Skocz do zawartości


Zdjęcie

Alty do Minecrafta. O co chodzi?

alty watt co nierozumiem kradzione alt mc Minecraft 11

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Grzesiek11

Grzesiek11

    Wieczny newfag

  • Użytkownik+
  • 459 postów
  • Grzesiek11#8712
  • Grzesiek11

Napisano 25 April 2018 - 18:37

Hej. Często spotykam się z takim terminem jak "alty do Minecrafta". O co w tym w ogóle chodzi? Jest toto tak tanie, że aż śmierdzi. Myślałem, że są to kradzione konta, ale twórcy stron z takimi chwalą się "nielimitowaną ilością". Coś tu naprawdę cuchnie...


Użytkownik Grzesiek11 edytował ten post 25 April 2018 - 18:37


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 25 April 2018 - 18:41

Mi się wydaje, że są to konta przestarzałe, które nie są odwiedzane przez pare lat. Nie wiem skąd oni mają tyle tego, ale opłaca się kupić, bo skoro i tak nikt z tego konta nie korzysta, to czemu ma się marnować? :D



#3 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 25 April 2018 - 18:43

Najpewniej kradzione konta, wycieki lub kupione za kradzione pieniądze.

 

"Nielimitowana ilość" to chwyt marketingowy.


Użytkownik Katniss edytował ten post 25 April 2018 - 18:43

  • HelloDoggo lubi to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#4 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 25 April 2018 - 20:24

Tanie konta służące do cheatowania na dużych serwerach, otrzymywane zwykle przez właścicieli takich stron poprzez włamywanie się na konta ze słabymi hasłami lub dystrybucje programów/tworzenie wirusów kradnących hasła.


  • HelloDoggo i NoobLenny lubią to

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#5 Cubixor

Cubixor

    Ciasteczkowy Potwór

  • Użytkownik+
  • 766 postów

Napisano 26 April 2018 - 12:29

Obejrzyj sobie :) 

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


1fyIFXE.png

#6 Nupp_

Nupp_

    MinecraftSklep.PL - Najtańsze Premki!

  • Użytkownik+
  • 324 postów
  • Nupp_#0802
  • Nupp_
  • ehe

Napisano 26 April 2018 - 22:29

Alty to są konta używane przez pare osób na raz / najczęściej pobanowane na takich serwerach jak hypixel albo mineplex :P



#7 Grzesiek11

Grzesiek11

    Wieczny newfag

  • Użytkownik+
  • 459 postów
  • Grzesiek11#8712
  • Grzesiek11

Napisano 27 April 2018 - 15:54

Dzięki za odpowiedzi. Już rozumiem, a temat do zamknięcia.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: alty, watt, co, nierozumiem, kradzione, alt, mc, Minecraft, 11