Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Moderator] [Pomocnik]

Moderator Pomocnik

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 skryma

skryma

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Maczek68

Napisano 17 June 2018 - 08:34

Zostanę: Moderatorem/Pomocnikiem

 

 

 

 

Oczekuję: Ogarniętych ludzi w administracji, umiejętności pracy w grupie, minimum 16+, TS3, poprawnej polszczyzny, stały kontakt z właścicielem, rangi, najlepiej jeśli serwer jest "pewien" tzn. nie gra na nim 10 osób jeszcze nieregularnie (wiem, że nie można do regularnego grania zmusić, ale w innym przypadku mój wysiłek, praca pójdzie na marne)

 

 

 

Oferuję: Stały kontakt (discord,ts3,fb, itd.), TS3, Discord, pomysły na serwer (może nie zawsze autorskie ale zawsze jakieś), znajomość komend 9/10 (wg. mnie), 16+.

 

 

 

O mnie: Mam na imię Jarosław, mieszkam w mieście xD co zapewnia mi w miarę dobry internet xD. Mam 16 lat. W Minecraft gram od ok. 8 lat. Na serwerach od ok.6 lat. Byłem wiele razy w administracji na serwerach, na większych (gdzie było 100-250 osób dziennie na danym trybie) i też na mniejszych (50-100 osób na danym trybie). Największe doświadczenie mam na serwerach typu: Survival, EASY HC, Creative. Staż na survivalu na serwerach to ok.rok, easy hc: rok, Creative: 2,5 roku. Interesuję się muzyką, urbanistyką. W gry gram dla przyjemności. Zawsze w razie potrzeby można do mnie np. napisać abym wbił.

 

 

Kontakt:

Discord: #6678

i oczywiście pw

 

Pozdrawiam



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam




Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Moderator, Pomocnik