Skocz do zawartości


Zakup premium na tym forum-warto, czy też nie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_pasiasta_zebra_*

Gość_pasiasta_zebra_*
  • Gość

Napisano 03 May 2018 - 22:40

 Witam, w tym poście rozważę, czy warto dokonać zakupy używanego konta minecraft tutaj, na tym forum. Z racji, iż niedawno wyposażyłem się, przy pomocy naszego rynku, w konto premium, nie będą to tylko puste słowa.
​ A więc tak. Zacznijmy od ceny. Na allegro aż roi się od ofert typu:


Aczkolwiek moim zdaniem są trochę podejrzane i raczej odradzałbym ich zakupu.

 A jak z cenami na forum? Zaczynają się od 20 zł a kończą na 50 zł. Przy okazji tutaj większość "sprzedawców" przyjmuje płatność psc, co jest poniekąd wielkim atutem dla potencjalnego klienta.
​ Cena dosyć niska, ale co z bezpieczeństwem? Osobiście polecam używać pośrednika, najlepiej, aby był nim moderator. Warto zaznaczyć, że czasami może przytrafić nam się sytuacja, gdzie nie będziemy mogli od razu nie mogli zmienić e-maila. W takiej sytuacji wystarczy poczekać kilka dni spróbować ponownie. 
​ No i oczywistą jak dla mnie sprawą jest poproszenie o screeny z popularnych serwerów premium, najlepiej z napisanym swoim Nickiem.

A więc tak. Czy warto? Jak dla mnie jak najbardziej, szczególnie, że 20 zł nie jest górą złota, więc nawet przy ewentualnym scamie nie stracimy zbyt dużo.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Cubixor

Cubixor

    Ciasteczkowy Potwór

  • Użytkownik+
  • 766 postów

Napisano 04 May 2018 - 08:54

Jak dla mnie nie warto w ogóle kupować używanych kont. Dlaczego? - Poza oczywistymi sprawami jak np. bany na serwerach, wykorzystany okres próbny minecraft realms lub wykorzystany kod do edycji na windows 10 jest jeszcze jedna rzecz która do tego zniechęca. Gdyby ktoś włamał się nam na konto lub je ukradł możemy napisać do mojangu wysyłając im dowód jego zakupu na minecraft.net. Wtedy oni bez dodatkowych problemów oddadzą nam to konto. Jeśli jednak mamy konto zakupione z allegro lub z forum nie mamy takiego dokumentu i gdy ktoś ukradnie nam konto już go raczej nie odzyskamy.


Dlatego lepiej jest już wytać tą stówe i mieć nowe konto niż np. kupować kilka razy używane.

Użytkownik Cubixor edytował ten post 04 May 2018 - 08:56

  • KaiserrPL lubi to
1fyIFXE.png

#3 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 04 May 2018 - 08:55

Temat trochę niepotrzebny, zwłaszcza że zbytnio się nie rozpisałeś. Do takich wniosków każdy zainteresowany mógłby dojść sam, a nawet jeśli nie to ten wątek raczej nie zmieni jakkolwiek jego opinii.


  • KaiserrPL lubi to

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#4 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 04 May 2018 - 09:18

Konta z Allegro to konta współdzielone.

 

Kupiłem z tego forum konto za 15zł i wbrew temu, co mówi @Cubixor mam okres próbny Minecraft Realms, nie mam banów na żadnych serwerach i miałem do wykorzystania kod na Minecraft Windows 10 Edition.


  • Sofiak i NoobLenny lubią to

e

 

 


#5 Paffcio

Paffcio

    null

  • Użytkownik+
  • 459 postów

Napisano 04 May 2018 - 09:28

@up Jestem w identycznej sytuacji co @Szerbi - tyle że kupiłem je za 30 złotych. Żadnych banów, problemów po upływie już dobrych 5 miesięcy. Nawet znalazł się niewykorzystany Realms na 30 dni i klucz do MC W10. Po prostu musicie trafić na właściwego luda. Grunt żeby omijać osoby które hurtowo sprzedają i piszą tematy "Sprzedam 10 kont premium za 15 zł od sztuki". Nie i jeszcze raz nie.


.Paffcio94-Siema.png

.


#6 Gość_pasiasta_zebra_*

Gość_pasiasta_zebra_*
  • Gość

Napisano 04 May 2018 - 10:56

[...]Gdyby ktoś włamał się nam na konto lub je ukradł możemy napisać do mojangu wysyłając im dowód jego zakupu na minecraft.net. Wtedy oni bez dodatkowych problemów oddadzą nam to konto. Jeśli jednak mamy konto zakupione z allegro lub z forum nie mamy takiego dokumentu i gdy ktoś ukradnie nam konto już go raczej nie odzyskamy.
[...]

Wystarczy poprosić sprzedającego o kod transakcji czy jak to tam się nazywa.



#7 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 04 May 2018 - 13:12

A ja kupiłem za dolara 2 konta minecraft dla mnie i kolegi. Mam dostęp do wszystkiego, co możliwe. O to, że ktoś mi je ukradnie się nie boje, bo potrafię używać mózgu.



#8 Nupp_

Nupp_

    MinecraftSklep.PL - Najtańsze Premki!

  • Użytkownik+
  • 324 postów
  • Nupp_#0802
  • Nupp_
  • ehe

Napisano 04 May 2018 - 13:40

Ja kupiłem koło 22 kont i jakoś wszystkie działają a część sprzedałem dalej bez żadnych problemów :D



#9 Naleśniczek

Naleśniczek

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 108 postów
  • man
  • poszukaj
  • ni

Napisano 04 May 2018 - 18:53

Mogą ci dać Token Co oni wykradli z 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

za Free