Skocz do zawartości


Zdjęcie

PREMIUM [1.12.2] [RP] [FB] mc.antybeton.eu [P] czyli pokaż, co potrafisz.

Premium FreeBuild RolePlay

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 coalaa

coalaa

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 111 postów
  • coalaa

Napisano 08 May 2018 - 12:31

Szanowni młodzi i starsi bywalcy tego tu forum.

Po trzech latach funkcjonowania i wykruszenia się starej gwardii zachęcam wszystkich

posiadaczy Minecraf - Premium do zabawy na naszym serwerze.

 

 

      Co tu dużo pisać. Wejdź i zobacz. W opisie także coś ciekawego znajdziesz.

  • Adres IP serwera                  mc.antybeton.eu

  • Typ serwera                          Dobre pytanie, FreeBuild, Survival i Roleplay jest na pewno

  • TeamSpeak3                        Tak

  • Discord                                 Jest, także od niedawna

  • Strona www                          Tak. Opis po wejściu na serwer i pokonaniu drogi do miasta.

  • Mapa świata                         Tak , innymi słowy dynmapa. Adres w opisie niżej.

  • Płatne funkcje                       Brak.  Ale jak ktoś bardzo chce . . . . . to podam

  • Ilość slotów                           minimum 2                (16 GBRam, 8-rdzenny procesor)

Podstawowe pluginy to: Slimefun, mcmmo. W sumie 53 pluginy

  • Krotki opis rozgrywki

Twoje narodziny zaczynają się na spawnie początkowym. Tu masz wybór, pójść do miasta, lub gdziekolwiek zechcesz. Uważaj jednak, kradzież i skrajnie zachowanie skutkuje wykluczeniem na zawsze. PvP jest warunkowo dozwolone, a złe potwory ekstremalnie trudne do zabicia.

Idąc do miasta dowiesz się, jeśli umiesz czytać, że teleportujemy się za pomocą ołtarzy, tzw totemów. Itemki na jego budowę dostajesz na cmentarzu. Możesz także korzystać z innych, napotkanych w drodze do osiedlenia się. Swój totem można przenosić.

Po drodze do miasta dowiesz się co wolno, a czego nie wolno, czyli zasady. Twoim zadaniem jest dotrzeć do miasta. W nim znajduje się totem-spawn jako miejsce spotkań i wymiany. W mieście znajdziesz questy, handlarzy i skarby, często dobrze ukryte.

Pierwszym głównym celem jest znalezienie biblioteki, by tam zdobyć wiedzę do dalszego życia.

Nie wstawię tu żadnego zdjęcia, lub innej grafiki. Serwer posiada podgląd mapy w czasie rzeczywistym. Są dwie mapy. Punkty na mapie pokazują ciekawe miejsca i dorobek graczy. Dodam także ze z dynmapy po rejestracji można pisać.

Oto jej adres:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Dodatkowe możliwości na na serwerze:

 

- rangi, najwyższa daje możliwość zamiany z zabitego moba, mając jego zdolności, sethome itd

- łowienie ryb jak w realu, zakup przynęty i sprzedaż.

- edycja stojakow na zbroje

- zwiazki małżeńskie i drogie rozwody.

- jedyna waluta serwera to Emeraldy (Szafiry), aby coś kupić trzeba mieć w ekwipunku.

- możliwość zakładania swoich sklepów za pomocą wieśniaków.

- ustawiania cuboidow (działek) w dowolnym miejscu świata. Są cztery wielkości. Podstawowa do nabycia w ratuszu miasta, inne większe w   „Rzecznej Puszczy”

- Mob-Arena, dla zabicia czasu i nudy. Opis w bibliotece miejskiej.

- mcmmo daje dodatkowe zdolności w walce, jak i w życiu towarzyskim.

 

Sklepy w mieście dają możliwości zakupu w miarę tanich materiałów budowlanych. To oferta dla tych, co potrafią i lubią budować. Skrzynie z całą zawartością można przenosić w całości, ze znajdującymi się w środku itemkami. Jest wiele więcej nieopisanych tu zdolności, lecz zostawiam wam to jako niespodzianka do odkrywania na świecie betonu.

 

To co stworzysz, możesz dostać jako plik schematic. A po zakończeniu mapa zostanie udostępniona w całości, wszystkim zainteresowanym użytkownikom serwera.

Serwer funkcjonuje niezmiennie od maja 2015. Regulamin serwera na stronie www, widocznej po drodze do miasta Centrum, naszego serwera.

 

Pozdrawiam wszystkich „krytykow” tego forum typu: @poncjusz 

i innych pseudo znawcow komentujacych niski poziom i braki tej prezentacji.


Użytkownik coalaa edytował ten post 08 May 2018 - 19:30


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 08 May 2018 - 12:52

Screeny może jakieś? Albo chociaż uzasadnij dlaczego nie chcesz ich wrzucić...


Użytkownik Katniss edytował ten post 08 May 2018 - 17:09

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#3 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 08 May 2018 - 16:59

 

Pozdrawiam wszystkich „krytykow” tego forum typu:

@Egzequtor @klosowski_pl @Grzesiek11 @poncjusz i innych pseudo znawcow komentujacych niski poziom i braki tej prezentacji.

 

Dziękuję z całego serca i serdecznie pozdrawiam usera colaa i innych z bożej łaski zakładaczy pseudo serwerów. Mazzal tow!


  • PanCake i NoobLenny lubią to

sob7f7.png


#4 Grzesiek11

Grzesiek11

    Wieczny newfag

  • Użytkownik+
  • 459 postów
  • Grzesiek11#8712
  • Grzesiek11

Napisano 08 May 2018 - 18:34

Co ty do mnie masz? Akurat ta prezentacja mi się podoba -_-



#5 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 08 May 2018 - 19:13

Proszę mnie nie mieszać z pozostałymi trzema użytkownikami wrzucając nas do jednego worka, tym bardziej z poncjuszem, co za upokorzenie.

 

Jeśli chodzi o prezentację to nie mam zastrzeżeń, wygląda na zadbane dzieło dobrego pisarza więc wygląda na to, że nie mam prawa kulturalnie podejść do krytyki.

 

Interesuje mnie jednak przekaz, jeśli się nie obrazisz powiem co sądzę o samej rozgrywce.

 

Skrajne FB z elementami RP na poziomie podstawowym, nie ma wielkich questów, kreatur czy wielkich wyzwań.

Możliwość postawienia cubboida w dowolnym miejscu świata oznacza, że ten świat jest mapą survival, czy swoistym wielkim miastem, bo z tekstu nie wynika nic o postaci mapy a jedynie o obiektach na niej leżących. Osobiście jestem wrogo nastawiony na bezpieczny ośrodek aka' schronisko na mapach survival w postaci cubboidów zabezpieczających nas przed wszystkim co złe, jednak nie mogę się przyczepić, gdyż nie jestem tego pewien.

 

Mogę jednak pochwalić wersję, to jeden z największych atutów tego serwera.

Gorzej z autoryzacją, na życzenie wstawiając Premium ograniczacie liczbę graczy do minimum.

 

Oceniam to pozytywnie mimo paru niedociągnięć, osobiście dodałbym chociaż parę zdjęć, gdyż nie wszyscy wiedzą co czeka za żelaznymi wrotami tak świetnego serwera, który potrzebuje być Premium. Szkoda, może bym wszedł i zobaczył czy warto, jak na razie posłużyć mogę się jedynie prezentacją z forum, która jest swoistą wizytówką serwera a jak wiadomo oprawa graficzna robi pierwsze wrażenie.

 

Jak to mówią... trudno.

 

Dla mnie serwer 8/10.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#6 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 08 May 2018 - 20:36

Proszę mnie nie mieszać z pozostałymi trzema użytkownikami wrzucając nas do jednego worka, tym bardziej z poncjuszem, co za upokorzenie.

 

 

Proszę nie mieszać mnie z pozostałymi trzema użytkownikami wrzucającnas do jednego worka tym bardziej z egzequtorem, co za skandal.


  • Egzequtor, fullfun i Katniss lubią to

sob7f7.png


#7 klosowski_pl

klosowski_pl

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 postów
  • klosowskipl

Napisano 10 May 2018 - 12:52

@coalaa
Zamiast wymieniać krytyków to lepiej weź się za prezentacje twoją, ponieważ jest wręcz odpychająca.



#8 Danjou

Danjou

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 13 May 2018 - 00:00

Witam,

chciałbym z całego serca polecić wszystkim ten serwer.

 

Choć zdaje się on na pozór nie wyróżniać w szczególny sposób od innych

tego typu, nie oferuje całej gamy minigier, nie można ułatwić sobie gry za pomocą

mikrotransakcji, nie należy do dużej sieci serwerów, a narzucony wysoki poziom trudności

i perspektywa ciągłego napotykania mobów zabijających nas na tysiące sposobów, wydaje się

nużąca, czy nawet odpychająca, to jednak...

 

Tak naprawdę jest to tylko powierzchowny odbiór cechujący się wrodzoną ludzką nieufnością

do nowych i nieznanych rzeczy. Pod tą fasadą zaś kryje się stabilny serwer ze wspaniałymi

ludźmi i świetnie urozmaicającymi rozgrywkę pluginami, wśród których prym wiedzie slimefun,

dodający rzeszę materiałów, narzędzi i maszyn.

 

Wiele serwerów jak lep na muchy oferuje niesamowite dodatki do rozgrywki opierające się na modyfikacjach mniej lub bardziej złożonych i kolorowymi napisami, grafikami i górnolotnymi obietnicami bez pokrycia zachęcają do wejścia; niektóre z nich upadają jeszcze zanim jeszcze

powstały pod ciężarem wielkich nadziei i wielkiej nieporadności; inne trwają dłużej i nawet

nie uskarżają się na brak graczy i umożliwiając wszystkim grę poprzez launcher doprowadzają

do upowszednienia wspomnianych nowości i rzeczy niespotykanych, a powtarzalność zabija

urok takich serwerów.

 

Antybeton jest serwerem klimatycznym, pełnym wielkich miast i osad, zapomnianych zamków,

a przyswojenie zasad tworzenia urządzeń ze slimefun otwiera całą paletę nowych możliwości.

W tym miejscu nie oczekuje się od nikogo nic prócz odrobiny kultury i życzliwości, które tak naprawdę budowały ten serwer w ciągu 4 ostatnich lat.

Wystarczy jedynie uzbroić się w cierpliwość i dobre chęci, a spełni on wszelkie, nawet najbardziej wymyślne oczekiwania.

 

Pozdrawiam

R.



#9 coalaa

coalaa

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 111 postów
  • coalaa

Napisano 14 May 2018 - 13:10

Witam,

chciałbym z całego serca polecić wszystkim ten serwer.

 

Choć zdaje się on na pozór nie wyróżniać w szczególny sposób od innych

tego typu, nie oferuje całej gamy minigier, nie można ułatwić sobie gry za pomocą

mikrotransakcji, nie należy do dużej sieci serwerów, a narzucony wysoki poziom trudności

i perspektywa ciągłego napotykania mobów zabijających nas na tysiące sposobów, wydaje się

nużąca, czy nawet odpychająca, to jednak...

 

Tak naprawdę jest to tylko powierzchowny odbiór cechujący się wrodzoną ludzką nieufnością

do nowych i nieznanych rzeczy. Pod tą fasadą zaś kryje się stabilny serwer ze wspaniałymi

ludźmi i świetnie urozmaicającymi rozgrywkę pluginami, wśród których prym wiedzie slimefun,

dodający rzeszę materiałów, narzędzi i maszyn.

 

Wiele serwerów jak lep na muchy oferuje niesamowite dodatki do rozgrywki opierające się na modyfikacjach mniej lub bardziej złożonych i kolorowymi napisami, grafikami i górnolotnymi obietnicami bez pokrycia zachęcają do wejścia; niektóre z nich upadają jeszcze zanim jeszcze

powstały pod ciężarem wielkich nadziei i wielkiej nieporadności; inne trwają dłużej i nawet

nie uskarżają się na brak graczy i umożliwiając wszystkim grę poprzez launcher doprowadzają

do upowszednienia wspomnianych nowości i rzeczy niespotykanych, a powtarzalność zabija

urok takich serwerów.

 

Antybeton jest serwerem klimatycznym, pełnym wielkich miast i osad, zapomnianych zamków,

a przyswojenie zasad tworzenia urządzeń ze slimefun otwiera całą paletę nowych możliwości.

W tym miejscu nie oczekuje się od nikogo nic prócz odrobiny kultury i życzliwości, które tak naprawdę budowały ten serwer w ciągu 4 ostatnich lat.

Wystarczy jedynie uzbroić się w cierpliwość i dobre chęci, a spełni on wszelkie, nawet najbardziej wymyślne oczekiwania.

 

Pozdrawiam

R.

Dziekuje.

Screeny może jakieś? Albo chociaż uzasadnij dlaczego nie chcesz ich wrzucić..

Trudno komentowac durny komentarz, ale skoro sie nie umie czytac ze zrozumieniem

to sprobuje wyjasnic ponownie.

Prezentacja wykonana zgodnie z zaleceniami regulaminu.

 

Screnow nie dodalem i nie dodam, bo jak pisze w prezentacji, jest link do dynmapy. Wystarczy tylko tam kliknac

i ukaze sie obraz dwoch swiatow. A tam znajdziesz co sie tam znajduje, ilu graczy i gdzie oni sa, jesli sa.

W screnach moge dodac wszystko, takze nie znajdujace sie tam elementy.

 

Zasadnosc dolaczania screenow jest tylko w przypadku,

jesli ogladajacy ten temat nie umie czytac. A takich nie chce agitowac.

 

Dynmapa jest najlepszym screenem serwera, I w dodatku jako jedyna chyba na tym forum,

tak wielka, w 3D, w czasie rzeczywistym.


Użytkownik coalaa edytował ten post 14 May 2018 - 13:12


#10 Paffcio

Paffcio

    null

  • Użytkownik+
  • 459 postów

Napisano 14 May 2018 - 15:05

Nawet połowy nie przeczytałem tego co było po drodze do miasta. Co zatrzymywałem się aby coś przeczytać to atakowały mnie te potwory. Morał z tego taki, że trochę przegięliście, szczególnie w tym miejscu. Sam serwer zniechęca mnie pod tym względem. Ciężko się tu odnaleźć w czymś. Nie przepadam za takimi skupiskami. Może ten serw nie dla mnie, ale powiem jedno, że wkładu daliście dużo.


.Paffcio94-Siema.png

.


#11 coalaa

coalaa

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 111 postów
  • coalaa

Napisano 28 May 2018 - 09:30

@Paffcio

Juz poprawilem troche, by droga do miasta i samo miasto nie byly tak trudne.

 

 

Krotka zasada na poczatek

 

Wbijasz i robisz co chcesz. Pvp zabronione a kradziez karana wyrzuceniem z serwera na zawsze.

Jednak jako nowy powinienes pojsc droga do miasta,

by stac sie jego obywatelem. System teleportacji za pomoca totemow.

Sa dwa totemy spawn, jeden w miescie , drugi w Puszczy.

Kazdy inny postawiony takze przez ciebie totem dziala jak teleporter i twoj HOME.

Zabawa wzbogacona jest systemem rang, pluginami Marry - malzenstwa.

MCMMO- dodatkowe zdolnosci, takze towarzyskie.

Brawery- tworzenie trunkow z wyrafinowanymi efektami.

Plugin MORPH dla najwyzszej rangi, daje mozliwosci zamiany w kazdego zabitego moba

i uzywania jego zdolnosci. Jako np. nietoperz, latasz i widzisz w nocy jak w dzien, majac oczywiscie moce normalnego gracza. Mozesz budowac, latac, walczyc.

Slimefun- jako plugin techniczny ktory jest juz 4 lata na liscie a i tak malo kto wie

jak on dziala, bo wiekszosc graczy ma to w d..ie, by poznac jego ogromne mozliwosci.

 

Droga do miasta to test, bo nie chcemy nieogarnietych dzieciakow.

Serwer nie jest dla tlumow, co swiadczy o tym ze jest tylko dla

graczy z legalnie zakupionym minecraftem, tzw. Premium

Brak jakichkolwiek platnosci i supermocy VIP itp.


  • Paffcio lubi to

#12 coalaa

coalaa

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 111 postów
  • coalaa

Napisano 13 June 2018 - 21:58

Poszukiwany ktos kto kocha Minecrafta, aby w pozniejszym czasie przejac jego zarzadzanie.

Znajomosc serwera konieczna. Komunikatywnosc (TS3) mile widziana.

Co za to ?

- wdziecznosc lub nie uzytkownikow

- ciekawe (naprawde) kontakty

 

Zapraszam do kwadratowej piaskownicy.



#13 coalaa

coalaa

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 111 postów
  • coalaa

Napisano 17 June 2018 - 14:11

Nie bedzie aktualizacji do wersji 1.13.



#14 coalaa

coalaa

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 111 postów
  • coalaa

Napisano 05 July 2018 - 20:27

Zaczal sie czwarty rok dzialalnosci serwera. Maxymalna ilosc graczy na serwerze wynosila max. 17 osob.

Mimo kompletnie darmowej opcji korzystania ze wszystkich dostepnych opcji serwer nie zrobil furrory.

No coz, Premium w Polsce nie cieszylo sie uznaniem, Praktycznie nie istnieje zaden serwer w Polsce, ktory ma

jakas tradycje i reputacje, Wiec konczac ten krotki opis, pragne podziekowac wszystkim, ktorzy stworzyli przepiekne

lokacje i budowle. Zanim serwer zostanie zamkniety, zrobie tu jeszcze kilka wpisow. Mapa zostanie udostepniona

wszystkim zainteresowym, czynnym i biernym graczom.

Zycze udanych wakacji.


Użytkownik coalaa edytował ten post 05 July 2018 - 21:08


#15 N3ls0n

N3ls0n

    Nowy

  • Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 10 July 2018 - 14:15

Naprawdę boli to, że serwer jest premium. Dlaczego? Drastycznie zmniejsza liczbę graczy. Już kiedyś chciałem pograć na tym serwerze bo jego opis zainteresował mnie i znajomych jednak nikt z nas nie posiadał minecrafta premium. Kupiłem premium ostatnio, teraz gdy wbiłem na serwer to świeci pustkami. Koledzy nie wbiją bo nie mają, nie ma nikogo. Opuściłem serwer jak na razie bo nie chce czuć sie na nim jakbym grał w singleplayer.



#16 Angerjack

Angerjack

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów
  • Angerjack
  • Angerjack

Napisano 14 July 2018 - 11:49

Naprawdę boli to, że serwer jest premium. Dlaczego? Drastycznie zmniejsza liczbę graczy. Już kiedyś chciałem pograć na tym serwerze bo jego opis zainteresował mnie i znajomych jednak nikt z nas nie posiadał minecrafta premium. Kupiłem premium ostatnio, teraz gdy wbiłem na serwer to świeci pustkami. Koledzy nie wbiją bo nie mają, nie ma nikogo. Opuściłem serwer jak na razie bo nie chce czuć sie na nim jakbym grał w singleplayer.

wydaje mi sie że o wiele bardziej boli to właściciela niż ciebie, ale powiedzmy sobie wprost że jest to po prostu kwestia tego czy popierasz złodziejstwo czy nie :P 



#17 coalaa

coalaa

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 111 postów
  • coalaa

Napisano 15 July 2018 - 07:53

wydaje mi sie że o wiele bardziej boli to właściciela niż ciebie, ale powiedzmy sobie wprost że jest to po prostu kwestia tego czy popierasz złodziejstwo czy nie :P

@Angerjack , pieknie to ujales.

Po prostu wiekszosc lubi marudzic, wybrzydzac, placic, byle tylko byc lepszym od innych, krasc, zabijac, wyzywac, przeklinac i niszczyc.

Patologia serwerow No-Premium w Polsce. A wiekszosc lubi te patologie.



#18 N3ls0n

N3ls0n

    Nowy

  • Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 16 July 2018 - 19:30

@Angerjack , pieknie to ujales.

Po prostu wiekszosc lubi marudzic, wybrzydzac, placic, byle tylko byc lepszym od innych, krasc, zabijac, wyzywac, przeklinac i niszczyc.

Patologia serwerow No-Premium w Polsce. A wiekszosc lubi te patologie.

Ja bym zaryzykowal, bo na wielu tworzy sie calkiem ciekawa spolecznosc a na takich serwerach tymbardziej, bo to nie jest raczej easyhc na ktorym bedzie miniadmin za 10zł



#19 Flojd

Flojd

    Znawca

  • Użytkownik
  • 321 postów
  • Flojd

Napisano 16 July 2018 - 19:54

Samego mnie korci zrobić tylko serwer premium ale odpychająca jest myśl o małej liczbie graczy...


4.png


#20 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 26 August 2018 - 09:59

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
archiwum


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Premium, FreeBuild, RolePlay