Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Sprzedam] Przerobiony funnyguilds, zmienny tab


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 23 June 2018 - 23:11

Cena za syf, oczekujesz, że kupi to ktoś doroślejszy od właściciela servera easyhc?

 

 

 

Żaden normalny serwer nie posiada wśród swoich pluginów czegoś takiego jak FunnyGuils, a tym bardziej nie chce go tam. Daruj sobie z ceną, żyjesz w świecie gdzie internet możesz polizać i dotknąć jak przedmiot, nie tak działa ten wymiar, piksele nie kosztują, otrząśnij się - autorzy pluginów ich nie sprzedają, co najwyżej olicencjują je tak aby były w pewien sposób niedostępne.

 

Dodatkowo nie ma problemu w poszukaniu odpowiednika Twojej amatorszczyzny. Tak bardzo Cię boli to, że ktoś podsumował Ciebie i Twoją pracę napisaną na kolanie podczas przerwy szkolnej przed matmą w podstawówce? Odpuść i doceń to, że tego wątku nikt nie miał głęboko w poważaniu, nawet ja.

 

Wystarczy troszeczkę pokory kolego, z takim nastawieniem na społeczeństwo, chociażby na tym forum (nie znam Cię w rzeczywistości, ale po charakterze znam już dosyć sporą część Ciebie), nie znajdziesz chętnych, popierających Twój projekt, czy klientów, czy kogoś kto napisze dobrą opinię, czy w najgorszym przypadku tą złą. Najgorzej jeśli nikt by nie odpisał, masz coś o co dbasz.

 

Ciągnąc lekcję dalej. Założyłeś konto na tym forum tylko po to by napisać ten wątek i masz serdecznie gdzieś resztę tego portalu, ludzie nie biorą się znikąd, to też użytkownicy tego forum.

Zapomniałeś chyba, że to Ty jesteś tutaj gościem.

 

Na koniec chciałbym tylko dopowiedzieć jedno zdanie.

 

Nie ważne czy masz gdzieś to forum, tą grę, wiek kupujących, czy wielkość ceny, Twoje zachowanie sprawi, czy ludzie zainteresują się Twoim produktem, czy nie.


Użytkownik Egzequtor edytował ten post 23 June 2018 - 23:14

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 KaiserrPL

KaiserrPL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 145 postów
  • ThePolishKaiserr#1867
  • KaiserrPL

Napisano 27 June 2018 - 20:06

@up 
Wow twoja wypowiedź chyba dała niektórym "przerabiaczom" do myślenia...



#23 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 27 June 2018 - 23:34

Po prostu dobrze gada.



#24 Naleśniczek

Naleśniczek

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 108 postów
  • man
  • poszukaj
  • ni

Napisano 08 July 2018 - 12:47

Jesteś upośledzony czy masz coś innego z głową? bo najpierw piszesz, że jestem "dzieckiem" a nawet mnie nie znasz + podajesz plugin który jest bez zmiennej tablisty i mówisz, że jest skopiowany + zmieniona 1 linijka kodu.

 

Jak może być zmieniona 1 linijka kodu skoro plugin działa też pod bungee i dodanie zmiennej tablisty to nie jest dodanie 1 linijki tylko przerobienie całego kodu taba.
 

 

Teraz podsumowanie:

 

Naleśniczek

Kto ma biało-czerwony pasek na świadectwie, bo ja tak.

Zaktualizowano 22 cze · 3 komentarzy

 

1. Jesteś gimbusem albo dzieckiem z podstawówki.

(wnioskuję to po tej wypowiedzi na twoim profilu)

2. Nigdy nie widziałeś kodu byle jakiego pluginu

3. Jedyne co w życiu napisałeś to skrypt na komendę.

 

Dziękuję, skończyłem. ;)

 

 

 

Co do pozwolenia co mam konkretnie wysłać? screena z rozmowy?

Jeśli tak to jutro tutaj podeśle bo aktualnie nie ma mnie w domu.

 

Co do pozwolenia, screen z rozmowy sprzed około 10 minut.

WOW,WIDZĘ ŻE NAWET JEGO OSZUKUJESZ I UDOWODNIŁEŚ MI ŻE   CHODZISZ DO 1-2 KLASY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NIE POWIEDZIAŁEŚ MU ŻE TO NA 1.8+ A JEGO PLUGIN BYŁ NA 1.8+

CZYLI TY JESTEŚ "GIMBUSEM"

DO WIDZENIA