Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.8.8][NP][1000S][Lobby] MCPrzygoda.pl

1.8 NoPremium

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jacko23PL

Jacko23PL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 134 postów

Napisano 20 June 2018 - 16:29

IP DO SKOPIOWANIA: PLAY.MCPRZYGODA.PL

 

prezkamcp.png



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 21 June 2018 - 17:52

Dlaczego serwer stoi na przestarzałej wersji, z jakimiś "blazing paczkami", które można obejść i których nikomu nie chce się wgrywać?


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#3 Jacko23PL

Jacko23PL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 134 postów

Napisano 21 June 2018 - 20:29

Dlaczego serwer stoi na przestarzałej wersji, z jakimiś "blazing paczkami", które można obejść i których nikomu nie chce się wgrywać?

 

 

Aktualną wersję paczki bardzo trudno obejść, przynajmniej publicznie dostępnych obejść nie ma, a jeżeli jakieś się pojawiają, to od razu jest aktualizacja.

W sumie nie wiem jak odpowiedzieć na to pytanie, najpewniej szukasz po prostu innego serwera. My jesteśmy nastawieni na konkretny typ gracza. 

W tej chwili w Polsce śmiało można powiedzieć, że serwery na BlazingPacku są najpopularniejszymi w Polsce (przykład MC4U, CraftCore - oba ponad 2000 graczy na otwarciu każdej edycji), więc stwierdzenie, że nikomu się nie chce tego wgrywać jest błędne. Praktycznie połowa community na tym gra. Instalacja zajmuje dosłownie pół minuty, a znacząco ułatwia walkę z cheaterami (uśredniając na 100 graczy może jednej osobie uda się użyć czegoś niedozwolonego).

 

Proxy generalnie obsługuje protokoły od 1.7 aż do 1.12.2 i w najbliższej przyszłości wraz z rozwojem serwera pojawią się tryby na najnowszej wersji bez konieczności korzystania z paczki (wymagana będzie ona tylko na serwerach z trybem walk między graczami).



#4 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 21 June 2018 - 21:01

W tej chwili w Polsce śmiało można powiedzieć, że serwery na BlazingPacku są najpopularniejszymi w Polsce (przykład MC4U, CraftCore - oba ponad 2000 graczy na otwarciu każdej edycji), więc stwierdzenie, że nikomu się nie chce tego wgrywać jest błędne. Praktycznie połowa community na tym gra.

Te g**na, to akurat jest trochę inny kawałek chleba.

Tak to jest, jak jakiś duży "jutuber" nagra reklamę izihace i milion dzieci się nią jara. Nikt, że tak to ujmę, "normalny" nie gra na tego typu serwerach, bo nie prezentują sobą absolutnie nic wartościowego.

A cheaterów i tak mimo "zabezpieczeń", tak jak wszędzie indziej, jest tam masa.


Użytkownik Katniss edytował ten post 21 June 2018 - 21:02

  • Somka lubi to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#5 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 22 June 2018 - 21:40

W zasadzie blazingpack ma sporo plusów, ale ostatnio jest coraz gorzej. I co z tego że robią aktualizacje skoro cały czas wychodzą nowe obejścia?
Lepiej stworzyć całkiem nową paczkę a nie aktualizować popiół z gó*na.
Na uwagę zasługuję to że po zainstalowaniu paczka utrzymuje sama sobie graczy poprzez wwalanie easyhc na listę serwerów co mnie wkurza... ku**y.
A ty właśnie wspierasz tych łajdaków w wyciąganiu kasy.

#6 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 22 June 2018 - 21:52

W zasadzie blazingpack ma sporo plusów, ale ostatnio jest coraz gorzej. I co z tego że robią aktualizacje skoro cały czas wychodzą nowe obejścia?
Lepiej stworzyć całkiem nową paczkę a nie aktualizować popiół z gó*na.
Na uwagę zasługuję to że po zainstalowaniu paczka utrzymuje sama sobie graczy poprzez wwalanie easyhc na listę serwerów co mnie wkurza... ku**y.
A ty właśnie wspierasz tych łajdaków w wyciąganiu kasy.

Najlepiej robić to bez żadnych paczek i innych wydziwów, które i tak generalnie nie spełniają swojego zadania, a jedyne co robią to irytują graczy bezsensownymi "funkcjonalnościami".


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#7 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 21 August 2018 - 20:12

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
kosza


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 1.8, NoPremium