Skocz do zawartości


Co ci się nie podoba w CraftPortal?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

#61 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 14 May 2018 - 18:32

>Czikita Chruszczow
>Włączenie się do dyskusji użytkowników

Choose one

@edit:
Żarty, żartami, ale jeśli on się nie ruszy, to nawet zebrani w grupę my - użytkownicy, nic nie zdziałamy.
@edit2:
Dlaczego PanKek odszedł, tak w ogóle? No,  a tym bardziej ciekawi mnie, czy czikita o tym w ogóle wie.

Kejk odszedł przez brak czasu.



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#62 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 14 May 2018 - 18:35

Co mi się jeszcze nie podoba... To, że jak się coś popsuje, to nikt tego nie naprawi, bo albo mu się nie chce, albo nie mają jak. (np. te "nagrody", których już nawet nie pamiętam...)


Użytkownik Katniss edytował ten post 14 May 2018 - 18:36

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#63 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 14 May 2018 - 19:59

Nie podoba mi się tło... a nie to już było.



#64 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 14 May 2018 - 20:05

Chciałbym uprzejmie poprosić administrację o powołanie nowego redaktora naczelnego.



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#65 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 14 May 2018 - 20:14

załóżmy temat: Koncert życzeń 



#66 elementiro

elementiro

    dog in disguise

  • Użytkownik+
  • 119 postów

Napisano 14 May 2018 - 20:15

giphy.gif
Który to już raz powstaje tego typu dyskusja co jest nie tak mająca na celu odratowanie forum? Że wam się chce zaczynać kolejną. No ale nic, popatrzę.
---
Uh, a żeby nie było, że nie na temat to nie podoba mi się zmiana nazwy, CrаftSite było lepszą nazwą.



#67 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 14 May 2018 - 20:45

giphy.gif
Który to już raz powstaje tego typu dyskusja co jest nie tak mająca na celu odratowanie forum? Że wam się chce zaczynać kolejną. No ale nic, popatrzę.
---
Uh, a żeby nie było, że nie na temat to nie podoba mi się zmiana nazwy, CrаftSite było lepszą nazwą.

Utylitaryzm. :P

Nie ma wysiłku to nie ma sensu zaprzestawać.



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#68 Aziz

Aziz

    Legenda

  • Administrator
  • 4182 postów
  • Aziz

Napisano 14 May 2018 - 20:59

 Czikita Chruszczow

Wszech Impełatołem Czoko-Tomkiem

Chilin

 

yeah good luck with that


  • elementiro lubi to
Dołączona grafika
Ja tu tylko sprzątam
Na co mi pad gdy mam WSAD
"era kucyków na CraftPortal minęła" - Danio, 11 grudnia 2011; 22:52 "David z Getta" ~ Vermello
"Aziz to Aziz" - Mawi "Wielka księga epickich cycatów" ~ Soneillon
"Adikso rano kobiety w dniu ich siekiery." - Ransey

#69 Gość_ElektroMajster_*

Gość_ElektroMajster_*
  • Gość

Napisano 14 May 2018 - 21:17

A @Rohen Tahir to powinien pisać artykuły na stronie głównej a nie wylegiwać się przed telefonem czy komputerem i mieć pisanie artykułów głęboku w du?e.

Użytkownik ElektroMajster edytował ten post 14 May 2018 - 21:18


#70 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 14 May 2018 - 21:18

No, właśnie Rohen. Tłumacz się.



#71 PanCake

PanCake

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 1980 postów
  • PanCake#1071

Napisano 14 May 2018 - 21:31

A @Rohen Tahir to powinien pisać artykuły na stronie głównej a nie wylegiwać się przed telefonem czy komputerem i mieć pisanie artykułów głęboku w du?e.


+ up - wyluzujcie trochę (xD) bo Rohen jak i reszta redakcji nie ma uprawnień do samodzielnego wrzucania wpisów, co jest tym lepszym elementem polityki zarządzania portalem. Nie wiem po co rozpoczynacie dyskusje średnio co miesiąc, uformujcie jedno stanowisko i tyle.
  • Zeus1970 lubi to

2AyfJ3g.png


#72 Pawełek

Pawełek

    Ekspert

  • Weteran
  • 1474 postów
  • Evolveye#7100
  • Evolveye

Napisano 14 May 2018 - 22:10

Ej a wiecie co? xd
Dlaczego nawet nikt nie spyta jakiegoś (old/medium)faga o to jak to wyglądało w latach ubiegłych

 

Teraz to tylko większość śmieszkuje że komuna i takie tam, ale to co to oznacza i jak się objawiało to już nah.

Mam tego weterana, old nie jestem, ale medium może i tak. Też już chciałem coś robić kilkukrotnie - z rangą moda również (ta tajna konfa na GG <3).

Ludzie no, jak pisanie do Cubixa z Bobkiem, albo stawianie serwerów będących we współpracy z forum to mało (bo nic nie dało), to ciekawe co wy wymyślicie.

Zrezygnowałem z rangi samemu. Marnowanie zasobów jakoś mi nie leży. Dziwi mnie (i to bardzo) dlaczego komukolwiek chce się tu obejmować jakieś stanowisko

 

W chwili obecnej lecą z tego tematu jedynie śmieszki na Discordach. Polecam taki styl życia również



#73 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 17 May 2018 - 14:15

I tyle widzieli te zmiany.



#74 Gość_pasiasta_zebra_*

Gość_pasiasta_zebra_*
  • Gość

Napisano 17 May 2018 - 15:47

I tyle widzieli te zmiany.

I tak by ich nie było i pewnie nie będzie. 



#75 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 17 May 2018 - 16:20

@up, chciałem cokolwiek napisać, aby pokazać, ze ludzie chcieli odświeżać temat,a tu rposzę.



#76 Gość_pasiasta_zebra_*

Gość_pasiasta_zebra_*
  • Gość

Napisano 17 May 2018 - 17:51

@up, chciałem cokolwiek napisać, aby pokazać, ze ludzie chcieli odświeżać temat,a tu rposzę.

Nie no luz. Zawsze można mieć nadzieję, że cziltilto wbije na forum jak grom z jasnego nieba, zobaczy ten temat, chwyci się za serce i zacznie interesować się craftportalem.



#77 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 17 May 2018 - 18:35

Interesujące... aczkolwiek średnio wykonalne, a tym bardziej prawdopodobne



#78 PanCake

PanCake

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 1980 postów
  • PanCake#1071

Napisano 17 May 2018 - 18:58

Nie no luz. Zawsze można mieć nadzieję, że cziltilto wbije na forum jak grom z jasnego nieba, zobaczy ten temat, chwyci się za serce i zacznie interesować się craftportalem.


XD
Niestety, nie

2AyfJ3g.png


#79 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 17 May 2018 - 19:37

Nie no luz. Zawsze można mieć nadzieję, że cziltilto wbije na forum jak grom z jasnego nieba, zobaczy ten temat, chwyci się za serce i zacznie interesować się craftportalem.

 

Prędzej już spodziewałbym się przekazania komuś innemu uprawnień admina. 



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#80 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 17 May 2018 - 20:01

Mech, jak smutno jest oglądać śmierć 7-letniej istoty z przepięknym życiorysem.

No cóż...
Nie podpuszczam was, ale nikt nie oznaczy szilitta.