Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Budowniczy][Pomysłodawca] na zlecenie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Virtuosso

Virtuosso

    Znawca

  • Użytkownik
  • 212 postów
  • Virtuoz#0457
  • KDV_Virtuosso

Napisano 02 April 2018 - 18:26

                                                                                                                                                            Wprowadzenie:

Witajcie, jestem Damian, od paru lat oferuję swoje usługi budowania w minecrafcie(wiele osób zapewne mnie kojarzy, ale nie dawałem jakiś ogłoszeń w internecie o tym, że oferuję cokolwiek.)Oprócz budowania w minecrafcie, jestem osobą bardzo kreatywną, więc jeżeli chcesz stworzyć tryb na Twój serwer minecraft, a nie masz pomysłów, ja mam ich naprawdę dużo(nie zakończy się tutaj na 1 trybie).Z racji tego, iż mój "talent"(o ile można to nazwać talentem)graficzny jest na razie, na bardzo rychłym poziomie,więc zdecydowałem nie zamęczać Was i wasze oczy na katorgę.

                                                                Co mogę zaoferować?

Jak wyżej wymieniłem jestem budowniczym od paru lat, mogę zaoferować zbudowanie jakichkolwiek struktur, na wszystko, czego dana osoba będzie wymagała np:(lobby, spawn, mapa adventure, organiki, projekt wyspy, zaprojektowanie zamku na dany serwer, ogólnie mówiąc, wszystko potrafię zrobić).

*Jeżeli poszukujesz osoby, która zbudowałaby Tobie spawn/lobby na serwer po przystępnej cenie dla każdego.

*Jeżeli poszukujesz osoby, do tworzenia misji/fabuły bądź wymyślenia dodatków/trybów do minecraft.

                           To trafiłeś Idealnie!

Portfolio:

Katalog zleceń z roku 2017(2 są z aktualnego roku i to nie są wszystkie, oczywiście że powstało jeszcze więcej zleceń, ale z racji tego iż niektóre osoby nie życzyły sobie na publikacje ich nie dodawałem tego.)- 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

/(Większość zdjęć została zrobiona w sposób "nieudolny", ale niestety nie pomyślałem, czy kiedykolwiek zacznę reklamować się publicznie na forach, po prostu zostały na pamiątkę.)

Kontakt:

 

Skype: gewisu92

Wiadomość na forum.

Discord: Virtuoz#0457

 

                                                                                                                                    Jeżeli coś nie zostało dodane, a powinno możecie pisać w wiadomości prywatnej na forum, z góry dziękuję.


  • jahumen lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 jahumen

jahumen

    Znawca

  • Weteran
  • 212 postów
  • jahumen

Napisano 02 April 2018 - 18:28

Jeden z najlepszych budowniczych w Polsce. Polecam.


  • Virtuosso lubi to

#3 Zioomkox

Zioomkox

    Uczony

  • Użytkownik
  • 609 postów
  • Zioomkox#6688
  • Zioomkox

Napisano 02 April 2018 - 18:33

No Dinnez muszę Ci przyznać, że spory progres zrobiłeś. :)

Użytkownik Zioomkox edytował ten post 02 April 2018 - 18:40

  • Wooding_123 i Virtuosso lubią to

#4 Hyperius

Hyperius

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 02 April 2018 - 21:37

Nic specjalnego. Piszesz że potrafisz zrobić wszystko. Też tak powiem. Ale co z jakością?


Użytkownik Hyperius edytował ten post 02 April 2018 - 21:41


#5 Virtuosso

Virtuosso

    Znawca

  • Użytkownik
  • 212 postów
  • Virtuoz#0457
  • KDV_Virtuosso

Napisano 02 April 2018 - 23:18

...

Temat dalej aktualny.


Użytkownik Virtuosso edytował ten post 04 April 2018 - 18:16


#6 Vitus27

Vitus27

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 91 postów
  • Vitus27

Napisano 21 April 2018 - 09:18

Płaci Ci się?


Pomogłem? Daj  :diament: 

Pomogłeś? Dam Ci  :diament:


#7 Virtuosso

Virtuosso

    Znawca

  • Użytkownik
  • 212 postów
  • Virtuoz#0457
  • KDV_Virtuosso

Napisano 22 April 2018 - 09:50

Płaci Ci się?

Płaci, płaci.Jeżeli np. zamówisz u mnie mapę i już ją zbuduję i zapłacisz mi, jakiś tam czas PO TYM jak ją zbudowałem, możesz poprosić o dobudowanie tam paru dupereli, pozmienianie paru rzeczy, dodanie nowych struktur czy czego tam się chcę.



#8 Virtuosso

Virtuosso

    Znawca

  • Użytkownik
  • 212 postów
  • Virtuoz#0457
  • KDV_Virtuosso

Napisano 09 May 2018 - 16:53

Do zamknięcia.



#9 IkjovskYY

IkjovskYY

    Nowy

  • Użytkownik
  • 57 postów
  • Ikju123

Napisano 12 May 2018 - 12:28

@Virtuosso
Napisz do mnie na discordzie
#7871