Skocz do zawartości


[1.12.2] [NP] [Survival] MC-MCPC.PL - Survival + Minigry + Prywatne tereny i nie tylko! NOWA ODSŁONA!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#21 DroniFF

DroniFF

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • DroniFF#2328
  • DroniFF

Napisano 30 April 2018 - 08:34

Widzę że ty w większości nie rozumiesz moich wypowiedzi, chociaż wcale się nie dziwię. Mówiąc o beniu miałem na myśli że tak samo jak ty nigdy nie był na serwerze, a wypowiada się na temat administracji oraz graczy czego nie dowie się z forum. Mówiąc o skyblocku miałem na myśli, że dużo wcześniej go hejtowałeś i dopiero po nacisku admina na niego wszedłeś tylko po to żeby się nikt nie czepiał. Wytłumaczyłbym ci więcej z chęcią, ale dyskusja z tobą nie ma całkowicie sensu, z niej oraz twojej aktywności pod innymi tematami można wywnioskować twój przedział wiekowy, co prowadzi jedynie do zakończenia rozmowy z tobą. Nie będę tu obniżał przez ciebie swojego poziomu. Bez pozdrowień  :ocelot:



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 30 April 2018 - 10:59

1. Jeżeli mówimy o poziomie to ty jednak prezentujesz niższy. A jak w to wątpisz to mogę znowu podlinkować stary temat, twój wybór.
2. Odwiedziłem (niestety) mcpc. Poziom graczy jaki zobaczyłem zachęcił mnie natomiast do szybkiego opuszczenia tego miejsca. Dodatkowo zobaczyłem zabawne ogłoszenie dotyczące nagrywania serii z pokazywania domków. Pamiętając ostatnie produkcje mało nie umarłem ze śmiechu.
  • HelloDoggo lubi to

#23 HelloDoggo

HelloDoggo

    Użytkownik TempleOSa

  • Użytkownik+
  • 287 postów
  • Selcior#0028

Napisano 30 April 2018 - 18:53

Widzę że ty w większości nie rozumiesz moich wypowiedzi,

Ja również widzę, że w większości nie rozumiesz moich wypowiedzi!

Mówiąc o beniu miałem na myśli że tak samo jak ty nigdy nie był na serwerze, a wypowiada się na temat administracji oraz graczy czego nie dowie się z forum.
Ale benio i ja byliśmy na serwerze! Niech ten twój najświętszy użytkownik sprawdzi logi... cCkScRU.png

Mówiąc o skyblocku miałem na myśli, że dużo wcześniej go hejtowałeś i dopiero po nacisku admina na niego wszedłeś tylko po to żeby się nikt nie czepiał.
Nie nazwałbym tego "dużo później"... I nie raz "testowo" grałem na podobnych serwerach, więc wiem czego mogę się spodziewać!

Wytłumaczyłbym ci więcej z chęcią, ale dyskusja z tobą nie ma całkowicie sensu
,,Wytłumaczyłbym ci więcej, ale nie mam pomysłu co'' ~Typowe...

niej oraz twojej aktywności pod innymi tematami można wywnioskować twój przedział wiekowy
Raczej nie...

co prowadzi jedynie do zakończenia rozmowy z tobą. Nie będę tu obniżał przez ciebie mojego* poziomu. Bez pozdrowień cCkScRU.png
I fixed that for you! :P

#24 KaiserrPL

KaiserrPL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 145 postów
  • ThePolishKaiserr#1867
  • KaiserrPL

Napisano 03 May 2018 - 12:59

Prezentacja razi w oczy, jednak z chęcią na serwer bym wszedł gdyby nie pisało że mój nick (ThePolishKaiserr) jest za długi :(



#25 HelloDoggo

HelloDoggo

    Użytkownik TempleOSa

  • Użytkownik+
  • 287 postów
  • Selcior#0028

Napisano 03 May 2018 - 15:00

jednak z chęcią na serwer bym wszedł gdyby nie pisało że mój nick (ThePolishKaiserr) jest za długi :(

Na minecraft.net jest opcja zmiany nicku! :)

#26 Grzesiek11

Grzesiek11

    Wieczny newfag

  • Użytkownik+
  • 459 postów
  • Grzesiek11#8712
  • Grzesiek11

Napisano 03 May 2018 - 18:13

Prezentacja jest okropna -_- Najlepiej napisać to zwyczajnie, przy użyciu bbcode.
Sam serwer jeszcze zobaczę.

Użytkownik Grzesiek11 edytował ten post 03 May 2018 - 18:14


#27 KaiserrPL

KaiserrPL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 145 postów
  • ThePolishKaiserr#1867
  • KaiserrPL

Napisano 03 May 2018 - 20:05

@HelloDoggo

 

Nie zamierzam zmieniać nicku dla jednego serwera, ponieważ na inne zwyczajnie mogę wejść.

 

Bez Pozdro


Użytkownik BremQ edytował ten post 03 May 2018 - 20:05

  • HelloDoggo lubi to

#28 deaphuz

deaphuz

    Autor logo Craft p o r t a l u

  • Użytkownik+
  • 570 postów
  • deaphuz#9803
  • deaphuz

Napisano 04 May 2018 - 08:20

Na MCPC byłem parę razy po 5 minut, ale to, co się stało wczoraj (czy tam przedwczoraj), to jest jakiś żart.

Ozelot wszedł na mój serwer i zaczął coś mówić, że niby wchodzę coś "podkradać" z jego serwera i że niby zgapiłem od niego, proszę was, plugin CHESTSHOP (o_o) i jakieś podpisy.

Nie wiem czy wiesz panie Ozelocie, ale ChestShop istnieje od 2011 roku, a ja go na swoich serwerach używam niemal nieprzerwanie od bodajże 2016 roku (jak nawet nie wcześniej), gdzie jeszcze nikt o tobie i o twoim serwerze nie słyszał. Więc no, nie wypisuj mi jakichś bzdur na czacie :P

 

A samego serwera nie polecam - społeczność to żart, zasięg rysowania mapy jest tak krótki, że nie widzę, co mam 30 kratek przed sobą, ekonomia leży i kwiczy, a system działek jest co najwyżej akceptowalny. Ot taki przeciętny survival na miesiąc-dwa wypchany minigierkami i innym syfem, żeby tylko pociągnąć edycję trochę dłużej.

AALLEE...

Dla mniej wymagającego gracza będzie okej, serwer nie jest totalnym dnem, spokojnie.



#29 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 06 May 2018 - 13:11

Na MCPC byłem parę razy po 5 minut, ale to, co się stało wczoraj (czy tam przedwczoraj), to jest jakiś żart.

Ozelot wszedł na mój serwer i zaczął coś mówić, że niby wchodzę coś "podkradać" z jego serwera i że niby zgapiłem od niego, proszę was, plugin CHESTSHOP (o_o) i jakieś podpisy.

Nie wiem czy wiesz panie Ozelocie, ale ChestShop istnieje od 2011 roku, a ja go na swoich serwerach używam niemal nieprzerwanie od bodajże 2016 roku (jak nawet nie wcześniej), gdzie jeszcze nikt o tobie i o twoim serwerze nie słyszał. Więc no, nie wypisuj mi jakichś bzdur na czacie :P

 

A samego serwera nie polecam - społeczność to żart, zasięg rysowania mapy jest tak krótki, że nie widzę, co mam 30 kratek przed sobą, ekonomia leży i kwiczy, a system działek jest co najwyżej akceptowalny. Ot taki przeciętny survival na miesiąc-dwa wypchany minigierkami i innym syfem, żeby tylko pociągnąć edycję trochę dłużej.

AALLEE...

Dla mniej wymagającego gracza będzie okej, serwer nie jest totalnym dnem, spokojnie.

 

Nie, nie nie, to właśnie wy zaczęliście spamić po tym jak wszedłem, że to ja wam podkradam pomysły jako "konkurencja". Po tym, zwróciłem wam uwagę, że zgapiliście od nas podpisy:

 

U nas:

50gNmQo.png

 

U was:

jPFduTg.png

 

Nie uważasz, że podobnie to wygląda?

 

A teraz pokażę coś o Waszej administracji i jej poziomie:

LZJUfBE.png

 

r5R6V1N.jpg



#30 deaphuz

deaphuz

    Autor logo Craft p o r t a l u

  • Użytkownik+
  • 570 postów
  • deaphuz#9803
  • deaphuz

Napisano 06 May 2018 - 17:21

@Ozelot

Podpisy pojawiły się na serwerze gdzieś pod koniec 2017 roku, jak pojawił się Armunoox i zaproponował coś takiego. Po kilku miesiącach iDanty pomysł reaktywował. Nie wiem, czy oni coś zgapiali czy nie, ja w tym palców nie maczałem.

A co do ich zachowania na twoim (jak i moim) serwerze - dostali jakiejś głupawki. ZDARZA SIĘ. Każdemu. I nie wiem dlaczego oceniasz poziom mojej administracji po paru wiadomościach. Ja mam z nimi do czynienia cały czas i moim zdaniem są to po prostu porządni ludzie. Inaczej bym ich u siebie nie trzymał. Po prostu.

Za to ty, twoja administracja i twoi gracze mają chyba 3 metrowy kij nie powiem gdzie. I było tak za każdym razem, gdy wchodziłem.

Nie wiem co się dzieje na twoim serwerze, nie interesuje mnie to, bo moim zdaniem jego wykonanie jest beznadziejne i nawet nie ma tam sensu wchodzić i coś kopiować, bo to wszystko tam u was nie trzyma się kupy zwyczajnie.

I nie wiem dlaczego dostałem bana, jedyne co im podałem to adres IP. Mówiłem im, żeby wracali do mnie i przestali robić syf u was, ale CÓŻ.

Także tyle z mojej strony, pozdrawiam.


Użytkownik dphz edytował ten post 06 May 2018 - 17:23

  • HelloDoggo lubi to

#31 Grzesiek11

Grzesiek11

    Wieczny newfag

  • Użytkownik+
  • 459 postów
  • Grzesiek11#8712
  • Grzesiek11

Napisano 06 May 2018 - 18:31

Survival z bezsensownymi ułatwieniami jak: TreeCapitator, levelowanie górnictwa albo zcinania drzew czy "mikro"płatności. Spawn ładny, ale za duży, brak komendy na losowe tp (tylko guzik na spawnie), niska kultura graczy, strasznie wyeksploatowana mapa (wszędzie kloce-domki, jak na izihace), zbytnie uprawnienia chociażby "Sponsora" (/fly), zbyt drogie działki oraz reklamowanie "świetnego" kanału naszego Best User of The Year. Ale grać się da - izihace gorsze, a widziałem także gorsze SV.

Trochę SSów:

khbdFyq.png

IJHH3KC.png

dd8UgNR.png


Użytkownik Grzesiek11 edytował ten post 06 May 2018 - 18:37

  • deaphuz, Hevbis i HelloDoggo lubią to

#32 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 08 May 2018 - 19:08

Dziękuję za opinie.


Użytkownik OzelotXDD edytował ten post 03 August 2018 - 11:41


#33 Eryk122

Eryk122

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Eryk TV#2875
  • Eryk122

Napisano 21 May 2018 - 18:44

polecam ten serwer jest super tylko w pierwszej edycji ranga youtube mial /fly potem nie mozna uzywac /fly w drugiej edycji ale dostep do strefej vip w trzeczej edycji ranga jest od 50+ subow ale nie ma dostep to strefej vip i kity mozna uzywac tylko raz niestety ale inne niz to spoko serwer



#34 deaphuz

deaphuz

    Autor logo Craft p o r t a l u

  • Użytkownik+
  • 570 postów
  • deaphuz#9803
  • deaphuz

Napisano 22 May 2018 - 19:48

ZI9EfVk.png
Nie polecam gracza powyżej.


Użytkownik dphz edytował ten post 22 May 2018 - 19:56


#35 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 16 September 2018 - 19:10

Serwer został oficjalnie zamknięty po ponad 14 miesiącach działania. Proszę o przeniesienie tematu do archiwum/kosza.



#36 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 16 September 2018 - 19:27

Serwer został oficjalnie zamknięty po ponad 14 miesiącach działania. Proszę o przeniesienie tematu do archiwum/kosza.


Nareszcie stało się nieuniknione. Kto by pomyślał :)
  • HelloDoggo lubi to

#37 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 23 September 2018 - 20:18

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
archiwum


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/