Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skarga: aktualny poziom forum


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

#21 Pawełek

Pawełek

    Ekspert

  • Weteran
  • 1474 postów
  • Evolveye#7100
  • Evolveye

Napisano 24 June 2018 - 11:21

Z tym forum dorastałem podobnie jak część użytkowników. Dlatego jestem jednym z nielicznych, którzy chcą je ratować, to normalne. To forum to największe w moim życiu archiwum tego co wypisywałem jakieś 3-4 lata temu i uważam...

 

...że nikomu nie zbiera się na uśmiech gdy taka biblioteka płonie, prawda?

Szczerze powiedziawszy nie byłbym jakoś specjalnie smutny gdyby moje posty sprzed lat zniknęły. Jedyne co reprezentują to totalix żenadny

;v

 

EH pierwszy na nowej stronie w dziwnym temacie, niefajność


Użytkownik Pawełek edytował ten post 24 June 2018 - 11:22


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Gość_zeber_*

Gość_zeber_*
  • Gość

Napisano 24 June 2018 - 18:53

Jestem tego samego zdania co Egzequtor. Darzę to forum nie lada sentymentem, jakby nie patrzeć, to spędziłem na nim, z przerwami, jakieś 4 lata. Ale jego problemy nie znikną. Narzeka się na wszechobecną pustkę na głównej, ale na redaktora nikt się nie zgłosił, narzeka się na nieład na forum, ale nie ma rekrutacji na moderatora, narzeka się na ilość nowych użytkowników, ale nie mamy zupełnie promocji strony. To wszystko zatacza koło. Nie ma nowych ludzi, nie ma kogo postawić na redaktora i moderatora, żeby czasem nie przechylić szali na administracja>użytkownicy. Jedynym ratunkiem byłoby podpięcie, bądź też zrobienie od zera, jakiegoś dobrego serwera, który sprowadzałby tutaj ludzi, ale i z tym jest ciężko. Od siebie jeszcze dodam, że obecna sytuacja na grupie nie jest do końca winą redakcji. Chcielibyśmy dostarczać wam wysokiej jakości materiały, ale po prostu nie mamy na nie pomysłu bądź czasu. Każdy chce dla tego forum dobrze, tylko u wielu kończy się wyłącznie na tych chęciach. Jeżeli rzeczywiście chcemy coś zmienić, to musimy podjąć jakiekolwiek kroki, a nie wyłącznie pisać wątki o tym, jakie to forum jest beznadziejnie i nudy, że o matko.

Zanim zakończę swoją wypowiedź, chciałbym zwrócić uwagę na wspomniany przeze mnie serwer. Można zebrać ekipę ludzi którzy na czymś się znają i go po prostu zrobić. Wśród nas na pewno znajdzie się nie jeden budowniczy, nie jeden technik i nie jeden potencjalny gracz, a cóż, moim zdaniem jest to jedna z ostatnich rzeczy, która może w jakikolwiek sposób poprawić obecny stan witryny.



#23 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 24 June 2018 - 19:06

Jestem tego samego zdania co Egzequtor. Darzę to forum nie lada sentymentem, jakby nie patrzeć, to spędziłem na nim, z przerwami, jakieś 4 lata. Ale jego problemy nie znikną. Narzeka się na wszechobecną pustkę na głównej, ale na redaktora nikt się nie zgłosił, narzeka się na nieład na forum, ale nie ma rekrutacji na moderatora, narzeka się na ilość nowych użytkowników, ale nie mamy zupełnie promocji strony. To wszystko zatacza koło. Nie ma nowych ludzi, nie ma kogo postawić na redaktora i moderatora, żeby czasem nie przechylić szali na administracja>użytkownicy. Jedynym ratunkiem byłoby podpięcie, bądź też zrobienie od zera, jakiegoś dobrego serwera, który sprowadzałby tutaj ludzi, ale i z tym jest ciężko. Od siebie jeszcze dodam, że obecna sytuacja na grupie nie jest do końca winą redakcji. Chcielibyśmy dostarczać wam wysokiej jakości materiały, ale po prostu nie mamy na nie pomysłu bądź czasu. Każdy chce dla tego forum dobrze, tylko u wielu kończy się wyłącznie na tych chęciach. Jeżeli rzeczywiście chcemy coś zmienić, to musimy podjąć jakiekolwiek kroki, a nie wyłącznie pisać wątki o tym, jakie to forum jest beznadziejnie i nudy, że o matko.

Zanim zakończę swoją wypowiedź, chciałbym zwrócić uwagę na wspomniany przeze mnie serwer. Można zebrać ekipę ludzi którzy na czymś się znają i go po prostu zrobić. Wśród nas na pewno znajdzie się nie jeden budowniczy, nie jeden technik i nie jeden potencjalny gracz, a cóż, moim zdaniem jest to jedna z ostatnich rzeczy, która może w jakikolwiek sposób poprawić obecny stan witryny.

Co do serwera - nawet niezły pomysł, mógłbym pomóc w budowaniu, tylko nie wiem, czy znajdą się ludzie chętni do czegoś takiego.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#24 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 24 June 2018 - 19:51

Co do serwera - nawet niezły pomysł, mógłbym pomóc w budowaniu, tylko nie wiem, czy znajdą się ludzie chętni do czegoś takiego.

Jak widać po tym temacie - chętnych jest ponad miarę.


  • HelloDoggo lubi to

#25 Inquernal

Inquernal

    Get out of here, stalker

  • Użytkownik+
  • 175 postów

Napisano 25 June 2018 - 07:45

Za Adshiego było lepiej
  • elementiro, DarknessXIII i Tosteł lubią to

LhrBkHs.jpg


#26 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 25 June 2018 - 09:24

A mam takie pytanko, kto zajmuje się prowadzeniem stron CraftPortal i craftserve na fb?

#27 Gość_zeber_*

Gość_zeber_*
  • Gość

Napisano 25 June 2018 - 09:46

A mam takie pytanko, kto zajmuje się prowadzeniem stron CraftPortal i craftserve na fb?

Chlitto



#28 Joshii Tv

Joshii Tv

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 316 postów
  • loglinw

Napisano 25 June 2018 - 11:00

Popieram



#29 Aorion

Aorion

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 25 June 2018 - 16:40

Żeby było forum potrzebna jest aktywność, żeby była aktywność potrzebni są użytkownicy, żeby byli użytkownicy trzeba ich przyciągnąć, a jak to zrobić to ja nie wiem.

Wiem za to że nie są podejmowane żadne działania w tym kierunku a chlitto się już tym forum nie za bardzo chyba interesuje.


Pożeracz się zbliża.


#30 Cubixor

Cubixor

    Ciasteczkowy Potwór

  • Użytkownik+
  • 766 postów

Napisano 25 June 2018 - 18:20

Czlito sprzedaj forum zeberowi.


  • elementiro, Katniss i HelloDoggo lubią to
1fyIFXE.png

#31 Gość_zeber_*

Gość_zeber_*
  • Gość

Napisano 25 June 2018 - 20:19

Czlito sprzedaj forum zeberowi.

Co



#32 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 25 June 2018 - 20:41

Dzisiaj znalazłem kilka grup na fb o mc (+3000 osób) gdzie można legalnie zareklamować forum. Są to grupy ogólne czy o serwerach w Polsce na których często widzę posty w których dzieci ludzie dopytują się o serwerach lub crashach zwykle nie otrzymując odpowiedzi (xd). Myślę że tu jest szansa dla forum, jeśli reklama będzie porządna to dowiedzą się że jest coś takiego jak CraftPortal i że forum jest lepsze niż grupy. Tylko ktoś musi zrobić reklamę.

Użytkownik Somka edytował ten post 25 June 2018 - 20:42


#33 Gość_zeber_*

Gość_zeber_*
  • Gość

Napisano 25 June 2018 - 20:51

Dzisiaj znalazłem kilka grup na fb o mc (+3000 osób) gdzie można legalnie zareklamować forum. Są to grupy ogólne czy o serwerach w Polsce na których często widzę posty w których dzieci ludzie dopytują się o serwerach lub crashach zwykle nie otrzymując odpowiedzi (xd). Myślę że tu jest szansa dla forum, jeśli reklama będzie porządna to dowiedzą się że jest coś takiego jak CraftPortal i że forum jest lepsze niż grupy. Tylko ktoś musi zrobić reklamę.

Well, niby można, ale w dalszym ciągu nie jest to nic nadzwyczajnego, wbije może z 30 nowych ludzi i tyle. A i tak przyjście nowych ludzi na obecną chwilę tylko pogorszy sytuację, forum tonie w śmieciach odkąd mursztyn zniknął, większy ruch tylko pogorszy sytuację.



#34 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 25 June 2018 - 21:08

Well, niby można, ale w dalszym ciągu nie jest to nic nadzwyczajnego, wbije może z 30 nowych ludzi i tyle. A i tak przyjście nowych ludzi na obecną chwilę tylko pogorszy sytuację, forum tonie w śmieciach odkąd mursztyn zniknął, większy ruch tylko pogorszy sytuację.

A rekrutacji na moda nie ma, well done Chlitto.


Użytkownik Katniss edytował ten post 25 June 2018 - 21:08

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#35 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 25 June 2018 - 21:33

Panie @chlitto niech Pan zobaczy, jest szansa na ożywienie forum!
Wystarczy że dasz paru porządnym użytkownikom moda i będziemy mogli działać, np. Katnissowi (jeśli chce) i to zajmie Panu tylko chwile!

#36 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 25 June 2018 - 21:46

Panie @chlitto niech Pan zobaczy, jest szansa na ożywienie forum!
Wystarczy że dasz paru porządnym użytkownikom moda i będziemy mogli działać, np. Katnissowi (jeśli chce) i to zajmie Panu tylko chwile!

Ja się nie nadaje na moda.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#37 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 25 June 2018 - 22:02

Miło, że mój mały żart przerodził się w prawdziwą dyskusję. Przynajmniej nie jest tak przytłaczająco nudno x.d


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#38 Gość_zeber_*

Gość_zeber_*
  • Gość

Napisano 25 June 2018 - 22:07

Miło, że mój mały żart przerodził się w prawdziwą dyskusję. Przynajmniej nie jest tak przytłaczająco nudno x.d

Co nie? xd



#39 PanCake

PanCake

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 1980 postów
  • PanCake#1071

Napisano 26 June 2018 - 11:06

Oddajcie mi admina, raz sierpem raz młotem... :kappa:


  • elementiro lubi to

2AyfJ3g.png


#40 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 26 June 2018 - 13:22

Dajcie dostęp do ACP to wszystko naprawię  :kappa:


  • elementiro i creepek_ lubią to

e