Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poszukuję modów terraformację, samoloty, pragnienie, oraz inne wymiary. (1.12.2)

Poszukuję modów terraformacja samoloty pojazdy woda pragnienie wymiary portale 1.12.2 1.12

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 El3ktrik

El3ktrik

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • realEl3ktrik

Napisano 23 April 2018 - 10:35

Witam,

 

Tak jak w tytule poszukuję modów które dodałyby możliwość terraformacji (np. zmiany poziomu morza) podczas gry. Druga modyfikacja, której potrzebuję, miałaby dawać mi możliwość tworzenia własnych samolotów, najlepiej dwupłatowców. Zależy mi też na tym, by wszystko było podobne do oryginalnej wersji minecrafta. Kolejny mod ma dodawać potrzebę picia wody. Jeżeli jednak byśmy jej nie pili, zginęlibyśmy nawet na łatwym poziome trudności. Przydałyby mi się mody dodające inne, równie ciekawe co te z wersji vanilla wymiary.

 

 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 23 April 2018 - 11:15

Na 1.10 wzwyż będą to kolejno Open Terrain Generator, flying simulator mod, tough as nails lub shopcraft a co do wymiarów to the beetweenlands, twilight forest, abbysalcraft, aether
  • El3ktrik lubi to

#3 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 23 April 2018 - 13:54

RealisticTerrainGenerator lepszy od OTG.

A jak chcesz defaultowy, ale przestawić kilka wartości, to możesz użyć CUSTOMIZED generatora z vanilli.


  • El3ktrik lubi to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#4 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 23 April 2018 - 19:53

RealisticTerrainGenerator lepszy od OTG.
A jak chcesz defaultowy, ale przestawić kilka wartości, to możesz użyć CUSTOMIZED generatora z vanilli.


Tak tylko że RTG zatrzymał się na 1.10

#5 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 23 April 2018 - 20:14

Tak tylko że RTG zatrzymał się na 1.10

A OTG ma brzydki teren, już lepsza vanilla CUSTOMIZED z paroma tweakami heightmapy.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#6 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 23 April 2018 - 21:06

A OTG ma brzydki teren, już lepsza vanilla CUSTOMIZED z paroma tweakami heightmapy.


OTG jest narzędziem do tworzenia generatorów świata, więc to jak będzie to wyglądało zależy od twojej inwencji i pobawienia się opcjami. Patrz - biome bundle

Użytkownik benio1394 edytował ten post 23 April 2018 - 21:07

  • Katniss lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Poszukuję modów, terraformacja, samoloty, pojazdy, woda, pragnienie, wymiary, portale, 1.12.2, 1.12