Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.8][EasyHC] ElysionCraft

NoPremium 1.8

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1 BlueFragger

BlueFragger

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • BlueFragger

Napisano 24 March 2018 - 23:43

SFAqRGY.png

Serwer powstał dla Graczy, grałem na dużo innych serwerach na których Administracja nie interesowała się Graczami. Pewnego dnia stwierdziłem, że zrobię swój serwer.
W planach miałem zamiar stworzyć serwer, na którym każdy gracz będzie miał radość z grania, administracja będzie ogarnięta oraz pomocna, nikt nikogo nie będzie faworyzował, a przede wszystkim każdy będzie na takim samym poziomie. Nieważne czy ma rangę admina, właściciela, gracza czy moderatora to i tak nic nie zmienia.
Każdy jest na takim samym poziomie i będzie traktowany tak, jak sobie na to zasłuży. Mam nadzieję, że trochę was wprowadziłem
w mój zamysł stworzenia tego serwera oraz jak w ogóle wpadłem na pomysł, żeby stworzyć ten serwer!
Mam nadzieje że serwer wam przypadnie do gustu. Miłego oglądania Prezentacji!

IP serwera: elysioncraft.maxc.pl
Forum serwera: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Aktualnie na serwerze trwają beta testy, aby mieć pewność, że wszystko zostało dopracowane.
Beta będzie trwać 7 dni. Po tygodniu wszystko zostanie zresetowane.
Oficjalny Start: 31.03.2018 19:00

gbr0Pfh.png

Kqu7NFH.png

jTfg0mV.png

W sklepie znajdziecie:
→ Walutę serwerową
→ Itemy pod PVP (Protection 1-4)
→ Mikstury (1 i 2)
→ Narzędzia

2T2KhOs.png

mJtOcvG.png

ilkSwzh.png

Arenę znajdziecie pod komendą /warp Arena

Innwcfa.png

Tutaj oraz na forum będą znajdować się informacje na temat przyszłych aktualizacji 
na serwerze.

8Grm4LV.png

Za top 3 graczy przewidujemy nagrody.

ZwHWQUh.png

Pomoc możecie znaleźć pod komendą /pomoc

VwlFs85.png

Menu możecie znaleźć pod komendą /m

XW1GoN6.png

Kity możecie znaleźć w menu serwera.
Na naszym serwerze występują 5 kategorii kitów.
→ Gracz
→ Vip
→ Svip
→ Weterma
→ Legenda

B1Y4Ot8.png

Przedmioty na gildię, które potrzebuje gracz.

7KSZZJc.png

Przedmioty na gildię, które potrzebuje Vip (i wyżej)

oQYb3eo.png

W zależności od ragi, plecak zostaje powiększony.
→ Gracz posiada 1*9
→ Vip posiada 3*9
→ Svip posiada 3*9
→ Weteran posiada 5*9
→ Legenda posiada 6*9
Aby gra szybko się nie nudziła, wszystkie przedmioty wypadają podczas śmierci.

NKckdGl.png

Na serwerze została wprowadzona opcja handlu. 
Chcemy ułatwić tym wymiany pomiędzy użytkownikami.
Aby rozpocząć handel, należy wpisać komendę
/trade nick

XC1B2Tk.png

qbuj0yy.png

Na serwerze został ustawiony tymczasowy drop %:
→ Diament 3.7%
Szczęście w przedmiocie zwiększa ilość dropu.

→ Żelazo 4.7%
Szczęście w przedmiocie zwiększa ilość dropu.

→ Złoto 4.1%
Szczęście w przedmiocie zwiększa ilość dropu.

→ Węgiel 5.2%
Szczęście w przedmiocie zwiększa ilość dropu.

→ Szamaragd 3.7%
Szczęście w przedmiocie zwiększa ilość dropu.

→ TNT 5.2%
Szczęście w przedmiocie zwiększa ilość dropu.

→ Książka 4.2%
Szczęście w przedmiocie zwiększa ilość dropu.

→ Gwiazda 1.2%
Szczęście w przedmiocie nie zwiększa ilości dropu.

→ Proszek 1.2%
Szczęście w przedmiocie nie zwiększa ilości dropu.

9LXUmHz.png

Na naszym serwerze znajdują się 4 bloki pomocnicze.
1. Stoniarka 
Stwarza kamień bez przerwy
2. FarmerBoy
Stwarza obsydian w dół, dopóki nie napotka bloku
3. AutoFosa
Stwarza dziurę w dół, dopóki nie napotka skały macierzystej (bedrock)
4. SandFarmer
Stwarza piasek w dół, dopóki nie napotka bloku

nZMI50Y.png
→ Właściciele:
Marumka i BlueFragger

→ Moderator Gry:
Wolne

→ Helper:
Wolne

→ Budowniczy:
Wolne

Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do teamu, na forum będzie odbywać się rekrutacja do poszczególnych rang.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 25 March 2018 - 00:53

Piszesz o równości, a mimo to wprowadzasz płatne rangi dające realne korzyści i oferujące między innymi łatwiejszy start.

Budowle są paskudne i przypominają mi te sprzed 5 lat, a i wtedy bywały sporo lepsze spawny.

Wygląda mi to na przeciętny EasyHc, niczym się nie wyróżniacie.


  • Egzequtor i HelloDoggo lubią to

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#3 BlueFragger

BlueFragger

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • BlueFragger

Napisano 25 March 2018 - 01:04

CZYTAJ UWAŻNIEJ!

 

 

 a przede wszystkim każdy będzie na takim samym poziomie. Nieważne czy ma rangę admina, właściciela, gracza czy moderatora to i tak nic nie zmienia.
Każdy jest na takim samym poziomie i będzie traktowany tak, jak sobie na to zasłuży.

. Doceniam Twoja opinię, Ranga na serwerze jest bo na każdym jest, A na serwerze można łatwo zdobyć wszystko bez wydawania pieniędzy bo PLECAK nic nie daje tylko więcej slotów w bp. I niczym innym się nie wyróżnia, Taki spawn a nie inny bo nie chciałem robić jakiegoś dużego tylko prosty i łatwy do zapamiętania :D dzięki za Twoja opinie. Dobranoc ;P


Użytkownik BlueFragger edytował ten post 25 March 2018 - 01:08


#4 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 25 March 2018 - 08:29

Dobra, na początek prehistoryczna wersja... Dlaczego zatrzymujecie się na tym paleolitycznym g**nie, zamiast zaktualizować do 1.12.2? (1.8 nie ma żadnej zalety w stosunku do 1.12.2)

Mnogość kupnych rang też bez sensu.

A skoro już poruszyłem temat rzeczy, które nie mają sensu to nie można nie wspomnieć o idiotycznych połączeniach pluginów

- AZRank - Po co to, skoro masz PEx'a?? *facepalm*

- ClearLag - Itemy same znikają po wyrzuceniu po 5 minutach. A czas ten można skonfigurować w configu Spigota... Gdybyś tylko używał Spigota, zamiast Bukkita... (/ver nadal działa :D)

 

Budowle na serwerze są tak paskudne, że ciężko mi cokolwiek o nich powiedzieć... Po prostu oczy wypala od samego patrzenia na to... Wygląda jakby banda dzieciaczków to budowała.

Drop też na minus, i wytłumacz mi jedno. Jakim sposobem gwiazda netheru i biblioteczka znalazła się w kamieniu, że można ją wykopać? Jak robicie drop to chociaż nie używajcie gotowców tylko sami to zróbcie, wszędzie jest taki sam drop i wszędzie te same bezsensy. Jak już jest ten drop to powinny wypadać tylko surowce.

I największy idiotyzm tego serwera - BoyFarmery, kopacze i inne g**na...

Mój drogi... Wiesz od czego jest kilof??

Na p2w już nawet nie patrze, bo i tak wszędzie to jest... No cóż, jak serwer jest na tyle g**niany, że kosmetyki nie wystarczają na utrzymanie to co można zrobić... :D

 

 

Podsumowując, serwer ten to kolejne g**niane izihace, bez przyszłości, na którym nikt nie będzie grać. Nie posiada absolutnie żadnych zalet. (no chyba, że poza prezentacją coś jest)

Życzę szybkiego upadku serwera ;)


Użytkownik Katniss edytował ten post 25 March 2018 - 08:30

  • HelloDoggo lubi to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#5 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 25 March 2018 - 10:11

Zacznijmy od początku.

 

Po pierwsze pieprzycie głupoty na temat równości, braterstwa i innych socjalistycznych zaletach waszego servera, a w rzeczywistości są płatne rangi, które mają inne możliwości i gó**o prawda znaczy twoja odpowiedź na post Hevbisa, bo mimo to ten rak ma rację - vipy i svipy mają lepiej, a dodam, że chociażby najprostsze plecaczki są o niebo lepsze dla vipów w stosunku do graczy.

 

Po drugie wasz server stoi na starej, prehistorycznej wersji, która nie ma żadnych zalet, w dodatku reprezentuje stary, zbędny system walki - rozwalanie lewego przycisku myszy jak najszybciej.

 

Po trzecie, tryb. Jeśli tworzycie server to dlaczego EZHC? Przecież tam grają dzieci, osoby chore psychicznie i cała śmietanka pekomowa polskiej sceny MC. Jedyne o co chodzi na twoim serverze to PVP, jak się czujesz z faktem, że twój server nie jest oryginalny, nadprzeciętny czy specyficzny, tylko kolejny do odstrzału?

 

Po czwarte pluginy które się wzajemnie nakładają - tak jak napisał Katniss, jest ich parę, więc są luki techniczne, mimo to usunąłbym osobiście własnymi rękami większość z nich:

 

- Drop, czyli stary niesprawdzony plugin tępiony przez nowoczesne systemy antyx-ray. Na waszym serverze polega on na tym, żeby siedzieć w kopalni pół godziny, wyjść i się naparzać

- CobbleX, kolejny przykład upodlenia survivalu. Rozumiem, że moja rozgrywka ma opierać się na tym, że zabezpieczę myszkę, położę na lewym przycisku gumkę i pójdę do WC a za godzinę mam całe eq itemów?

- Przedmioty na gildie: i znowu vip ma dwukrotnie łatwiej od przeciętnego gracza co dowodzi, że jesteś Hipokrytą. Przedmioty na gildie sprawdzają się nijak jeśli są gracze ambitni a mają niewiele czasu.

- Kity, czyli stary, zapomniany i po raz kolejny faworyzowany na tym serverze dodatek, który jest na tyle potrzebny, że daje normalnym jednostkom pokazanie wyższości vipów nad graczami, naprawdę staracie się o ten p2w.

- Sklep, kategorii VillagerShop. Jak wszyscy wiemy ekonomia w MC jest bardzo delikatna i łatwo ją zepsuć, a villager, któremu napakujesz w kwadrans 50 staków ziemniaków a on bez kłótni odda ci 5 staków diaxów to najlepszy przykład, że servery z tym pluginem należy po prostu skreślić.

- Craftingi, czyli po jaką cholerę łamiesz prawa Minecrafta? Chcesz się pobawić w Notcha, to zagraj na modach. Od tego są różne inne servery.

 

Już chciałem napisać ale polecę dalej, może właściciel jeszcze wróci ale prezentacja i tak będzie brązowa i zacznie śmierdzieć od długiego czasu.

 

Spawn jest ohydny, zrobiony przez dzieci, bloczki które użyłeś na prezentacji można policzyć na palcach obu rąk i przypomina trochę amatorskie ,,jaskinio-budowle" z czasów Classicu.

Myślę jeszcze czy nie wbić tam na otwarcie i oficjalnie się opróżnić ale pozostawię to innym.

 

I teraz pora na lekcję historii:

 

W jakim państwie była równość, wolność i braterstwo, wszyscy byli równi ale i tak rządzili równiejsi którzy mieli pieniądze i za nie mogli wszystko? PRL.

Na jakim serverze jest równość, wolność i braterstwo, wszyscy są równi, ale i tak są równiejsi czyli vipy? Ten oto server powyżej.

 

je***e P2W, życzę szybkiego upadku.


  • Katniss i HelloDoggo lubią to

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#6 Marumi

Marumi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 25 March 2018 - 12:21

Okej, chyba Panowie z góry nie rozumieją znaczenia beta testów. Właśnie dlatego je ustaliliśmy, żeby poznać zdanie użytkowników na temat serwera. Budowle budowała sama, może są brzydkie, może nie. No co zrobie, profesjonalnym budowlańcem nie jestem, więc zbudowałam tak jak mi się podoba. Nie ma sensu budować spawnu na pół mapy na sewwrze EasyHC, bo gracze spędzą tam 1/10 swojej gry, a nawet nie. Poza tym wyzywanie ludzi od chorych psychicznie czy dzieciaków ze względu na to, na jakim serwerze grają jest nie na miejscu. Szczerze, nie chciałabym takiego toksycznego gracza na serwerze. Hejty co do wersji serwera. Po prostu taka nam pasowała i taka jest, przecież nie każdemu to musi odpowiadać. Czepianie sie wersji jest tak jak czepianie sie tego forum. Bo czemu forum stoi na 3.4 jak to już staroć? Juz wyszla beta 4.3, więc nikt sie nie czepia forum, ponieważ? Tak samo z zakupem rang. Rangi jedyne co dają to zwiększone miejsce w plecaku, mniej przedmiotów na gildie i eq, które można kupić w sklepie za normalną walute serwerową. Nie okłamujmy się, bo serwer też się musi z czegoś utrzymywać. W planach mamy też robić dużo eventów, żeby nikt sie nie czuł pokrzywdzony, bo nie wydał kasy na serwer. Jeżeli jest to dla was p2w to nie polecam wchodzić na serwer i po kłopocie. Co do przedmiotów jakie dropia z kamienia, jest to testowy drop i zastanawialiśmy się czy taki ma zostać, czy go zmienić. Dropią takie, a nie inne rzeczy, bo jakby ktoś nie zauważył są one potrzebne na stworzenie gildii. 
W traktowaniu każdego tak samo chodzi o to, że każdy jest traktowany tak samo. To, że ma gracza nie znaczy, że vipowi jako pierwszemu udzielimy pomocy. Co jest w tym trudne?

Zamiast hejtować wszystko od góry do dołu, nie lepiej po prostu napisać "popraw spawn, popraw tamto, sramto", bo nie każdy jest profesjonalnym budowniczym czy typem od pluginów/innych pierdół. 

 

Zacznijmy od początku.

 

Po pierwsze pieprzycie głupoty na temat równości, braterstwa i innych socjalistycznych zaletach waszego servera, a w rzeczywistości są płatne rangi, które mają inne możliwości i gó**o prawda znaczy twoja odpowiedź na post Hevbisa, bo mimo to ten rak ma rację - vipy i svipy mają lepiej, a dodam, że chociażby najprostsze plecaczki są o niebo lepsze dla vipów w stosunku do graczy.

 

Po drugie wasz server stoi na starej, prehistorycznej wersji, która nie ma żadnych zalet, w dodatku reprezentuje stary, zbędny system walki - rozwalanie lewego przycisku myszy jak najszybciej.

 

Po trzecie, tryb. Jeśli tworzycie server to dlaczego EZHC? Przecież tam grają dzieci, osoby chore psychicznie i cała śmietanka pekomowa polskiej sceny MC. Jedyne o co chodzi na twoim serverze to PVP, jak się czujesz z faktem, że twój server nie jest oryginalny, nadprzeciętny czy specyficzny, tylko kolejny do odstrzału?

 

Po czwarte pluginy które się wzajemnie nakładają - tak jak napisał Katniss, jest ich parę, więc są luki techniczne, mimo to usunąłbym osobiście własnymi rękami większość z nich:

 

- Drop, czyli stary niesprawdzony plugin tępiony przez nowoczesne systemy antyx-ray. Na waszym serverze polega on na tym, żeby siedzieć w kopalni pół godziny, wyjść i się naparzać

- CobbleX, kolejny przykład upodlenia survivalu. Rozumiem, że moja rozgrywka ma opierać się na tym, że zabezpieczę myszkę, położę na lewym przycisku gumkę i pójdę do WC a za godzinę mam całe eq itemów?

- Przedmioty na gildie: i znowu vip ma dwukrotnie łatwiej od przeciętnego gracza co dowodzi, że jesteś Hipokrytą. Przedmioty na gildie sprawdzają się nijak jeśli są gracze ambitni a mają niewiele czasu.

- Kity, czyli stary, zapomniany i po raz kolejny faworyzowany na tym serverze dodatek, który jest na tyle potrzebny, że daje normalnym jednostkom pokazanie wyższości vipów nad graczami, naprawdę staracie się o ten p2w.

- Sklep, kategorii VillagerShop. Jak wszyscy wiemy ekonomia w MC jest bardzo delikatna i łatwo ją zepsuć, a villager, któremu napakujesz w kwadrans 50 staków ziemniaków a on bez kłótni odda ci 5 staków diaxów to najlepszy przykład, że servery z tym pluginem należy po prostu skreślić.

- Craftingi, czyli po jaką cholerę łamiesz prawa Minecrafta? Chcesz się pobawić w Notcha, to zagraj na modach. Od tego są różne inne servery.

 

Już chciałem napisać ale polecę dalej, może właściciel jeszcze wróci ale prezentacja i tak będzie brązowa i zacznie śmierdzieć od długiego czasu.

 

Spawn jest ohydny, zrobiony przez dzieci, bloczki które użyłeś na prezentacji można policzyć na palcach obu rąk i przypomina trochę amatorskie ,,jaskinio-budowle" z czasów Classicu.

Myślę jeszcze czy nie wbić tam na otwarcie i oficjalnie się opróżnić ale pozostawię to innym.

 

I teraz pora na lekcję historii:

 

W jakim państwie była równość, wolność i braterstwo, wszyscy byli równi ale i tak rządzili równiejsi którzy mieli pieniądze i za nie mogli wszystko? PRL.

Na jakim serverze jest równość, wolność i braterstwo, wszyscy są równi, ale i tak są równiejsi czyli vipy? Ten oto server powyżej.

 

je***e P2W, życzę szybkiego upadku.

 

Wyzywasz ludzi od dzieci, chorych psychicznie osób, a powiedz mi jak ty się zachowujesz w tym momencie? 
Mam nadzieję, że twój P I E R W S Z Y serwer był super, dopracowany w 100%!

 

Naszym zamiarem było stworzenie właśnie classica z dodatkami, więc sądząc po tym co piszecie, udało się nam. :)

 

Spawn będę poprawiała skoro jest aż tak gó*****y i na oficjalnym starcie będzie inny. Dzięki za opinie ;)


Użytkownik Marumi edytował ten post 25 March 2018 - 12:28


#7 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 25 March 2018 - 12:35

Naszym zamiarem było stworzenie właśnie classica z dodatkami, więc sądząc po tym co piszecie, udało się nam. :)

Akurat tryb który robicie (izihace) nie ma nic wspólnego z tym jak się grało na serwerach kilka lat temu.

 

A drop najlepiej wywal w cholerę, a FunnyGuilds zastąp pluginem Factions (jest lepszy, bardziej logiczny i mniej zbugowany). Bo póki co jak będziesz miała 2 stałych graczy to cud. (I tak po chwili wyjdą bo nikt inny nie będzie grał i nie będą mieli kogo podbijać)


Użytkownik Katniss edytował ten post 25 March 2018 - 12:36

  • Egzequtor i HelloDoggo lubią to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#8 Marumi

Marumi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 25 March 2018 - 12:40

Akurat tryb który robicie (izihace) nie ma nic wspólnego z tym jak się grało na serwerach kilka lat temu.

 

A drop najlepiej wywal w cholerę, a FunnyGuilds zastąp pluginem Factions (jest lepszy, bardziej logiczny i mniej zbugowany). Bo póki co jak będziesz miała 2 stałych graczy to cud. (I tak po chwili wyjdą bo nikt inny nie będzie grał i nie będą mieli kogo podbijać)

Dlatego dodałam "z dodatkami".
Można dać porady bez fali hejtów? Można. Nie rozumiem czemu nie zrobiłeś tego od razu.

Dzięki, twoim zdaniem najlepsza wersja i tryb? Bo nie tworzymy tego serwera dla siebie, a dla innych.
Wcześniej nie było się kogo pytać, bo nikt nie odpowiadał na innych forach co do wersji :)



#9 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 25 March 2018 - 13:12

Dlatego dodałam "z dodatkami".
Można dać porady bez fali hejtów? Można. Nie rozumiem czemu nie zrobiłeś tego od razu.

Dzięki, twoim zdaniem najlepsza wersja i tryb? Bo nie tworzymy tego serwera dla siebie, a dla innych.
Wcześniej nie było się kogo pytać, bo nikt nie odpowiadał na innych forach co do wersji :)

Bez fali hejtu? XD Tutaj ten tryb garnie tyle hejtu (zasłużonego zresztą), że jestem zdziwiony, iż ktoś może o tym nie wiedzieć. Starczy zerknąć na inne wątki z izihace.

 

Wersja 1.12.2 oczywiście najlepsza. Jakaż by inna, w końcu ta jest najnowsza.

Tryb Sv+Frakcje, lub zwykły Survival, ale z przemyślanymi dodatkami, oczywiście bez dropu z kamienia (po co komu on) i PvP z 1.9+. Nie, nasranie bojfarmerami i innym sh!tem się nie liczy jako "przemyślany dodatek".


  • HelloDoggo lubi to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#10 Marumi

Marumi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 25 March 2018 - 13:22

Bez fali hejtu? XD Tutaj ten tryb garnie tyle hejtu (zasłużonego zresztą), że jestem zdziwiony, iż ktoś może o tym nie wiedzieć. Starczy zerknąć na inne wątki z izihace.

 

Wersja 1.12.2 oczywiście najlepsza. Jakaż by inna, w końcu ta jest najnowsza.

Tryb Sv+Frakcje, lub zwykły Survival, ale z przemyślanymi dodatkami, oczywiście bez dropu z kamienia (po co komu on) i PvP z 1.9+. Nie, nasranie bojfarmerami i innym sh!tem się nie liczy jako "przemyślany dodatek".

Ale nie interesuje mnie to, co się dzieje gdzieś indziej :D
Po prostu każdy miał swoje początki i takim czymś, można zrazić potencjalnie "dobry" serwer.

Będziemy zmieniać tryb na survival z gildiami. Dzięki za propozycje :)



#11 Roqqu

Roqqu

    tak

  • Użytkownik+
  • 528 postów
  • Roqqu

Napisano 25 March 2018 - 13:28

Kochany adminie, dostałem bana za spam.

Btw. serwer zmienia swój tryb na survival



#12 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 25 March 2018 - 13:39

Będziemy zmieniać tryb na survival z gildiami. Dzięki za propozycje :)

Przecież teraz jest sv+gildie = izihace (Frakcie to nie to samo co Gildie)


  • HelloDoggo lubi to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#13 Marumi

Marumi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 25 March 2018 - 13:57

Przecież teraz jest sv+gildie = izihace (Frakcie to nie to samo co Gildie)

to będą frakcje, dopiero zajmujemy się spawnem. 
Potem będzie "zabawa" z pluginami. Nie chcemy sobie robić syfu zajmując się kilkoma rzeczami na raz :)



#14 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 25 March 2018 - 14:08

Wszedłem na serwer i ciekawe rzeczy się tam dzieją, głównie w głowie jednego z właścicieli, który sprawia wrażenie jakoby nie miał pojęcia o tym co próbuje zrobić (i pewnie nie ma).

Na pytanie "[...] skoro macie PEx'a to po co kolejny plugin na rangi?" dostałem odpowiedź "bo pex nie odpowiada mi ;p", co świadczy o dziecinności i braku jakiejkolwiek wiedzy właściciela.

Zarzekał się także, że usunięcie zbędnych pluginów nic nie ma bo ma "unlimited all". Świadczy to o niewiedzy i braku podstawowych informacji, bowiem nie ma czegoś takiego jak "Nielimitowany RAM".

A jakiekolwiek próbu przemówienia do rozumu właścicielowi, jak ten serwer jest bezsensowny (np. brak listy online na tabie), skutkowały jedynie dziecinnymi wymówkami.

 

Każdy kto wejdzie może również przeklinać do woli, nawet jak dostanie mute'a, ponieważ istnieje komenda umożliwiająca ominięcie go. (nie powiem jaka, miłego szukania :D)

Jest robiony nowy spawn, aczkolwiek jak chciałem zobaczyć, to jedyne co dostałem to odmowę. (Czyżby się wstydzili pokazać?)

 

Podsumowując radzę omijać ten serwer szerokim łukiem, serwer nie ma absolutnie nic do zaoferowania, i zapewne po zmianie trybu również nie będzie miał.

 

@Edit

 

Dorzucam screeny

 


Użytkownik Katniss edytował ten post 25 March 2018 - 14:11

  • Egzequtor i HelloDoggo lubią to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#15 Marumi

Marumi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 25 March 2018 - 14:15

Wszedłem na serwer i ciekawe rzeczy się tam dzieją, głównie w głowie jednego z właścicieli, który sprawia wrażenie jakoby nie miał pojęcia o tym co próbuje zrobić (i pewnie nie ma).

Na pytanie "[...] skoro macie PEx'a to po co kolejny plugin na rangi?" dostałem odpowiedź "bo pex nie odpowiada mi ;p", co świadczy o dziecinności i braku jakiejkolwiek wiedzy właściciela.

Zarzekał się także, że usunięcie zbędnych pluginów nic nie ma bo ma "unlimited all". Świadczy to o niewiedzy i braku podstawowych informacji, bowiem nie ma czegoś takiego jak "Nielimitowany RAM".

A jakiekolwiek próbu przemówienia do rozumu właścicielowi, jak ten serwer jest bezsensowny (np. brak listy online na tabie), skutkowały jedynie dziecinnymi wymówkami.

 

Każdy kto wejdzie może również przeklinać do woli, nawet jak dostanie mute'a, ponieważ istnieje komenda umożliwiająca ominięcie go. (nie powiem jaka, miłego szukania :D)

Jest robiony nowy spawn, aczkolwiek jak chciałem zobaczyć, to jedyne co dostałem to odmowę. (Czyżby się wstydzili pokazać?)

 

Podsumowując radzę omijać ten serwer szerokim łukiem, serwer nie ma absolutnie nic do zaoferowania, i zapewne po zmianie trybu również nie będzie miał.

 

@Edit

 

Dorzucam screeny

 

 

W regulaminie jest jasno napisane, że administracja nie tepa gdzie chcesz, więc w czym problem?
Będą ssy zamieszone jak wygląda nowy spawn, więc czemu akurat ty masz mieć większe przywileje niż reszta? :)
Będziesz sobie mógł go na spokojnie ocenić.
Co do pluginów i tak będzie zmieniany tryb, więc pluginy też będą inne.


Użytkownik Marumi edytował ten post 25 March 2018 - 14:29


#16 Roqqu

Roqqu

    tak

  • Użytkownik+
  • 528 postów
  • Roqqu

Napisano 25 March 2018 - 14:27

@up Tryb, nie typ :>

Możliwe pluginy to: SlimeFun, podstawowe (essentials,worldguard,worldedit)

citizens.. Wszystkie niezbędne do survivalu bądź dodające trochę zabawy do rozgrywki,

Co do pana Katnissa- Tak jak @up nikt sie nie wstydził. Po prostu spawn nie był gotowy.

I nadal nie jest.

Dziekuje:v



#17 LUK4S

LUK4S

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów
  • hUbert6000

Napisano 25 March 2018 - 16:49

Witam, jestem zainteresowany zostaniem Administratorem

 

Kontakt: 

Skype: LUK4S G4ME

Steam: PeVoR #TacoNaFide

jeśli coś innego to napisz 

Pozdrawiam



#18 Marumi

Marumi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 25 March 2018 - 18:38

Na serwerze została włączona whitelista dopóki nie skończymy budowania.
Wszystkie przedwczesne informacje będą podane na naszym forum :)



#19 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 25 March 2018 - 18:44

Okej, chyba Panowie z góry nie rozumieją znaczenia beta testów. Właśnie dlatego je ustaliliśmy, żeby poznać zdanie użytkowników na temat serwera. Budowle budowała sama, może są brzydkie, może nie. No co zrobie, profesjonalnym budowlańcem nie jestem, więc zbudowałam tak jak mi się podoba. Nie ma sensu budować spawnu na pół mapy na sewwrze EasyHC, bo gracze spędzą tam 1/10 swojej gry, a nawet nie. Poza tym wyzywanie ludzi od chorych psychicznie czy dzieciaków ze względu na to, na jakim serwerze grają jest nie na miejscu. Szczerze, nie chciałabym takiego toksycznego gracza na serwerze. Hejty co do wersji serwera. Po prostu taka nam pasowała i taka jest, przecież nie każdemu to musi odpowiadać. Czepianie sie wersji jest tak jak czepianie sie tego forum. Bo czemu forum stoi na 3.4 jak to już staroć? Juz wyszla beta 4.3, więc nikt sie nie czepia forum, ponieważ? Tak samo z zakupem rang. Rangi jedyne co dają to zwiększone miejsce w plecaku, mniej przedmiotów na gildie i eq, które można kupić w sklepie za normalną walute serwerową. Nie okłamujmy się, bo serwer też się musi z czegoś utrzymywać. W planach mamy też robić dużo eventów, żeby nikt sie nie czuł pokrzywdzony, bo nie wydał kasy na serwer. Jeżeli jest to dla was p2w to nie polecam wchodzić na serwer i po kłopocie. Co do przedmiotów jakie dropia z kamienia, jest to testowy drop i zastanawialiśmy się czy taki ma zostać, czy go zmienić. Dropią takie, a nie inne rzeczy, bo jakby ktoś nie zauważył są one potrzebne na stworzenie gildii. 
W traktowaniu każdego tak samo chodzi o to, że każdy jest traktowany tak samo. To, że ma gracza nie znaczy, że vipowi jako pierwszemu udzielimy pomocy. Co jest w tym trudne?

Zamiast hejtować wszystko od góry do dołu, nie lepiej po prostu napisać "popraw spawn, popraw tamto, sramto", bo nie każdy jest profesjonalnym budowniczym czy typem od pluginów/innych pierdół. 

 

 

Wyzywasz ludzi od dzieci, chorych psychicznie osób, a powiedz mi jak ty się zachowujesz w tym momencie? 
Mam nadzieję, że twój P I E R W S Z Y serwer był super, dopracowany w 100%!

 

Naszym zamiarem było stworzenie właśnie classica z dodatkami, więc sądząc po tym co piszecie, udało się nam. :)

 

Spawn będę poprawiała skoro jest aż tak gó*****y i na oficjalnym starcie będzie inny. Dzięki za opinie ;)

 

Nigdy nie miałem własnego servera i nie zamierzam mieć.

 

Classic z dodatkami już raz komuś wyszedł jakoś tak 9 lat temu, jednak dzisiaj sugerując obecne, najnowsze wersje np. 1.12.2 można spokojnie tworzyć nowoczesne servery bez zbędnych pluginów i dodatków.

 

Tak jak napisał Katniss, popieram jego słowa: Survival z frakcjami typu factions jest najlepszym survivalem z frakcjami. Polecam także najnowszą wersję i nieco ładniejszy spawn.


  • Katniss lubi to

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#20 Marumi

Marumi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 25 March 2018 - 18:50

Nigdy nie miałem własnego servera i nie zamierzam mieć.

 

Classic z dodatkami już raz komuś wyszedł jakoś tak 9 lat temu, jednak dzisiaj sugerując obecne, najnowsze wersje np. 1.12.2 można spokojnie tworzyć nowoczesne servery bez zbędnych pluginów i dodatków.

 

Tak jak napisał Katniss, popieram jego słowa: Survival z frakcjami typu factions jest najlepszym survivalem z frakcjami. Polecam także najnowszą wersję i nieco ładniejszy spawn.

Wersja serwera będzie zmieniana. Tam samo tryb serwera. 
Spawn jest w trakcie budowania. Mamy aktualnie 2 pomysły, więc będziemy robić głosowanie, który ma zagościć na serwerze :)







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: NoPremium, 1.8