Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.12.2] SURVIVAL + FRAKCJE jak za dawnych lat ; ) | ip: swordart.ench.pl | codziennie 30-40 graczy online

Frakcje NoPremium PvP

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#1 km11

km11

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów
  • km11

Napisano 12 May 2018 - 23:50

baner3.png

Nowy serwer stylizowany na stary survival jak za dawnych lat. Prosty system gildii. Mały spawn, na nim tylko co konieczne.
Jest tu tylko i wyłącznie PRAWDZIWY SURVIVAL, a nie 20 różnych trybów jak to jest w zwyczaju na dzisiejszych pseudo-serwerach.

ADRES SERWERA: swordart.ench.pl
WERSJA Minecrafta: 1.12.2

SPAWN: 40 x 60 kratek. dalej strefa PVP
100 kratek dalej można już budować/kopać i zakładać gildie.
Więcej się dowiesz po zalogowaniu.

strona www

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Użytkownik km11 edytował ten post 05 June 2018 - 18:49


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 13 May 2018 - 00:01

Więcej się dowiesz po zalogowaniu.

Chyba, że nikogo nie zainteresuje serwer z tak mierną prezentacją. Rozpisz się trochę bardziej, dodaj screenshoty. Wiadomo, że nie musi być to ściana tekstu, a nawet nie powinna, ale można ją jeszcze nieco rozwinąć i zadbać o estetykę.


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#3 km11

km11

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów
  • km11

Napisano 13 May 2018 - 00:16

Rozwijając - na start nie otrzymujemy niczego. Mamy za zadanie zdobyć eq do walki, następnie sprzedawać surowce na spawn. Po  uzbieraniu 100$ możemy założyć gildię /f create nazwa. Następnie każdy claim 16x16 również jest płatny. Serwer ma opierać się na rywalizacji między graczami. Jest klasyczną odpowiedzią na dzisiejsze przebajerzone serwery czyli znajdziecie tu klimat minecrafta, jaki pamiętają starsi gracze. Zapraszamy.


  • KaiserrPL lubi to

#4 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 13 May 2018 - 06:42

Sam serwer nie jest specjalnie zły, posiada za to sporo niedociągnięć.

Takich jak bypass do mute'a dla sprytnych graczy (komenda, którą można pisać, nawet jak się ma mute'a).

 

Do tego AZRank i ClearLagg wgrany, nie wiadomo po co...

Itemy znikają po 5 min od wyrzucenia (czas można zmienić) a rangi na czas są w PEx'ie.

Do tego słabe i dziwnie sformułowane tabliczki na spawnie, które wyglądają jakby Yoda dyktował co macie zapisać. (Masa literówek i błędów też na nich jest)

Komendy nie są poblokowane, WDL też nie.

 

 

A i największy błąd to nazywanie tego Gildiami, gdy są to Frakcje (to nie jest to samo).


Użytkownik Katniss edytował ten post 13 May 2018 - 08:14

  • NoobLenny i km11 lubią to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#5 Gość_Murshtin_*

Gość_Murshtin_*
  • Gość

Napisano 13 May 2018 - 09:03

Uzupełnij temat wg regulaminu działu - masz 24 godziny.

#6 km11

km11

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów
  • km11

Napisano 13 May 2018 - 16:16

@Katniss - cenne uwagi. postaramy się to poprawić

@Mutshtin - poprawiłem na tyle ile się da. nie mogę dodać tagu o wersji mc bo macie do wyboru tylko do 1.8 a serwer jest na 1.12.2, podobnie nie ma tagu survival.



#7 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 13 May 2018 - 16:39

nie mogę dodać tagu o wersji mc bo macie do wyboru tylko do 1.8 a serwer jest na 1.12.2, podobnie nie ma tagu survival.

W tytule wątku po prostu [<wersja>] dopisujesz na początku.


Użytkownik Katniss edytował ten post 13 May 2018 - 16:39

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#8 km11

km11

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów
  • km11

Napisano 13 May 2018 - 22:12

gotowe, wersja dodana



#9 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 13 May 2018 - 22:47

Nie polecam. Serwer się chamsko reklamuje na innych serwerach z myślą, że znajdzie graczy.
rrNRbtM.jpg

Do tego:
- brak domeny,
- właściciel nie potrafi rozróżnić gildii od frakcji.

Nie polecam.
  • NoobLenny lubi to

#10 NucleaR_PvP_

NucleaR_PvP_

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów
  • NucleaR_PvP

Napisano 13 May 2018 - 23:07

Serwer słaby niezabezpieczony exploity działają można go wywalać a tu macie pluginy tego ścieku authme, automessage, azrank, chestshop, clearlag, coloredsigns, combatlog, essentialschat, essentialsspawn, essentials, factionchat, factions, massivecore, permissionsex, protocollib, randonteleport, rlb, signshop, vault, worldedit, worldguard nie polecam nie stać ich na normalne ip reklamują się wszędzie niski poziom i wgl
Podawać więcej info typu wersje pluginów konfig itd ?

Użytkownik NucleaR_PvP_ edytował ten post 13 May 2018 - 23:10


#11 km11

km11

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów
  • km11

Napisano 18 May 2018 - 23:16

@OzelotXDD próbujesz na siłe obrzucać serwer gównem.
>"brak domeny" - bardzo to wpływa na rozgrywkę xD
>"właściciel nie potrafi odróżnić frakcji od gildii" - jeszcze mówię na nie klany, o nie!

@NucleaR_PvP_ czyli ktoś podobny do osoby powyżej - konto do szkalowania konkurencyjnych serwerów (popatrzcie sobie jego posty) i jego bełkot. wymieniłeś nazwy pluginów serwera. nie wiem jak to ma nam umniejszać.



#12 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 20 May 2018 - 18:53

@OzelotXDD próbujesz na siłe obrzucać serwer gównem.
>"brak domeny" - bardzo to wpływa na rozgrywkę xD
>"właściciel nie potrafi odróżnić frakcji od gildii" - jeszcze mówię na nie klany, o nie!

@NucleaR_PvP_ czyli ktoś podobny do osoby powyżej - konto do szkalowania konkurencyjnych serwerów (popatrzcie sobie jego posty) i jego bełkot. wymieniłeś nazwy pluginów serwera. nie wiem jak to ma nam umniejszać.

Po prostu piszę, jaka jest rzecz. Reklamujecie się na lepszych, bardziej dopracowanych serwerach z myślą, że znajdziecie graczy, jednakże wasz serwer wygląda na amatorski (i takim jest). Wiele wiadomości jest po angielsku, toteż widać tutaj wiele niedopracowań. Komenda pokazująca listę pluginów nie jest zablokowana. Spawn jest bardzo mały i wygląda brzydko. Nie wiem również, jak można pozwolić sobie na taki spam: 1ArMoXe.png


Użytkownik OzelotXDD edytował ten post 20 May 2018 - 18:55


#13 NucleaR_PvP_

NucleaR_PvP_

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów
  • NucleaR_PvP

Napisano 20 May 2018 - 19:14

Chodzi o to że ten serw nie jest zabezpieczony i mam konfiguracje i pluginy jego i wgl. Dodatkowo można go wywalać (też nie zablokowane) . Nie stać was na domenę albo nie potraficie nawet tak banalnych rzeczy zrobić. Działa WorldDownloader i bug na nieśmiertelność. Zapewne gdybym wbił do was z moim proxy to by serwer padł w 10 sek :) Nie pozdrawiam słaby serwer. Zapewne nie macie żadnego anty vpna itd oprócz hostingowego. Fixa tym bardziej nie. Nie sprawdzałem jeszcze tabcomplete itd ale pewnie nic nie zabezpieczone. Serwer powinien być stabilny a TO nie jest ani trochę. Byle Noob może wywalić ten serwerek. Pewnie nawet nie wiesz co to tabcomplete itd więc zakończmy dyskusję o tym nędznym serwerze.
  • Egzequtor i NoobLenny lubią to

#14 km11

km11

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów
  • km11

Napisano 24 May 2018 - 00:41

@OzelotXDD tą reklame na twoim serwerze to robił drugi admin i dowiedziałem się o tym po fakcie. już mu nagadałem żeby tak nie robił.
a jeśli chodzi o reklamę tego serwera xxxmine na naszym to wtedy nie było mnie na serwerze. teraz juz jest wiele osob ktore mają dostep do /tempmute więc już jesteśmy na to zabezpieczeni.
 

"Spawn jest bardzo mały i wygląda brzydki" - mi się taki podoba, to się nie zmieni i serwer jest właśnie skierowany do osób którym się podobają małe i brzydkie spawny ; )

 

@NucleaR_PvP co do zabezpieczeń - dodaliśmy je kilka godzin temu. do dzisiaj nikt nie ddosował naszego serwera. kilka dni temu wgraliśmy antycheata. kolejne zabezpezpieczenia będą dodawane wraz z zapotrzebowaniem na nie



#15 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 24 May 2018 - 15:02

@OzelotXDD tą reklame na twoim serwerze to robił drugi admin i dowiedziałem się o tym po fakcie. już mu nagadałem żeby tak nie robił.
a jeśli chodzi o reklamę tego serwera xxxmine na naszym to wtedy nie było mnie na serwerze. teraz juz jest wiele osob ktore mają dostep do /tempmute więc już jesteśmy na to zabezpieczeni.
 

"Spawn jest bardzo mały i wygląda brzydki" - mi się taki podoba, to się nie zmieni i serwer jest właśnie skierowany do osób którym się podobają małe i brzydkie spawny ; )

 

@NucleaR_PvP co do zabezpieczeń - dodaliśmy je kilka godzin temu. do dzisiaj nikt nie ddosował naszego serwera. kilka dni temu wgraliśmy antycheata. kolejne zabezpezpieczenia będą dodawane wraz z zapotrzebowaniem na nie

 

Żadnej porządnej administracji nie przychodzi na myśl, aby reklamować się na innych serwerach. Nie wiem, komu może "podobać się brzydki spawn", to w ogóle nie ma sensu. Co do mojego ss'a tutaj nawet nie chodziło o reklamę, tylko o spam oraz niekulturalne zachowanie graczy. Widzę również, że nie macie zamiaru dopracować serwera tzn. np. usunąć/spolszczyć tych irytujących wiadomości typu: "{Player} joined the game/left the game", zablokować spamowanie osiągnięciami na chacie, pomoc pod /f. ChestShop również nie jest spolszczony. Nie potrafiliście nawet usunąć ostrych nawiasów z prefixów rang. Chat wygląda okropnie. Dziwnym zjawiskiem jest również używanie pluginu ClearLag, ponieważ można skonfigurować usuwanie itemów z ziemi w pliku spigot.yml (domyślnie itemy usuwają się po 5 minutach po ich wyrzuceniu.

 

@Edit

 

 

Najbardziej rozwaliła mnie rozmowa graczy:Mx7XA5J.png

10 sekund po tej konwersacji, serwer się wyłączył.


Użytkownik OzelotXDD edytował ten post 24 May 2018 - 15:12

  • Katniss lubi to

#16 km11

km11

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów
  • km11

Napisano 24 May 2018 - 16:38

@OzelotXDD to ty ddosujesz nam serwer?


Użytkownik km11 edytował ten post 24 May 2018 - 16:46


#17 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 24 May 2018 - 17:01

@OzelotXDD to ty ddosujesz nam serwer?

Nie popieram niszczenia cudzej pracy. Do tego, jaki jest sens w ddosowaniu serwera, który sam upadnie?


  • NoobLenny lubi to

#18 NoobLenny

NoobLenny

    Zbrodniarz wojenny większy od kisiela

  • Użytkownik+
  • 307 postów

Napisano 24 May 2018 - 17:21

Ten serwer jest śmieszny. Napisałem, że jestem z CraftPortalu i co? I mute. XD

 

Dziękuję za uwagę.

 

Jeszcze brak SkinsRestorera.. Chciałem się pocieszyć moim skinem z główką oO, ale nie mogę, Żenada. ;-;

rncxW37.png


Użytkownik josziPL edytował ten post 24 May 2018 - 21:30

progi postuff

 

2

69

128

313

666

999

1337

2137

7354

7355608

2147483648


#19 km11

km11

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów
  • km11

Napisano 24 May 2018 - 17:25

@OzelotXDD  dobra już wiem kto to, i jeśli ty i on to nie ta sama osoba, to to nie ty.
a czemu ma serwer sam upaść? serwer jest teraz online od 30 minut  i już ponad 20 osób online. na twoim 3 xD nie wiem skąd tyle zawiści między twórcami serwerów. jeszcze żeby chodziło tu o pieniądze, ale skoro ja do swojego dopłacam więc pewnie ty też.



#20 NoobLenny

NoobLenny

    Zbrodniarz wojenny większy od kisiela

  • Użytkownik+
  • 307 postów

Napisano 24 May 2018 - 17:47

@OzelotXDD  dobra już wiem kto to, i jeśli ty i on to nie ta sama osoba, to to nie ty.
 

Chodziło o mnie?


progi postuff

 

2

69

128

313

666

999

1337

2137

7354

7355608

2147483648






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Frakcje, NoPremium, PvP