Skocz do zawartości


Zdjęcie

Samotne granie - przyjemne modyfikacje?

mod wynncraft

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sadistic

Sadistic

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 14 June 2018 - 21:44

Czołem! Jestem amatorem jeżeli chodzi o Minecrafta, coś tam grałem, podstawy znam. Dużo czasu spędziłem na serwerze Wynncraft (MMO w MC - bardzo mi się podobało, ale ileż można). Przyszła mnie chęć na powrót do tej gierki, ale już w singlu. Tu pytanie do Was. Jakie mody / paczki modów zainstalować, żeby gra była ciekawsza? Chodzi mi o więcej biomów, mobków, itemków, może jakieś miasta / dungeony, questy? Co możecie polecić od siebie? Póki co poinstalowałem Forge'a, OptiFine i jakąś modyfikację dodającą mini-mapkę.

 

Pozdrawiam!



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Dziobax

Dziobax

    Dziobak

  • Użytkownik+
  • 503 postów
  • FlyingSpoon#0363
  • dziobax

Napisano 14 June 2018 - 22:23

Sprawdź

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Najpewniesze i największe źródło modyfikacji/modpacków. Powinieneś znaleźć coś dla siebie, a jeśli nie przynajmniej obeznasz się nieco w temacie. Polecam też obejrzeć jakieś let's playe bo samemu łatwo się w modach zgubić.

Użytkownik dziobax edytował ten post 14 June 2018 - 22:25

  • Sadistic lubi to

#3 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 14 June 2018 - 23:32

Chocolate Quest, tylko nie ma na nowszą wersje.



#4 soból_master

soból_master

    Brat Stali / Lego Majster

  • Użytkownik+
  • 75 postów

Napisano 15 June 2018 - 08:55

Osobiście jakoś nie polecam moda OreSpawn chociaż co kto lubi. Sporo dungeon'ów i nowych mobów ale jak dla mnie za bardzo odbiega od MC.

Za to polecam Twighlight Forest ;)


opencraft.pl 


#5 PDabro

PDabro

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • GrayTheFox

Napisano 16 June 2018 - 10:21

Jak chcesz to możesz sprawdzić tą paczkę, jest tam dużo do exploracji i zwiedzania dungeonów itp:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



#6 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 16 June 2018 - 11:53

Czołem! Jestem amatorem jeżeli chodzi o Minecrafta, coś tam grałem, podstawy znam.


Osobiście radziłbym ci lepiej zapoznać się z mc, bo pewnie tylko przeszłeś grę, zbudowałeś kilka domków i myślisz że już nic ciekawego nie ma, a wiesz mi że minecraft jest grą która nigdy nie powinna się znudzić o ile znasz ją i wiesz co możesz w niej robić ciekawego. To tylko moje zdanie.

#7 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 16 June 2018 - 12:09

Osobiście radziłbym ci lepiej zapoznać się z mc, bo pewnie tylko przeszłeś grę, zbudowałeś kilka domków i myślisz że już nic ciekawego nie ma, a wiesz mi że minecraft jest grą która nigdy nie powinna się znudzić o ile znasz ją i wiesz co możesz w niej robić ciekawego. To tylko moje zdanie.

No własnie kiedy już dobrze poznasz minecrafta to gra się zwyczajnie nudzi, bo nie ma już nic ciekawego do roboty. Własnie po to powstały mody, żeby móc sobie urozmaicić grę dodajac do niej więcej zawartosci. Przyznam, że bardzo mnie dziwi twoja retoryka.



#8 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 16 June 2018 - 13:03

@up
Ech, spróbuję to jakoś objaśnić.
Każdemu graczowi znudzi się mc jeśli nw co w nim może znaleźć ciekawego, w internecie jest wiele stron tj. minecraft forum czy minecraft reddit na których gracze wymieniają się informacjami, ciekawostkami itd. niestety w Polsce od dawna tego nie ma. Załóżmy że pan Kowalski gra sobie na singlu przez kilka miesięcy i dochodzi do wniosku że nic już więcej nie ma w grze ciekawego, więc ściąga sobie modyfikacje takie jak inny generator map. A teraz załóżmy że pan Nowak też od kilku miesięcy gra na singlu i dochodzi do wniosku że mc znudził mu się, lecz zamiast wgrywać mody, wchodzi on na Angielską minecraft wiki czy minecraft reddit i czyta o czym tam piszą gracze. Znalazł kilka rzeczy i spośród nich wybiera najciekawszą np. zabawę generatorem świata, załóżmy że po miesiącu wykorzystał wszystkie możliwości generatora i znów mc mu się znudził, ale zamiast ściągać mody znów zagląda na stronki i znajduje kilka rzeczy spośród których wybiera najciekawszą, teraz dajmy na to zbudowanie wielkiej, ładnej wioski wraz z npc, taki gracz musi również poznać mechanikę wieśniaków, po 2 miesiącach znów znudzi mu się i po raz kolejny znajduje kilka rzeczy a dla niego najciekawszą jest np. zbudowanie grindera witherowych szkieletów i sytuacja tak się ciągle powtarza. Oczywiście przykłady powyżej to tylko wiechrzołek góry lodowej, wy nie zdajecie sobie sprawę co można robić ciekawego w mc, naprawdę tych rzeczy jest mnóstwo i dla takiego Nowaka który zawsze będzie zaglądał na stronki, rozrywka nigdy mu się nie znudzi, no ba po pewnym czasie może znów powrocić do tego co kiedyś robił i będzie to go interesować. A to wszystko za sprawą tych stron.

#9 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 16 June 2018 - 13:21

Ale obie te filozofie zależą od samego gracza i nie można nikomu narzucać jednej z nich. Równie dobrze ów pan Kowalski może natrafić na jakąś ciekawą paczkę modów i na kilka miesięcy poświęci się tworzeniu na niej potężnej samowystarczalnej bazy. Minecraft właśnie dlatego jest tak dobrą grą że można w niej robić co się tylko chce. Mnie osobiście nudzi vanilla bo sporo na niej grałem i zaproponowane przez ciebie rozwiązania w tym momencie kompletnie nie sprawiłyby mi frajdy.

#10 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 16 June 2018 - 13:25

No własnie kiedy już dobrze poznasz minecrafta to gra się zwyczajnie nudzi, bo nie ma już nic ciekawego do roboty. Własnie po to powstały mody, żeby móc sobie urozmaicić grę dodajac do niej więcej zawartosci. Przyznam, że bardzo mnie dziwi twoja retoryka.

Jedno słowo. Mapmaking.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mod, wynncraft