąd się wzięło przekonanie że to administracja musi reklamować forum, mogą to też robić użytkownicy chyba, tak?

Mogą, ale czy to ma jakiś sens? Jeżeli zrobiłeś serwer w minecrafcie dla przykładu i administracja na niego nie wchodzi, a gracze usiłują aby ten serwer nie upadł.I teraz zjawiasz się ty i mówisz, że to użytkownicy powinni to robić, a administracja dalej będzie siedziała i się tą sprawą nie przejmowała, no bo skoro gracze to zrobili, to na co my to mamy robić.Skoro oni to stworzyli to powinni się tym zainteresować, a jak ich to nie interesuje to albo niech to komuś oddadzą/sprzedają, albo usunął.


Użytkownik Virtuosso edytował ten post 28 July 2018 - 16:38

  • PanCake, Katniss i HelloDoggo lubią to

#60 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 28 July 2018 - 16:40

Miło jest czytać wasze posty, kiedyś też byłem napalony na zmiany tak samo jak wy.
Już dawno pogodzilem się z faktem że chlitto nic nie zrobi...
Czy nie sądzicie że po tych wszystkich postach właściciel craft site powinien przynajmniej odezwać się???
A to oznacza tylko jedno...