Skocz do zawartości


Zdjęcie

zmiana portu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 skydiamond

skydiamond

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 26 May 2018 - 14:10

Chciał bym zmienic port serwera na pewnym hostingu lecz po zmianie w serwer.propertis portu querty i serwer po restarcie powraca do poprzedniego

 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 grepolis

grepolis

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 333 postów
  • grepolis

Napisano 26 May 2018 - 14:12

Na jakim hostingu?

Może nie umożliwia zmiany portu ;) 


grepolis.png


#3 HelloDoggo

HelloDoggo

    Użytkownik TempleOSa

  • Użytkownik+
  • 287 postów
  • Selcior#0028

Napisano 26 May 2018 - 14:19

Na jakim hostingu?

Zgaduję, że End***hest! oO

#4 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 26 May 2018 - 14:48

Z tego co się orientuję, hostingi nie oferują zmiany portu. Na większości hostingach serwer przy instalacji ma przydzielany port, na którym będzie działał. Żadne zmienianie portów w server.properties nic nie da.

Czy można wiedzieć, po co chcesz zmienić port serwera?



#5 skydiamond

skydiamond

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 26 May 2018 - 15:25

Z tego co się orientuję, hostingi nie oferują zmiany portu. Na większości hostingach serwer przy instalacji ma przydzielany port, na którym będzie działał. Żadne zmienianie portów w server.properties nic nie da.

Czy można wiedzieć, po co chcesz zmienić port serwera?

Od 6 dni probuje skonfigurowac bungeecord serwery oferty starter normalnie dzialaja a przy podlaczeniu serwera profesional jest blad przy wchodzeniu na niego przez lobby, wysztko jest dobrze skonfigurowane jedynie to ze nie da sie polaczyc do profesional support poinformowal mnie o tym ze serwer profesional ma domyslny port i prosze go zmienic w konfiguracji aby poprawnie dzialalo, jak to zrobic nie powiedzieli

 

Jeśli macie na to jakiś pomysł to proszę pisać a i tu wklejam wiadomość od supportu

 

Domyślnie pakiet professional ma domyślny port, proszę go zmienić w konfiguracji serwera, wtedy podpięcie będzie możliwe


Użytkownik skydiamond edytował ten post 26 May 2018 - 16:26


#6 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 26 May 2018 - 22:20

Od 6 dni probuje skonfigurowac bungeecord serwery oferty starter normalnie dzialaja a przy podlaczeniu serwera profesional jest blad przy wchodzeniu na niego przez lobby, wysztko jest dobrze skonfigurowane jedynie to ze nie da sie polaczyc do profesional support poinformowal mnie o tym ze serwer profesional ma domyslny port i prosze go zmienic w konfiguracji aby poprawnie dzialalo, jak to zrobic nie powiedzieli

Jeśli macie na to jakiś pomysł to proszę pisać a i tu wklejam wiadomość od supportu

Domyślnie pakiet professional ma domyślny port, proszę go zmienić w konfiguracji serwera, wtedy podpięcie będzie możliwe


Ja nigdy nie miałem z tym problemu, mimo że serwer stoi na domyślnym porcie. Jeżeli wszystko dobrze skonfigurowałeś, powinno działać. Pamiętaj także, aby ustawić w spigot.yml bungeecord na true

#7 skydiamond

skydiamond

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 27 May 2018 - 10:52

Ja nigdy nie miałem z tym problemu, mimo że serwer stoi na domyślnym porcie. Jeżeli wszystko dobrze skonfigurowałeś, powinno działać. Pamiętaj także, aby ustawić w spigot.yml bungeecord na true

wszystkie pliki były, są poprawnie skonfigurowane serwer z portem 26603 działa poprawnie a ten z 25565 przy próbie połączenia wyskakuje błąd

Culd not connect to a default or falback server, please try again later: io.netty.channel.ConnectTimeoutException oczywiście serwer jest włączony

 

Support mówi że to wina domyślnego portu


Użytkownik skydiamond edytował ten post 27 May 2018 - 10:54


#8 PrzemoVi

PrzemoVi

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 131 postów
  • PrzemoVi

Napisano 08 August 2018 - 11:39

Na większości hostingów nie ma możliwości zmiany portu serwera.


baner.gif