Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odszkodowanie za sprzęt

ubezpieczenia odszkodwania

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 minecraftus1265

minecraftus1265

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 23 March 2018 - 16:09

Cześć, miałam ostatnio nieprzyjemną sytuację, zostałam uderzona przez jadące auto. W wypadku ucierpiałam ja i laptop, który niosłam w torbie. Jak ubiegać się o odszkodowanie, które uwzględni również wartość laptopa(który nie był tani)? Co poradzicie? Firma 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 wydaje się ok, ale czekam na jakieś potwierdzenie.


Użytkownik minecraftus1265 edytował ten post 26 March 2018 - 19:24


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 TheLoczekThe

TheLoczekThe

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 627 postów
  • Exet3r
  • Exet3r

Napisano 23 March 2018 - 16:10

I pytasz sie tego na forum, gdzie wiekszosc osob nie ma nawet pojecia o czym ty mowisz? xd


  • SSslimer lubi to

76561198265305542.png


#3 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 23 March 2018 - 16:14

Cześć, miałam ostatnio nieprzyjemną sytuację, zostałam uderzona przez jadące auto. W wypadku ucierpiałam ja i laptop, który niosłam w torbie. Jak ubiegać się o odszkodowanie, które uwzględni również wartość laptopa(który nie był tani)? Co poradzicie?


Należy wziąść pistolet tudzież inną broń palną i zgodnie z siódmą poprawką do konstytucji wymusić na drugiej stronie wypłatę świadczeń. Jeśli pomogłem proszę o dotację diaxów i like

#4 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 23 March 2018 - 19:04

Należy wziąść pistolet tudzież inną broń palną i zgodnie z siódmą poprawką do konstytucji wymusić na drugiej stronie wypłatę świadczeń. Jeśli pomogłem proszę o dotację diaxów i like

 

w z i ą ś ć

 

Polecałbym kontakt z prawnikiem, czy coś


e

 

 


#5 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 23 March 2018 - 19:14

w z i ą ś ć

Polecałbym kontakt z prawnikiem, czy coś


Twierdzę, że dawanie rad nie ma większego sensu bo nasz kochany autor tematu już do niego nie zajrzy

#6 Gość_pasiasta_zebra_*

Gość_pasiasta_zebra_*
  • Gość

Napisano 23 March 2018 - 22:04

A to nie działa tak, że jak się ma laptopa ubezpieczonego to można dostać zwrot od ubezpieczyciela, a tak to o odszkodowanie niezbyt?



#7 NightFireDragon

NightFireDragon

    Wiecznie Smutny

  • Użytkownik+
  • 930 postów
  • NightFireDragon

Napisano 23 March 2018 - 23:15

Zgaduje że za jakiś czas wleci tu jakiś "kolejny random" co przypadkiem poda jakieś idealne rozwiązanie. Typu reklama czegoś czy coś.


9eeff5b4f0c6f38c.png


#8 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 23 March 2018 - 23:49

Zgaduje że za jakiś czas wleci tu jakiś "kolejny random" co przypadkiem poda jakieś idealne rozwiązanie. Typu reklama czegoś czy coś.


W niedawnym czasie pojawiły się trzy tematy tego typu, użytkownik który je zakładał nie zwracał uwagi na poprzednie tematy. Nie jest to co prawda autor tego tu ale sądzę, że to zwyczajny bait

#9 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 24 March 2018 - 00:57

Pozwolę sobie zilustrować koncept o którym napisał @benio1394 randomowym obrazkiem z internetu w nadziei na darmowe lajki.
87d.jpg
  • SSslimer, benio1394 i NightFireDragon lubią to

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#10 creepek_

creepek_

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 713 postów
  • creepek#7535
  • creepek

Napisano 24 March 2018 - 12:32

Idź poproś wojsko aby zrobili nauczkę temu draniowi...


Potrzebujesz pomocy z serwerem?
Napisz do mnie na PW! Chętnie ci pomogę ;)
Zapraszam również na discord: creepek#7535

DONEJTY

- Od: Szogunx | Wiadomość: | Ilość: 8

- Od: Grzesiek11 | Wiadomość: Cel: być w każdej diaxxowej sygnaturze | Ilość: 5

- Od: jahumen | Wiadomość: Jahumen to król | Ilość: 1
- Od: grepolis | Wiadomość: Daj mnie do sygnatury | Ilość: 1
- Od: psiki | Wiadomość: CHCE DO SYGNATURY :P | Ilość: 1


#11 Paffcio

Paffcio

    null

  • Użytkownik+
  • 459 postów

Napisano 24 March 2018 - 18:34

Ciekawy click-bait, do tego dziewczyna która ma tak dziwny nick i jeszcze mało tego - jeździ samochodem. To się kupy nie trzyma. Ja bym to kasował.


  • benio1394 lubi to

.Paffcio94-Siema.png

.


#12 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 24 March 2018 - 21:56

Ciekawy click-bait, do tego dziewczyna która ma tak dziwny nick i jeszcze mało tego - jeździ samochodem. To się kupy nie trzyma. Ja bym to kasował.

 

A ja bym to wrzucał do kosza.


  • Paffcio lubi to

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#13 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 25 March 2018 - 10:17

A ja bym to wrzucał do kosza.

Ale po co? Nabija statystyki  :}


Użytkownik Szerbi edytował ten post 25 March 2018 - 10:18

e

 

 


#14 Nupp_

Nupp_

    MinecraftSklep.PL - Najtańsze Premki!

  • Użytkownik+
  • 324 postów
  • Nupp_#0802
  • Nupp_
  • ehe

Napisano 25 March 2018 - 23:33

Wygląda na jednostrzałowca, napisze post i więcej nie odpisze XD