Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.12.2] SURVIVAL + FRAKCJE jak za dawnych lat ; ) | ip: swordart.ench.pl | codziennie 30-40 graczy online

Frakcje NoPremium PvP

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#21 km11

km11

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów
  • km11

Napisano 24 May 2018 - 18:12

@josziPL niee, chyba że się właśnie przyznajesz xD



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 NucleaR_PvP_

NucleaR_PvP_

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów
  • NucleaR_PvP

Napisano 24 May 2018 - 18:38

Heh widać jak się znasz na zabezpieczeniach. Jak ci byle kto serwer laguje
Ciekawe czy zabezpieczone bugi masz :)
Trzeba sprawdzić

#23 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 24 May 2018 - 18:38

Więc tak:



dobra już wiem kto to, i jeśli ty i on to nie ta sama osoba, to to nie ty.

Naucz się lepiej układać zdania, ponieważ piszesz językiem niezrozumiałym.



czemu ma serwer sam upaść? serwer jest teraz online od 30 minut i już ponad 20 osób online.

Mam oczy i widzę, ile jest osób. Nawet się nie dziwię, skoro wszędzie się reklamujecie. To, że ktoś was ddosował, też się nie dziwię, nie jest to dobry sposób. Graczom prędzej czy później twój pseudo-serwer się znudzi, a ty zostaniesz z negatywnymi opiniami. Zobaczymy, jak to będzie wyglądało za dwa lub trzy tygodnie.



na twoim 3

Co to ma do rzeczy? To jest temat o twoim serwerze, nie o moim. Gracze to nie wszystko, jednego dnia są - następnego dnia ich nie ma. Nie tylko to decyduje o jakości rozgrywki na serwerze. U ciebie akurat, jest to najmniej istotne.



nie wiem skąd tyle zawiści między twórcami serwerów

Reklamujesz się, co nie jest zagraniem uczciwym, do tego teraz udajesz, że to nic złego.



jeszcze żeby chodziło tu o pieniądze, ale skoro ja do swojego dopłacam więc pewnie ty też.

To mnie rozbawiło najbardziej. To, że dopłacasz do serwera, świadczy o tym, że nie przynosi on żadnych zysków. Wątpię, abyś robił to wyłącznie z pasji i nie żądał z tego nic. Gdy serwer na siebie nie zarabia, pieniądze kiedyś muszą się skończyć. Ciekawe co wtedy zrobisz. Mój serwer, mimo że w obecnej chwili ma mniej graczy online, sam na siebie zarabia, nigdy (pomijając koszt postawienia serwera) nie dopłacałem do maszyny. Ba, zarabia więcej niż potrzeba.

Użytkownik OzelotXDD edytował ten post 24 May 2018 - 20:34


#24 NoobLenny

NoobLenny

    Zbrodniarz wojenny większy od kisiela

  • Użytkownik+
  • 307 postów

Napisano 24 May 2018 - 20:18

@josziPL niee, chyba że się właśnie przyznajesz xD

To jakiś kiepski żart?


progi postuff

 

2

69

128

313

666

999

1337

2137

7354

7355608

2147483648


#25 km11

km11

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów
  • km11

Napisano 25 May 2018 - 21:29

OzelotXDD >"Mam oczy i widzę, ile jest osób. Nawet się nie dziwię, skoro wszędzie się reklamujecie."

I kto to mówi. Twój serwer ma więcej reklamy od mojego. Masz premium na mcliście, twój serwer jest przypięty na górze na forum itd. Mimo to gra tam 5 osób.

 

>"Co to ma do rzeczy? To jest temat o twoim serwerze, nie o moim."
Graczom wybierają serwer na którym wolą grać, weryfikując tym samym takich pseudo-serwery jak twój.

 

>"To mnie rozbawiło najbardziej. To, że dopłacasz do serwera, świadczy o tym, że nie przynosi on żadnych zysków. Wątpię, abyś robił to wyłącznie z pasji i nie żądał z tego nic. Gdy serwer na siebie nie zarabia, pieniądze kiedyś muszą się skończyć. Ciekawe co wtedy zrobisz. Mój serwer, mimo że w obecnej chwili ma mniej graczy online, sam na siebie zarabia, nigdy (pomijając koszt postawienia serwera) nie dopłacałem do maszyny. Ba, zarabia więcej niż potrzeba. "

Na czym innym zarabiam, serwer to hobby, robię to po godzinach. A twój serwerek na którym gra w zalotach do 5 osób z czego 4 to administracja napewno przynosi ci fortunę xD
 



#26 NucleaR_PvP_

NucleaR_PvP_

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów
  • NucleaR_PvP

Napisano 26 May 2018 - 19:01

I cyk faworeczka


Użytkownik NucleaR_PvP_ edytował ten post 28 May 2018 - 19:46


#27 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 26 May 2018 - 19:32

Hmm, wszedłem, rozejrzałem się i stwierdzam, że całkiem fajny serwer. Mocno przypomina mi dawne serwery (głównie spawn), może i nie jest arcydziełem, ale jednak przypomina o dawnej erze. Minusem jest natomiast zupełnie nieprzemyslana ekonomia na której zresztą opiera się tworzenie frakcji i to naprawdę doradzałbym zmienić. Moja rada jest taka, ażeby do stworzenia frakcji wymagane były pewne przedmioty, zas ekonomię niech lepiej tworzą gracze. Można się nawet pokusić o jakies specjalne przedmioty dostępne u villagerów. A co do płaczu Ozelota: ten serwer jest znacznie lepszy od MCPC i to pod każdym względem mimo jego wad.


  • Egzequtor i km11 lubią to

#28 km11

km11

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów
  • km11

Napisano 26 May 2018 - 20:15

@benio1394 bardzo jest miło czytać taki komentarz, pozdrawiam

 

@OzelotXDD i @NucleaR_PvP_ to multikonta. a ten głupi screen zropił w paintcie, ta wiadomość została wysłana przez pewnego admina, on podmienił nick na swój i wkleił swój. żenada. nie są w stanie się odnieść merytorycznie do mojego postu nr 25 to teraz tworzą boty z obraźliwymi hasłami i logują na mój serwer, co pokazuje ich desperację



#29 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 26 May 2018 - 22:15

@benio1394 bardzo jest miło czytać taki komentarz, pozdrawiam

@OzelotXDD i @NucleaR_PvP_ to multikonta. a ten głupi screen zropił w paintcie, ta wiadomość została wysłana przez pewnego admina, on podmienił nick na swój i wkleił swój. żenada. nie są w stanie się odnieść merytorycznie do mojego postu nr 25 to teraz tworzą boty z obraźliwymi hasłami i logują na mój serwer, co pokazuje ich desperację


Co ty wypisujesz, jakie znowu boty. Naprawdę myślisz, że nie mam lepszych rzeczy do roboty niż niszczenie twojego serwerka? To już jest żenujące, oskarżasz mnie o coś, o czym nawet nie mam pojęcia.

#30 NoobLenny

NoobLenny

    Zbrodniarz wojenny większy od kisiela

  • Użytkownik+
  • 307 postów

Napisano 26 May 2018 - 22:18

@km11 Tą kłótnią pokazujesz, że nie radzisz sobie z hejtem.


progi postuff

 

2

69

128

313

666

999

1337

2137

7354

7355608

2147483648


#31 km11

km11

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów
  • km11

Napisano 27 May 2018 - 02:09

@km11 Tą kłótnią pokazujesz, że nie radzisz sobie z hejtem.

tym komentarzem tylko podnosisz mój temat na liście do góry ; )


  • Katniss lubi to

#32 NucleaR_PvP_

NucleaR_PvP_

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów
  • NucleaR_PvP

Napisano 27 May 2018 - 13:16

Km11 nie radzisz sobie z botami po prostu. Dajesz im bana na ip po czym i tak wbijają. Co do @km11 mam filmik jak mam adma z faworki. Udajesz wielkiego admina a nawet nie usuniesz "Joined the game". Nie zablokowałeś tabcomplete i wielu innych rzeczy. Myślisz że twojego serwerka nie da się wywalić bo wgrałeś jakiś zbędne pluginy ? (które praktycznie nic nie robią). Mogę zrobić film na którym pokazuje twoje "super" zabezpieczenia (nowy nocheatplus, antiproxy, Oberfuscator4) dodatkowo 2 pluginy na losowe tp i wgl xdd. Pluginy macie dalej nie zablokowane. Z 6 pluginow do skryptow (jak nie więcej). Niespolszczone bardzo dużo. Niezablokowane inne rzeczy także. Twój komentarz z wklejonym nickiem w paincie całkiem mnie rozbawił. Nie ma to jak podanie złego linku do discorda na strone www i kłamanie że macie anty ddosa. Inne serwery są o niebo lepsze niż twój (mają chociaż ogar administracje a nie taką która banuje moda za byle co, bardziej ogarnięte pluginy/skrypty i zabezpieczenia. Tak btw to wasze antiproxy takie za******e ze wbijam z VPN i nie blokuje. Na waszym serwie często są lagi (np. Mądry admin zaznacza cały świat i serwer sie wywala). AutoMessage pokazuje wiadomości bardzo wolno. Nie wiem po co piszecie że ten serwer jest taki cudowny skoro ma całą mase niedociągnięć itp.

#33 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 27 May 2018 - 13:24

Z 6 pluginow do skryptow (jak nie więcej).

Wiesz co to są rozszerzenia? Raczej wątpię.


Użytkownik Katniss edytował ten post 27 May 2018 - 13:28

  • km11 lubi to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#34 NucleaR_PvP_

NucleaR_PvP_

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów
  • NucleaR_PvP

Napisano 27 May 2018 - 20:44

Nie @Katniss mam 10 lat i nie wiem po co jest WildSkript (sarkazm). Chodzi o to że jest ich bardzo dużo i zapewne niektóre są niepotrzebne.

#35 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 27 May 2018 - 20:47

Nie @Katniss mam 10 lat i nie wiem po co jest WildSkript (sarkazm). Chodzi o to że jest ich bardzo dużo i zapewne niektóre są niepotrzebne.

Nie wiesz czy są im potrzebne, czy nie są więc nie masz co tego oceniać.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#36 NucleaR_PvP_

NucleaR_PvP_

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów
  • NucleaR_PvP

Napisano 28 May 2018 - 16:06

Można przeanalizować (widze wszystkie pluginy)

#37 adamklakson

adamklakson

    xAdaMx

  • Użytkownik+
  • 49 postów
  • Rzułwig#9892
  • xAdaMx

Napisano 28 May 2018 - 16:33

serwer jest bardzo niedopracowany, ma brzydkie budowle, nie ma prezentacji, a co najgorsze NIESKONFIGUROWANY

macie link do jego pluginów

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


And fact the matter is it isn't yet a promise till it's kept
And honestly, we'll see the past repeat itself until the end
They try to hold me back to hide the fact that I'm a threat
My mind's the truth behind the lies and I define what they regret

 

killstation bogiem

 

 

Szukasz technika?

Pisz discord


#38 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 28 May 2018 - 16:35

Ale Wy po nim ciśniecie... Mi tam się podoba, sporo ludzi gra i jest ciekawie, spawn tragedia co prawda, ale jak zamkniesz jedno oko (albo oba) to da się przeżyć.


  • km11 lubi to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#39 KaiserrPL

KaiserrPL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 145 postów
  • ThePolishKaiserr#1867
  • KaiserrPL

Napisano 21 June 2018 - 19:38

Nawiązując do tytułu :

"codziennie 30-40 graczy online"

 

Nie kłam.

Widzę że na serwerze gra góra 15 graczy dziennie.


Użytkownik BremQ edytował ten post 21 June 2018 - 19:38


#40 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 21 August 2018 - 20:16

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
archiwum


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Frakcje, NoPremium, PvP