Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam budowniczych na RealLife/FreeBuild

mc blak rl fb szukam bud

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 blyak

blyak

    Syn Diabła | Server Maker

  • Użytkownik+
  • 386 postów
  • blyak#8582
  • blakczu

Napisano 24 May 2018 - 17:46

Witam, ponownie szukam budowniczych na serwer, jednak teraz zupełnie serwer oraz administracja uległy zmianie, oczywiście wszystko jest zupełnie zmienione, styl budowli, paczka no i w ogóle projekt.

Mam zupełnie nowe plany co do serwera, jednak sam nie mam tyle czasu by wszystko ogarnąć, dlatego szukam prawej ręki, nie, nie admina ale budowniczego który powinien pomóc w budowaniu i nie zajmować się "adminowaniem"...

\SERWER\

Dedykowany RL+FB na moim dobrym PC, nie ma dużych lagów więc dobrze będzie, cały czas aktualizowany, nie wystartował, zbieram ekipę, tworze, startuję, może zaoszczędzę na maszynę VPS, składki są DOBROWOLNE, nie zmuszam, dodam po raz pierwszy że nie płacę, to ma być czysta przyjemność, nie praca, nie masz 18 lat, nie jest to zakład, nie do mnie z takim interesem synek, radzę czytać całe, jeżeli nie przeczytałeś, masz duży minus za brak umiejętności czytania ze zrozumieniem :)

 

Zacznę co w ogóle oferuję:

- Standardy jak na każdym serwerze, czyli miła atmosfera, zgrana ekipa ( tylko takiej chcę ), dobrze zorganizowane pluginy oraz paczka

- Małą ekipę

- Stały kontakt discord, nasze forum lub też PW na tym oto forum

 

A tak właściwie, co ja oczekuję?:

- Ukończone 14 lat

- Interpunkcja oraz ortografia 8/10

- Poczucie humoru 

- Znajomość pluginów oraz komend budowniczego ( najbardziej znane pluginy oraz ich komendy, przynajmniej 2/4 komend )

- Znajomość trybu RealLife

- Możliwość zapraszania osób

- Dobry komputer, 0 wymówek że naprawiasz komputer 

- Być minimum 2 razy w tygodniu

 

Dodam kilka słów o sobie:

Mam na imię Jakub, lat mam 14, prowadzę długo swój serwer, szukam na niego ekipy, interesowania moje są tutaj najmniej istotne.

Bardzo lubię pełnić funkcję Właściciela na serwerze. Lubię zadowalać innych, znam się na skriptach, potrafię je pisać, na pluginach znam się już nieco mniej ;)

 

WAŻNE INFORMACJE

Zabawa nie praca, za nic nie płacę, każdy zgłaszający spełnia oczekiwania, i jeżeli chce to chce, nie zmuszam do pełnienia funkcji, jednak wymagam tutaj by pełniono tą funkcję zgodnie z jej przeznaczeniem, jeżeli nie chcesz pracować, musisz mi to zawiadomić, wtedy będę pewny że mogę spokojnie znaleźć kogoś na to miejsce.

 

Rekrutacja ma kilka etapów, pierwszy to raczej zaznajamiamy się, piszemy, obczajasz serwer, patrzysz czy ci odpowiadają zarysy które są już tworzone, następnie piszesz podanie na naszym forum które ci podamy, administracja oraz  użytkownicy oceniają i tak dajemy końcowy werdykt.

Większość komend takich jak dawanie rang oraz op/deop jest tylko przez konsolę więc nic się nie stanie.

 

Discord: discord.gg/jhPjhzX


Użytkownik RrMinecraft edytował ten post 07 June 2018 - 19:04

blak.png

 


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Krychu 2.0

Krychu 2.0

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów
  • Salzburg Mapper
  • ZalzburgM17
  • -

Napisano 27 May 2018 - 11:10

- Ukończone 14 lat - 13 :(

- Interpunkcja oraz ortografia 8/10 - 9/10 XD

- Poczucie humoru - TAK

- Znajomość pluginów oraz komend budowniczego -TAK

- Znajomość trybu RealLife -TAK

- Możliwość zapraszania osób - TAK

- Dobry komputer, 0 wymówek że naprawiasz komputer - Co 

- Być minimum 2 razy w tygodniu - Tak


Cele Postów :)

10

20

30

40

50

60

70

80

90

100

110

120

130

150

180

200

300

400

500

600

700

800

900

1000


#3 blyak

blyak

    Syn Diabła | Server Maker

  • Użytkownik+
  • 386 postów
  • blyak#8582
  • blakczu

Napisano 27 May 2018 - 17:53

Aktualne


blak.png

 


#4 Vitus27

Vitus27

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 91 postów
  • Vitus27

Napisano 28 May 2018 - 16:54

Ja mam 10 lat, więc mnie nie przyjmiecie :( Szkoda, bo jako jeden z niewielu w moim wieku jestem ogarnięty. 


Pomogłem? Daj  :diament: 

Pomogłeś? Dam Ci  :diament:


#5 blyak

blyak

    Syn Diabła | Server Maker

  • Użytkownik+
  • 386 postów
  • blyak#8582
  • blakczu

Napisano 28 May 2018 - 17:52

Możesz spróbować, próg wiekowy dany jet tutaj po to bo jednak znaczna część osób powyżej 10 lat jest zdatna do pełnienia tej funkcji, jeżeli chcesz zapraszam na discord!

Wciąż aktualne, wolne 2/3 miejsca 


blak.png

 






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mc, blak, rl, fb, szukam, bud