Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Sponsor] [Inwestor] SZUKAM!

sponsor inwestor szukam pieniądze

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 fabix12371

fabix12371

    Nowy

  • Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 03 June 2018 - 15:58

Witam, szukam sponsora na serwer,który jest w stanie włożyć dużo pieniędzy w mój serwer.

Posiadam serwer  minigames (jeszcze w budowie) z trybami takimi jak bedwars,murder msytery itd. Mamy zamiar zrobić profesjonalny serwer.

 

Pieniądze zamierzamy włożyć w:

- własną domenę

- dobra maszyna która utrzyma DUŻO graczy (nie jakieś za przeproszeniem ,,endergówna'' tylko porządną maszynę)

- programistę,który napisałby autorskie tryby (nie będziemy szukać gdyż już jesteśmy dogadani tylko czeka jeszcze kwestia pieniędzy)

- reklamę serwera u dużych YTberów

 

Dla Inwestora oferujemy:

- Każdą rzecz w itemshopie

- Spędzanie czasu z administracją

- Nagrywanie razem z YTberami grającymi na serwerze (raz na jakiś czas)

- Specjalną rangę ,,INWESTOR'' na serwerze

 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Macsu

Macsu

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Macsu

Napisano 03 June 2018 - 16:07

Witam, szukam sponsora na serwer,który jest w stanie włożyć dużo pieniędzy w mój serwer.

Posiadam serwer  minigames (jeszcze w budowie) z trybami takimi jak bedwars,murder msytery itd. Mamy zamiar zrobić profesjonalny serwer.

 

Pieniądze zamierzamy włożyć w:

- własną domenę

- dobra maszyna która utrzyma DUŻO graczy (nie jakieś za przeproszeniem ,,endergówna'' tylko porządną maszynę)

- programistę,który napisałby autorskie tryby (nie będziemy szukać gdyż już jesteśmy dogadani tylko czeka jeszcze kwestia pieniędzy)

- reklamę serwera u dużych YTberów

 

Dla Inwestora oferujemy:

- Każdą rzecz w itemshopie

- Spędzanie czasu z administracją

- Nagrywanie razem z YTberami grającymi na serwerze (raz na jakiś czas)

- Specjalną rangę ,,INWESTOR'' na serwerze

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale chcesz żeby ktoś dał ci pieniądze w zamian za rangę, przedmioty w grze, i spędzanie czasu z administracją? Dla mnie jest to całkowicie nie poważne. Inwestor inwestuję po to aby na tym zarobić a nie stracić.


Użytkownik Macsu edytował ten post 03 June 2018 - 16:08

  • Katniss lubi to

#3 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 03 June 2018 - 16:31

Sponsor, który jest w stanie włożyć dużo pieniędzy w serwer?

Co taki sponsor ma z tego mieć? Aktualnie nie wymieniłeś absolutnie nic.

Wątpię, aby ktoś chciał tracić pieniądze (i to "dużo", jak napisałeś), na jakiś losowy projekt serwera.

Informacji też coś mało, zdaje się, jakbyś nie miał pojęcia co dokladnie chcesz zrobić.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#4 YouTuberr

YouTuberr

    Taki budowniczy 12/10

  • Użytkownik
  • 219 postów

Napisano 03 June 2018 - 17:23

Pieniądze zamierzamy włożyć w:

- własną domenę

- dobra maszyna która utrzyma DUŻO graczy (nie jakieś za przeproszeniem ,,endergówna'' tylko porządną maszynę)

- programistę,który napisałby autorskie tryby (nie będziemy szukać gdyż już jesteśmy dogadani tylko czeka jeszcze kwestia pieniędzy)

- reklamę serwera u dużych YTberów

Czyli sponsor ma "wyłożyć pieniądze na cały projekt, a ty nic nie robisz tak?" Projekt składa się z; servera, reklam i technika, więc tak jakby, znaczy napewno sponsor płaci za wszystko.


kcZTmRb.png


#5 Naleśniczek

Naleśniczek

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 108 postów
  • man
  • poszukaj
  • ni

Napisano 03 June 2018 - 19:22

Witam, szukam sponsora na serwer,który jest w stanie włożyć dużo pieniędzy w mój serwer.

Posiadam serwer  minigames (jeszcze w budowie) z trybami takimi jak bedwars,murder msytery itd. Mamy zamiar zrobić profesjonalny serwer.

 

Pieniądze zamierzamy włożyć w:

- własną domenę

- dobra maszyna która utrzyma DUŻO graczy (nie jakieś za przeproszeniem ,,endergówna'' tylko porządną maszynę)

- programistę,który napisałby autorskie tryby (nie będziemy szukać gdyż już jesteśmy dogadani tylko czeka jeszcze kwestia pieniędzy)

- reklamę serwera u dużych YTberów

 

Dla Inwestora oferujemy:

- Każdą rzecz w itemshopie

- Spędzanie czasu z administracją

- Nagrywanie razem z YTberami grającymi na serwerze (raz na jakiś czas)

- Specjalną rangę ,,INWESTOR'' na serwerze

​proponuje PÓJŚCIE DO MILIONERÓW  



#6 blyak

blyak

    Syn Diabła | Server Maker

  • Użytkownik+
  • 386 postów
  • blyak#8582
  • blakczu

Napisano 03 June 2018 - 19:41

Jak kiedyś mówiłem, typ leci na hajs i pomoc a nic nie daje od siebie, pomagał mi, znany jestem z projektu za darmo, nic nie płacę, nic nie płacisz.

Pomagał jako budowniczy, nic nie zbudował, co drugi dzień bolała go głowa, był strasznie mało aktywny, jego odpowiedz na discordzie bez spamu to był chyba cud.

Tutaj widzimy jednak że chce by ktoś zapłacił mu za wszystko, on był by jako tfuHITLER (celowe tfu) i za to da ci rangę, on chce mieć maszynę 250 gb na 10 graczy, bo on myśli że każdy wypromuje serwer minigames których też nie jest mało, zwykle nowe serwery bez natychmiastowego promo upadają, to po prostu hajsy w błoto.

Uprzedzam chętnych, nie polecam, nie wiesz czy projekt się uda, a  może jednak oszuka cię że są youtuberzy którzy już zrobili reklamę i ma x wyświetleń a tak naprawdę nagrał to mihal2009 który ma jakieś marne 40 widzów i przynależy to grupek na fb like za like itd....

Być może wypromuje to osoba która ma max 1k subów, choć i tak skoro ma 1k subów nie znaczy że tyle samo like oraz wyświetleń, być może to stara widownia lub nie aktywna?


blak.png

 


#7 Virtuosso

Virtuosso

    Znawca

  • Użytkownik
  • 212 postów
  • Virtuoz#0457
  • KDV_Virtuosso

Napisano 03 June 2018 - 20:23

Nic nie masz, nic nie zrobiłeś, a masz tylko pomysł na okradnięcie innych kreatywnych osób z ich trybów.Gdyby taki przeciętny sponsor chciał założyć serwer to równie dobrze mógłby zrobić to samemu, bez twojej pomocy.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sponsor, inwestor, szukam, pieniądze