Skocz do zawartości


Zdjęcie

Paczka skryptów pod tryb RealLife

skrypty reallife skript reallife sebxter skript

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 SebxteR

SebxteR

    Nowy

  • Użytkownik
  • 63 postów
  • SebxteR

Napisano 14 April 2018 - 15:44

XXX

 

Paczka nie jest już dostępna do pobrania, osoby zainteresowane plikami pod tryb RealLife zapraszam 

https://craftportal....-tryb-reallife/


Użytkownik SebxteR edytował ten post 10 August 2019 - 13:22

  • Cubixor i Yxu. lubią to

baner1.png


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Cubixor

Cubixor

    Ciasteczkowy Potwór

  • Użytkownik+
  • 766 postów

Napisano 15 April 2018 - 12:53

Hej,

Patrząc na screeny wydaje mi się, że paczka jest świetna. Ale chciałem ją przetestować i mam do Ciebie prośbę: czy mógłbyś przedstawić mi listę dostępnych komend bo nie wiem jak korzystać np. z telefonu bankomatu itd. W dodatku po wejściu na serwer na który wgrałem tą paczkę (z tym silnikiem co podałeś) w ogóle nie widzę tego z pierwszego screena na tabie - nie wiem czy to po prostu coś nie działa czy trzeba to jakoś aktywować. Z góry dziękuję Ci za pomoc.


1fyIFXE.png

#3 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 15 April 2018 - 13:25

Wygląda spoko, tylko jedno pytanie. Dlaczego w Skripcie?

 

Będą "lagi", Skript jest jednowątkowy, a co za tym idzie nie nadaje się do dużych projektów.


Użytkownik Katniss edytował ten post 15 April 2018 - 13:25

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#4 SebxteR

SebxteR

    Nowy

  • Użytkownik
  • 63 postów
  • SebxteR

Napisano 15 April 2018 - 14:30

Wygląda spoko, tylko jedno pytanie. Dlaczego w Skripcie?

 

Będą "lagi", Skript jest jednowątkowy, a co za tym idzie nie nadaje się do dużych projektów.

Tworzyłem serwer RealLife gdzie cała mechanika była stworzona w skript i było to bardziej skomplikowane niż ta paczka, lagów nie było. Dlaczego w skripcie? Nie umiem tworzyć pluginów i jakoś mnie nie ciągnie do tego aby się uczyć.

 

OGŁOSZENIE

Jeśli komuś nie działa TAB należy zamienić plugin ProtocolTab na ten: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


baner1.png


#5 Cubixor

Cubixor

    Ciasteczkowy Potwór

  • Użytkownik+
  • 766 postów

Napisano 15 April 2018 - 14:40

Wyszystkie problemy rozwiązane (na discordzie). Wystarczyło wgrać inną wersję jednego pluginu. Według mnie jest to świetna paczka godna polecenia. :)


1fyIFXE.png

#6 SebxteR

SebxteR

    Nowy

  • Użytkownik
  • 63 postów
  • SebxteR

Napisano 10 August 2019 - 13:23

Paczka nie jest już dostępna do pobrania, osoby zainteresowane plikami pod tryb RealLife zapraszam 

https://craftportal....-tryb-reallife/


baner1.png






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: skrypty, reallife, skript reallife, sebxter, skript