Skocz do zawartości


Zdjęcie

EULA zakazuje sprzedaży kont minecraft!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 JanekJaran

JanekJaran

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 290 postów
  • JanekJaran#3102
  • JanekJaran

Napisano 16 March 2018 - 16:46

Chciałbym poinformować, że od dłuższego czasu posty w dziale giełda naruszają regulamin, ponieważ minecraft EULA zabrania takiego procederu. Pod znakiem zapytania stoi przyszłość tego działu.


Sprzedaj PINy PSC po atrakcyjnym kursie! I zobacz, dlaczego nie warto ich przetrzymywać!


Postawię serwer za 10 PLN. Kliknij i sprawdź dlaczego warto!


Wynajmę swoją sygnaturę!


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 ST

ST

    Ocalały Kot

  • Użytkownik+
  • 870 postów

Napisano 16 March 2018 - 16:50

Nikogo to nie obchodzi, idź przeszkadzać gdzie indziej.


  • Maślak, creepek_ i HelloDoggo lubią to

#3 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 16 March 2018 - 16:54

Tak samo jak zabrania sprzedaży przedmiotów na serwerach za realną gotówkę, ale i tak każdy ma to głęboko gdzieś, bo nic z tym nie robią (kiedyś zrobili, ale teraz ucichło).


Użytkownik Katniss edytował ten post 16 March 2018 - 16:57

  • DarknessXIII, poncjusz i HelloDoggo lubią to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#4 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 16 March 2018 - 16:56

Tak samo jak zabrania sprzedaży przedmiotów na serwerach za realną gotówkę, ale i tak każdy ma to głęboko gdzieś.

 

Szczególnie ja : ]


  • Zeus1970 lubi to

sob7f7.png


#5 Fisherman00

Fisherman00

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • Fisherman00

Napisano 16 March 2018 - 17:07

Sprzedam premke 30zl psc :kappa:


  • poncjusz lubi to

#6 Aziz

Aziz

    Legenda

  • Administrator
  • 4182 postów
  • Aziz

Napisano 16 March 2018 - 17:12

Ile aukcji na allegro ostatnio zaraportowałeś?

Z tego co właśnie czytam, EULA zabrania handlu kopiami gry, a nie kontami na Mojang.com


  • DarknessXIII lubi to
Dołączona grafika
Ja tu tylko sprzątam
Na co mi pad gdy mam WSAD
"era kucyków na CraftPortal minęła" - Danio, 11 grudnia 2011; 22:52 "David z Getta" ~ Vermello
"Aziz to Aziz" - Mawi "Wielka księga epickich cycatów" ~ Soneillon
"Adikso rano kobiety w dniu ich siekiery." - Ransey

#7 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 16 March 2018 - 17:20

Handel kontami gier trwa od zawsze i nie jest to tylko problem Minecrafta. Dla graczy jest to czynność całkowicie naturalna, powszechnie akceptowana i nie ma sensu tego uniemożliwiać.


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#8 JanekJaran

JanekJaran

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 290 postów
  • JanekJaran#3102
  • JanekJaran

Napisano 16 March 2018 - 17:23

Wiem, jakie jest powszechne zdanie, mówię tylko, że w takim wypadku regulamin działu na to nie zezwala.


Sprzedaj PINy PSC po atrakcyjnym kursie! I zobacz, dlaczego nie warto ich przetrzymywać!


Postawię serwer za 10 PLN. Kliknij i sprawdź dlaczego warto!


Wynajmę swoją sygnaturę!


#9 grepolis

grepolis

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 333 postów
  • grepolis

Napisano 16 March 2018 - 17:40

Widzisz @ PanCake :P

Pisałem Ci żebyś edytował regulamin :D 


grepolis.png


#10 Paffcio

Paffcio

    null

  • Użytkownik+
  • 459 postów

Napisano 16 March 2018 - 17:43

To działa jak sprzedaż wersji pudełkowych. Pograsz na konsoli czy PC'ecie w jakiś tytuł, i albo Ci się znudzi albo go przejdziesz i sprzedajesz kupując tym samym inny tytuł i tak to działa. Podobnie z Minecraftem. Sprzedajesz grę a nie jej piracką kopię tak jak wyżej pisali użytkownicy. Nic nielegalnego nie widzę, jestem za tym że jak chcą niech sprzedają. Co do samych systemów "Płać aby grać" to osobny temat. Chcesz popisać o tego typu rzeczach to załóż taki temat - tak uważam.


.Paffcio94-Siema.png

.


#11 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 16 March 2018 - 18:07

O sprzedaży kont bezpośrednio w EULA nic nie ma. Jest tylko o oddawaniu kopii gry, a podczas przekazywania konta teoretycznie przekazujesz tylko konto do którego przypisana jest gra. Oddać kopię gry można tylko poprzez zakupienie wersji pudełkowej (dostępna na pecety w Ameryce i na konsole w Europie i Ameryce).



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#12 NoobLenny

NoobLenny

    Zbrodniarz wojenny większy od kisiela

  • Użytkownik+
  • 307 postów

Napisano 17 March 2018 - 09:51

Pod znakiem zapytania stoi przyszłość tego działu.

 

Nie

 

Ludzie mogą tam sprzedawać paczki na serwery, autorskie pluginy, prywatne mody itp.


progi postuff

 

2

69

128

313

666

999

1337

2137

7354

7355608

2147483648