Skocz do zawartości


Co ci się nie podoba w CraftPortal?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

#21 Tosteł

Tosteł

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 215 postów

Napisano 12 May 2018 - 15:34

.


Użytkownik Tosteł edytował ten post 30 June 2021 - 23:56


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Gość_pasiasta_zebra_*

Gość_pasiasta_zebra_*
  • Gość

Napisano 12 May 2018 - 15:43

Zawsze przypadkowo portal może się ośmieszyć, bo serwer youtubera nie będzie wyrabiał, jak to miało miejsce z drollercoasterem.


Nigdy nie powiedziałem, że chce, żeby to forum było dla youtuberów. Przecież jak był tutaj skkf to to forum wciąż było o minecrafcie, a nie o skkfie. Mówię, że jest to przydatne dla dwóch stron. Skkf ma swój serwer za darmo, cubix ma większy ruch na forum i obaj doją młodziaków na kasę :^)

 

@pasiasta_zebra
Kiedyś newfagi były osobami wysokich lotów?

Wyższych od widzów doknesuff czy innych emfuk



#23 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 12 May 2018 - 15:53

Wyższych od widzów doknesuff czy innych emfuk

Może przynajmniej to zmusiłoby administrację do większego respektowania regulaminu. W obecnej sytuacji wyzwiska w postach, spam w galerii i blogach czy inne tego rodzaju zachowania są tu na porządku dziennym i są powszechnie akceptowane, ale w takim wypadku wymagałoby to bardziej stanowczych działań. Forum mogłoby być w jeszcze lepszym stanie, niż teraz. xD


  • Tosteł, Egzequtor i MrKisiel lubią to

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#24 soból_master

soból_master

    Brat Stali / Lego Majster

  • Użytkownik+
  • 75 postów

Napisano 12 May 2018 - 16:29

Na samym portalu jestem nowy ale zdążyłem stwierdzić że pewni członkowie społeczności są naprawde irytujący (czepianie się każdego błędu interpunkcyjnego albo ortograficznego :P).


opencraft.pl 


#25 Roqqu

Roqqu

    tak

  • Użytkownik+
  • 528 postów
  • Roqqu

Napisano 12 May 2018 - 16:48

Ten temat :(



#26 Gość_pasiasta_zebra_*

Gość_pasiasta_zebra_*
  • Gość

Napisano 12 May 2018 - 17:29

Ten temat :(

hoho
Ty mi się też nie podobasz.

haha
 



#27 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 12 May 2018 - 18:07

To, że płaczecie, że wam się tyle rzeczy nie podoba tutaj, a i tak siedzicie i korzystacie.


  • Sofiak i soból_master lubią to

e

 

 


#28 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 12 May 2018 - 18:19

Ma ktoś jakieś poufne statystyki, że "populacja" graczy minecrafta się zmniejsza?

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

- bo to jakoś zaprzecza waszym tezom.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



No a to mówi, że w minecrafta gra wiecej osób, niż w CS


Użytkownik fullfun edytował ten post 12 May 2018 - 18:26


#29 Gość_pasiasta_zebra_*

Gość_pasiasta_zebra_*
  • Gość

Napisano 12 May 2018 - 18:35

To, że płaczecie, że wam się tyle rzeczy nie podoba tutaj, a i tak siedzicie i korzystacie.

Nie no pewnie, lepiej sobie po prostu wyjść.



#30 Tosteł

Tosteł

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 215 postów

Napisano 12 May 2018 - 18:43

.


Użytkownik Tosteł edytował ten post 30 June 2021 - 23:56


#31 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 12 May 2018 - 22:39

Może przynajmniej to zmusiłoby administrację do większego respektowania regulaminu. W obecnej sytuacji wyzwiska w postach, spam w galerii i blogach czy inne tego rodzaju zachowania są tu na porządku dziennym i są powszechnie akceptowane, ale w takim wypadku wymagałoby to bardziej stanowczych działań. Forum mogłoby być w jeszcze lepszym stanie, niż teraz. xD

Użytkownik próbuje dostać bana na CraftPortal.pl [2018]

 

To, że płaczecie, że wam się tyle rzeczy nie podoba tutaj, a i tak siedzicie i korzystacie.

Idź się zab... 

A tak na serio jest to używany przez lata uniwersalny nielogiczny (założenie, że zawsze x>=y)  argument służący do sabotażu merytorycznej dyskusji lub słabego trollingu.

A poza tym, przecież ci się ten temat nie podoba a siedzisz i postujesz. 


  • Hevbis lubi to

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#32 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 12 May 2018 - 23:30

Czego byśmy tu nie napisali i tak bez chlitta nic nie zdziałamy, a zanim on przypomni sobie żeby tu wejść ten temat dawno utonie w ofertach adminowania na survival + gildie 1.7.2.


  • benio1394 lubi to


#33 Cubixor

Cubixor

    Ciasteczkowy Potwór

  • Użytkownik+
  • 766 postów

Napisano 13 May 2018 - 07:27

Czego byśmy tu nie napisali i tak bez chlitta nic nie zdziałamy, a zanim on przypomni sobie żeby tu wejść ten temat dawno utonie w ofertach adminowania na survival + gildie 1.7.2.

 

Zróbmy w takim razie I wojnę craftportalową! Będziemy spamić w tym temacie aby utrzymał się w rubryce najnowsze posty! Będziemy reklamować go we wszystkich statusach i na craftchacie! Zasypiemy skrzynkę prywatnych wiadomości naszego wspaniałego  właściciela linkami z tym tematem. Nie obejdzie się bez strat w postaci banów towarzyszy ale wygramy tę wojnę! Kto jest ze mną?

 

 

@edit A tak na serio to chyba wystraczy spojrzeć na aktywność tego tematu i od razu wodać że nikomu się tu nie podoba.


Użytkownik Cubixor edytował ten post 13 May 2018 - 07:38

  • Egzequtor i fullfun lubią to
1fyIFXE.png

#34 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 13 May 2018 - 07:49

Jeśli wykonamy serie precyzyjnych ataków DDoS w samo serce craftserve to chlito zrobi wszystko co chcemy.

#35 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 13 May 2018 - 07:52

Jeśli wykonamy serie precyzyjnych ataków DDoS w samo serce craftserve to chlito zrobi wszystko co chcemy.

To pójdziesz siedzieć na 3 lata. ;D


Użytkownik Katniss edytował ten post 13 May 2018 - 07:53

  • Hevbis lubi to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#36 Gość_pasiasta_zebra_*

Gość_pasiasta_zebra_*
  • Gość

Napisano 13 May 2018 - 08:05

Zróbmy w takim razie I wojnę craftportalową! Będziemy spamić w tym temacie aby utrzymał się w rubryce najnowsze posty! Będziemy reklamować go we wszystkich statusach i na craftchacie! Zasypiemy skrzynkę prywatnych wiadomości naszego wspaniałego  właściciela linkami z tym tematem. Nie obejdzie się bez strat w postaci banów towarzyszy ale wygramy tę wojnę! Kto jest ze mną?

 

 

@edit A tak na serio to chyba wystraczy spojrzeć na aktywność tego tematu i od razu wodać że nikomu się tu nie podoba.

Może jeszcze komuna 2.0? xD Nie no, a na serio, to ja bym się bardziej starał utrzymać ten temat przy życiu postując tu coś non-stop niżeli spamić nim wszędzie, gdzie się da, bo są tu jeszcze tacy poczciwi ludzie jak Aziz czy mursztyn, którzy warnują oraz usuwają tematy (i chwała im za to).



#37 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 13 May 2018 - 11:43

Może jeszcze komuna 2.0? xD Nie no, a na serio, to ja bym się bardziej starał utrzymać ten temat przy życiu postując tu coś non-stop niżeli spamić nim wszędzie, gdzie się da, bo są tu jeszcze tacy poczciwi ludzie jak Aziz czy mursztyn, którzy warnują oraz usuwają tematy (i chwała im za to).

 

Nie wiem jak wy ale oprócz użytkowników, którzy mają tutaj problem chciałbym zobaczyć jakąś sensowną wypowiedź administracji która jest za zmianami (jeśli takowa istnieje na Craftportalu), bo jak na razie odnoszę wrażenie, że my tylko piszemy a oni i tak mają to za przeproszeniem gdzieś.


  • Katniss lubi to

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#38 Grzesiek11

Grzesiek11

    Wieczny newfag

  • Użytkownik+
  • 459 postów
  • Grzesiek11#8712
  • Grzesiek11

Napisano 13 May 2018 - 12:37

Zróbmy w takim razie I wojnę craftportalową! Będziemy spamić w tym temacie aby utrzymał się w rubryce najnowsze posty! Będziemy reklamować go we wszystkich statusach i na craftchacie! Zasypiemy skrzynkę prywatnych wiadomości naszego wspaniałego właściciela linkami z tym tematem. Nie obejdzie się bez strat w postaci banów towarzyszy ale wygramy tę wojnę! Kto jest ze mną?


@edit A tak na serio to chyba wystraczy spojrzeć na aktywność tego tematu i od razu wodać że nikomu się tu nie podoba.



Spam

Dx

Użytkownik Grzesiek11 edytował ten post 13 May 2018 - 12:37


#39 Gość_pasiasta_zebra_*

Gość_pasiasta_zebra_*
  • Gość

Napisano 13 May 2018 - 12:51

Nie wiem jak wy ale oprócz użytkowników, którzy mają tutaj problem chciałbym zobaczyć jakąś sensowną wypowiedź administracji która jest za zmianami (jeśli takowa istnieje na Craftportalu), bo jak na razie odnoszę wrażenie, że my tylko piszemy a oni i tak mają to za przeproszeniem gdzieś.

Gdybyśmy mieli po swojej stronie kogoś z administracji, to szanse na jakiekolwiek reformy znacznie by się zwiększyły.


  • Egzequtor lubi to

#40 Cubixor

Cubixor

    Ciasteczkowy Potwór

  • Użytkownik+
  • 766 postów

Napisano 13 May 2018 - 13:05

Gdybyśmy mieli po swojej stronie kogoś z administracji, to szanse na jakiekolwiek reformy znacznie by się zwiększyły.

 

Może dodaj do tematu ankietę: Czy coś Ci się nie podoba w craftportalu?

 

A w craftportalu nie podoba mi się to, że zamiast rozwijać forum chlitto czy ktoś tam inny z administracji je psuje (chodzi mi o nagrody).


Użytkownik Cubixor edytował ten post 13 May 2018 - 13:12

1fyIFXE.png