Skocz do zawartości


[1.12.2] [NP] [Survival] MC-MCPC.PL - Survival + Minigry + Prywatne tereny i nie tylko! NOWA ODSŁONA!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 11 April 2018 - 18:25

GX7HNcc.jpg

 

Start 13.04.2018 o 19.00

Discord:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Stara prezentacja: https://craftportal....-i-nie-tylko-§/

 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Yxu.

Yxu.

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 244 postów
  • Yxu.#6560
  • Yxu_

Napisano 11 April 2018 - 18:30

O mój boże.. Ta prezentacja wygląda.. nie ciekawie ładnie mówiąc..

W niektórych miejscach tekst jest nieczytelny.

Mimo to serwer zły nie jest, nowy system zajmowania terenu jest godny polecenia :P

 

Osobiście mogę polecić, do pogrania w wolnej chwili w sam raz :)



#3 Skajdrovski

Skajdrovski

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • Skajdrovski

Napisano 12 April 2018 - 12:45

Na czym będą polegać prywatne tereny ? Chodzi o ten stary plugin gdzie postawiałeś noteblock ? Jeżeli tak to wejde i zobacze ;d


Użytkownik Skajdrovski edytował ten post 12 April 2018 - 12:45


#4 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 12 April 2018 - 13:45

Na czym będą polegać prywatne tereny ? Chodzi o ten stary plugin gdzie postawiałeś noteblock ? Jeżeli tak to wejde i zobacze ;d


Działa to na podobnej zasadzie. Dokładniej będzie to wyglądać tak, że po wpisaniu komendy, jeśli teren wokół ciebie jest wolny, tzn. że w jego promieniu nie znajduje się teren innego gracza, tworzy region, na którym budować/niszczyć itd możesz tylko ty i ewentualnie osoby, które zostaną przez ciebie dodane.

Pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia serwera. Start już jutro o 19.00.

#5 needpvp

needpvp

    Legendarny

  • Użytkownik+
  • 571 postów

Napisano 18 April 2018 - 19:06

Jest to jedyny serwer który mogę szczerze polecić. Dzieje się tu dużo, gra sporo graczy, można spokojnie pograć. 

Spędziłem tu bardzo dużo czasu i zostanę o wiele dłużej. 

Wszystkie problemy są szybko rozwiązywane, błędy poprawiane i wprowadzane są nowe rzeczy. 

Ta edycja jest nieco trudniejsza, nie wpływa to jednak negatywnie na jakość rozgrywki.


  • DroniFF lubi to

Oficjalnie najstarszy aktywny użytkownik CraftPortal. Rejestracja: 25 lip 2010  (9 lat z craftportal)

๖ۣۜNot a Shemale ❤ has 233 games on Steam with the value of $4,226.94 USD (16,360.37 PLN) and a total playtime of 943.7 hours @09.11.2019


#6 Yxu.

Yxu.

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 244 postów
  • Yxu.#6560
  • Yxu_

Napisano 23 April 2018 - 17:04

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Ehh.. już myślałem, że opinia @up należy do któregoś z graczy, ale się myliłem. Okazuje się, że twórca tej opini to moderator serwera :c

 

Opinia wycofana ze względu na argumenty. Użytkownik napisał opinię przed tym, jak dostał rangę Moderator na tym otóż serwerze.

 

Tak mi powiedzieli :kappa:


Użytkownik Pyniu333 edytował ten post 24 April 2018 - 16:46

  • HelloDoggo, Jaca097 i Somka lubią to

#7 HelloDoggo

HelloDoggo

    Użytkownik TempleOSa

  • Użytkownik+
  • 287 postów
  • Selcior#0028

Napisano 27 April 2018 - 22:07

Opinia wycofana ze względu na argumenty. Użytkownik napisał opinię przed tym, jak dostał rangę Moderator na tym otóż serwerze.

Pewnie mu już wcześniej proponowali rangę... xD

Bo z jakiegoś powodu jedynie ci, którzy mają jakąś rangę na serwerze (lub dopiero zarejestrowali się na forum) piszą pozytywne "opinie"...

 

P o d e j r z a n e e e e ! ! !


Użytkownik HelloDoggo edytował ten post 27 April 2018 - 22:09

  • Yxu. lubi to

#8 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 27 April 2018 - 23:22

@up nienie to musi być zbieg okoliczności, Ozelot jest przecież bardzo uczciwą osobą.
  • Grzesiek11 lubi to

#9 needpvp

needpvp

    Legendarny

  • Użytkownik+
  • 571 postów

Napisano 28 April 2018 - 12:33

Pewnie mu już wcześniej proponowali rangę... xD

Bo z jakiegoś powodu jedynie ci, którzy mają jakąś rangę na serwerze (lub dopiero zarejestrowali się na forum) piszą pozytywne "opinie"...

 

P o d e j r z a n e e e e ! ! !

​Oh więc nie można już wystawić serwerowi pozytywnej oceny i przyznać serwerowi, że jest dobry? 

Żeby oświecić trochę sytuację - nie proponowali mi wcześniej rangi i nie jestem do kupienia, napisałem podobną opinię pod starym tematem reklamy tego serwera. 

Obecną opinie wystawiłem przed zdobyciem rangi na serwerze, zgłosiłem się na stanowisko, bo serwer mi się podoba i chcę pomagać w jego ulepszaniu oraz dobrym prosperowaniu. 

 

No ale przecież to jest...

 

Kto by pomyślał, polaczki, że ktoś komuś może życzyć dobrze i chcieć pomóc...

 

Serwer godny polecenia, ale ostatnio brakuje mu graczy i dość mało się dzieje. Mam nadzieje, że to się zmieni.

 

 

Bo z jakiegoś powodu jedynie ci, którzy mają jakąś rangę na serwerze (lub dopiero zarejestrowali się na forum) piszą pozytywne "opinie"...

Na tym polega reklamowanie serwera. Marketing. Użytkownik lub tak jak w Twojej wypowiedzi gracz, ma prawo wygłosić swoje zdanie na temat serwera. Natomiast to, że opinia jest pozytywna może wynikać z tego, że no nie wiem... podana osoba grała na serwerze i chce go polecić innym/wesprzeć go w jakiś sposób? :)

 

Po 2gie gdzie widzisz takie opinie i osoby? Jestem ja gdzie rangę zdobyłem jakiś czas po napisaniu opinii, a na forum jestem najstarszym użytkownikiem? :D

 

 

Wracając do serwera, każdy nowy gracz który złapie mnie online na serwerze i poda mi ustalony znak sygnał -

otrzyma 500$, stack jedzenia i żelazne narzędzia na start :)


Użytkownik needpvp edytował ten post 28 April 2018 - 12:34

  • DroniFF lubi to

Oficjalnie najstarszy aktywny użytkownik CraftPortal. Rejestracja: 25 lip 2010  (9 lat z craftportal)

๖ۣۜNot a Shemale ❤ has 233 games on Steam with the value of $4,226.94 USD (16,360.37 PLN) and a total playtime of 943.7 hours @09.11.2019


#10 HelloDoggo

HelloDoggo

    Użytkownik TempleOSa

  • Użytkownik+
  • 287 postów
  • Selcior#0028

Napisano 28 April 2018 - 14:18

​Oh więc nie można już wystawić serwerowi pozytywnej oceny i przyznać serwerowi, że jest dobry?

Można, ale nie trzeba robić specjalnie nowych kont, żeby pozytywnych ocen było "więcej" niż tylko parę... A co nie można wystawić serwerowi negatywnej oceny, bo jest to zakazane przez was? ckSeFMI.jpg


Żeby oświecić trochę sytuację - nie proponowali mi wcześniej rangi i nie jestem do kupienia, napisałem podobną opinię pod starym tematem reklamy tego serwera. 
Obecną opinie wystawiłem przed zdobyciem rangi na serwerze, zgłosiłem się na stanowisko, bo serwer mi się podoba i chcę pomagać w jego ulepszaniu oraz dobrym prosperowaniu.
To dobrze, że chcesz pomóc serwerowi, który nie jest zbyt dobry i go ulepszyć, ale robienie przez kogoś z was nowych kont, żeby wystawić więcej pozytywnych ocen tylko pogorszy sytuację! :)


Kto by pomyślał, polaczki, że ktoś komuś może życzyć dobrze i chcieć pomóc...
Nie ma to jak nazywanie innych "polaczkami" w celu obrazy, mimo że sam się nim jest! xD


Na tym polega reklamowanie serwera. Marketing. Użytkownik lub tak jak w Twojej wypowiedzi gracz, ma prawo wygłosić swoje zdanie na temat serwera. Natomiast to, że opinia jest pozytywna może wynikać z tego, że no nie wiem... podana osoba grała na serwerze i chce go polecić innym/wesprzeć go w jakiś sposób? :)
To dlaczego większość użytkowników, która jest dłużej na forum od waszych multikont i również grała na serwerze pisze negatywne? Możecie się podniecać jaki to "dobry" serwer, ale używajcie do tego tylko swoich normalnych kont, którymi posługujecie się nie tylko do pisania "opinii"...
 


Po 2gie gdzie widzisz takie opinie i osoby?
W tym temacie!

na forum jestem najstarszym użytkownikiem? :D
HAHAHA, dobry żart! xDDDD
 


Wracając do serwera, każdy nowy gracz który złapie mnie online na serwerze i poda mi ustalony znak sygnał -
otrzyma 500$, stack jedzenia i żelazne narzędzia na start :)
Serio myślisz, że ktoś będzie specjalnie wchodzić na serwer, żeby to napisać poza dzieciakami, które jarają się przewagą nad innymi graczami? To wcale nie spowodowuje, że ten serwer dostanie lepsze oceny, chyba że znowu od tych waszych multikont... ckSeFMI.jpg

#11 arekch72

arekch72

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 139 postów
  • arekch72

Napisano 28 April 2018 - 16:07

Ahahah, ludzie, jakby ta opinia jednego czy kilku użytkowników, miała jakiekolwiek znaczenie. Nikt na to nie patrzy, każdy subiektywnie ocenia każdy serwer.

 

Ja naprawdę patrząc na niektórych użytkowników tej strony, zastanawiam się czy wy macie wszystko OK z głową XD



#12 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 28 April 2018 - 16:34

Ahahah, ludzie, jakby ta opinia jednego czy kilku użytkowników, miała jakiekolwiek znaczenie. Nikt na to nie patrzy, każdy subiektywnie ocenia każdy serwer.

Ja naprawdę patrząc na niektórych użytkowników tej strony, zastanawiam się czy wy macie wszystko OK z głową XD


I powiedział to 12-latek który najpierw pisał że ten serwer jest najcudowniejszy na świecie, potem stwierdził, że jest gównem, a potem znowu stwierdził że jest cudowny. Zapomniałeś starego wątku? Jeżeli tak to już linkuję :) https://craftportal....-tylko-§/page-3
Jesteś jak rozumiem pewny, że z tobą jest wszystko ok?

Użytkownik benio1394 edytował ten post 28 April 2018 - 16:38

  • Hevbis, Katniss i HelloDoggo lubią to

#13 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 28 April 2018 - 19:28

Ja naprawdę patrząc na niektórych użytkowników tej strony, zastanawiam się czy wy macie wszystko OK z głową XD

Po tym co Ty pisałeś w poprzednim wątku, zastanowiłbym się najpierw nad tym, czy to właśnie Ty masz wszystko "ok" z głową.


  • HelloDoggo lubi to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#14 needpvp

needpvp

    Legendarny

  • Użytkownik+
  • 571 postów

Napisano 28 April 2018 - 23:15

Można, ale nie trzeba robić specjalnie nowych kont, żeby pozytywnych ocen było "więcej" niż tylko parę... A co nie można wystawić serwerowi negatywnej oceny, bo jest to zakazane przez was? ckSeFMI.jpg
 
To dobrze, że chcesz pomóc serwerowi, który nie jest zbyt dobry i go ulepszyć, ale robienie przez kogoś z was nowych kont, żeby wystawić więcej pozytywnych ocen tylko pogorszy sytuację! :)
 
Nie ma to jak nazywanie innych "polaczkami" w celu obrazy, mimo że sam się nim jest! xD
 
To dlaczego większość użytkowników, która jest dłużej na forum od waszych multikont i również grała na serwerze pisze negatywne? Możecie się podniecać jaki to "dobry" serwer, ale używajcie do tego tylko swoich normalnych kont, którymi posługujecie się nie tylko do pisania "opinii"...
 
 
W tym temacie!
 
HAHAHA, dobry żart! xDDDD
 
 
Serio myślisz, że ktoś będzie specjalnie wchodzić na serwer, żeby to napisać poza dzieciakami, które jarają się przewagą nad innymi graczami? To wcale nie spowodowuje, że ten serwer dostanie lepsze oceny, chyba że znowu od tych waszych multikont... ckSeFMI.jpg

No i widzę że mówię do osoby, która w żaden sposób się nie przygotowała do rozmowy.
Twój post jest offtopem - odpowiedzią skierowaną w moim kierunku która nic nie wnosi do rozmowy. Takie sprawy się kieruje na pw, przeszkadza Ci w tym ego, ale skoro chcesz kontynuować tutaj, to niech będzie.
 

Można, ale nie trzeba robić specjalnie nowych kont, żeby pozytywnych ocen było "więcej" niż tylko parę... A co nie można wystawić serwerowi negatywnej oceny, bo jest to zakazane przez was?

No to cwaniaczku mi pokaż i udowodnij, że ja kiedykolwiek na tym forum stworzyłem multikonto, a już w dodatku takie, żeby podbić ocene byle jakiegoś serwerka na którym gram z nudy. Zapytaj jakiegokolwiek admina, kogokolwiek z dostępem do bazy danych, logów i jakichkolwiek informacji logowania. Życzę powodzenia. Z pewnością prędzej znajdą mk należące do ciebie.
Niezły masz butthurt, żeby myśleć, że ma to dla mnie jakiekolwiek znaczenie, żeby się na tyle wysilać dla byle serwerka i robić multikonta woah.
Atakowanie w ten sposób nazywa się bierną agresją, niby nic ale jednak coś. Gdzie tu atakowanie? No chociażby oskarżając mnie samego lub też innych o tworzenie multikont.
Nawet jeśli ktoś z ekipy ma multikonto, to jego sprawa, nie wiem, nie obchodzi mnie to. Ale atakujesz tym też mnie. Problem jest jeden - jesteś w błędzie.
 

To dobrze, że chcesz pomóc serwerowi, który nie jest zbyt dobry i go ulepszyć, ale robienie przez kogoś z was nowych kont, żeby wystawić więcej pozytywnych ocen tylko pogorszy sytuację!

To jest twoja opinia, jeśli twoim zdaniem nie jest zbyt dobry. Ja się wypowiedziałem na jego temat, wyraziłem swoją opinię, która była konstruktywna (a nie tak jak w twoim wykonaniu zaledwie biernie agresywna).
 

Nie ma to jak nazywanie innych "polaczkami" w celu obrazy, mimo że sam się nim jest! xD

Oto HelloDoggo - przyszłość tego narodu, pozdrawiam bardzo serdecznie. Kwiat intelektualizmu w dzisiejszych czasach.
 

To dlaczego większość użytkowników, która jest dłużej na forum od waszych multikont i również grała na serwerze pisze negatywne? Możecie się podniecać jaki to "dobry" serwer, ale używajcie do tego tylko swoich normalnych kont, którymi posługujecie się nie tylko do pisania "opinii"...

Hm, butthurt? Możliwe. Dla twojej wiadomości - to jest moje główne konto, a nick istniał zapewne jeszcze zanim się urodziłeś, co do mk, napisałem wyżej.
 

HAHAHA, dobry żart! xDDDD

Co do tego, że jestem najstarszym, aktywnym użytkownikiem CraftPortal. Sprawdził to PanCake i potwierdził. Nie ma starszej aktywnej osoby na tym forum. 
 
 

Serio myślisz, że ktoś będzie specjalnie wchodzić na serwer, żeby to napisać poza dzieciakami, które jarają się przewagą nad innymi graczami? To wcale nie spowodowuje, że ten serwer dostanie lepsze oceny, chyba że znowu od tych waszych multikont...

twoja durnowata logika mnie powala. Wchodzić na serwer, żeby wpisać kod na multikoncie i dać sobie coś ze swojego drugiego konta. To nie jest gra mmorpg. To minecraft.
Prześmiewcza akcja z twoim cytatem w roli glownej jest znakomitym pomysłem :) 
No cóż.
 

Ahahah, ludzie, jakby ta opinia jednego czy kilku użytkowników, miała jakiekolwiek znaczenie. Nikt na to nie patrzy, każdy subiektywnie ocenia każdy serwer.
 
Ja naprawdę patrząc na niektórych użytkowników tej strony, zastanawiam się czy wy macie wszystko OK z głową XD

No najwyraźniej moja opinia tak bardzo wpłynęła emocjonalnie na helodogo, że postanowił wejść ze mną w tą oto dyskusję oraz zaatakować bezpodstawnymi oskarżeniami.
Nie dość, że to tylko zwykły serwer, że to tylko minecraft, że to tylko jakaś tam sobie gra, to helodogo uważa to za zbrodnie, że komuś serwer może się podobać :D Patrząc na to od boku można się zaśmiać i strzelić "facepalma"
Ale helodogo minkraft is lov minkraft is lajf. Serdecznie nie pozdrawiam helodogo

 

 

Co do serwera, w tej edycji dodano możliwość posiadania 2ch działek, wszystko dostępne pod komendą /teren :)


Użytkownik needpvp edytował ten post 28 April 2018 - 23:16

  • DroniFF lubi to

Oficjalnie najstarszy aktywny użytkownik CraftPortal. Rejestracja: 25 lip 2010  (9 lat z craftportal)

๖ۣۜNot a Shemale ❤ has 233 games on Steam with the value of $4,226.94 USD (16,360.37 PLN) and a total playtime of 943.7 hours @09.11.2019


#15 NoobLenny

NoobLenny

    Zbrodniarz wojenny większy od kisiela

  • Użytkownik+
  • 307 postów

Napisano 29 April 2018 - 08:51

Bardzo dobry serwer, polecam.


progi postuff

 

2

69

128

313

666

999

1337

2137

7354

7355608

2147483648


#16 DroniFF

DroniFF

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • DroniFF#2328
  • DroniFF

Napisano 29 April 2018 - 16:38

Można, ale nie trzeba robić specjalnie nowych kont, żeby pozytywnych ocen było "więcej" niż tylko parę... A co nie można wystawić serwerowi negatywnej oceny, bo jest to zakazane przez was? ckSeFMI.jpg

 

To dobrze, że chcesz pomóc serwerowi, który nie jest zbyt dobry i go ulepszyć, ale robienie przez kogoś z was nowych kont, żeby wystawić więcej pozytywnych ocen tylko pogorszy sytuację! :)

 

To dlaczego większość użytkowników, która jest dłużej na forum od waszych multikont i również grała na serwerze pisze negatywne? Możecie się podniecać jaki to "dobry" serwer, ale używajcie do tego tylko swoich normalnych kont, którymi posługujecie się nie tylko do pisania "opinii"...
 
Serio myślisz, że ktoś będzie specjalnie wchodzić na serwer, żeby to napisać poza dzieciakami, które jarają się przewagą nad innymi graczami? To wcale nie spowodowuje, że ten serwer dostanie lepsze oceny, chyba że znowu od tych waszych multikont... ckSeFMI.jpg

 

Nie rozumiem co miałeś na celu rozpisując się aż tak. Jedyne co można zauważyć to jak łatwo się bulwersujesz że ktoś wystawił serwerowi dobrą opinię, a wszelkie argumenty wyjaśniające nieporozumienie wywołują w tobie agresję, lecz nie myślałem że posuniesz się do tego stopnia że zaczniesz oskarżać nas o multikonta. Utwierdź nas w swoim przekonaniu i znajdź chociaż 1 post, który jest opinią z naszego multikonta.

Oczywiście wiem że piszesz tą opinię mimo że nie byłeś na serwerze i nie znasz całej administracji, ale że użytkowników craftportal, którzy zobaczą ten wątek i wejdą na serwer nazywasz dzieciakami to jest

 

PS: Proszę również powiedzieć których użytkowników miałeś na myśli będących tu długo na forum, grających na serwerze i piszących negatywnie miałeś na myśli ;)


Użytkownik DroniFF edytował ten post 29 April 2018 - 16:43


#17 HelloDoggo

HelloDoggo

    Użytkownik TempleOSa

  • Użytkownik+
  • 287 postów
  • Selcior#0028

Napisano 29 April 2018 - 16:45

[quote name="needpvp" post="1198279" timestamp="1524953714"]No i widzę że mówię do osoby, która w żaden sposób się nie przygotowała do rozmowy.[/quote] "Przygotować się", żeby komuś zwyczajnie odpisać... co?


Twój post jest offtopem - odpowiedzią skierowaną w moim kierunku która nic nie wnosi do rozmowy.
Mój post tyle wnosi co twój! xD

Takie sprawy się kieruje na pw, przeszkadza Ci w tym ego, ale skoro chcesz kontynuować tutaj, to niech będzie.
Skoro ty napisałeś do mnie publicznie, to i ja napisałem. Co prawda ja zacząłem, bo napisałem coś tam o tobie, ale nie trzeba z tego robić "sprzeczki" xD
quote name="needpvp" post="1198279" timestamp="1524953714"]No to cwaniaczku mi pokaż i udowodnij, że ja kiedykolwiek na tym forum stworzyłem multikonto, a już w dodatku takie, żeby podbić ocene byle jakiegoś serwerka na którym gram z nudy.[/quote] Żeby nie było, że mam "duże ego", to napiszę, że nie można konkretnie udowodnić czyje są te konta, ale wiadomo, że ten ktoś chce "podwyższyć" ocenę (prawdopodobnie to ktoś z ekipy), dlatego ciebie o to częściowo podejrzewałem. Choć najprawdopodobniej są to multikonta Ozelota.


Oto HelloDoggo - przyszłość tego narodu, pozdrawiam bardzo serdecznie. Kwiat intelektualizmu w dzisiejszych czasach.
Co? xDD


Dla twojej wiadomości - to jest moje główne konto,
Tak, to jest twoje główne konto. I co?

a nick istniał zapewne jeszcze zanim się urodziłeś,
A tutaj perełka, która uśmiała mnie najbardziej! To, że nie byłem wtedy na forum, nie oznacza, że wtedy nie żyłem. Pewnie nawet 16 lat nie masz...
quote name="needpvp" post="1198279" timestamp="1524953714"]
Co do tego, że jestem najstarszym, aktywnym użytkownikiem CraftPortal. Sprawdził to PanCake i potwierdził.[/quote] Napisałeś najpierw, że jesteś najstarszym użytkownikiem, a najstarszy użytkownik i najstarszy, nadal aktywny użytkownik, to dwa różne pojęcia!
quote name="needpvp" post="1198279" timestamp="1524953714"]
twoja durnowata logika mnie powala. Wchodzić na serwer, żeby wpisać kod na multikoncie i dać sobie coś ze swojego drugiego konta. To nie jest gra mmorpg. To minecraft.[/quote] Chodzi mi ciągle o multi na forum!
quote name="needpvp" post="1198279" timestamp="1524953714"]
Co do serwera, w tej edycji dodano możliwość posiadania 2ch działek, wszystko dostępne pod komendą /teren :)[/quote] To nadal nie zmieni większości opinii! :)

A teraz do Droniffka, kolejnego z ekipki Ozelotka!

Nie rozumiem co miałeś na celu rozpisując się aż tak. Jedyne co można zauważyć to jak łatwo się bulwersujesz że ktoś wystawił serwerowi dobrą opinię
Prędzej się naśmiewam niż bulwersuję! PS. że ktoś z multikonta wystawił*

Utwierdź nas w swoim przekonaniu i znajdź chociaż 1 post, który jest opinią z naszego multikonta.
Może nie w tym, ale w innym temacie o serwerze Ozelota!


Oczywiście wiem że piszesz tą opinię mimo że nie byłeś na serwerze i nie znasz całej administracji, ale że użytkowników craftportal, którzy zobaczą ten wątek i wejdą na serwer nazywasz dzieciakami to jest
Zaskoczę cię, byłem!
 


PS: Proszę również powiedzieć których użytkowników miałeś na myśli będących tu długo na forum, grających na serwerze i piszących negatywnie miałeś na myśli ;)
Nie długo, ale dłużej niż te multikonta na przykład benio!

Użytkownik HelloDoggo edytował ten post 29 April 2018 - 16:56


#18 DroniFF

DroniFF

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • DroniFF#2328
  • DroniFF

Napisano 29 April 2018 - 18:31

 

 

Prędzej się naśmiewam niż bulwersuję! PS. że ktoś z multikonta wystawił*

Kurczę. Nie wiem z czego ty się naśmiewasz? Z tego że ktoś wystawił pozytywną opinię, czy z tego że my nie dajemy ci ludzi przeglądających ten wątek wprowadzać w błąd. Chcesz nas zniżyć do swojego poziomu, ale nie udaje ci się więc oczywistością jest to że się bulwersujesz osądzasz o multikonta.

 

 

 

Może nie w tym, ale w innym temacie o serwerze Ozelota!

Tamten temat już jest nieaktualny, ale skoro już wspomniałeś to poszukaj tam naszego multikonta bo jak na razie to tylko potrafisz tu spamić. Bardzo proszę wskaż opinię w tamtym temacie z naszego multikonta bo bezpodstawnie oskarżać to każdy cwaniak potrafi ;)

 

 

 

Zaskoczę cię, byłem!

Zaskoczę cię. Nie byłeś, a tak bynajmniej wnioskuję sprawdzając twój nick, no chyba że wszedłeś na innym, ale twoja opinia nie ma w ogóle znaczenia tak jak to na pewnym serwerze, który wcześniej hejtowałeś tu na forum i pod naciskiem admina wbiłeś na 10 sekund żeby nikt się nie czepiał. Dobra ocena.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

 

 

Nie długo, ale dłużej niż te multikonta na przykład benio!

No to bardzo trafna osoba :D. On wie na temat tego serwera tyle samo co i ty. Miłych dalszych poszukiwań życzę ;) chociaż wiem że nic z tego nie będzie. Również proszę przekierować nas na te nasze multikonta, o których tak wciąż wspominasz bo jak widzę nie wiesz jakich mocnych argumentów użyć przeciw nam więc się bulwersujesz.



#19 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 29 April 2018 - 20:42

Dalej będziecie odpisywać na wylew tego debila? Tylko dajecie mu pretekst do odpowiedzi, sami śmiecicie w swoim temacie.


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#20 HelloDoggo

HelloDoggo

    Użytkownik TempleOSa

  • Użytkownik+
  • 287 postów
  • Selcior#0028

Napisano 29 April 2018 - 21:15

Kurczę. Nie wiem z czego ty się naśmiewasz? Z tego że ktoś wystawił pozytywną opinię, czy z tego że my nie dajemy ci ludzi przeglądających ten wątek wprowadzać w błąd. Chcesz nas zniżyć do swojego poziomu, ale nie udaje ci się więc oczywistością jest to że się bulwersujesz osądzasz o multikonta.

Oczywistością jest to, że ktoś chciał podwyższyć staremu MCPC oceny!

 

Tamten temat już jest nieaktualny, ale skoro już wspomniałeś to poszukaj tam naszego multikonta bo jak na razie to tylko potrafisz tu spamić. Bardzo proszę wskaż opinię w tamtym temacie z naszego multikonta bo bezpodstawnie oskarżać to każdy cwaniak potrafi ;)

Ok, proszę bardzo oto przykład:

 

tak jak to na pewnym serwerze, który wcześniej hejtowałeś tu na forum i pod naciskiem admina wbiłeś na 10 sekund żeby nikt się nie czepiał. Dobra ocena.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Ale później wróciłem! Jak chcesz, to możesz się spytać Katnisa czy byłem albo Nuppa_, aby sprawdził logi... :)

 

No to bardzo trafna osoba :D. On wie na temat tego serwera tyle samo co i ty.

Bo nie ocenia pozytywnie serwera? O jejku... uXLBn0h.jpg

 

bo jak widzę nie wiesz jakich mocnych argumentów użyć przeciw nam więc się bulwersujesz.

To chyba nie jest przypadek, że większość nie za dobrze ocenia wasze serwerki! uXLBn0h.jpg

I widzę, że to ty się bulwersujesz, a nie ja!


Bo nie umiesz przyjąć do siebie, że serwer mi się nie podoba! Q6VDBzX.png