Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Budowniczy] [Tester] [Moderator]

budowniczy tester moderator

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 fabix12371

fabix12371

    Nowy

  • Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 21 March 2018 - 12:24

Nazwa i opis projektu/serwera: Serwer survival+gildie na każdą wersję 1.8 , Serwer tworzony przez ludzi doświadczonych , mających pojęcie o tworzeniu serwera.  

  • Oczekuję:  Od budowniczego:  ładnie buduje. aktywność. posiadanie czasu na budowanie na serwerze. minimum 13 lat. ogarnięte mikro.
  • ​                   Od testera: będzie miał dużo czasu na testowanie różnych rzeczy na serwerze. ogarnięte mikro. minimum 13 lat.
  • ​                   Od moderatora: znajomość podstawowych komend, ogarnięte mikro, minimum 13 lat, duża aktywność, dużo czasu na przebywanie na serwerze.
  •  
  • Oferuję:  Rangę na moim serwerze. Miło spędzony czas w administracji.
  •  
  • O mnie:   Nazywam się Fabian i mam 14 lat. Moje hobby to najkrócej mówić informatyka.
  •  
  • Kontakt:  podania można pisać na forum, wiadomości prywatne. Także na pocztę: [email protected] i na discorda: oOo fabix oOo#4894. Rozważać będę tylko długie podania. Pisząc podanie ,,cześć mam 13 lat, ja na budo'' tracicie tylko czas. 
    #4894 

 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 siatek03

siatek03

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • siatek03

Napisano 21 March 2018 - 18:43

Napisałem na maila :D



#3 Hyperius

Hyperius

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 21 March 2018 - 18:52

"Pojęcie o serwerach" powiadasz?

 

- 1.8

- Survival + Gildie

- Podajesz prywatny email

- Oferujesz to co każdy

- Nic nie wnosisz do community


  • Katniss i blyak lubią to

#4 TheNightSteve

TheNightSteve

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 198 postów

Napisano 21 March 2018 - 20:51

Słabo napisałeś :/
Interpunkcja I prezentacja: Słaba
Serwer: Nudny

#5 DjTrawix

DjTrawix

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 24 March 2018 - 18:19

Chętny



#6 LUK4S

LUK4S

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów
  • hUbert6000

Napisano 25 March 2018 - 17:24

Aktualne?



#7 LUK4S

LUK4S

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów
  • hUbert6000

Napisano 25 March 2018 - 18:16

UWAGA!
OSTRA PATOLA NA SERVERZE!!!!
Gracz MariaGames 

Zabija graczy bez podstawnie

byłem sprawdzany 3 razy pod rząd żaden z administratorów nie dowiódł że mam cheaty! (nie miałem)

wulgarne słowa na serwie!

Mam większość nagrane!



#8 blyak

blyak

    Syn Diabła | Server Maker

  • Użytkownik+
  • 386 postów
  • blyak#8582
  • blakczu

Napisano 26 March 2018 - 15:40

Dodam jakiś smaczek a co? Fabianie, pracowałeś na moim serwerze przez tydzień, po*********ś pomysł na forum, i w ogóle. Dlaczego wyszedł co się stanełoO pewnie właściciel złyyyy, nie prawdaaa, nie dość że był raz na 2 dni to jeszcze jako BUDOWNICZY zbudował jakiś słaby kościół na serwerze który poprawialiśmy. Generalnie jako pierwszy skomentowałeś negatywnie mój post gdzie tak że szukam administracji, nie będę Cię straszył, ale jeśli ty zniechęcisz graczy na mój serwer, to z pewnością ujawnię na światło dzienne twoje lenistwo, mam kilka SS jaki słaby był ten kościół, z pewnością nazwano by to "

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Generalnie twój serwer nie nadaje się w  ogóle, kolejny co upadnie, pisałeś na disku że mój upadnie, jednak nie muszę płacić i raczej nie updanie ;P powodzenia 


blak.png

 


#9 sniegowiec

sniegowiec

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • sniegowiec

Napisano 26 March 2018 - 16:47

Jestem chętny na rangę moderator.

14 lat

Ogarnięte komendy 

Ogar orto 







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: budowniczy, tester, moderator