Skocz do zawartości


Zdjęcie

[BUDOWNICZY] CraftBuilders poszukuje budowniczych!

BUDOWNICZY ZLECENIA MINECRAFT

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 IkjovskYY

IkjovskYY

    Nowy

  • Użytkownik
  • 57 postów
  • Ikju123

Napisano 11 May 2018 - 15:58

Siemka! Wraz z kolegą tworzymy ekipe budowniczych, aby w przyszłości budować na zlecenia dla innych. Wymagamy:
- Discord
- Minecraft'a (nie koniecznie premium)
- Minimalnych umiejętności
 
Ostatni punkt oznacza MINIMALNE umiejętności. Nie każdy od początku był architektem :) Do naszej ekipy przyjmujemy również osoby, które mają chęci, zapał oraz bujną wyobraźnie, lecz niekoniecznie umieją budować. Takie osoby łatwo nauczyć NAWET od podstaw :)
 
Kontakt:
Serwer Discord -

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Discord - IkjovskYY #7871
MPC Forum - IkjovskYY
Skype - IkjovskYY
 
Preferuje kontakt przez discorda. Jestem tam najczęściej online, co nie oznacza, że nie czytam innych.
Zapraszam do pisania podań. Pamiętajcie, że wiek nie gra roli. Wymagamy jedynie powagi (ale nie do końca :D

Użytkownik IkjovskYY edytował ten post 27 May 2018 - 13:15

  • Savorski lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Filipkalin

Filipkalin

    Nowy

  • Użytkownik
  • 54 postów
  • Filiq343#6591
  • Filiq343

Napisano 11 May 2018 - 16:11

Ale o tym, że są 3 dni do zrobienia obowiązkowej budowli do portfolio która ma być 500x500 to już nie napiszecie?  <_<



#3 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 11 May 2018 - 16:17

@up
"Obowiązkowe" w przypadku portfolio jest jedynie słowem zachęcającym w chwilach nudy. Aktywny budowniczy, który podejmuje się kilku innych projektów, nie zostanie wyrzucony, czy chociażby ostrzeżony za niewykonanie portfolio w terminie. (Nalegamy jednak, aby dołożył jakąkolwiek cegiełkę właśnie do portfolio, poprawiając wizerunek i profesjonalny obraz ekipy)
Nasza grupa nie skupia się na sztywnych regułkach i formalnościach. :D



#4 Virtuosso

Virtuosso

    Znawca

  • Użytkownik
  • 212 postów
  • Virtuoz#0457
  • KDV_Virtuosso

Napisano 11 May 2018 - 16:33

(wizerunek i profesjonalny obraz ekipy)

 

Nasza grupa nie skupia się na sztywnych regułkach i formalnościach. :D

Zdecydujcie się co chcecie wybrać  <_< Bo raczej żadna profesjonalna ekipa nie posiada zasad...

 

I nie rozumiem tego, że chcecie aby Wasi rekruci zrobili za Was portfolio, którego nawet nie posiadacie...Wymagajcie najpierw coś od siebie, a później od innych.


Użytkownik Virtuosso edytował ten post 11 May 2018 - 16:37


#5 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 11 May 2018 - 17:02

@up
Jesteśmy nową grupą, która wymaga ułożenia się niektórych spraw.
Absolutnie nie powiedziałem, że nie posiadamy zasad. Obowiązkowe jest przestrzeganie podstawowych regulaminów oraz ustaleń. Wywiązywanie się z terminów również wchodzi w grę. Po prostu nie chcemy skupiać się tylko i wyłącznie na "sztywnej" pracy, a na przyjemnym budowaniu dla zabawy oraz czerpaniu przy tym korzyści - w postaci pieniężnej i jako pomoc w rozwijaniu niektórych serwerów/projektów.
Z czasem nabierzemy doświadczenia i wszystkie sprawy będą rozwiązywane oraz organizowane nieco bardziej... profesjonalnie.

Portfolio, jak wcześniej wspominałem, jest niekoniecznie obowiązkowe. Nie jestem do końca w temacie, ponieważ ta kwestia pozostaje w rękach menedżera, ale jednak fakt jest taki, że portfolio jest luźną odskocznią od naszych głównych projektów. Nie wymagamy, ani nie zmuszamy do jego wykonywania, po prostu nalegamy, aby osoby bez przydzielonego zadania, robiły cokolwiek, szlifując przy tym swoje umiejętności - w tym przypadku na rzecz ekipy w postaci portfolio właśnie.

Pozdrawiam. :D
 



#6 IkjovskYY

IkjovskYY

    Nowy

  • Użytkownik
  • 57 postów
  • Ikju123

Napisano 11 May 2018 - 17:31

@2up
Czesc, zaczne od tego, że nie prosiłem NIGDY rekruta o stworzenie portfolio. Jedyne co wymagam od rekruta to zbudowanie czegoś o danej tematyce, co testuje jego umiejętności. Nie wiem skąd te zarzuty :)



#7 Virtuosso

Virtuosso

    Znawca

  • Użytkownik
  • 212 postów
  • Virtuoz#0457
  • KDV_Virtuosso

Napisano 12 May 2018 - 12:01

@up

Może ty nie, ale osoba z którą prawdopodobnie współpracujesz już tak napisała.A jako iż razem wypowiadacie się co do Waszej grupy, to słowo każdego z Was jest częścią Waszej wspólnej wypowiedzi.(Nie jest to atak z mojej strony, tylko po prostu znalazłem słowa kluczowe do których chciałem dać moje zastrzeżenia).

Ale i tak życzę Powodzenia  ;)



#8 mafiozooo

mafiozooo

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • mafiozooo#1395
  • mafiozooo
  • -

Napisano 06 June 2018 - 21:42

Mam pytanie. Czy ta oferta jest jeszcze ważna?







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: BUDOWNICZY, ZLECENIA, MINECRAFT