Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polityka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tosteł

Tosteł

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 215 postów

Napisano 29 April 2018 - 18:20

.


Użytkownik Tosteł edytował ten post 30 June 2021 - 23:53

  • Serpico lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 29 April 2018 - 19:15

No i o czym tu rozmawiać? Zawsze komuś będzie źle. A wszyscy i tak umrzemy

#3 Gość_pasiasta_zebra_*

Gość_pasiasta_zebra_*
  • Gość

Napisano 29 April 2018 - 19:32

PiS jest zły, PO jest złe.
​Wniosek:
Kukiz'15 is the best choice <3



#4 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 29 April 2018 - 19:38

PiS jest zły, PO jest złe.
​Wniosek:
Kukiz'15 is the best choice <3


Fakt, partia bez specjalnego pomysłu na siebie której członkowie po prostu krytykują oponentów i rzucają luźne hasła jest świetną alternatywą.
  • Tosteł lubi to

#5 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 29 April 2018 - 21:43

Może zróbmy zamach stanu?
  • Serpico i MrKisiel lubią to

#6 Gość_pasiasta_zebra_*

Gość_pasiasta_zebra_*
  • Gość

Napisano 29 April 2018 - 21:46

Fakt, partia bez specjalnego pomysłu na siebie której członkowie po prostu krytykują oponentów i rzucają luźne hasła jest świetną alternatywą.

Kukiz'15 jest tylko ruchem, w którym ludzie nie są ukierunkowani w dokładnie tą samą stronę, aczkolwiek pokładam nadzieję, że sytuacja ta się zmieni



#7 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 29 April 2018 - 21:46

Może zróbmy zamach stanu?


Mając tak silne zaplecze i poparcie społeczne jestem za.

@up a ja wierzę, że ludzie kiedyś będą w pełni wolni i niezależni i nie będą siebie oceniać. Na świecie zaś zapanuje pokój. Piękne ideały ale nic na to nie wskazuje

Użytkownik benio1394 edytował ten post 29 April 2018 - 21:48

  • Katniss lubi to

#8 Tosteł

Tosteł

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 215 postów

Napisano 29 April 2018 - 22:19

.


Użytkownik Tosteł edytował ten post 30 June 2021 - 23:53


#9 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 29 April 2018 - 22:30

Spodziewałem się normalnej wypowiedzi na temat Kukiz'15 ale widzę, że większość nawet nie zna podstawy istnienia tej partii.

Kukiz idzie ramie w ramie z PiSem, założę się, że pójdą w koalicję. Kukiz'15 zawsze popierał PiS, to jest taki mały lizus tej partii, zawsze gdy brakuje głosów to Kukiz zrobi co potrzeba.

A mówił, że się nigdy nie sprzeda... jak widać prości muzycy tacy jak Paweł Kukiz prawie zawsze ulegają pokusie taniej kasy.

 

Mam nadzieję, że temat się rozwinie, jak na razie nie rzucam słów w wiatr, jednak Kukiz powinien być w waszych oczach skreślony już od początku.


  • Zeus1970 i benio1394 lubią to

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#10 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 30 April 2018 - 01:37

Mnie to najbardziej irytuje w dzisiejszej Polskiej polityce, że gdy przeciętny Kowalski idzie głosować, to musi wybierać mniejsze zło.
Myśli sobie tylko: Kto mi mniej zaszkodzi

Czy to nie powinno być tak, że ludzie wybierają tych, którzy odzwierciedlaja ich poglądy i inne "zachcianki"?


  • Serpico i Katniss lubią to

#11 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 30 April 2018 - 02:03

Mnie to najbardziej irytuje w dzisiejszej Polskiej polityce, że gdy przeciętny Kowalski idzie głosować, to musi wybierać mniejsze zło.
Myśli sobie tylko: Kto mi mniej zaszkodzi

Czy to nie powinno być tak, że ludzie wybierają tych, którzy odzwierciedlaja ich poglądy i inne "zachcianki"?


Tak powinno to wyglądać ale poprzez szereg zdarzeń socjologiczno- społecznych wyszedł nam system dwupartyjny. Chyba że to właśnie te 4 czy 5 największych partii najlepiej oddaje to co chce nasze społeczeństwo. Kolejną rzeczą jest niska świadomość polityczna społeczeństwa i coraz niższa frekwencja wyborcza. Dlatego w dużej mierze głosuje beton wyborczy owych partii natomiast ci którzy na wybory się nie kopsnęli wychodzą z założenia że głosowanie na inne partie nie ma sensu bo nawet do Sejmu się nie dostaną. I działa to jak koło zamachowe. Rozwiązanie? Szerzyć świadomość polityczną wśród obywateli. Problem w tym, że nikomu z tych większych partii na tym nie zależy więc musiałaby to być inicjatywa oddolna która z kolei nie opłaca się tym dwóm siłom politycznym bo po co dzielić się tortem więc i nie pomogą a jeszcze może i przeszkodzą. I co z tym zrobić? Oto jest pytanie
  • Zeus1970 lubi to

#12 Serpico

Serpico

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 169 postów
  • Szabelan

Napisano 30 April 2018 - 16:23

Nie mam pojęcia co można zrobić w obecnej chwili. Jedyne co sobie wyobrażam to dalsza kadencja PiS, potem może PO.



#13 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 30 April 2018 - 16:51

Nie mam pojęcia co można zrobić w obecnej chwili. Jedyne co sobie wyobrażam to dalsza kadencja PiS, potem może PO.


I jest to najbardziej sprawdopodobny scenariusz.

#14 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 30 April 2018 - 17:16

hur dur pis zły



#15 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 30 April 2018 - 17:16

PiS zły, PO to samo, a reszta partii to stracone głosy.

 

... Witamy w Polsce.


Użytkownik Katniss edytował ten post 30 April 2018 - 17:17

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#16 Aorion

Aorion

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 03 May 2018 - 10:10

Tak powinno to wyglądać ale poprzez szereg zdarzeń socjologiczno- społecznych wyszedł nam system dwupartyjny.

Możesz napisać jakie to zdarzenia albo chociaż podać linki do odpowiednich źródeł? Tak się składa że ciekawi mnie co to za zdarzenia.


Pożeracz się zbliża.


#17 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 03 May 2018 - 11:50

Możesz napisać jakie to zdarzenia albo chociaż podać linki do odpowiednich źródeł? Tak się składa że ciekawi mnie co to za zdarzenia.


Służę odpowiedzią. Zdarzenia o których mówię to zasadniczo cała historia naszego kraju i świata bo to ona kształtuje świat takim jakim jest dzisiaj. Np. gdyby nie ekspansja kolonialna Francjii i Wielkiej Brytanii prawdopodobnie nie mielibyśmy kryzysu migracyjnego. To z kolei nie pozwoliłoby PiSowi w ostatnich wyborach tak zagrać na strachu ludzi przed zamachami. Tak więc mówiłem o geopolityce i psychologii tłumu. Każde zdarzenie miało swój wpływ na to jak wygląda dzisiaj świat. Delikatne przejście z komunizmu do demokracjii odbija się teraz oskarżaniem się na prawo i lewo o kontynuowanie linii PZPR czy ciągłą chęcią rozliczenia z przeszłością. I tak możnaby długo wymieniać. Jeżeli nie wyczerpałem ciekawości to mogę kontynuuować ten wywód.