Skocz do zawartości


Zdjęcie

lucraft: core "instrukcje"

Mod

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kanapeczek

Kanapeczek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 19 June 2018 - 21:51

Zauważyłem że w wersi 1.12.2 na modzie Lucraft: core zostało dodane "instrukcje" i tutaj pytanie bo za nic nie umiem informacji, czy te felerne instrukcje się craftuje czy też szuka po świątyniach, wioskach (nie potrafiłem tam ich spotkać). Wcześniej jak ktoś w tym modzie było poprostu jakaś maszynka do robienia tych strojów itd. Ps. Jak jednak się je jakoś craftuje to niech napiszę jak.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 blyak

blyak

    Syn Diabła | Server Maker

  • Użytkownik+
  • 386 postów
  • blyak#8582
  • blakczu

Napisano 20 June 2018 - 14:56

Napisz to bardziej zrozumiale, opisz problem czy coś :P


blak.png

 


#3 Kanapeczek

Kanapeczek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 20 June 2018 - 19:52

Dobra posiadam mod o nazwie speedster mod ten mod potrzebuje lucrafta: core do funkcjonowania i tu zaczyna się problem, ponieważ od wersji 1.12.2 na której pobrałem dane mody jest update który ulepszył i odrzucił stare craftowanie zbroi Speedster moda i innych tego typów modów które potrzebują Lucrafta.

Lucraft na wcześniejszych wersjach posiadał "Suit maker" w którym łatwiej się robiło zbroję do modów a na 1.12.2 zmieniona to na rzecz "Construktion table" który potrzebuje "instrukcji" do tworzenia przedmiotów dlatego iż bym chciał sobie zagrać na singlu i się pobawić tym modem potrzebuje pomocy w tym jak stworzyć ten strój ale za nic nie wiem gdzie odnaleźć lub wytworzyć "instrukcje"

rCtNua7.png

W razie pytań pisać







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Mod