Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam [Budowniczy] na serwer MiniGames!

budowniczy minigames serwer

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 fabix12371

fabix12371

    Nowy

  • Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 14 June 2018 - 16:20

  • Nazwa i opis projektu/serwera: FSCRAFT to serwer na wersję 1.8-1.8.9 (jeszcze w budowie) serwer minigames z trybami takimi jak: gravity,deathrun,vampirez,bedwars,villgaer defense,murder mystery i wiele więcej...  Na serwer pisane są autorskie pluginy.

 

  • Oczekuję: Dużo wolnego czasu. Umiejętności. Znajomość WorldEdita (minimum podstawy). Wiek 13+. Sprawny mikrofon. TS3 i Discord. Ogarnięty

 

  • Oferuję: Rangę na serwerze.

 

  • Kontakt: Discord: oOo fabix oOo #4894, wiadomość priv, email: [email protected] (tam najpóźniej dostaniesz odpowiedź)

Więc jeśli chcesz być budowniczym u mnie i spełniasz wymagania,zgłoś się do mnie z podaniem:

1. Napisz coś o sobie

2. Jak często będziesz wbijać

3. Jeśli masz to jakieś portfolio (nieobowiązkowe)



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 blyak

blyak

    Syn Diabła | Server Maker

  • Użytkownik+
  • 386 postów
  • blyak#8582
  • blakczu

Napisano 14 June 2018 - 18:05

Kolejna twoja próba ...

Za samą rangę? xD

Skoro to już jakiś projekt, chcesz żeby zrobiono wszystko za Ciebie, to chociaż zapłać tym pechowcom XD


blak.png

 


#3 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 14 June 2018 - 21:05

Kolejna twoja próba ...

Za samą rangę? xD

Skoro to już jakiś projekt, chcesz żeby zrobiono wszystko za Ciebie, to chociaż zapłać tym pechowcom XD

Dopiero co prowadziłeś kampanię przeciwko płaceniu za pracę wykonywaną w minecrafcie. Zdecyduj się


  • Virtuosso lubi to

#4 kubix4120

kubix4120

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • kubix4120

Napisano 15 June 2018 - 11:04

 

  • Nazwa i opis projektu/serwera: FSCRAFT to serwer na wersję 1.8-1.8.9 (jeszcze w budowie) serwer minigames z trybami takimi jak: gravity,deathrun,vampirez,bedwars,villgaer defense,murder mystery i wiele więcej...  Na serwer pisane są autorskie pluginy.

 

  • Oczekuję: Dużo wolnego czasu. Umiejętności. Znajomość WorldEdita (minimum podstawy). Wiek 13+. Sprawny mikrofon. TS3 i Discord. Ogarnięty

 

  • Oferuję: Rangę na serwerze.

 

  • Kontakt: Discord: oOo fabix oOo #4894, wiadomość priv, email: [email protected] (tam najpóźniej dostaniesz odpowiedź)

Więc jeśli chcesz być budowniczym u mnie i spełniasz wymagania,zgłoś się do mnie z podaniem:

1. Napisz coś o sobie

2. Jak często będziesz wbijać

3. Jeśli masz to jakieś portfolio (nieobowiązkowe)

 

Jestem Kuba mam 16 lat , jestem dobrym budowniczym budowałem na niejednym serwerze dobrze znam sie na world edicie .

Będe wbijał tak często jak moge .

Mikrofon samson go mic więc nie jest żle .



#5 blyak

blyak

    Syn Diabła | Server Maker

  • Użytkownik+
  • 386 postów
  • blyak#8582
  • blakczu

Napisano 15 June 2018 - 15:05

Może kiedyś się zdecyduje    ;)

Użytkownik RrMinecraft edytował ten post 15 June 2018 - 15:18

blak.png

 


#6 fabix12371

fabix12371

    Nowy

  • Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 16 June 2018 - 14:56

kubix,napisz do mnie na pv 







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: budowniczy, minigames, serwer