Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poszukuję osób do gry na SevTech: Ages!

poszukuję do gry SevTech:Ages mody mody techniczne poszukuję do gry na modach

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Filipkalin

Filipkalin

    Nowy

  • Użytkownik
  • 54 postów
  • Filiq343#6591
  • Filiq343

Napisano 26 April 2018 - 16:41

Witajcie!

Ja jestem Filip, mam 13 lat. Uwielbiam grać na paczkach modyfikacji w minecraft, szczególnie tych technicznych urozmaiconych (np. SkyFactory) oraz tych mieszanych techniczne+przygodowe (np. SevTech, Banished). Poszukuję 1-3 osób do gry na paczce SevTech: Ages, wymagany jest minecraft premium, komputer/laptop, który udźwignie tą paczkę, wiek min. 13 lat, konto discord, możliwość rozmawiania, ogarnięcie w paczkach technicznych. Kontakt discord: Filiq343#6591


Użytkownik Filipkalin edytował ten post 26 April 2018 - 17:04


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Miloszowo

Miloszowo

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 26 April 2018 - 18:41

jestem Miłosz mam 13 lat.  znam się na paczkach technicznych , grałem w skyfactory i tekkita więc myślę ze to wystarczy. (Testowałem tego moda i chodzi płynnie)  

 

P.s pisze tutaj , bo na discordzie nie mogłem pisać ponieważ nie jestem twoim znajomym

 

Edit: Jednak ten mod laguje mi na zaawansowanych maszynach mi laguje , więc odpadam


Użytkownik Miloszowo edytował ten post 27 April 2018 - 09:06


#3 Filipkalin

Filipkalin

    Nowy

  • Użytkownik
  • 54 postów
  • Filiq343#6591
  • Filiq343

Napisano 13 June 2018 - 15:07

Ponownie poszukuję! :)


Użytkownik Filipkalin edytował ten post 13 June 2018 - 15:07






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: poszukuję do gry, SevTech:Ages, mody, mody techniczne, poszukuję do gry na modach