Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poszukuje stanowiska [Budowniczego] i [Technika] (oboje nie pojedynczo)

Technik Budowniczy Poszukuje stanowiska ranga minecraft 2018 01 05

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 MathTheNight

MathTheNight

    Nowy

  • Użytkownik
  • 51 postów
  • Math#3195
  • MathTheNight

Napisano 01 May 2018 - 21:28

O mnie,

 

Wiek: 14

Nick w mc: MathTheNight

Doświadczenie: Edytowanie pluginów itd. nierobie skryptów i pluginów tylko biore je z netu i edytuje (bez hejtów)

Czy kiedyś miałeś swój serwer : TAK

Ogarniasz skrypty i pluginy i ftp :TAK i NIE

Kilka zdań o sobie : Moge wszystkie pluginy zrobić jeśli jest już zrobiony Essentials więc nieprzyjmuje serwerów od graczy którzy niemają ściągniętego Essentials i żeby Rangi na czacie się pojawiały.

 

Kontakt : Discord - Math#7632, (często online)

Skype : MathTheNight (prawie nigdy)


Użytkownik MathTheNight edytował ten post 01 May 2018 - 21:30


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 01 May 2018 - 21:50

Wat?

Czyli szukasz technika i budowniczego, a potem piszesz, że nie przyjmujesz serwerów? To się nie trzyma "kupy"...

 

No i post właściwie przekopiowany z innego wątku, zaraz dam linka, żeby nie było, że puste słowa.

 

@Edit

 


Wiek:14
Nick w mc: MathTheNight
Doświadczenie: Nierozumiem o jakim doświadczeniu (jak chcesz moge ci odpowiedzieć na kilka pytań jak chcesz).
Czy kiedyś miałeś swój serwer : TAK
Ogarniasz skrypty i pluginy i ftp :TAK i NIE (TAK : Pluginy i edytowanie ich, NIE: Reszta) [Dev jest poco żeby robić skrypty oraz pluginy i on jest płatny]
Kilka zdań o sobie : Jest darmowym Technikiem i moge pomóc we wszystkim prócz Essentials bo mi się jakoś buguje niewiem czemu.
 
Discord : Math#7632

Użytkownik Katniss edytował ten post 01 May 2018 - 21:52

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#3 MathTheNight

MathTheNight

    Nowy

  • Użytkownik
  • 51 postów
  • Math#3195
  • MathTheNight

Napisano 01 May 2018 - 21:52

Wat?

Czyli szukasz technika i budowniczego, a potem piszesz, że nie przyjmujesz serwerów? To się nie trzyma "kupy"...

 

No i post przekopiowany z innego wątku, zaraz dam linka, żeby nie było, że puste słowa.

I poco się chwalisz? Ja jedynie wchodze i pisze wątek na forum bo poszukuje serwera gdzie moge zdać na Technika oraz Budowniczego, inaczej mi chodzi: Mam być Technikiem ale też Budowniczym w sytuacjach kiedy potrzebują Budowniczego który niejest zajęty.



#4 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 01 May 2018 - 21:55



I poco się chwalisz? Ja jedynie wchodze i pisze wątek na forum bo poszukuje serwera gdzie moge zdać na Technika oraz Budowniczego, inaczej mi chodzi: Mam być Technikiem ale też Budowniczym w sytuacjach kiedy potrzebują Budowniczego który niejest zajęty.

Skoro chcesz być budowniczym, to dlaczego piszesz w wątku, że szukasz budowniczego?

 

@Edit

 

I niczym się nie chwalę, nie wiem skąd taki wniosek... -_-


Użytkownik Katniss edytował ten post 01 May 2018 - 21:57

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#5 MozajkaPl

MozajkaPl

    Nowy

  • Użytkownik
  • 24 postów
  • MozajkaPL

Napisano 02 May 2018 - 17:54

Ogólnie mówiąc to co do plugiów to porostu wchodzisz w notepada czy coś innego zmieniasz plugin jednocześnie oglądając na YouTube filmik jak to zrobić, tak?

Myślę że z takimi umiejętnościami to możesz co najwyżej jeszcze bardziej się ośmieszyć.

Żadnymi swoimi pracami budowlanymi się nie pochwaliłeś.

 

(...) i żeby Rangi na czacie się pojawiały. (...)

 

Czyli ogółem mówiąc zależy Ci na tym by na jakimś serwerze dostać rangę i wszyscy o tym wiedzieli.

Przynajmniej tak to rozumiem.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

I poco się chwalisz? Ja jedynie wchodze i pisze wątek na forum bo poszukuje serwera gdzie moge zdać na Technika oraz Budowniczego, inaczej mi chodzi: Mam być Technikiem ale też Budowniczym w sytuacjach kiedy potrzebują Budowniczego który niejest zajęty.

 

Nie żeby coś ale z takim podejściem nie masz co liczyć na to że ktoś przyjmie Cię na jakiekolwiek  stanowisko.

 

A i jeszcze jedno-nie ten dział.


MozajkaPL

 

"Lepiej być szczęśliwym w tym życiu, niżli mieć nadzieję na szczęście w następnym"

 Assassins's Creed II

#TeamMozajkaTv

www.mtv.cupsell.pl


#6 Naleśniczek

Naleśniczek

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 108 postów
  • man
  • poszukaj
  • ni

Napisano 02 May 2018 - 18:53

Ogarniasz skrypty i pluginy i ftp :TAK i NIE

 

TO ty chcesz być technikiem czy Developerem xD


  • Katniss lubi to

#7 KaiserrPL

KaiserrPL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 145 postów
  • ThePolishKaiserr#1867
  • KaiserrPL

Napisano 02 May 2018 - 21:15

Wszedłem i się roześmiałem xD



#8 MathTheNight

MathTheNight

    Nowy

  • Użytkownik
  • 51 postów
  • Math#3195
  • MathTheNight

Napisano 02 May 2018 - 21:38

Skoro chcesz być budowniczym, to dlaczego piszesz w wątku, że szukasz budowniczego?

 

@Edit

 

I niczym się nie chwalę, nie wiem skąd taki wniosek... -_-

"Poszukuje STANOWISKA" jejuuuuu


Temat zamknięty, niemożna wyszukać dobrego forum niż tego, tylko sami idioci.

Otwieram nowy temat.



#9 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 02 May 2018 - 21:46

"Poszukuje STANOWISKA" jejuuuuu


Temat zamknięty, niemożna wyszukać dobrego forum niż tego, tylko sami idioci.

Otwieram nowy temat.

Niby "idioci", a kto pisze temat nie dość, że nie w tym dziale co powinien, to jeszcze się wykłóca, jak to on ma rację?

Jakbyś nie był takim aroganckim chamem i po prostu ładnie zmienił to co Ci wymieniłem to byłoby wszystko ok. Póki co wątpię, że ktokolwiek Cię "zatrudni", z takim zachowaniem i podejściem...


  • MozajkaPl lubi to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#10 MathTheNight

MathTheNight

    Nowy

  • Użytkownik
  • 51 postów
  • Math#3195
  • MathTheNight

Napisano 02 May 2018 - 22:01

Po prostu najgorszy forum, jedynie co chce to poszukać serwera, a tylko wytłudacze są tu. Już by dzieci tu mogły pomóc niż komentować post że są jakieś błędy.



#11 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 02 May 2018 - 22:08

Po prostu najgorszy forum, jedynie co chce to poszukać serwera, a tylko wytłudacze są tu. Już by dzieci tu mogły pomóc niż komentować post że są jakieś błędy.

Ale ty przecież nie masz umiejętnosci na te rangi to czego ty oczekujesz. I mówisz o dzieciach samemu nim będąc? Wtf


  • MozajkaPl lubi to

#12 MathTheNight

MathTheNight

    Nowy

  • Użytkownik
  • 51 postów
  • Math#3195
  • MathTheNight

Napisano 02 May 2018 - 22:39

Jeju, a może ktoś z serwera już miał technika który już zrobił Essentialsa?

I przestańcie mnie wkurzać. CHOCIAŻ TECHNIKIEM BĘDĘ ZA DARMO A NIE, ŻE PŁATNIE.



#13 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 02 May 2018 - 23:15

Jeju, a może ktoś z serwera już miał technika który już zrobił Essentialsa?
I przestańcie mnie wkurzać. CHOCIAŻ TECHNIKIEM BĘDĘ ZA DARMO A NIE, ŻE PŁATNIE.


Myślisz, że komuś chce się wkurzać jakiegoś randoma? I na nic komuś technik nie posiadający praktycznie żadnych umiejętności? Nawet za darmo.
  • Katniss i MozajkaPl lubią to

#14 MozajkaPl

MozajkaPl

    Nowy

  • Użytkownik
  • 24 postów
  • MozajkaPL

Napisano 03 May 2018 - 13:59

I dla tego nie gadam z dziećmi

@MathTheNight

Nie dziw się że nikt nie chce Cię przyjąć.

Obrażasz swoich potencjalnych pracodawców od "idiotów"

Nic Ci nie da takie zachowanie a jedynie pogorszy Twoją sytuacje.

Ciesz się że jeszcze nie dostałeś bana za obrazę.


  • Katniss lubi to

MozajkaPL

 

"Lepiej być szczęśliwym w tym życiu, niżli mieć nadzieję na szczęście w następnym"

 Assassins's Creed II

#TeamMozajkaTv

www.mtv.cupsell.pl


#15 Naleśniczek

Naleśniczek

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 108 postów
  • man
  • poszukaj
  • ni

Napisano 04 May 2018 - 14:28

Po prostu najgorszy forum, jedynie co chce to poszukać serwera, a tylko wytłudacze są tu. Już by dzieci tu mogły pomóc niż komentować post że są jakieś błędy.

TO znajdź lepsze 1 Osobę znajdziesz za 2 lata







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Technik, Budowniczy, Poszukuje stanowiska, ranga, minecraft, 2018 01 05